Хороші фільми про Великдень

Всі жанри
Фільм дня:

Великдень — це не лише свято воскресіння Христа, але й час сімейних зібрань, веселин, обнови душі та тіла. Фільми про це свято відображають як його релігійний аспект, так і культурно-національні традиції, що витоки мають в різних країнах світу. До вашої уваги пропонуємо добірку фільмів, які розкривають глибину та многогранність цього свята. Від історичних епосів до сімейних комедій — кожен знайде для себе щось цікаве і доторкнеться до неперевершеної атмосфери Великодня.

Інтерв’ю з Богом (2019)

Пол Ашер, молодий журналіст, який повертається додому після висвітлення війни в Афганістані. Борючись з наслідками пережитого, він потрапляє в унікальну ситуацію, коли йому надають інтерв’ю з людиною, яка стверджує, що вона Бог, у виконанні Девіда Стретхерна.

Протягом інтерв’ю ця загадкова постать дає проникливі відповіді на деякі з найбільших життєвих питань і кидає виклик переконанням і вірі Пола. У ході розмови Пол змушений зіткнутися зі своїми особистими проблемами, серед яких невдалий шлюб і криза віри. Фільм заохочує глядачів замислитися над власними переконаннями, природою віри та роллю Бога в їхньому житті.

Оригінальна назва:
An Interview With God
Актори:
Девід Стратерн , Брентон Туейтс , Яель Гробглас , Чарлби Дин Крик , Хілл Харпер
Жанр:
детектив, драма
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 5.8


Марія Магдалина (2018)

Біографічна драма, яка розповідає про життя Марії Магдалини, однієї з найвідоміших жінок у християнстві. Фільм занурює глядача у духовні пошуки Марії, яка відмовляється від суспільних очікувань і долучається до руху Ісуса Христа. Цей твір акцентує увагу на силі жіночості та відданості духовному шляху.

Оригінальна назва:
Mary Magdalene
Актори:
Чарльз Бабалола, Чекі Каріо, Тауфік Бархом, Аріана Лабед, Тахар Рахім, Дені Меноше, Хоакін Фенікс
Жанр:
драма, історія
Країна:
США, Австралія, Велика Британія
Рейтинг:
IMDb – 5.9


Вас також може зацікавити: добірка фільмів про Ісуса Христа

Кролик Петрик (2018)

Фільм розповідає про пустотливого кролика Пітера та його братів і сестер, які ворогують з Томасом МакҐреґором, новим власником будинку покійного містера МакҐреґора. Томас хоче вигнати кроликів зі свого саду, а Пітер і його друзі сповнені рішучості продовжувати їсти овочі. Суперництво загострюється, але все ускладнюється, коли і Пітер, і Томас відчувають почуття до Беа.

Оригінальна назва:
Peter Rabbit
Актори:
Джеймс Корден, Сем Нілл, Донал Глісон
Жанр:
сімейні
Країна:
Австралія, США
Рейтинг:
IMDb – 6.6


Коко (2017)

Мультфільм розповідає історію 12-річного хлопчика на ім’я Мігель, який мріє стати музикантом, незважаючи на заборону його сім’ї займатися музикою. У День Мертвих, традиційне мексиканське свято, Мігель опиняється у Світі Мертвих, де він намагається розкрити стародавню таємницю своєї родини.

Оригінальна назва:
Coco
Актори:
Anthony Gonzalez, Gael García Bernal, Benjamin Bratt, Alanna Ubach, Renée Victor
Жанр:
комедія
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 8.4


Воскресіння (2016)

Фільм розповідає про римського трибуна Клавдія, який отримує завдання від Понта Пілата розслідувати таємниче зникнення тіла Ісуса Христа після його розп’яття та поховання. лавдій намагається знайти тіло Ісуса, щоб заспокоїти ширяння чуток про його воскресіння. У процесі розслідування він стикається з різними свідками, серед яких апостоли Ісуса та інші учасники подій. Розпочавши розслідування як суворий римський військовий, Клавдій опиняється перед духовним пробудженням, яке змінює його життя.

Оригінальна назва:
Risen
Актори:
Джозеф Файнс, Том Фелтон, Пітер Ферт, Кліфф Кертіс, Марія Ботто, Луїс Кальєха
Жанр:
драма
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.3


Бен-Гур (2016)

Фільм розповідає історію Юда Бен-Гура, єврейського дворянина, який був обвинувачений в зраді своїм народом та відправлений до рабства його давнім другом Месалою, римським офіцером. Протягом декількох років Бен-Гур стикається з жорстокістю рабства та смертельними перегонами на колісницях. Він також стає свідком життя та смерті Ісуса Христа, що в кінцевому результаті змінює його життя.

Оригінальна назва:
Ben-Hur
Актори:
Джек Х’юстон , Тобі Кеббелл , Морган Фріман
Жанр:
<бойовик, історичний
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 5.7


Ной (2014)

Фільм розповідає про Ноя (Рассел Кроу), який отримує божественне попередження про небачений раніше потоп, який призведе до знищення всього живого на Землі. Ной вирішує побудувати величезний ковчег, щоб врятувати свою родину та представників кожного виду тварин. Протягом фільму він стикається з випробуваннями, як зовнішніми, так і внутрішніми, борючись зі своїми власними сумнівами та страхами.

Оригінальна назва:
Noah
Актори:
Рассел Кроу , Дженніфер Коннеллі , Рей Вінстон , Ентоні Хопкінс , Емма Вотсон , Логан Лерман
Жанр:
драма
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb –


Страсті Христові (2004)

“Страсті Христові” – епічний фільм режисера Мела Гібсона, який відтворює останні години життя Ісуса Христа. Фільм знятий відверто та болісно реалістично, з використанням арамейської та латинської мов, що підсилює його автентичність. У фільмі показані різні етапи терзання та страждання Ісуса перед крестом, а також його воскресіння. Фільм був високо оцінений критиками та здобув 3 премії “Оскар”.

Оригінальна назва:
The Passion of the Christ
Жанр:
драма, історико-біографічний
Актори:
Джеймс Кав’єзел, Майя Моргенштерн, Крісто Живков, Франческо Де Віто, Моніка Белуччі, Тоні Бертореллі
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 7.2


Син Божий (2014)

Hелігійний драматичний фільм, режисерами якого є Крістофер Спенсер, Тоні Мітчелл та Крісіан Дюге. Фільм є адаптацією міні-серіалу “Історія Біблії” та зосереджується на житті Ісуса Христа від народження до воскресіння. Головні ролі виконують Діого Моргадо, Себастьян Накле, Амбер Роуз Рева та Рома Дауни.

Фільм прослідковує життя Ісуса, його народження, місію, роботу з апостолами, дива, які він вчиняв, його страждання, розп’яття та воскресіння. “Син Божий” представляє біблійну історію у сучасному візуальному стилі та з більшою зосередженістю на людському та духовному аспектах Ісуса.

Оригінальна назва:
Son of God
Актори:
Діого Моргадо, Грег Хікс, Адріан Шиллер, Darwin Shaw, Себастьян Кнапп
Жанр:
драма, історія, біографія
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 5.7


Небеса Реальні (2014)

Християнська драма режисера Рендалла Валлеса, заснована на однойменній книзі авторства Тодда Бурпо та Лін Вінсент. Фільм розповідає реальну історію про чотирирічного хлопчика Колтона Бурпо, який стверджує, що під час небезпечної операції відвідав небо та зустрівся з Ісусом Христом. Колтон ділиться своїми неймовірними історіями про небо та людей, яких він там зустрів, зі своїм батьком Тоддом та матір’ю Сонею. Ці оповідання стають випробуванням для віри Бурпо та їхньої місцевої спільноти.

Оригінальна назва:
Heaven is for Real
Актори:
Грег Кіннер, Келлі Райллі, Томас Гейден Черч, Марго Мартіндейл
Жанр:
драма, фентезі, біографія
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 5.8


Вихід: Боги та царі (2014)

Фільм розповідає про Мойсея, який був вихований у єгипетському дворі разом зі своїм прийомним братом Рамсесом (Джоел Едгертон). Згодом Мойсей дізнається про своє справжнє походження та відкриває своє призначення – стати визволителем народу Ізраїлю. Він звертається до Бога, щоб допомогти йому провести свій народ через небезпеки, включаючи розділення Червоного моря та десять кар.

Оригінальна назва:
Exodus: Gods and Kings
Актори:
Крістіан Бейл, Джоел Едґертон, Джон Туртурро, Аарон Пол
Жанр:
пригоди, екшн
Країна:
Велика Британія, США, Іспанія
Рейтинг:
IMDb – 6.0


Принци Єгипту (1998)

“Принц Єгипту” розповідає про Мойсея (озвучений Вел Кілмером), який народився як єврейська дитина, але виховувався як єгипетський принц у сім’ї фараона (озвучений Патрік Стюарт). Мойсей відкриває своє справжнє походження, зустрічається з Богом і виходить на шлях визволення єврейського народу з рабства.

Оригінальна назва:
The Prince of Egypt
Актори:
Саймон Уеллс, Вел Кілмер, Ральф Файнс, Мішель Пфайфер, Сандра Буллок
Жанр:
мультфільм
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 7.2Якщо ми забули про якийсь цікавий фільм чи серіал, будь ласка напишіть його назву в коментарях. Допомогти нашому проекту ви можете поширивши посилання на форумах чи на інших сайтах.

У питанні розбирався:

Автор добірки, досвідчений кіноман. Переглянув сотні фільмів у різних жанрах, тому добре знає що порадити подивитись.

Оцініть автора
Додати коментар

** Залишіть свою думку про добірку, це допоможе нам стати кращими, а також для розвитку сайту.

  1. Іра

    Хороша добірка, дякую!

    Відповіcти