Найочікуваніші аніме 2024 року

Всі жанри

З кожним роком індустрія аніме дивує нас своєю здатністю розширювати горизонти та вводити нові, захоплюючі теми та історії. У цій добірці ми зібрали найочікуваніші аніме-серіали 2024 року, які неодмінно сподобаються. Від переосмислених класичних історій до новаторських проектів, цей рік обіцяє бути різноманітним та захоплюючим. Ми побачимо, як ветерани аніме-індустрії повертаються з новими творами, а також як нові таланти заявляють про себе через свіжі та оригінальні ідеї.

Моя геройська академія 7 сезон

Хлопець, що захоплюється супергероями, але сам не має надприродних здібностей, вирішує вступити до відомої академії для героїв, щоб дізнатися справжнє значення бути героєм.

Boku No Hero Academia
Оригінальна назва:
Boku No Hero Academia
Жанр:
Аніме, комедія, бойовик
Країна:
Японія
Рейтинг:
IMDb – 8.3

мультимейкер

Магічна битва 3 сезон

Юдзі Ітадорі – звичайний старшокласник з надзвичайною фізичною силою. Життя Юдзі кардинально змінюється, коли він, намагаючись врятувати друга від Прокляття, випадково з’їдає палець могутньої істоти Рюмена Сукуни, об’єднавши їх долі. Тепер вони ділять одне тіло, і Ітадорі опиняється у світі, де боротьба з прокляттями є реальністю. Під керівництвом великого чаклуна Сатору Ґодзьо, він вступає до Токійської префектурної школи дзю-дзюцу, організації, яка спеціалізується на боротьбі з Прокляттями. Це стає початком героїчної історії Юдзі, який стає прокляттям, аби знищити прокляття, і вступає в життя, від якого немає шляху назад.

Jujutsu Kaisen
Оригінальна назва:
Jujutsu Kaisen
Жанр:
Аніме, пригоди, драма, фантастика
Країна:
Японія
Рейтинг:
IMDb – 8.6


Синя тюрма

Після невдачі на Чемпіонаті світу 2018 року, японська футбольна збірна прагне відродитися. Їм потрібен винятковий нападник, який здатен вести команду до перемог. З цією метою Японський футбольний союз вирішує створити нападника, який буде ненаситний до голів і перемог, і який може стати ключем до перемоги у важливих матчах. Для цього вони збирають 300 найталановитіших молодих гравців країни. Це стає початком боротьби за лідерство у команді та прагнення перевершити усіх суперників своєю силою та амбіціями.

Blue Lock
Оригінальна назва:
Blue Lock
Жанр:
Аніме, спорт
Країна:
Японія
Рейтинг:
IMDb – 8.3


Магія і мускули

У цьому світі магії, де магія використовується у повсякденному житті, в гущавині лісу проживає хлопець. Він зосереджений на фізичних тренуваннях і нарощуванні м’язів, не володіючи магічними здібностями. Його спокійне життя з батьком переривається, коли на нього починають полювати маги. Чи врятують його міцні м’язи від магічних нападів? Ця незвичайна магічна історія розповідає, як фізична сила стикається з чарами.

Mashle
Оригінальна назва:
Mashle: Magic and Muscles
Жанр:
Аніме, пригоди, комедія, фантастика
Країна:
Японія
Рейтинг:
IMDb – 7.5


Володар перснів: Війна Рогірримів

Історія Хелмової Глибини, що відбувається за століття до вирішальної війни, розповідає про життя та бурхливі часи її засновника, Хелма Молотобійця, який був королем Рохану.

The Lord of the Rings The War of the Rohirrim
Оригінальна назва:
The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim
Жанр:
Аніме, фентезі
Країна:
Японія, США
Рейтинг:
IMDb –


Термінатор (Netflix)

Війна майбутнього, яка триває десятиліттями, вирує між обмеженою кількістю виживших людей та нескінченними арміями роботів. У 1997 році штучний інтелект на ім’я Скайнет набув свідомості та почав війну з людством. В цій боротьбі між майбутнім та минулим з’явився солдат, відправлений у минуле для зміни долі людства.

Terminator
Оригінальна назва:
Terminator
Жанр:
Аніме, бойовик
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb –


Армія мерців: Загублений Вегас (Netflix)

Скотт і його команда рятувальників борються, щоб захистити своїх близьких на ранніх стадіях таємничої епідемії зомбі у Вегасі.

Army of the Dead: Lost Vegas
Оригінальна назва:
Army of the Dead: Lost Vegas
Жанр:
Аніме, кримінал, горор, містика
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb –


Джерело: imdb.com
Якщо ми забули про якийсь цікавий фільм чи серіал, будь ласка напишіть його назву в коментарях. Допомогти нашому проекту ви можете поширивши посилання на форумах чи на інших сайтах.

У питанні розбирався:

Автор добірки, досвідчений кіноман. Переглянув сотні фільмів у різних жанрах, тому добре знає що порадити подивитись.

Оцініть автора
Додати коментар

** Залишіть свою думку про добірку, це допоможе нам стати кращими, а також для розвитку сайту.