Фільми про вагітних для вагітних

Драма
Фільм дня:

Вагітність – це особливий час, наповнений радістю, надією, а інколи й невпевненістю та очікуванням. Для тих, хто перебуває у цьому прекрасному стані, ми підготували особливу добірку фільмів, які відображають різноманіття переживань, пов’язаних з вагітністю. Ці фільми – як веселі, так і серйозні, – розкривають історії різних жінок та їхніх партнерів, які очікують народження дитини.

Кожен фільм у цій колекції занурює глядача в світ вагітності з усіма її викликами та радощами, демонструючи єдність і розмаїтість досвіду материнства. Від комедій про несподівані вагітності до більш глибоких драм про батьківські турботи та роздуми, ці фільми обіцяють бути не тільки розважальними, але й надихаючими. Незалежно від того, чи ви вперше чекаєте малюка, або вже маєте досвід материнства, ця добірка допоможе вам зануритися у світ емоцій, що супроводжують цей чудовий період.

Випадково вагітна (2016)

У продовженні історії Жозефіни та її “ідеального” чоловіка відбуваються нові захопливі події. Після подій, що відбулися в першій частині, минуло вже два роки. У житті головних героїв все складається чудово, але раптово Жозефіна дізнається, що вони скоро стануть батьками. Ця новина кардинально змінює їхні плани на найближче майбутнє: Жозефіні належить вирішити, як не повторити помилок своєї матері, зберегти гармонію у стосунках з чоловіком і нарешті стати дорослою та відповідальною жінкою.

Випадково вагітна
Оригінальна назва:
Josephine s’arrondit
Актори:
Марілу Беррі, Мехді Неббу, Меди Садун
Жанр:
Комедія
Країна:
Франція
Рейтинг:
IMDb – 5.4


Дитина Бріджит Джонс (2016)

У новій главі життя Бріджит Джонс, якій вже 43, вона все ще знаходиться у пошуках кохання. Святкуючи свій день народження самотньо в піжамі з пляшкою вина, Бріджит все ще незаміжня, хоча в її професійному житті все йде чудово, а друзі завжди поруч. Однак, відчуваючи, що їй бракує романтики, вона відправляється на музичний фестиваль, де зустрічає привабливого незнайомця і проводить з ним ніч. Не забарившись, вона також ненароком відновлює зв’язок зі своїм колишнім коханим, Містером Дарсі, який залишив у її серці глибокий слід. Скоро Бріджит дізнається, що вагітна, але залишається невідомим, хто ж батько дитини: чарівний мільйонер Джек чи дорогий її серцю Марк?

Дитина Бріджит Джонс
Оригінальна назва:
Bridget Jones’s Baby
Актори:
Рене Зеллвеґер, Колін Ферт, Патрік Демпсі
Жанр:
Драма, комедія, мелодрама
Країна:
США, Франція, Китай, Велика Британія, Японія
Рейтинг:
IMDb – 6.1


З любов’ю, Розі (2014)

Розі та Алекс, нерозлучні друзі з п’ятирічного віку, завжди здавалися найменш імовірною парою… чи все ж таки могли вони бути разом? Коли настає час першого кохання, дорослого життя та важливих рішень, вони стикаються з внутрішніми протиріччями та перешкодами, які перетворюють їх на своїх найбільших супротивників у пошуках щастя.

з любов'ю Розі
Оригінальна назва:
Love, Rosie
Актори:
Лілі Коллінз, Сем Клафлін, Крістіан Кук
Жанр:
Комедія, мелодрама
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 7.1


Чого чекати, коли чекаєш на дитину (2012)

У центрі сюжету – п’ять різних пар, кожна з яких опиняється на порозі величезної зміни у своєму житті – народження дитини. Для одних ця новина стала несподіванкою, для інших – втіленням давньої мрії та результатом довгих зусиль. Одна з героїнь, 42-річна ведуча фітнес-шоу Джулс, виявляється абсолютно неготовою до материнства. Вона завжди думала, що не буде мати дітей, і раптова новина ставить її у скрутне становище. Жінка, звикла тримати все під контролем, раптом відчуває свою вразливість та непідготовленість до материнства. Ця історія піднімає питання: що насправді очікувати, коли чекаєш на появу дитини?

Чого чекати, коли чекаєш дитину
Оригінальна назва:
What to Expect When You’re Expecting
Актори:
Кемерон Діас, Дженніфер Лопес, Елізабет Бенкс
Жанр:
Драма, комедія, мелодрама
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 5.7


Щаслива подія / Сексу багато не буває (2011)

Романтична історія двох молодих людей швидко переростає у щось більше, перетворюючись на бурхливу любов. Їхні стосунки розвиваються з неймовірною швидкістю, не залишаючи часу на роздуми. Їх пристрасна романтика веде до швидкого весілля та очікування народження дитини. Однак з часом вони стикаються з реальністю сімейного життя, яке виявляється складнішим, ніж здавалося на початку. Вони навчаються взаєморозумінню, вирішенню побутових питань, управлінню сімейними зобов’язаннями та пристосуванню до викликів вагітності. Ці звичайні для багатьох молодих пар проблеми стають справжнім випробуванням для героїв цього фільму.

Щаслива подія
Оригінальна назва:
Un heureux événement
Актори:
Луїз Бургуан, Піо Мармай, Жозіан Баласко
Жанр:
Драма, комедія
Країна:
Франція, Бельгія
Рейтинг:
IMDb – 6.5


Запасний план (2010)

Зої, втративши надію зустріти ідеального чоловіка, вирішує стати матір’ю-одиначкою і приступає до процедури штучного запліднення. В той же день вона зустрічає Стена під час спроби зловити таксі. Їхні шляхи знову перетинаються на фермерському ринку та в зоомагазині. Стен запрошує Зої на побачення, що не зобов’язує їх до чогось серйозного. Зої, яка ще не знає, чи вагітна вона, роздумує, чи варто розповідати про це Стену. Тієї ночі, коли вона робить тест на вагітність, Стен запрошує її на романтичну вечерю у своєму саду. Однак вечір проходить не за планом через невдачу з вином та невелику пожежу. На завершення вечора Стен пропонує Зої відвідати його ферму на вихідних, і саме тоді вона дізнається, що вагітна.

Запасний план
Оригінальна назва:
The Back-Up Plan
Актори:
Дженніфер Лопес, Алекс О Локлін, Микейла Уоткінс
Жанр:
Комедія, мелодрама
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 5.4


Раптово вагітна / Дитина на борту (2009)

Анжела Маркс отримала схвалення керівництва на реалізацію свого проекту – створення лінії парфумів для вагітних. Попри очікувані труднощі та обсяг роботи, вона готова зробити все можливе, щоб забезпечити успіх свого амбітного плану. Однак, непередбачувана власна вагітність стає для неї несподіванкою, адже вона та її чоловік Кертіс завжди були обережні. Коли в сім’ї виникають непорозуміння, які призводять до конфлікту, Анжела та Кертіс вирішують розлучитися. Тепер Анжелі належить вчитися балансувати між ролями успішної ділової жінки та самотньої матері.

Дитина на борту
Оригінальна назва:
Baby on Board
Актори:
Джеррі О’Коннелл, Хезер Ґрем, Джон Корбетт
Жанр:
Комедія, мелодрама
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 4.2


Джуно (2007)

16-річна Джуно МакҐафф, ексцентрична та розумна дівчина з Міннесоти, стикається з непередбачуваною вагітністю. Опинившись у складній ситуації, вона разом із своєю кращою подругою Лією та не дуже захопленими від ідеї батьками, відшукує “ідеальну” пару з багатого передмістя для усиновлення її майбутньої дитини. Проте, по мірі того як вагітність наближається до кінця, Джуно починає усвідомлювати, що сімейні відносини часто несуть несподівані повороти і відкриття.

Джуно
Оригінальна назва:
Juno
Актори:
Еллен Пейдж, Джейсон Бейтман, Дженніфер Ґарнер
Жанр:
Комедія, драма
Країна:
США, Канада, Угорщина
Рейтинг:
IMDb – 7.5


Трішки вагітна (2007)

Бен – це типовий ледачий і безвідповідальний хлопець, який проводить свої дні у компанії друзів, часто вживаючи алкоголь та відвідуючи стриптиз-клуби та бари. Елісон же працює телевізійною кореспонденткою і нещодавно отримала підвищення на роботі. Вона вирішує відсвяткувати свій успіх із сестрою у нічному клубі. Там, під впливом алкоголю, вона зустрічає Бена і після спільного часу прокидається поруч з ним наступного ранку. Елісон не бажає продовжувати відносини з Беном і намагається забути про цю ніч, проте через два місяці вона дізнається, що вагітна від нього.

Трішки вагітна
Оригінальна назва:
Knocked Up
Актори:
Кетрін Гейгл, Сет Роген, Пол Радд
Жанр:
Комедія, мелодрама
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.9


Дев’ять місяців (1995)

Після п’яти років спільного життя, Ребекка, вчителька танців для маленьких дітей, мріє про власну дитину. Але її партнер, дитячий психотерапевт Самуель, не відчуває захоплення від думки про пелюшки та виховання дитини. Їхнє сімейне життя входить у нову фазу, коли Ребекка повідомляє Самуелю про свою вагітність. Незважаючи на стабільність у житті та дорослий вік, Самуель абсолютно не готовий до батьківства. Зустріч з Двайєром та його непосидючими дочками, а також не дуже вдала порада від друга-художника, лише посилюють його сумніви. Ребекка починає думати, що їй, можливо, доведеться виховувати дитину самотужки.

Дев'ять місяців
Оригінальна назва:
Nine Months
Актори:
Х’ю Грант, Джуліанна Мур, Том Арнольд
Жанр:
Комедія, мелодрама
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 5.5Якщо ми забули про якийсь цікавий фільм чи серіал, будь ласка напишіть його назву в коментарях. Допомогти нашому проекту ви можете поширивши посилання на форумах чи на інших сайтах.

У питанні розбирався:

Автор добірки, досвідчений кіноман. Переглянув сотні фільмів у різних жанрах, тому добре знає що порадити подивитись.

Оцініть автора
Який з цих фільмів вам сподобався найбільше?

** Залишіть свою думку про добірку, це допоможе нам стати кращими, а також для розвитку сайту.