20 крутих серіалів про бойові мистецтва

Бойовики
Фільм дня:

Глядачеві не завжди легко зрозуміти своєрідну східну культуру, зате ефектні бойові сцени з азіатських фільмів викликають захоплення у глядачів. У нашій добірці серіалів про бойові мистецтва ви знайдете чимало цікавих історій: благородні герої протистоять підступним лиходіям, юні учні, переважаючи себе, опановують секрети майстерності, а справжні гуру з’ясовують, чий стиль кунг-фу кращий.

Кунг-фу (2021)

Щоб подолати особистісну кризу, американська студентка залишає заняття в коледжі, залишає країну і знаходить притулок у відокремленому китайському монастирі, де вивчає кунг-фу. З новими навичками дівчина повертається на батьківщину та стикається з розгулом злочинності. Настає час проявити себе, поставити лиходіїв на місце та розкрити таємниче вбивство шаоліньського наставника.

Оригінальна назва:
Kung Fu
Жанр:
Бойовик, драма, пригоди
Актори:
Олівія Лян, Шеннон Данг, Ванесса Кай…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 5.4
18+


Далекі мандрівники (2021)

Топ серіалів про східні єдиноборства продовжує китайська новинка кіно із високим рейтингом. Головний герой, який очолював організацію захисту королівської сім’ї, залишає престижну роботу і вирушає мандрувати. На шляху чоловік зустрічає досвідченого бійця, який зміг втекти з Долини Тіней заради помсти . Об’єднавши зусилля, майстри рукопашного бою вирушають на пошуки давніх скарбів .

Оригінальна назва:
Shan he ling
Жанр:
драма, бойовик
Актори:
Чжан Чжехань, Гун Цзюнь, Чжоу Е…
Країна:
Китай
Рейтинг:
IMDb – 8.9


Бойовий континент (2021)

Після смерті матері батько віддає сина на навчання до школи єдиноборств Сходу. Навчальний заклад для сильних духом допомагає загартувати характер, навчитися досконало володіти тілом та завести надійних друзів. Завдяки видатним здібностям і неабиякому старанню, хлопчина стає одним з найкращих учнів і повинен вступити до академії, щоб продовжити навчання у найкращих сенсеїв.

Оригінальна назва:
Dou luo da lu
Жанр:
Бойовик, фентезі, мелодрама
Актори:
Шон Сяо, У Сюаньї, Калвін Чень…
Країна:
Китай
Рейтинг:
IMDb – 8.8


Миле тайчі (2020)

Список найкращих серіалів для єдиноборства продовжує історія молодої особи, яка справляє враження скромної інтелігентної дівчини, але досконало володіє тайчі. Якось дівчині доведеться застосувати свої вміння, щоб урятувати однокласника. Після інциденту приходить розуміння, що свої таланти не можна закопувати в землю, а унікальні навички, що навіть перевершили очікування, необхідно направити на благі цілі.

Оригінальна назва:
Shu nu piao piao quan
Жанр:
Бойовик
Актори:
Сунь Цянь, Бі Веньцзюнь, Цзя Чжен’юй…
Країна:
Китай
Рейтинг:
IMDb – 8.1


Воїн (2019 – 2020)

Умілий боєць перебирається з Китаю до Сан-Франциско. Мистецтво укладати на обидві лопатки практично будь-якого супротивника, а то й цілу юрбу, виявиться дуже затребуваним, адже у місцевому чайнатауні розгортається справжня війна між злочинними угрупованнями. Майстер разючих ударів примикає до однієї з ворогуючих банд і занурюється у вир небезпечних подій.

Оригінальна назва:
Warrior
Жанр:
Бойовик, драма, кримінал
Актори:
Ендрю Кодзі, Олівія Ченг, Джейсон Дж. Тобін…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 8.4
18+

Вас також може зацікавити: Бої в японському стилі: найкращі фільми про карате


Неприборканий: Повелитель Ченьцін (2019)

Цікава китайська дорама про бойові мистецтва у жанрі фентезі заснована на романі Мосян Тунсю, але через цензуру гомосексуальні відносини між героями в екранізації замінені на дружні. Приємний син одного правителя, який практикував шлях демонізму, став на захист безневинних жертв боротьби між кланами, за що після смерті уславився загальним ворогом. Через багато років заклинач повертає Вей Усяня до життя, щоб той міг зустрітися з друзями та помститися наклепникам.

Оригінальна назва:
Chen qing ling
Жанр:
фентезі, бойовик, драма
Актори:
Шон Сяо, Ван Бо, Мен Цзиі…
Країна:
Китай
Рейтинг:
IMDb – 9.0


Кобра Кай (2018 – 2021)

Сучасний закордонний серіал для школи бойових мистецтв продовжує події гучного американського кінохіта з вісімдесятих. Колись зухвалий хуліган із роками перетворився на закінченого невдаху. Щоб піднятися з дна життя, чоловік, що зневірився, вирішує відродити знамениту в минулому школу карате. Для здійснення задуманого необхідно освіжити призабуті навички, скинути вантаж прикрих помилок та заручитися підтримкою впливових людей.

Оригінальна назва:
Cobra Kai
Жанр:
комедія, спорт, бойовик
Актори:
Кортні Хенгелер, Мері Метілін Маусер, Тенер Бьюкенен…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 8.6

12+


Залізний кулак (2017 – 2018)

Цікавий телесеріал заснований на популярних коміксах кіновселеній Marvel . У поїздці Гімалаями гинуть батьки хлопчика, а осиротіла дитина прибивається до таємничого загубленого міста, де після довгих років навчання знаходить здатність перетворювати силу думки в нищівний кулак. Подорослішаючий герой повертається до рідного Нью-Йорка і виявляє, що містом правлять розперезані злочинні угруповання.

Оригінальна назва:
Iron Fist
Жанр:
Фантастика, фентезі, бойовик
Актори:
Фінн Джонс, Джессіка Хенвік, Джессіка Строуп…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.4
18+


Школа Мурім (2016)

Захоплююча корейська дорога для школи військових мистецтв, куди з’їжджаються учні з усього світу. У кожного за плечима свій шлях та своя історія. Суворі наставники навчають підростаюче покоління не тільки завдавати нищівних ударів та виконувати смертоносні прийоми, а й вирощують у вихованцях бойовий дух, твердість характеру та почуття справедливості – без цих якостей не стати справжнім бійцем.

Оригінальна назва:
Murimhakgyo
Жанр:
Бойовик, драма
Актори:
Олександр Лі, Чан Гван, Чон Ю-джин…
Країна:
Корея Південна
Рейтинг:
IMDb – 7.0


У пустелі смерті (2015 – 2019)

Стомлений війнами світ лежить у руїнах. Барони, що припинили нескінченні конфлікти, жорстоко експлуатують нечисленних уцілілих людей. Боєць, сліпо відданий повелителю, стикається з хлопчиком, який має намір перетнути безплідні землі. Доленосна зустріч залишає відбиток на душі безжалісного вояка, змушуючи докорінно переглянути свої життєві принципи.

Оригінальна назва:
Into the Badlands
Жанр:
Бойовик, драма, пригоди
Актори:
Деніел Ву, Орла Брейді, Емілі Бічем…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 8.0
18+


Дівчина-вихор (2015)

Топ азіатських серіалів для бойових мистецтв продовжує прониклива спортивна мелодрама. Осиротіла дівчина тяжко переживала втрату батьків, але знайшла підтримку у тренера боротьби. Через непристойний вчинок наставник втратив право викладати. Талановитій учениці довелося займатися самостійно, але при вступі до престижної школи дівчини зажадали ще й зректися вчителя.

Оригінальна назва:
Xuan feng shao nu di
Жанр:
мелодрама, спорт
Актори:
У Лей, Ян Ян, Бай Цзінтін…
Країна:
Китай
Рейтинг:
IMDb – 7.3


Королівство (2014 – 2017)

Яскрава пара володіє тренажерним залом для змішаних єдиноборств. Бізнес Алві та Лізи переживає не найкращі часи, але оптимістично налаштовані власники вірять, що ситуацію вдасться виправити. Привернути увагу до спортзалу може відомий борець, чия кар’єра перервалася через ув’язнення . Колись він був заручений із Лізою, яка стала тепер подругою Алві, що суттєво ускладнить професійні стосунки.

Оригінальна назва:
Kingdom
Жанр:
драма, спорт
Актори:
Френк Грілло, Кілі Санчес, Метт Лауріа…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 8.5
18+


Вуличний боєць: Кулак вбивці (2014)

Популярний японський телесеріал заснований на знаменитій серії відеоігор . Двоє хлопців, щоб досконало опанувати секрети бойових східних мистецтв, копіюють спосіб життя давніх воїнів. Старанним учням, які накопичують силу і мудрість, навіть невтямки, що освоюють вони стародавній бойовий стиль – і секрети цього небезпечного напряму більше невідомі нікому.

Оригінальна назва:
Street Fighter: Assassin’s Fist
Жанр:
фентезі, бойовик, трилер
Актори:
Того Ігава, Кріс Ховард, Майк Мо…
Країна:
Велика Британія
Рейтинг:
IMDb – 7.3


Священна земля (2012)

Головний герой цікавої південнокорейської дорами не знаходив розуміння ні в школі, ні вдома. Випадково знайдена книжка з боксу допомогла хлопцеві знайти цікаве заняття, завдяки якому він зміг поставити удар. Випадково розібравшись із бандою відморозків, юнак розуміє, що знайшов своє покликання. Разом зі справою всього життя приходить мудрий наставник, міцна дружба та справжнє кохання.

Оригінальна назва:
Hollilaendeu
Жанр:
Драма
Актори:
Тон Хо, Хун, Чу Да-он…
Країна:
Корея Південна
Рейтинг:
IMDb – 7.4


Воїн Пек Тон-су (2011)

Приголомшлива історична рамка з Південної Кореї з ефектною бойовою хореографією. При дворі могутнього монарха складається змова. Вульгарні вельможі розраховують скинути правлячу династію та захопити владу. Король може розраховувати тільки на найвідданішого воїна – видатного майстра рукопашного бою. Про знаменитого бойця складають легенди по всій Азії, але чи зуміють сила і шляхетність взяти гору над жадібністю та підступністю?

Оригінальна назва:
Musa Baek Dong-soo
Жанр:
драма, історія
Актори:
Чі Чхан-ук, Ю Син-хо, Юн Со-і…
Країна:
Корея Південна
Рейтинг:
IMDb – 8.0


В ударі (2011 – 2015)

Кумедний комедійний серіал для карате, знятий у США. Над тренувальною залою, де молоді хлопці осягають мистецтво рукопашного бою, нависає загроза закриття. Молодь усіма силами прагне врятувати місце для спортивних занять. У колектив вливається зухвалий талановитий хлопець, який явно має можливості вплинути на ситуацію, але новачок не горить бажанням підтримувати спільну справу.

Оригінальна назва:
Kickin’ It
Жанр:
Бойовик, комедія, сімейний
Актори:
Лео Ховард, Ділан Райлі Снайдер, Матео Аріас…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.5
18+


Ільджіме (2008)

Південнокорейська історична дорама розповість історію азіатського Робіна Гуда, який грабує багатих негідників і роздає цінності чесним біднякам. На шлях благородного розбійника герой устав через те, що в дитинстві зіткнувся з небаченими проявами жорстокості та несправедливості. На місцях злочинів корейський Робін Гуд залишає гілку сливи, за що й отримав прізвисько, що дав назву серіалу.

Оригінальна назва:
Iljimae
Жанр:
Бойовик, мелодрама, історія
Актори:
Лі Джун-гі, Кім Чхан-ван, Кім Сон-нон…
Країна:
Корея Південна
Рейтинг:
IMDb – 8.1


Хон Гіль-дон (2008)

Пригодницький бойовик із КНДР поєднує захоплюючий сюжет із моральним посилом. Син високопосадовця від простої наложниці з дитинства набачився несправедливості. Випадково зустрінутий старий став наставником хлопця і навчив того прийомів тхеквондо. Молодий бійцем, який став непереможним бійцем, вирушає в глибинку, щоб захищати простий народ від кровожерливих розбійників, злодійкуватих чиновників і японських окупантів.

Оригінальна назва:
Kwae-do Hong Gil-dong
Жанр:
мелодрама, комедія, пригоди
Актори:
Кан Джі-хван, Чан Гін-сок, Пак Сан-ук…
Країна:
Корея Південна
Рейтинг:
IMDb – 7.5


Легенда про Брюса Лі (2008)

Біографічний серіал для майстра кунг-фу та легендарного актора. Китайські кінематографісти ретельно відтворили на екрані епоху, коли сходила зірка знаменитого Брюса Лі. Студент престижного коледжу тренується в поті чола і робить фантастичну кар’єру у світовому кіно, знаходячи любов публіки. Однак стрімке сходження до слави одночасно веде і до трагічної загибелі.

Оригінальна назва:
Li Xiao Long chuan qi
Жанр:
Бойовик, драма, біографія
Актори:
Денні Чань, Мішель Місті Ленг, Тед Е. Дюран…
Країна:
Китай
Рейтинг:
IMDb – 7.0
18+


Вітер та Хмара (2002)

У фентезійному світі, що живе за своїми законами, існує магія , але навіть чаклунство безсило проти тих, хто володіє секретними прийомами і здатний завдавати смертельних ударів. Двоє хлопців із раннього дитинства осягали всі тонкощі мистецтва перемагати. Настали лихоліття. Тепер доведеться докласти всіх зусиль, щоб відшукати легендарний меч, а разом з ним добитися взаємності в любові та незгасаючої слави.

Оригінальна назва:
Feng yun
Жанр:
фентезі, бойовик
Актори:
Сонні Тіба, Пітер Хо, Енні У…
Країна:
Китай
Рейтинг:
IMDb – 6.3Якщо ми забули про якийсь цікавий фільм чи серіал, будь ласка напишіть його назву в коментарях. Допомогти нашому проекту ви можете поширивши посилання на форумах чи на інших сайтах.

У питанні розбирався:

Автор добірки, досвідчений кіноман. Переглянув сотні фільмів у різних жанрах, тому добре знає що порадити подивитись.

Оцініть автора
Додати коментар

** Залишіть свою думку про добірку, це допоможе нам стати кращими, а також для розвитку сайту.