20 найкращих німецьких комедій останніх років

Комедії
Фільм дня:

Кожен кіноаматор знає, що комедійні фільми різних країн не схожі один на одного. Американський гумор не переплутаєш з англійською, а французька – з італійською. І найкращі німецькі комедії мають свій почерк і плеяду талановитих виконавців, відомих у всьому світі. Похмурий німецький геній теж любить пожартувати, а як смішно це виходить, вирішуйте самі, подивившись фільми з нашої добірки.

Обережно, Кенгур! (2020)

Ця новинка кіно – екранізація бестселера «Хроніки Кенгуру» німецького музиканта Марка Уве Клінга, яка мала грандіозний успіх у Німеччині. Головний герой – безробітний берлінський артист. Коли до нього в двері стукає кенгуру, що говорить, що зараховує себе до комуністів, Марк не підозрює, що його доля різко зміниться. Неймовірно балакуча істота безцеремонно поселяється в його будинку, перевертаючи життя музиканта вгору дном і перетворюючи її на нескінченну пригоду .

Оригінальна назва:
Die Känguru-Chroniken
Актори:
Дмитро Шаад, Розалія Томас, Аднан Марал…
Країна:
Німеччина
Рейтинг:
IMDb – 5.3
16+


Нічне життя (2020)

Герой нової німецької комедії – бармен Майло, і все життя цього берлінського хлопця – одна суцільна вечірка . Але в душі в молодої людини живе потреба розсудливість, яку він усвідомлює, коли зустрічає дівчину своєї мрії. Санні збирається через кар’єру переїхати до Америки, а Майло шукає способів її зупинити. Тим часом Ренцо, найкращий друг Майло, потрапляє в неприємності з мафією , і бармену потрібно вигадати, як виручити приятеля, не втративши при цьому Санні.

Оригінальна назва:
Nightlife
Актори:
Еліас ЕмБарек, Джуліан Лооман, Фредерік Лау…
Країна:
Німеччина
Рейтинг:
IMDb – 5.7
16+


Чарівне дзеркало, або Подвійні неприємності (2019)

Герої сімейного комедійного фільму Фрідо та Еміль – нормальні хлопчики, які бажають гуляти та хуліганити, а не вчитися та прибиратись у кімнаті. Коли на ярмарку хлопці знаходять пристрій, що оживляє їх точні копії, здатні на нудні справи, радості героїв немає меж. Однак згодом двійники починають жити своїм життям, диктуючи власні правила. Тепер Фрідо і Еміль хочуть їх позбутися, що виявляється дуже непростою справою.

Оригінальна назва:
Unheimlich perfekte Freunde
Актори:
Луїс Ворбах, Йона Генслен, Маргарита Бройх…
Країна:
Німеччина
Рейтинг:
IMDb – 6.3
6+


Пограбування з обмеженнями (2019)

Ще один фільм виробництва Німеччини з популярним німецьким актором Томом Шиллінгом – інді-комедія із філософським підтекстом. Кар’єрист Олівер буквально живе роботою. Якось, кваплячись на ділову зустріч, він потрапляє в аварію, і всі його численні плани летять у кошик. Герой виявляється прикутим до інвалідного крісла. Дізнавшись, що податкова перевіряє банківські сховища на предмет чорного готівки, бізнесмен вирушає до Швейцарії забрати з осередку велику суму та вивезти гроші через кордон. А щоб не викликати підозр, він бере в дорогу нових друзів – незрячу Магду, аутистів Райнманна та Мічі, Франці із синдромом Дауна та доглядальницю Лору.

Оригінальна назва:
Die Goldfische
Актори:
Том Шілінг, Клаас Хойфер-Умлауф, Ліза Біттер…
Країна:
Німеччина
Рейтинг:
IMDb – 6.6
18+


100 речей і нічого зайвого (2018)

Список кращих комедій продовжує новий німецький фільм про двох друзів дитинства та партнерів з бізнесу. Тоні та Пауль викликали фурор серед інвесторів, створивши голосового помічника, що підштовхує свого власника до необов’язкових покупок. Але самі герої на суперечку беруться довести, що не залежать від речей і зможуть прожити без них сто днів. Гаджети і навіть одяг чоловіків замкнені на складі. Отримати можна лише одну річ на день. Чи можливе таке для сучасної людини і хто переможе у цьому божевільному змаганні?

Оригінальна назва:
100 Dinge
Актори:
Флоріан Давід Фіц, Маттіас Швайгхефер, Міріам Штайн…
Країна:
Німеччина
Рейтинг:
IMDb – 6.4
18+


Не дивлячись ні на що (2017)

Заснований на реальних подіях німецький фільм у жанрі комедії, що розповідає дивовижну історію завзятого юнака. До старших класів Салія Кахавате майже втратив зір, але навіть і не подумав відмовлятися від честолюбних планів. Розвиваючи пам’ять і слух, він добре закінчив школу і був сповнений рішучості побудувати кар’єру в готельному бізнесі. Прибравши з резюме згадку про недугу, хлопець отримує стажування у п’ятизірковому готелі своєї мрії, де постійно потрапляє у переробки через те, що погано бачить.

Оригінальна назва:
Mein Blind Date mit dem Leben
Актори:
Костя Улльман, Якоб Маченц, Ганна Марія Мюе…
Країна:
Німеччина
Рейтинг:
IMDb – 7.1
16+


Четверо проти банку (2016)

Кримінальна комедія за участю Тіля Швайгера про четвірку грабіжників. Троє незнайомих між собою людей вклали гроші в той самий банк. Колишній боксер Кріс, рекламний агент Макс та екс-зірка серіалів Пітер сподівалися примножити заощадження. Однак у результаті фінансових махінацій, які проводили керівництво установи, хлопці втратили все. Обдурені вкладники спробували обрушити гнів на банківського клерка, але той довів, що може бути корисним під час пограбування злощасного банку, яке вони продумали вже вчотирьох.

Оригінальна назва:
Vier gegen die Bank
Актори:
Тиль Швайгер, Маттіас Швайгхефер, Міхаель Хербіг…
Країна:
Німеччина
Рейтинг:
IMDb – 5.8
16+


Найкрутіший день (2016)

Починаючи з легендарного фільму «Достукатися до небес», найкращі комедії, зняті в Німеччині, нерідко викликають сміх крізь сльози. Бенно й Анді познайомилися не в клубі або на тусовці, а в похмурих стінах хоспісу, де їх чекало залишок життя, адже обом був поставлений смертельний діагноз. Абсолютно різні за характером та звичками хлопці одностайні в бажанні встигнути прожити свій найкрутіший день, для чого обманним шляхом отримають гроші в банку та прямують до сонячної Африки.

Оригінальна назва:
Der geilste Tag
Актори:
Флоріан Давід Фіц, Маттіас Швайгхефер, Олександра Марія Лара…
Країна:
Німеччина
Рейтинг:
IMDb – 6.5
16+


Він знову тут (2015)

Фантастично-сатирична історія раптового воскресіння на околиці сучасного Берліна самого Адольфа Гітлера. Навколишні вважають його актором-пародистом, а режисер чадних роликів для інтернету Фабіан Завацкі сміється, що може розбагатіти на образі диктатора XX століття. У свою чергу, основоположник нацизму, як і раніше, не проти захопити світове панування. Переслідуючи особисті цілі, незвичайна пара вирушає у подорож Німеччиною XXI століття.

Оригінальна назва:
Er ist wieder da
Актори:
Олівер Мазуччі, Thomas M. Köppl, Marc-Marvin Israel…
Країна:
Німеччина
Рейтинг:
IMDb – 7.1
16+


Факап, або Гірше не буває (2014)

Улюблений прийом німецьких комедій із високим рейтингом, використаний і в цьому фільмі – розкрутити кумедний сюжет за рахунок екстремальної ситуації. Співробітника кредитного відділу банку провінційного містечка Тілля Райнера давно поглинула рутина. Ні сім’я, ні робота не тішать його, як раніше, і він ніби завмер в очікуванні якогось потрясіння. Хто б міг подумати, що цією подією стане наліт на банк карного злочинця на ім’я Наппо, якому відмовили в позиці на автомобіль. Наппо бере Тілля в заручники , і в обох починається нове життя.

Оригінальна назва:
Nicht mein Tag
Актори:
Моріц Бляйбтрой, Аксель Штайн, Жасмін Герат, Анна Марія Мюе…
Країна:
Німеччина
Рейтинг:
IMDb – 6.5
16+


Заліковий препод (трилогія, 2013, 2015, 2017)

Жулік Зекі Мюллер пограбував банк, але попався і сів у в’язницю . Вийшовши на волю, він шукає спосіб забрати свою частку награбованого, захованого на будмайданчику, де тепер зведено шкільну спортзалу. Зекі приходить до школи влаштовуватися на роботу сторожем, але директор з непорозуміння наймає його вчителем на заміну в найпроблемніший клас. Лже-педагог на подив швидко знаходить спільну мову з найзапеклішими учнями, адже він з ними на одній хвилі!

Оригінальна назва:
Fack ju Göhte
Актори:
Еліас ЕмБарек, Кароліна Херфурт, Катя Ріман…
Країна:
Німеччина
Рейтинг:
IMDb – 6.9
16+


Фрау Елла (2013)

30-річний таксист Сашко, герой романтичної німецької кінокомедії, вражений звісткою про вагітність подруги Ліни. Хлопець звик відповідати тільки за себе і весело проводити час із приятелем Клаусом, тому думки про майбутнє батьківство вганяють його в депресію. Занурившись у невеселі думки, Сашко потрапляє в аварію, а потім у лікарню. Його сусідкою по палаті виявляється літня і надто балакуча фрау Елла, яка заважає йому зосередитись на своїх проблемах. Але ця ж мудра жінка допомагає Саші їх вирішити.

Оригінальна назва:
Frau Ella
Актори:
Маттіас Швайгхефер, Рут-Марія Кубічек, Аугуст Діль…
Країна:
Німеччина
Рейтинг:
IMDb – 5.9
16+


Турецька для початківців (2012)

Комедійний фільм із героями популярного молодіжного серіалу двохтисячних років. Екстравагантна мама- психотерапевт вважає, що доньці Лені потрібно змінити обстановку та купує дві путівки до Таїланду. Але літак зазнає катастрофи , і жінки не долітають до місця призначення. Олена опиняється на острові з палким турком Чемом, його побожною сестрою Ягмур та греком Костою. Її мама тим часом знайомиться з батьком Чема та Ягмур. До чого призведуть ці спонтанні уроки турецької?

Оригінальна назва:
Türkisch für Anfänger
Актори:
Йозефіна Пройсс, Еліас ЕмБарек, Анна Штібліх…
Країна:
Німеччина
Рейтинг:
IMDb – 5.8
16+


Я нормально супер гуд (2012)

комедія, що базується на реальних подіях, описаних Володимиром Камінером в автобіографії «російська дискотека». Три друга після падіння Берлінської стіни емігрують із росії до Німеччини. Один із них планує зайнятися бізнесом, другий – стати відомим музикантом, а третій не визначився із життєвими цілями, зате закоханий у красуню Ольгу. Це ставить під загрозу чоловічу дружбу, і хлопцю доведеться обирати між дівчиною та друзями, що ускладнює життя емігрантів-приятелів.

Оригінальна назва:
Russendisko
Актори:
Маттіас Швайгхефер, Фрідріх Мюке, Крістіан Фрідель…
Країна:
Німеччина
Рейтинг:
IMDb – 5.5
16+


Закохана жінка (2011)

Німецька варіація знаменитої комедії «Тутсі» про актора-невдаху, який втомився чекати зіркових ролей і ризикнув прийти на кінопроби під виглядом жінки. Не надто успішний ліцедій Алекс несподівано навіть для себе отримує головну жіночу роль у голлівудському фільмі, що знімається у Берліні. Заради мистецтва хлопець був готовий багато на що, але він і припустити не міг такого інтересу до себе чоловіків – партнерів зі знімального майданчика. Та й закоханість у напарницю зі зйомок красуню Сару теж не полегшує ситуацію.

Оригінальна назва:
Rubbeldiekatz
Актори:
Маттіас Швайгхефер, Олександра Марія Лара, Детлєв Бук…
Країна:
Німеччина
Рейтинг:
IMDb – 5.7
16+


Спокусник (дилогія, 2010 та 2012)

Найпопулярніший актор німецького кіно Тіль Швайгер виступив у цьому комедійному фільмі як режисер, продюсер і зіграв головну роль. У сценариста Генрі останнім часом не ладнається ні особисте, ні творче життя. Шанс адаптувати для кіно роман письменниці Катарини, яку він давно закоханий, став подарунком долі. Але це був не єдиний сюрприз – до Генрі з’явилася восьмирічна дівчинка, яка заявила, що вона його дочка і поки що поживе у тата. Герою доведеться стати справжнім дипломатом, який лавірує між коханими жінками.

Оригінальна назва:
Kokowääh
Актори:
Тиль Швайгер, Эмма Швайгер, Жасмин Герат…
Країна:
Німеччина
Рейтинг:
IMDb – 6.3
16+


Фанатки на сніданок не залишаються (2010)

Цілий рік Ліла навчалася з обміну в США і пропустила сходження на музичний олімп гурту із солістом красенем Крицем. Випадково познайомившись з молодіжним ідолом, дівчина не зомліла, як зробила б будь-яке німецьке дівчисько. Цим вона так зацікавила кумира дівочих сердець, що він закохався в неї і домігся взаємності. Але за контрактом зірковий співак має бути самотнім і вільним для обожнювання шанувальниць, тому менеджер Крица робить все, щоб розлучити закоханих. Що вибере Криц – кар’єру чи кохання?

Оригінальна назва:
Groupies bleiben nicht zum Frühstück
У головних ролях:
Анна Фішер, Костя Улльман, Інка Фрідріх
Країна:
Німеччина
Рейтинг:
IMDb – 6.5
16+


Душевна кухня (2009)

Одна з найкращих за рейтингом кінокомедій виробництва Німеччини від режисера Фатіха Акіна про ресторанчика в Гамбурзі. Заклад не блищить вишуканою кухнею та інтер’єром, але у нього своя атмосфера та постійні клієнти. У власника Зіноса неприємності – улюблена дівчина відлітає в Китай, брат, що відсидів, напрошується на роботу, шеф-кухар відлякує завсідників мудреними стравами, а якийсь бізнесмен хоче закрити ресторан і заволодіти землею. Чи збереже Зінос душевний спокій та «Душевну кухню»?

Оригінальна назва:
Soul Kitchen
Актори:
Адам Боусдукс, Моріц Бляйбтрой, Феліна Рогган…
Країна:
Німеччина, Франція, Італія
Рейтинг:
IMDb – 7.2
16+


Чоловіки у великому місті (дилогія, 2009 та 2011)

Смішлива комедія за участю найкращих німецьких акторів у легкій формі розповість про серйозні речі. Шестеро чоловіків у повному розквіті сил регулярно зустрічаються у тренажерному залі та діляться проблемами. Гюнтер ніяк не знайде собі дівчину, а Джером від них відбою не знає, Ніклас на порозі весілля Роланда покинула дружина, а Філіп незабаром стане татом. Хлопці хочуть здаватися крутими, але насправді відчайдушно бояться майбутнього та відповідальності, що призводить до безлічі смішних та незручних ситуацій.

Оригінальна назва:
Männerherzen
Актори:
Крістіан Ульмен, Надя Уль, Тіль Швайгер…
Країна:
Німеччина
Рейтинг:
IMDb – 6.2
18+


Красень (дилогія, 2007 і 2009)

Журналіст Людо Деккер у виконанні Тіля Швайгера – любитель смажених фактів та гарних дівчат. Але якось це виходить йому боком. Неабияк зіпсувавши весілля знаменитості, герой отримує умовний термін із зобов’язанням відпрацювати кілька місяців у дитячому садку. Впоратися з малолітніми підопічними серцеїд розраховує за допомогою виховательки Ганни. Але вона виявляється єдиною дівчиною, не підвладною чарам Людо, бо надто добре його знає, адже колись вони разом навчалися у школі.

Оригінальна назва:
Keinohrhasen
Актори:
Тиль Швайгер, Нора Чирнер, Маттіас Швайгхефер…
Країна:
Німеччина
Рейтинг:
IMDb – 6.5
16+Якщо ми забули про якийсь цікавий фільм чи серіал, будь ласка напишіть його назву в коментарях. Допомогти нашому проекту ви можете поширивши посилання на форумах чи на інших сайтах.

У питанні розбирався:

Автор добірки, досвідчений кіноман. Переглянув сотні фільмів у різних жанрах, тому добре знає що порадити подивитись.

Оцініть автора
Додати коментар

** Залишіть свою думку про добірку, це допоможе нам стати кращими, а також для розвитку сайту.