35 українських серіалів мелодрам

Мелодрама
Фільм дня:

У кінотеатри українські глядачі майже не заглядають – у середньому кожен українець купує квиток у кіно рідше за один раз на рік, зате там люблять дивитися, а головне, знімати телевізійні шоу. У нашій добірці серіалів представлені найкращі українські серіали мелодрами останніх років, які переглядаються на одному подиху завдяки цікавим душевним сюжетам та привабливим акторкам і акторам.

Справедливість (2022)

Сюжет мелодрами розгортається навколо молодої та вразливої дівчини на ім’я Надія. З дитинства вона ніколи не відступала від своїх батьків, а владне та авторитарне слово її батька завжди було для неї непорушним законом. Виховуючи її, батько постійно контролював її життя, не залишаючи їй можливості для власного вибору та висловлення власної думки.

У ролях:
Анна Сагайдачна, Валентин Томусяк, Таїсія Щурук, Артем Позняк, Сергій Фролов, Анна Сердюк, Максим Самчик
Країна:
Україна
16+


Солоний поцілунок (2022)

Головні персонажі, Юля і Герман, відчувають глибоке кохання одне до одного і переконані, що ніщо не може їх роз’єднати. Юля чекає дитину, але нещасливий випадок з Германом перевертає їхнє життя. Герман випадково вчиняє злочин і потрапляє до в’язниці, і ці події вносять кардинальні зміни в життя головних героїв.

У ролях:
Анастасія Іванова, Максим Самчик, Сергій Мітрюшин, Альона Коновальчук, Світлана Зельбет, Сергій Фролов, Яна Ключник
Країна:
Україна
12+


Клятва лікаря (2021)

Тамара Лаврова – досвідчена лікарка швидкої допомоги, щаслива мати та дружина. Вона виховує свою доньку від першого шлюбу, Дашу. Однак її життя обертається з ніг на голову, коли виявляється, що її чоловік зраджує їй і втікає до своєї коханки, лишивши її без грошей та житла. Кредитори Олексія вимагають від Тамари віддати їм квартиру, і вона опиняється перед вибором – втратити житло або прийняти допомогу від господаря кредитної компанії, який є відомим кримінальним авторитетом. Це рішення змушує Тамару надавати медичну допомогу людям, зв’язаним із цим авторитетом, як спосіб погасити борг.

У ролях:
Ксенія Мішина, Кирило Рубцов, Валерій Ніколаєв, Анна Адамович, Галина Кобзар-Слободюк, Поліна Носихіна
Країна:
Україна
12+


Дівчата (2021)

У центрі уваги знаходяться три найкращі подруги – Віка, Інна та Катруся. У кожної з них є своя складна історія, і характерно, що дівчата виявляються дуже різними за своїм ставленням до життя. Але вони також мають деякі спільні риси. Віці, Катрусі та Інні близько сорока років і, незважаючи на різницю у своїх історіях та характерах, жодній з них досі не вдалося побудувати щасливе особисте життя.

У ролях:
Наталка Денисенко, Анастасія Цимбалару, Анна Кузіна і Дмитро Саранськов
Країна:
Україна
12+


Кава з кардамоном (2021)

Екранізація відомого роману Наталії Гурницької розповідає про 20-річну доньку священника, на ім’я Анна, яка проживає у місті Жовква, що знаходиться під Львовом. Тітка Стефанія надала їй притулок, оскільки з родичів Анни залишився лише брат Андрій, який навчається у духовній семінарії і планує йти стежками батька. Відсутність близьких по духу людей важко переноситься героїнею, і вона постійно відчуває себе самотньою та чужою в будинку тітки.

Життя молодої Анни кардинально змінюється, коли вона зустрічає 50-річного одруженого польського шляхтича на ім’я Адам, який є сусідом по маєтку. Новий сусід привертає увагу молодої дівчини, і вона майже відразу закохується в нього.

У ролях:
Олена Лавренюк, Павел Дельонг, Тарас Цимбалюк, Віталій Ажнов, Олег Стальчук, Леся Самаєва
Країна:
Україна
16+


Знайду пару коханому (2021)

У центрі сюжету життєрадісна, легка та романтична Надія Петрова. Жінка вважає себе щасливою, адже, крім улюбленої роботи кондитера, вона також знаходить час для свого ще одного покликання – ролі свахи. Вона відмінно поєднує не лише інгредієнти своїх кулінарних шедеврів, але й двох закоханих людей, які, згодом, розуміють цінність родинного щастя.

У ролях:
Антон Денисенко, Антоніна Хижняк, Анастасія Цимбалару, Влад Никитюк, Анастасія Остреїнова, Юрій Філіпенко
Країна:
Україна
12+


Любов на реабілітації (2021)

Катерина – видатна реабілітологиня в країні. Кожного свого пацієнта вона успішно реабілітує, незважаючи на власні труднощі з ногою. Двадцять років тому її життя обернулося через нещасний випадок на водному скутері. Катерина змогла подолати біль і знайти силу продовжувати працювати. Однак, коли цей чоловік, Влад, стає її пацієнтом, вони знову зіткнуться. Чи зможе Катерина пробачити йому за той нещасний день?

У ролях:
Ганна Кузіна, Павло Вишняков, Сергій Дерев’янко, Євгенія Треско
Країна:
Україна
12+


Попри все (2021)

Оля, Олена та Женя – три подруги , яким пощастило народитися у сім’ях видатних радянських учених . Доля дівчат зумовлена, адже на них чекає щасливе і безбідне майбутнє, але фатальні історичні події вносять несподівані корективи. Після розвалу Радянського Союзу наукові дослідження втрачають актуальність та значущість, і приятелькам доводиться виживати у суворих реаліях.

Актори:
Олена Коломіна, Євгенія Осипова, Інна Коляда…
Країна:
Україна
12+


Уроки життя та водіння (2021)

Новий український серіал у жанрі мелодрами розповість історію колишньої автогонщиці Ганни Любіч. Головна героїня залишає спорт і вирішує навчати жінок водінню. Анна розривається між власною школою та сімейними проблемами – під її опікою старий батько і зовсім некерований брат. Особисте життя інструктора далеке від ідеалу, адже за щоденними турботами кохання опиняється на останньому місці.

Актори:
Анастасія Іванова, Олександр Константінов, Вадим Андреєв
Країна:
Україна
12+


Авантюра на двох (2021)

Вона – молода і приваблива дівчина, і на перший погляд здається, що перед нею весь світ. Проте Марина рішуче відмовляється від думки про кохання. Вона має намір присвятити своє майбутнє служінню в церкві, а не будувати сім’ю.

Актори:
Клавдія Дрозд, Андрій Федінчик, Наталя Денисенко
Країна:
Україна
12+


Колір пристрасті 1, 2 (2020-2022)

Через помилкове звинувачення у вбивстві, Даша стає головною підозрюваною у справі. Докази свідчать проти неї, відсутність коштів і недолуга мати не дають можливості найняти досвідченого адвоката. Незабаром на справу береться молодий слідчий Потапенко, якому вдається переконати дівчину, що справедливість існує.

Актори:
Юрій Феліпенко, Анна Сердюк, Поліна Калмикова, Вікторія Литвиненко, Даша Легейда
Країна:
Україна
12+


Коханка у спадок (2020)

Головна героїня мелодрами – Тетяна. П’ятнадцять років жінка жила в шлюбі з успішним бізнесменом Олегом. Життя Тетяни було безтурботним: вона мала чудові стосунки з коханим чоловіком, розмірений побут і забезпечене життя завдяки бізнесу Олега. Але звістка, яку вона отримала одного вечора, ламає цю казку. Її чоловік впав з даху офісної будівлі та загинув миттєвою смертю.

Після втрати коханого життя Тетяни втрачає свою безтурботність: бізнес не приносить успіху, будинок перебуває під заставою, а їхня родина занурюється в борги. Однак найстрашніше з усього є те, що виявляється, що у Олега є вагітна коханка, яка також претендує на спадок чоловіка…

Актори:
Ольга Гришина, Артем Позняк, Артемій Єгоров, Катерина Вайвала
Країна:
Україна
12+


Незабута (2020)

Успішний підприємець вдівець Михайло приводить до будинку молоду дружину, чому абсолютно не рада його дочка Дана. Між мачухою та падчеркою починається боротьба за увагу голови сім’ї, але тут у двері стукає лихо. Михайла звинувачують у фінансових махінаціях , відправляють у в’язницю , а Дані та Ларисі чекає непростий шлях примирення. Через роки на жінок чекає нове протистояння, коли їхні симпатії зійдуться на одному обранці.

Актори:
Ірина Таранник, Міла Сивацька, Марія Мархай…
Країна:
Україна
12+


Одна брехня на двох (2020)

Варвара проживає у Києві і працює організатором весіль. Її клієнти – багаті люди з нетривкими запитами. Варя звикла до того, що кожен робочий день приносить їй нові виклики. Вона щиро закохана у свою роботу, якою займається. Незважаючи на те, що вона успішно організовує велику кількість весіль для інших, Варя так і не змогла знайти час для власного сімейного життя. З часом вона стала вважати, що їй це просто не потрібно.

Актори:
Олена Коломина, Ольга Олексій, Дмитро Малашенко, Ірина Мохова
Країна:
Україна
12+


Не говори мені про кохання (2020)

Продовжує список найкращих багатосерійних мелодрам України новинка кіно про мінливість долі. Ольга Бєлова спокійно працює у нотаріальній конторі невеликого містечка. Красуня-юрист заручена з талановитим лікарем , і наречений божеволіє від нареченої. Все змінюється, коли Оля входить у конфлікт із родичкою місцевого бізнесмена, ризикуючи втратити все, що їй дорого, у жорсткій боротьбі без правил.

Актори:
Катерина Варченко, Олександр Рудько, Андрій Ісаєнко…
Країна:
Україна
12+


Вчитель молодших класів у приватній школі Надя віддає своє серце своїй роботі та своїм учням і завдяки цьому її прозвали “Квочкою”. Надя завжди мріяла про дитину, але плани її чоловіка Влада, директора тієї ж школи, не враховували дітей. Згодом виявляється, що Влад давно зраджує Наді, а ця подія стає останньою краплею. Дізнавшись про зраду чоловіка, Надя вирішує звільнитися з роботи. Таким чином, в один день Надя втрачає не лише свою сім’ю, а й роботу. У цей же час страшна трагедія стосується сім’ї однієї з її учениць, Лізи. У день народження дівчинки її мати загинула в автокатастрофі.

У ролях:
Богдан Бенюк, Віктор Жданов, Ольга Сумська, Олег Іваніца
Країна:
Україна
12+


На твоєму боці (2019)

Дія української мелодрами із захоплюючим сюжетом розгортається навколо киянки – лікаря-нейрохірурга із сучасної престижної клініки. Волею випадку Анастасія стає свідком замовного вбивства . На лікаря оголошено справжнє полювання, а допомога приходить з несподіваного боку. Син кримінального авторитету пропонує Насті вийти за нього заміж, щоб та набула захисту та недоторканності. У цій історії переплетуться два зовсім різні світи. Чи зрозуміє фіктивна дружина, що за похмурою зовнішністю чоловіка ховається добра душа?

Актори:
Дана Абизова, Дмитро Ратомський, Сергій Калантай…
Країна:
Україна
Рейтинг:
12+


Аля (2019)

Серіал розповість історію нейрохірурга Андрія Доніна, який приділяє надзвичайну увагу своєму перфекціонізму і завжди прагне до ідеалу в усьому. Однак його життя раптово змінюється, коли в нього з’являється маленька дівчинка.

У ролях:
Сергій Деньга, Єфросинія Мельник, Ксенія Мішина, Олеся Власова, Данило Мірешкін, Людмила Загорська
Країна:
Україна
12+


По праву кохання (2019)

У центрі сюжету української багатосерійної мелодрами – історія двох найкращих приятелів, закоханих в одну дівчину. Ганна обирає Петра і виходить за нього заміж, але стосунки Миколи з другом не погіршуються. Хлопець приймає рішення коханій та щиро бажає щастя молодятам. Коли Петро трагічно гине на роботі, Микола підтримує Ганну, що залишилася вдовою з дитиною. Поступово між давніми знайомими зароджується почуття, але доля дає нове випробування. Петро виявляється живим, хоча зовсім не пам’ятає свого минулого.

Актори:
Анастасія Іванова, Вадим Головко, Олександр Рудько…
Країна:
Україна
Рейтинг:
16+


Випробування (2019)

Сентиментальний серіал варто подивитися шанувальницям душевних драм, що торкаються до сліз. Люба закохана в Юру і готова принести себе в жертву заради обранця. Студентка кидає навчання в інституті, щоб наречений мав можливість спокійно здобути освіту. У день випускних іспитів Юра робить Любе пропозицію, але відбувається непередбачувана. Хлопець випадково збиває людину і наречена бере вину на себе. Проте самопожертва призводить до плачевних та несподіваних результатів.

Актори:
Дана Абизова, Антон Денисенко, Павло Попов, Микола Боклан…
Країна:
Україна
Рейтинг:
12+


Кріпосна (2018 – )

Український серіал про кохання перенесе глядачів у середину ХІХ століття, коли дворяни розпоряджалися долями своїх слуг. Дружина поміщика Ганна Львівна вирішує виховати кріпосну Катерину у найкращих традиціях вищого суспільства. Підопічну називають Кітті, навчають манерам та дають освіту, але вона залишається власністю господарів. Зустріч із офіцером Олексієм пробуджує в Катерині почуття, але дівчина боїться зізнатися у низькому походженні. Приховувати таємницю все складніше, адже додому на відвідання приїжджає син Ганни Львівни, який має намір у будь-який спосіб домогтися прихильності Кітті.

Актори:
Катерина Ковальчук, Михайло Гаврилов, Олексій Яровенко, Станіслав Боклан, Ольга Сумська…
Країна:
Україна
Рейтинг:
IMDb – 7.3


Сувенір із Одеси (2018)

Серіал у жанрі мелодрами та детективу, де перед глядачами постануть такі персонажі, як Григорій Котовський та Ведмедик Япончик. У середині 70-х років минулого століття український південь сколихнув зухвалий злочин. У відомого скрипаля викрали золотий амулет, який приносить удачу лише законному власнику. Знайти прикрасу нескладно, адже за дрібничкою тягнеться слід із загадкових смертей – крадіжка амулету відкриває скриньку Пандори. І в Одесі перебувають люди, які тримали в руках талісман за інших, дореволюційних часів.

Актори:
Олександр Соколовський, Ольга Вініченко, Станіслав Боклан, Лариса Удовиченко…
Країна:
Україна
Рейтинг:
12+


Артистка (2018)

Серіал розповість історію Ніки, юної дівчини, яка виросла в дитячому будинку та завжди мріяла про акторську кар’єру. Вона вирішила вступити до Київського університету на факультет акторської майстерності, свою омріяну спеціальність.

У ролях:
Дар’я Легейда, Станіслав Баклан, Олексій Яровенко, Алла Мартинюк, Олена Стефанська, Андрій Мостренко
Країна:
Україна
16+


Капітанша (2017)

Серіал у жанрі мелодрами виробництва України порадує мальовничими морськими видами та крутими поворотами сюжету. Батьки маленької Сашка гинуть в автомобільній катастрофі, і опіку над сиротою беруть близькі родичі. Дядько Микола з дружиною привозить племінницю до села , сподіваючись після повноліття Олександри отримати багату спадщину. Плани родичів руйнуються через великі борги загиблих, а Саша змушена вийти заміж за нелюбимого хлопця, щоб вирватися з нестерпних умов.

Актори:
Анна Михайловська, Олександр Ратніков, Анна Шепелєва…
Країна:
Україна
Рейтинг:
12+


Ніщо не трапляється двічі (2017 – 2020)

Український серіал з високим рейтингом розповість захоплюючу історію про кохання, зраду та злочин. Молодята Діма та Катя приїжджають у прикордонне містечко, де гарна дружина закохується у мужнього замполіта Огнєва, незважаючи на свій сімейний стан. Мирне життя перериває жахливий вибух, і шляхи героїв розходяться. Через роки Огнів знайомиться з Машею, як дві краплі води, схожої на Катю, і вирішує більше не втрачати свого щастя.

Актори:
Катерина Тишкевич, Максим Дрозд, Антон Батирьов, Надія Грановська…
Країна:
Україна
Рейтинг:


Дівчина з персиками (2017)

Серіал розповість про непросту долю двох молодих людей, Ані та Роми, які стали жертвами одного нещасного випадку. Вони є абсолютними протилежностями. Аня, працівниця магазину, яка ледь зводить кінці з кінцями. Рома – син заможного батька, який веде розкішний спосіб життя, не думаючи про наслідки. Дівчина сіла в машину з Ромою, щоб допомогти йому зорієнтуватися на дорозі, але ця подія завершилася страшною аварією, яка призвела до інвалідності Ані та викликала бурхливу реакцію у ЗМІ.

У ролях:
Владислав Никитюк, Аліна Коваленко, Олександр Попов, Катерина Варченко, Дмитро Усов, Олена Стефанська, Юрій Гребельник
Країна:
Україна
16+


Не можу забути тебе (2017)

Це історія молодої, обдарованої лікарки, яка прибуває на стажування до футбольної команди. З першого дня її роботи вона знайомиться з гравцями, де закохується в одного з них, Артема. У цьому місцевому футбольному клубі є також Ігор, суперник Артема, який намагається витіснити його з команди. Спроби Ігора стають все більш жорсткими, навіть до того, що він наймає хуліганів, щоб побити Артема. Але на жаль, у наслідку цього нападу страждає Віка, і дізнається, що її коханий не був чесним з нею…

У ролях:
Анна Сагайдачна, Роман Вискребенцев, Олександр Попов, Анастасія Цимбалару, В’ячеслав Довженко, Андрій Мостренко
Країна:
Україна
16+


Нитки долі (2016)

Популярний український міні-серіал у жанрі мелодрами – захоплююча історія сестер Олі та Каті. Мама дівчаток помирає під час пологів, незабаром і батько покидає цей світ. Катю забирає багатий дідусь, а молодша Оля стає жертвою викрадення . Дівчатка виховуються у різних умовах, не спілкуючись одна з одною. Але якось нитки долі сплітаються в заплутаний клубок – дві сестри закохуються в одного чоловіка.

Актори:
Міла Сивацька, Євгенія Розанова, Денис Васильєв…
Країна:
Україна
Рейтинг:
IMDb – 6.4
12+


Забудь і згадай (2016)

Красуня Наташа мріє назавжди поїхати з невеликого містечка. Дівоче бажання збувається завдяки знайомству з олігархом. Бізнесмен Леонід Мазов звертає увагу на привабливу провінціалку – і відносини починають швидко розвиватися. Підприємець пропонує Наталі руку та серце, а після весілля молода дружина переїжджає до розкішного особняка. Якось дівчина знаходить у будинку щоденник своєї попередниці, що зникла за загадкових обставин.

Актори:
Олександр Кобзар, Ганна Васильєва, Антон Соколов…
Країна:
Україна
Рейтинг:


Катерина (2016)

У селі Шуліки жила звичайна дівчина на ім’я Катерина. Але одного дня у це спокійне місце завітала група для зйомок кінокартини, а разом з ними прибув популярний актор Олексій Красільніков.

Катерина неочікувано закохується в Олексія, і події розвиваються дуже швидко. Життя кожного з них раптово змінюється: дівчина вагітніє і намагається вирушити з села, щоб знайти свого коханого. Звісно, на її шляху зустрічається не одне випробування, і Катерині доводиться стати сильнішою, змінити себе і навчитися приймати життя таким, яким воно є.

У ролях:
Валерія Ходос, Дмитро Сова, Марк Дробот, Наталя Сумська, Анатолій Хостікоєв, Ольга Гришина
Країна:
Україна
12+


Хозяйка (2016)

Героїня багатосерійного українського серіалу про кохання живе у невеликому шахтарському містечку і сама виховує маленьку дитину. Коли вмирає власник головного місцевого підприємства, вдова бізнесмена отримує права на все майно та вибудовує нові порядки. Особливу увагу жінка приділяє красуні Наташі Суворової, яка підкорила серця синів Хазяйки.

Актори:
Катерина Варченко, Олена Стефанська, Сергій Радченко, Володимир Горянський, Станіслав Боклан, Юрій Горбунов…
Країна:
Україна
Рейтинг:
12+


Дворняжка Ляля (2014)

Рудоволоса дівчина-сирота з дитинства виховувалась у циганському таборі , і зараз настав час відплатити «батькам» за турботу. Літні люди хочуть видати Лялю заміж за сина барона, щоб забезпечити собі безбідне життя. Дівчина відмовляється пов’язувати долю з деспотичним Раміром, тому вирішується пограбування багатої сім’ї. Проте Лялю застає на місці злочину син власників будинку і пропонує невдаху злодійку фіктивний шлюб. Молоді люди навіть не підозрюють, чим обернеться обман близьких.

Актори:
Олександр Попов, Ада Роговцева, Костянтин Данилюк…
Країна:
Україна
Рейтинг:
12+


Пізніше каяття (2013)

Подружжя Костя та Міла давно віддалилися один від одного – їхній шлюб дбає про дочок. Жінка більшу частину часу проводить у компанії щедрого коханця, оскільки чоловік не здатний фінансово забезпечити сім’ю. Новина про вагітність дочки стає для Мили справжнім ударом, адже молодим «батькам» лише по 16 років. Жінка звертається до покровителя із проханням розлучити підлітків, але закохані готові боротися за своє майбутнє.

Актори:
Регіна М’янник, Олег Масленніков-Войтов, Сергій Калантай…
Країна:
Україна
16+


Жіночий лікар (2012 – 2022)

Класний серіал з елементами драми та комедії, що вийшов на екрани та в топ майже 10 років тому, продовжує отримувати захоплені відгуки глядачів. Роман – перспективний гінеколог, змушений залишити роботу в респектабельній клініці через прикру помилку. Лікар переїжджає до села, де влаштовується до місцевої лікарні. У кожної пацієнтки – своя історія хвороби та купа життєвих проблем, з якими Роман допомагає впоратися.

Актори:
Ілля Носков, Олена Яковлєва, Андрій Фінягін…
Країна:
Україна
16+


Весна у грудні (2011)

Любов завжди приходить несподівано, незважаючи на вік, соціальний статус та сімейний стан. Так сталося із заміжньою Ольгою після знайомства з журналістом Вадимом. Легка вона переростає в пристрасть , здатну змісти будь-які перешкоди на шляху. Для героїні мелодрами короткий і таємний роман – це ковток свіжого повітря, але в долі свої плани на закохану пару.

Актори:
Григорій Антипенко, Катерина Клімова, Сергій Калантай…
Країна:
Україна
16+Якщо ми забули про якийсь цікавий фільм чи серіал, будь ласка напишіть його назву в коментарях. Допомогти нашому проекту ви можете поширивши посилання на форумах чи на інших сайтах.

У питанні розбирався:

Автор добірки, досвідчений кіноман. Переглянув сотні фільмів у різних жанрах, тому добре знає що порадити подивитись.

Оцініть автора
Додати коментар

** Залишіть свою думку про добірку, це допоможе нам стати кращими, а також для розвитку сайту.