10 серіалів про роботів, андроїди та кіборгів

Фантастика
Фільм дня:

Оспівані фантастами часи, коли розумні механізми зрівняються з можливостями з людьми, ось-ось настануть. При песимістичних розкладах повсталі машини просто розправляться зі «шкіряними мішками», а за позитивного результату можливе навіть кохання між живою істотою та тямущою машиною.

Виховані вовками (2020)

У далекому майбутньому людство поставлено на межу знищення через воєнний конфлікт, що затягнувся, на релігійному ґрунті. Космічний корабель привозить пару андроїдів із Землі на безлюдну планету. Перед кіборгами стоїть завдання стати Батьком і Матір’ю для нової цивілізації – виростити з привезених із собою ембріонів людей без релігійних забобонів.

Оригінальна назва:
Raised by Wolves
Жанр:
Фантастика, трилер
Актори:
Аманда Коллін, Тревіс Фіммел, Абубакар Салім…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 7.5


Я не робот (2017 – 2018)

Сюжет цікавого закордонного серіалу для андроїдів будується навколо нетривіальної ідеї. Звичайний хлопець з Південної Кореї страждає на дуже рідкісне захворювання – алергію на собі подібних. Щоб уникнути негативних наслідків для здоров’я, юнак змушений звести до мінімуму контакти з оточуючими. Ізоляція від людських істот призводить до закоханості у антропоморфного робота.

Оригінальна назва:
Roboti aniya
Жанр:
мелодрама, фантастика, комедія
Актори:
Ю Син-хо, Чхе Су-бін, Ом Гі-джун…
Країна:
Корея Південна
Рейтинг:
IMDb – 8.0


Світ Дикого Заходу (2016 – 2020)

Відвідувачі тематичного парку розваг можуть відчути себе справжніми героями вестерну . Тут можна вдаватися до любовних втіх, скоювати вбивства, переживати неймовірні пригоди . Людиноподібні механізми є витратним матеріалом, нічого не пам’ятають і відновлюються після будь-яких пошкоджень, але одного разу налагоджена техніка дасть серйозний збій.

Оригінальна назва:
Westworld
Жанр:
Фантастика, драма, детектив
Актори:
Тенді Ньютон, Джеффрі Райт, Ед Харріс…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 8.6
18+


Люди (2015 – 2018)

Іноземний серіал для кіборгів перенесе глядачів у світ, де людиноподібні «синтетики»-помічники стали невід’ємною частиною життя. Ризикований науковий експеримент призводить до появи розумних машин, здатних виявляти почуття та емоції. Пробуджена людяність змушує роботів йти проти закладених програм і штовхає на непередбачувані вчинки.

Оригінальна назва:
Humans
Жанр:
Фантастика, драма
Актори:
Джемма Чан, Том Гудман-Хілл, Кетрін Паркінсон…
Країна:
Велика Британія, США, Швеція
Рейтинг:
IMDb – 8.0
18+


Штучний інтелект (2014)

Впроваджений у мозок чіп перетворив героя серіалу – агента американських спецслужб – на живий суперкомп’ютер. Унікум здатний обробляти колосальні обсяги інформації та зламувати будь-які шифри, але відрізняється безрозсудною та непередбачуваною поведінкою. Щоб тримати найцінніший технологічний актив країни під контролем, керівництво приставляє до нього спеціального агента.

Оригінальна назва:
Intelligence
Жанр:
Фантастика, бойовик, трилер, драма
Актори:
Джош Холлоуей, Меган Орі, Марг Хельгенбергер…
Країна:
США, Канада
Рейтинг:
IMDb – 6.9
18+

Вам також може бути цікаво: Фільми про роботів та кіборгів


Майже людина (2013 – 2014)

Список найкращих серіалів про роботи продовжує драматична поліцейська історія у жанрі фантастики. Бравий американський коп втратив партнера через відмову бойового робота виконати наказ і приховав ненависть до прагматичних асистентів. Але щоб повернутися на службу в поліцію, який відновився після важкого поранення героєві, необхідно дати згоду на роботу в парі з андроїдом.

Оригінальна назва:
Almost Human
Жанр:
Фантастика, бойовик, драма, кримінал
Актори:
Карл Урбан, Майкл Ілі, Мінка Келлі…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 8.0
18+


Справжні люди (2012 – 2014)

У недалекому майбутньому «хуботи» – високорозвинені механізми з людським виглядом – успішно працюють практично у всіх сферах, що призводить до безлічі конфліктів. На чорному ринку процвітає підпільна торгівля вкраденими та переформатованими ботами. Радикальні консерватори борються за повну заборону нових технологій, а самі хоботи намагаються відстоювати свої права та свободи.

Оригінальна назва:
Äkta människor
Жанр:
Фантастика, трилер, драма
Актори:
Лісетт Паглер, Піа Хальворсен, Йохан Полсен…
Країна:
Швеція
Рейтинг:
IMDb – 7.9


Термінатор: Битва за майбутнє (2008 – 2009)

Топ серіалів про людей та роботів продовжує відгалуження популярної голлівудської кінофраншизи. З майбутнього прибуває кіборг-вбивця, щоб знищити майбутнього рятівника людства. Соратники героя, дізнавшись про підступний план повсталих машин, відправляють у минуле термінатора у вигляді дівчини з метою зупинити машину смерті та спробувати змінити хід історії.

Оригінальна назва:
Terminator: The Sarah Connor Chronicles
Жанр:
Фантастика, бойовик, трилер, драма
Актори:
Ліна Хіді, Томас Деккер, Саммер Глау…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 7.7
18+


Зоряний крейсер Галактика (2004 – 2009)

Штучно створені істоти «сайлони» влаштували повстання та практично повністю знищили земну цивілізацію. Небагато людей, що вижили на космічних кораблях, борознять простори всесвіту в пошуках відповідного нового будинку. Бойовий крейсер супроводжує цивільні зорельоти, щоб захистити залишки людства від безжальних противників, що йдуть слідом.

Оригінальна назва:
Battlestar Galactica
Жанр:
Фантастика, бойовик, драма, пригоди
Актори:
Едвард Джеймс Олмос, Мері МакДоннелл, Джеймі Бамбер…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 8.7


Згадати все (1999)

Серіал у жанрі бойовика та трилера – продовження популярного голлівудського блокбастера. У другій половині XXI століття земляни колонізували інші планети та навчилися проводити дивовижні маніпуляції з пам’яттю. У світі високих технологій злочинність не викорінена, тому поліцейським доводиться вести невпинну боротьбу з технонаркоманами, хакерами і андроїдами, що вийшли з-під контролю.

Оригінальна назва:
Total Recall 2070
Жанр:
Фантастика, бойовик, трилер, драма, детектив
Актори:
Майкл Істон, Карл Прюнер, Синтія Престон…
Країна: Канада
Німеччина, США
Рейтинг:
IMDb – 6.9Якщо ми забули про якийсь цікавий фільм чи серіал, будь ласка напишіть його назву в коментарях. Допомогти нашому проекту ви можете поширивши посилання на форумах чи на інших сайтах.

У питанні розбирався:

Автор добірки, досвідчений кіноман. Переглянув сотні фільмів у різних жанрах, тому добре знає що порадити подивитись.

Оцініть автора
Додати коментар

** Залишіть свою думку про добірку, це допоможе нам стати кращими, а також для розвитку сайту.