Цікаві дорами про психічні розлади, які варті уваги

Серіали
Фільм дня:

Азіатські дорами про психічні розлади, можливо, і не годяться як посібники для студентів-медиків, зате розкажуть інтригуючі історії на кшталт південнокорейського популярного кіно. Тут знайдуться серіали для романтично налаштованих глядачів, сюжети з непередбачуваними поворотами для любителів сильних вражень і, звісно, ​​для всіх глядачів, яких хвилює тема ментального здоров’я.

Я псих, але це нормально (2020)

Мун Кан Те працює в психіатричній клініці, щоб забезпечити там комфортне життя старшому брату -аутистові . Го Му Ен – дитяча письменниця , яка страждає на дисоціальний розлад особистості. Юнак і дівчина зовсім не схожі один на одного, але одного разу доля їх зводить. Му Ен зачіпає холодність Кан Те, який не вірить у кохання, і письменниця вирішує будь-якими способами завоювати серце неприступного хлопця.

Оригінальна назва:
Saikojiman gwaenchanha
Жанр:
драма, мелодрама, фентазі
Актори:
Кім Су-хен, Со Е-джі, Пак Кю-он…
Країна:
Корея Південна
Рейтинг:
IMDb – 8.7


Краса всередині (2018)

Популярна актриса Хан Се Ге змушена приховувати від оточуючих шокуючу правду про дивовижну здатність. Щомісяця героїня дарами проживає тиждень у тілі сторонньої людини, після чого все повертається на круги своя. Таємниця опиняється під загрозою після знайомства з директором Со До Дже, який не вміє розпізнавати обличчя людей. Хлопець майстерно запам’ятовує поведінку та манери оточуючих для ідентифікації, тому ніхто не здогадується про розлад. Завдяки незвичайному таланту До Дже здатний легко дізнатися Се Ге в будь-якому тілі.

Оригінальна назва:
Byuti insaideu
Жанр:
мелодрама, фентезі
Актори:
Хан Хё-джу, Кім Де-мен, Пак Щін-хе…
Країна:
Корея Південна
Рейтинг:
IMDb – 7.4


Поганий і божевільний (2021)

Рю Су Ель очолює відділ боротьби з корупцією, хоча часто використовує службове становище заради корисливих цілей. детектив готовий заплющувати очі на злочини, обмінюючи чесність на солідні пачки грошей. Ідеальне життя закінчується з появою другої особи Рю – Кея, який терпіти не може несправедливість. Некерований хлопець бере гору над свідомістю Су Еля в самі непридатні моменти, але корумпований поліцейський не здається.

Оригінальна назва:
Baedeu aen keureiji
Жанр:
Бойовик, комедія, кримінал
Актори:
Лі Дон-ук, Ві Ха-джун, Хан Джи-ин…
Країна:
Корея Південна
Рейтинг:
IMDb – 8.7
Вікові обмеження:
12+


Нетовариський бос (2017)

Батьки з дитинства готували Ин Хван Гі до посади керівника компанії, але надмірний тиск спричинив психічний розлад. Молодий чоловік вважає за краще проводити весь робочий час у кабінеті, не виходячи за його межі. Про боса ходять безглузді чутки та легенди, а нова співробітниця Чхе Ро Ун вирішує розгадати таємницю мовчазного та замкнутого директора.

Оригінальна назва:
Naesungjukin boseu
Жанр:
комедія, мелодрама
Актори:
Ен У-джин, Пак Хе-су, Юн Пак…
Країна:
Корея Південна
Рейтинг:
IMDb – 7.3


Я люблю свого боса, хоч він і псих (2017)

Головна героїня китайської дарами – мультиплікатор Сяо Нянь. Якось на порозі квартири скромної дівчини з’являється директор великої IT-компанії, який вимагає повернути йому дитину. Чоловік стверджує, що Сяо Нянь – мати багатого спадкоємця, але приголомшена співрозмовниця вперше бачить незнайомця. Незабаром з’ясовується, що керівник фірми страждає на параноїдальний розлад, і життя дівчини кардинально змінюється.

Оригінальна назва:
Zong cai zai shang
Жанр:
мелодрама
Актори:
Івонн Юн, Ніколь Чжу…
Країна:
Китай


Вбий мене, зціли мене (2015)

Сюжет корейського серіалу розгортається довкола спадкоємця багатої компанії Ча До Хена. Життя хлопця можна позаздрити, але тільки близькі знають правду, що шокує. У тілі До Хена уживається шість різних особистостей: маленька дівчинка, сестра- близнюка , скромний підліток , впевнений у собі зрілий чоловік, звабливий мачо і таємничий містер Ікс.

Оригінальна назва:
Kilmi, hilmi
Жанр:
драма, мелодрама, комедія
Актори:
Чи Сон, Хван Джон-им, Пак Со-джун…
Країна:
Корея Південна
Рейтинг:
IMDb – 8.3
Вікові обмеження:
18+

Хайд, Джекіл та я (2015)

Цікава рамка познайомить глядачів з власником мережі парків


розваг Гу Со Джіном. Підприємець страждає від регулярних панічних атак, а критичні моменти не здатний контролювати власне тіло. Ще один напад призводить до роздвоєння особистості, що зовсім не тішить З Джина. Перше «Я» готове пожертвувати собою заради благополуччя оточуючих, тоді як друге – повна протилежність доброго самаритянина.

Оригінальна назва:
Haideu, Jikil, na
Жанр:
драма, мелодрама, комедія
Актори:
Хен Бін, Хан Джи-мін, Хері…
Країна:
Корея Південна
Рейтинг:
IMDb – 7.0


Серцем до серця (2015)

Неконтрольоване почервоніння перетворило юну Ча Хон До на ізгоя, який цурався людей. Дівчина страждає від агорафобії та намагається якомога рідше виходити з дому, а перед короткими вилазками маскується під непривабливу стару. Незважаючи на захворювання, Хон До працює прислугою і наводить лад у будинках, поки господарі відсутні. Сильні почуття до привабливого детективу змушують героїню дарами звернутися по професійну допомогу, але знайомство з психотерапевтом призводить до несподіваного відкриття.

Оригінальна назва:
Hateu tu hateu
Жанр:
мелодрама, комедія
Актори:
Чхве Ган-хі, Чхон Джон-мен, Ом Хё-соп
Країна:
Корея Південна
Рейтинг:
IMDb – 7.4


Все в порядку, це кохання (2014)

Популярна дорама заслужила високі рейтинги завдяки незвичайному сюжету та чудовій грі акторів. Чан Дже-ель – автор детективних бестселерів, що страждає від синдрому нав’язливих станів. Якось письменник отримує запрошення на ток-шоу за участю психіатра Чжі Хе-су, і зустріч знаменитостей перетворюється на справжній поєдинок. Герої передачі дають собі обіцянку більше ніколи не зустрічатись, але доля розпоряджається інакше.

Оригінальна назва:
Gwaenchana, sarangiya
Жанр:
мелодрама
Актори:
Чо Ін-сон, Кон Хё-джин, Сон Дон-іль…
Країна:
Корея Південна
Рейтинг:
IMDb – 8.3
Вікові обмеження:
16+


Хороший лікар (2013)

Завершує топ корейських серіалів зворушлива історія про талановитого лікаря Пак Ші Оне, який страждає на аутизм. Опікун помітив феноменальну пам’ять хлопчика та допоміг юнакові здобути медичну освіту. Він працює дитячим хірургом, проводить блискучі операції, але розвиток особистості хлопця залишився на рівні початкової школи. Не всі колеги готові прийняти дивного колегу, адже лікар має відповідати за пацієнта, а Пак не завжди здатний сам собі допомогти.

Оригінальна назва:
Gut dakteo
Жанр:
драма, мелодрама
Актори:
Чу Вон, Мун Чхе-вон, Чу Сан-ук…
Країна:
Корея Південна
Рейтинг:
IMDb – 8.0Якщо ми забули про якийсь цікавий фільм чи серіал, будь ласка напишіть його назву в коментарях. Допомогти нашому проекту ви можете поширивши посилання на форумах чи на інших сайтах.

У питанні розбирався:

Автор добірки, досвідчений кіноман. Переглянув сотні фільмів у різних жанрах, тому добре знає що порадити подивитись.

Оцініть автора
Додати коментар

** Залишіть свою думку про добірку, це допоможе нам стати кращими, а також для розвитку сайту.