10 цікавих серіалів-антологій, які можна дивитись з будь-якої серії

Всі жанри
Фільм дня:

Серіали-антології – це справжня сила кінематографу, яка дає нам можливість поринути в різнобарвний спектр жанрів та концепцій. Кожна нова серія – це свіже пригода, новий погляд на життя та експерименти, які виходять за межі звичного.

Від футуристичних світів, переповнених технологічними дивами, до містичних реалій, де магія та чари прокидаються до життя – у цих серіалах кожна історія має свій унікальний шар глибини та непередбачуваності. Ці серіали-антології захоплять вас своєю епічністю, емоційністю та непередбачуваністю кожного сюжету.

Чорне дзеркало (2011 – 2023)

Протягом останнього десятиліття технології вкотре перетворили наше життя, перш ніж ми змогли навіть подумати про їх наслідки. В будинках, на столах, в долонях – плазмові телевізори, комп’ютерні монітори, смартфони – чорна дзеркальна реальність нашого життя у двадцять першому столітті. Наш сприйняття реальності зазнає змін. Ми віддали свою шану «Google» та «Apple» і поклоняємося їм. Алгоритми «Facebook» знають про нас більше, ніж наші власні батьки. Ми маємо доступ до безмежної кількості інформації, проте в наших головах лише місце для сприйняття 140 символів з твіттер-повідомлення. «Чорне дзеркало» відображає загальну тривогу за наш сучасний світ.

Оригінальна назва:
Black Mirror
Актори:
Ганна Джон-Кеймен, Деніел Калуя, Тобі Кеббелл, Рорі Кіннір
Країна:
Велика Британія
Рейтинг:
IMDb – 8.8
18+


Калейдоскоп (2023)

У центрі подій розгортається історія Лео Папи, талановитого злочинця, який збирає команду обдарованих злочинців з метою вчинити найбільше грабіжництво в світовій історії. В цю команду входять Ава Мерсер, енергійна та наполеглива, Джуді Гудвін, майстерно вміюча обходити перешкоди, її родич Боб, а також самовпевнений ЕрДжей Акоста та багато інших спільників. Ця захоплива історія, що охоплює понад двадцять чотири роки, пронизана неочікуваними поворотами, зрадою та смертельною небезпекою. Проте, головні герої щільно стоять на своєму, заряджені довести справу до кінця та уникнути переслідування Роджера Саласа, співробітника корпоративної безпеки.

Оригінальна назва:
Kaleidoscope
Актори:
Руфус Сьюелл, Таті Габріель, Пас Вега, Розалін Елбей
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.6
18+


У дев’ятому номері (2014-2015)

Кожен епізод серіалу пропонує самостійну історію з різними персонажами та ситуаціями, а головною темою, що їх об’єднує, є цифра 9, що відтворюється в номері будинку, квартири або кімнати, де розгортається дія. Часто події відбуваються у закритих просторах, що посилює почуття клаустрофобії, а сценарій представляє складні й темні теми, такі як насильство над дітьми, інцест та вбивства, майстерно балансуючи між чорним гумором та драмою.

Оригінальна назва:
Inside No. 9
Актори:
Ріс Шерсміт, Стів Пембертон, Дерек Джекобі, Еймі-Ффіон Едвардс
Країна:
Велика Британія
Рейтинг:
IMDb – 8.5
18+


Сучасне кохання (2019-2021)

Сюжет охоплює кілька людських доль, які стикаються з різними варіаціями любові в Нью-Йорку, включаючи сексуальну, романтичну, сімейну, платонічну та особисту. Кожен епізод присвячений окремій історії і розповідає про Меггі, самотню жінку, яка закохується в швейцара похилого віку; генерального директора додатка для знайомств, якому доводиться відповідати на каверзні питання журналіста; Лексі, яка неспроможна утримати тривалі відносини через свій біполярний розлад; пару геїв, які мріють про усиновлення дитини, але стикаються з викликами; Робі та Жасмін, які на своєму побаченні стикаються з несподіваною госпіталізацією…

Оригінальна назва:
Modern Love
Актори:
Софія Бутелла, Олівія Кук, Тіна Фей, Джулія Гарнер
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 7.9
18+


Кімната 104 (2017-2020)

Неподалік від аеропорту розташований мотель, який може здатися найпохмурішим місцем, що тільки можна уявити. Але саме тут розгортаються найнесподіваніші та найдивніші події. Цей мотель на короткий час стає прихистком для дуже різних людей, кожен з яких має свої власні труднощі і переживання. Серіал-антологія від братів Дюпласс, творців комедійної драми “Разом” і анімаційного серіалу для дорослих “Звірі”, складається з безлічі окремих епізодів різних жанрів. Кожна нова серія фокусується на новому персонажі і представляє собою своєрідний міні-фільм, що розкриває окрему історію наступного гостя.

Оригінальна назва:
Room 104
Актори:
Дженніфер ЛаФлер, Джон Басс, Дженні Леонгардт
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.4
18+


Простіше простого (2016-2019)

Багатогранна історія друзів із Чикаго, які блукають сучасним лабіринтом, побудованим із кохання, сексу, нових технологій і масової культури.

Оригінальна назва:
Easy
Актори:
Обрі Плаза, Джуді Грір,Джейн Адамс
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.9
18+


Електричні сни Філіпа К. Діка (2017 – 2018)

Кожна серія цього серіалу-антології порушує декілька актуальних питань, не намагаючись однозначно відповісти на них. Вона ставить перед глядачем складні виклики та залишає його з власними роздумами. Цей підхід дає вам можливість вибрати свою власну шляхетну істину та зробити особисті роздуми над тим, що насправді важливо.

Оригінальна назва:
Electric Dreams
Актори:
Стів Бушемі, Джеральдін Чаплін, Брайан Кренстон…
Країна:
Велика Британія, США
Рейтинг:
IMDb – 7.2
16+


Споріднені душі (2020)

У недалекому майбутньому наука зробила велике відкриття, що мало переваги для всіх, хто проживав на Землі. Це був тест, що надійно виявляв споріднену душу кожної людини. Це відкриття радикально змінило життя людей.

Оригінальна назва:
Soulmates
Актори:
Сара Снук, Кінгслі Бен-Адір, Девід Костабайл, Соня Кессіді
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.3
16+


Кабінет курйозів Ґільєрмо дель Торо / Шафка цікавинок Ґільєрмо дель Торо (2022)

Цей серіал-антологія складається з восьми захоплюючих історій, які були увібрані мексиканським режисером Ґільєрмо дель Торо. Головним героєм Ніком, який отримує право на покинутий склад, долає щось незвичайне – три стародавні томи, що розкривають, як викликати демонів. Розкрадач могил Массон, знаходячись у жахливому фінансовому становищі, вирішує розкопати могилу недавно похованого аристократа. Доктор Карл Вінтерс проводить розтин кількох шахтарів, які загинули нещодавно, нездогадуючись, що в одному з них таїться інопланетний паразит. Стейсі, незграбна жінка, мріє стати красивою, і коли вона отримує можливість втілити своє заповітне бажання за допомогою популярного лосьйону, стається щось непередбачуване…

Оригінальна назва:
Guillermo del Toro’s Cabinet of Curiosities
Актори:
Ліз Джонстон, Кевін Кеппі, Меган Мені, Тім Блейк Нельсон
Країна:
США, Мексика
Рейтинг:
IMDb – 7.0
18+


Соло (2021)

Серіал складається з семи коротких історій, які розгортаються у футуристичному світі, заснованому на ключових напрямках наукової фантастики, включаючи космічні подорожі, стрибки у часі та глобальну пандемію. Кожен епізод пронизаний темами смерті, самотності та екзистенційного жаху, якими змушений зіткнутися головний герой. Проходячи складні випробування і опиняючись у критичній ситуації, кожен з персонажів досягає прозріння, розуміючи, що означає бути людиною. Власними переживаннями і враженнями вони здобувають нові знання, що приводять їх до осознання важливості людського буття.

Оригінальна назва:
Solos
Актори:
Морган Фріман, Ден Стівенс, Узо Адуба, Ніколь Багарі, Енн Гетевей
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 5.9
16+Якщо ми забули про якийсь цікавий фільм чи серіал, будь ласка напишіть його назву в коментарях. Допомогти нашому проекту ви можете поширивши посилання на форумах чи на інших сайтах.

У питанні розбирався:

Автор добірки, досвідчений кіноман. Переглянув сотні фільмів у різних жанрах, тому добре знає що порадити подивитись.

Оцініть автора
Додати коментар

** Залишіть свою думку про добірку, це допоможе нам стати кращими, а також для розвитку сайту.