25 кращих турецьких серіалів останніх років

Серіали
Фільм дня:

Турецька телевізійна індустрія завойовує серця глядачів по всьому світу, пропонуючи надзвичайно цікаві та захоплюючі серіали, які залишають незабутнє враження. Останні роки стали особливою золотою ерою турецького кіно, де креативність, відмінні акторські вміння та запаморочливі сюжети домінували на екранах. У цій добірці ми представимо вам кращі турецькі серіали останніх років, які гідно продовжують підтверджувати популярність та вплив цієї країни в світовому кіносвіті.

Сапфір (2023)

В Каппадокії існує безліч могутніх кланів, і одним з них є родина Гюльсой, яка протягом довгих років була практично найвпливовішою в цьому регіоні. Глава цієї родини готується передати свою владу новому поколінню. Старший син Атеш здається ідеальним кандидатом на роль спадкоємця влади. Проте у дідуся є одна важлива умова, яка дозволить молодому спадкоємцю взяти керівництво в свої руки – він повинен заснувати свою власну сім’ю та знайти собі підходящу дружину. Щоб виконати умову дідуся Атеш йде на фіктивний шлюб із Фараєю, яка насправді закохана у його брата Яманом. Яман по невідомим для неї причинам раптово одружився на Алейні, яку ніхто з них не можу терпіти. Чи вдастя Фераї бути разом з Яманом і які виклики чекають на сімю Гюльсой розкаже серіал Сапфір.

Сапфір
Оригінальна назва:
Safir
У ролях:
Ільхан Шен, Озге Ягиз, Бурак Беркай Акгюль
Жанр:
Мелодрама, драма
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 6.7


Прощальний лист (2023)

Життя ніколи не було м’яким до матері двох дочок, Аланур. Вона мусила працювати неустанно, щоб достойно вдягнути та забезпечити своїх спадкоємців. Жінка завжди ставила інтереси своїх дітей на перше місце, але одного дня вона має можливість відчути чоловічу теплоту та відмовитися від самотності. Чи готова самотня мати довіритися незнайомцю і дати собі шанс на справжнє щастя?

Veda Mektubu
Оригінальна назва:
Veda Mektubu
У ролях:
Нургюль Ешильчай, Рабія Сойтюрк, Селім Байрактар
Жанр:
Мелодрама, драма
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 5.8


Якщо сильно покохаєш (2023)

Ця історія розповідає про зустріч Атеша та Лейли, чиї шляхи перетинаються. Після смерті їхньої матері, Атеша був відправлений до інтернату, і він ніколи не повернувся додому. Він провів своє життя за кордоном, був незалежним і не довіряв нікому. З іншого боку, Лейла ніколи не зустрічала свою справжню родину і заробляла гроші, використовуючи хитрість і маніпуляції.

Ya çok seversen
Оригінальна назва:
Ya çok seversen
У ролях:
Керем Бюрсін, Хафсанур Санджактутан, Шериф Ерол, Хатідже Аслан
Жанр:
Мелодрама, драма
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 8.2


Гюльджемаль (2023)

Життя Гюльджемаля було зруйноване в його дитинстві, коли його мати залишила його і його сестру. Ця подія спричинила в нього глибоке відчуття образи і бажання помсти. Гюльджемаль не міг забути або пробачити це, і з часом його гнів і ненависть веліли йому присвятити своє життя помсті. Але несподівана зустріч з майстром фарбування шовку, Дівою, радикально змінює його життя.

Gülcemal
Оригінальна назва:
Gülcemal
У ролях:
Серкан Чайоглу, Мурат Юналмиш, Меліс Сезен, Атілла Сенділь
Жанр:
Мелодрама, драма
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 7.5


Зовсім інший (2023)

Прибувши з Муша до Стамбула, прокурор Лейла негайно переходить до своїх службових обов’язків. Їй поручили розслідування вбивства видатного бізнесмена. Під час цього розслідування Лейла перетинає шляхи з журналістом на ім’я Кенан, який бореться зі шизофренією та множинним розладом особистості.

Bambaşka Biri
Оригінальна назва:
Bambaşka Biri
У ролях:
Ханде Ерчел, Бурак Деніз, Джем Давран, Мутталіп Мюдждеджі, Гюльчин Гатихан, Беррін Арисой Акхасанолу, Полен Емре, Бегюм Аккая, Асли Орджан
Жанр:
Детектив, драма, трилер, кримінал
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 8.3


Его (2023)

Після послідовності гірких невдач і серйозних розчарувань, на молоду невдаху чекає зустріч з гідним кавалером. Тепер у неї з’являється можливість побудувати справжні відносини і вступити в шлюб, але через непередбачені повороти долі, вона не може здійснити свою мрію про одруження.

EGO
Оригінальна назва:
EGO – Erkege Güven Olmaz
У ролях:
Алперен Дуймаз, Меліса Асли Памук, Ердал Кючюккемюрджю
Жанр:
Драма
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb –


Столітнє диво (2023)

У центрі уваги перебуває молодий чоловік на ім’я Доган, який опинився у вирі несподіваних подій. Незважаючи на свій вигляд тридцятирічного хлопця, насправді він народився багато років тому і прожив до віку 117 років. Доган вразив світ своїм унікальним відкриттям – еліксиром молодості, який дозволив йому зберегти молодість і життєві сили. Він залишався таким самим молодим, енергійним і розумним, як у свої ранні роки.

Протягом тривалого часу Доган тримав свою таємницю від громадськості, оберігаючи свою вічну молодість від інших. Проте з часом його секрет став загрозою для всього світу. Чоловік стикається з серйозними викликами і небезпекою, яка загрожує людству в цілому. Тепер Доган повинен знайти спосіб врятувати світ від великої небезпеки, одночасно зберігаючи свою таємницю вічної молодості.

Yüz Yillik Mucize
Оригінальна назва:
Yüz Yillik Mucize
Жанр:
драма
Країна:
Туреччина
Актори:
Ебру Шахін, Біркан Сокуллу, Зеррін Текіндор
Рейтинг:
IMDb – 6.2


Зимородок / Злодій у законі (2022)

Серіал розповідає про Фейріта, юнака, який народився в заможній родині. Його батько, Халіс Ага, обожнює його і задовольняє всі його примхи, що призводить до того, що Фейрит росте розпещеним і безтурботним. Однак після поліцейського рейду в їхній будинок Халіс Ага вирішує, що його синові пора подорослішати. Він організовує шлюб між Фейрит і Сейрал, прекрасною професоркою. Фейрит погоджується на шлюб заради фінансової вигоди, не підозрюючи, що це рішення може безповоротно змінити його життя. Серіал досліджує наслідки цього шлюбу за домовленістю та те, як він змінює світ Фейріт.

Yalı Çapkını
Оригінальна назва:
Yalı Çapkını
Жанр:
драма, мелодрама
Країна:
Туреччина
Актори:
Афра Сарачоглу, Мерт Рамазан Демір, Беріл Позам
Рейтинг:
IMDb – 6.3


Сім’я (2022)

Коли молода психологиня Девін зустрічає Аслана, впливового главу родини, який приховує безліч таємниць, вона опиняється у світі злочинної еліти.

Aile
Оригінальна назва:
Aile
Жанр:
драма
Країна:
Туреччина
Актори:
Киванч Татлитуг, Серенай Сарикая, Неджат Ішлер, Джанан Ергудер
Рейтинг:
IMDb – 6.5


Наприкінці ночі (2022)

Головним фокусом Маджіді завжди була її донька. Для її щастя вона була готова на все, навіть на те, щоб покинути Анкару і переїхати до Стамбула, взявши з собою деякі цінності і антикваріат. Подорожуючи поїздом, вона стикається зі случайним знайомим – Ахметом Ішиком. Ахмет, вразившись Маджіді, не гається в проявленні своїх почуттів та робить їй пропозицію. Після отримання позитивної відповіді, він запрошує Маджіду познайомитися із своєю родиною. У родини Ахмета є троє братів, один з яких несподівано закохується в Маджіду. Хоча Козим є одруженим чоловіком, його серце не може забути Маджіду. Він вирішує, що зробить все можливе, щоб завоювати її серце. Це рішення стає початком подій, які надалі впливають на долю цієї родини і призводять до небезпечних наслідків.

Gecenin Ucunda
Оригінальна назва:
Gecenin Ucunda
Жанр:
мелодрама, драма
Країна:
Туреччина
Актори:
Несліхан Атагюль, Кадир Догулу, Зухал Олджай
Рейтинг:
IMDb – 4.9


Три сестри (2022)

Серіал розповідає про теплі та непрості часи звичайної родини. Батьки Садік і Несрін прагнуть захистити своїх трьох дочок від життєвих труднощів, прагнучи оточити їх позитивом. Коли сестри підростають, вони зберігають тісний зв’язок, обіцяючи ніколи не відмовлятися від родинних зв’язків. Однак, долаючи труднощі дорослого життя, вони стикаються з жорстокою реальністю та несправедливістю світу. Історія гостро ставить під сумнів, чи зможуть сестри дотримати свою дитячу обітницю завжди спілкуватися та прощати помилки одна одної, зберігаючи міцні родинні зв’язки попри життєві випробування.

Üç Kız Kardeş
Оригінальна назва:
Üç Kız Kardeş
Жанр:
мелодрама, драма
Країна:
Туреччина
Актори:
Озгю Кая, Беркер Гювен, Альміла Ада
Рейтинг:
IMDb – 4.3


Кизиловий щербет (2022)

У центрі уваги знаходиться Кивилджім, молода жінка, яка присвятила своє життя вихованню двох дочок. Її молодша дочка, Чимен, зараз навчається в середній школі, тоді як старша дочка, Дога, мріє стати стоматологом і вивчає медицину в університеті. Кивилджім завжди бажала, щоб її діти були щасливими і досягали успіху. Одного разу доля зводить Догу з хлопцем на ім’я Фатіх, який виділяється своєю спокоєністю, привабливістю і витонченістю. Між ними виникає палаюче кохання, і вони вирішують продовжувати розвивати свої взаємини.

Kızılcık Şerbeti
Оригінальна назва:
Kızılcık Şerbeti
Жанр:
драма
Країна:
Туреччина
Актори:
Бариш Кіліч, Еврім Аласья, Сила Тюркоглу, Догукан Гюнгор
Рейтинг:
IMDb – 6.5


Містер Помилка (2020)

Хороший комедійний серіал розповість про красуню Езгі, якій зовсім не щастить у коханні. Всі романтичні стосунки закінчуються провалом, і подруги вирішують допомогти невдахлій дівчині, познайомивши її з успішним лікарем. Езгі приїжджає до близької приятельки, де зустрічає Озгюра – власника бару. Хлопець готовий зазначити основні помилки, що заважають побудувати гармонійні відносини. Озгюр стає наставником Езгі у любовних питаннях, але сам підпадає під вплив чар нової знайомої.

містер помилка
Оригінальна назва:
Bay Yanlış
Жанр:
мелодрама, комедія
Актори:
Джан Яман, Озге Гюрель, Гюрген Оз…
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 6.7


І в печалі, і в радості (2020)

Новий турецький серіал отримав гарні відгуки глядачів завдяки цікавому сценарію та непередбачуваності сюжетної лінії. Лейла – успішний організатор весільних церемоній , але робота не гарантує особистого щастя. У день урочистості наречений збігає, залишивши обраницю із розбитим серцем. Через роки в агентство Лейли звертається Мелісса, яка мріє про ідеальне весілля. Організатор приймається за роботу, не підозрюючи, що життя готує фатальну зустріч із зрадником.

І в печалі, і в радості
Оригінальна назва:
Iyi Günde Kötü Günde
Жанр:
мелодрама, комедія
Актори:
Ельчин Сангу, Озан Долунай, Ясемін Аллен…
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 6.5


Постукай в мої двері (2020)

Молода флористка Еда мріє матеріально підтримувати свою сім’ю, і для цього потрібно здобути престижну освіту. Дівчина отримує заповітний грант, але у процесі навчання фінансування проекту припиняється. Еда намагається знайти нового спонсора – і на прохання відгукується багатий підприємець. Серкан готовий сплатити за навчання флористки в обмін на незвичайні умови. Історія сучасної Попелюшки здобула високий рейтинг і увійшла до топ найцікавіших турецьких серіалів про кохання, які варто подивитися кожному.

Sen Çal Kapımı
Оригінальна назва:
Sen Çal Kapımı
Жанр:
мелодрама, комедія
Актори:
Ханде Ерчел, Керем Бюрсін, Біге Онал…
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 7.5


Нове життя (2020)

Колишній капітан спецназу змушений піти у відставку, але Адем не звик сидіти без діла. Необхідно забезпечувати дружину та маленьку доньку, тому вчорашній військовий намагається знайти нову роботу. Успіх посміхнувся Адему, коли вдалося влаштуватися охоронцем у заможне сімейство. Чоловік повинен оберігати дружину відомого бізнесмена і порозумітися, адже жінка проти подібної опіки. Своїм рівнем Ясемін готова на все, щоб охоронця звільнили, але від ненависті до любові всього один крок.

Оригінальна назва:
Yeni Hayat
Жанр:
Драма
Актори:
Серкан Чайоглу, Меліса Асли Памук, Таянч Аяйдин…
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 7.1


Кохання 101 (2020)

Любителям легких турецьких серіалів з гарним кінцем варто подивитися молодіжну новинку про бунтівні підлітки, які взяли на себе роль купідонів. Студенти настільки прив’язалися до вчительки старшої школи, що новина про її відхід стає для хлопців справжнім ударом. Приятелі розробляють план, що допоможе утримати улюбленого педагога у стінах коледжу. Для цього потрібно закохати вчительку в гарного тренера з баскетболу , але доля не терпить віроломного втручання у перебіг подій.

Ask 101
Оригінальна назва:
Ask 101
Жанр:
драма, мелодрама
Актори:
Кубілай Ака, Мерт Язиджиоглу, Аліна Боз…
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 7.5


Кохання напоказ (2019 – 2020)

Айше – єдина дівчинка в сім’ї та улюблениця старших братів, що завдає родичам чимало клопоту своєю гострою мовою та вибуховим характером. Весілля – єдиний спосіб втихомирити круту вдачу юної леді, але напередодні урочистості наречена дізнається про зраду нареченого. Айше не хоче більше йти на поводу у братів і сама знаходить собі нареченого. Проте шлюб без кохання стає непередбачуваною авантюрою з безліччю випробувань. Захоплююче кіно можна порадити всім любителям добрих турецьких серіалів, щоб не відірватися.

Afili Ask
Оригінальна назва:
Afili Ask
Жанр:
мелодрама, комедія
Актори:
Чаглар Ертугрул, Бурджу Озберк, Беніан Денмез…
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 6.5


Заснування: Осман (2019)

Події розгортаються після смерті Ертугрула. Відповідно до турецьких законів влада переходить до рук 23-річного Османа I Газі, спадкоємця Ертугрула. Незважаючи на свій юний вік і відсутність досвіду, новий володар успадкованої території готовий не лише утримати її, завоювану його батьком, але й значно розширити її кордони. Осман I Газі, султан Конійського султанату, ретельно керується досягненням своєї мети і активно працює над розширенням влади до прибережних морів, подолуючи потенційних опонентів на своєму шляху.

Kuruluş Osman
Оригінальна назва:
Kuruluş: Osman
Жанр:
історичний, драма, пригоди
Країна:
Туреччина
Актори:
Бурак Озчівіт, Озге Торер, Бурак Челік
Рейтинг:
IMDb – 7.5


Дочка посла (2019 – 2020)

Рейтингова турецька драма розповість про долю спадкоємиці дипломата та звичайного інженера. Наре та Санджар полюбили один одного з першого погляду, але батько дівчини проти цих стосунків. Пара вирішує бігти, щоб таємно одружитися, але напередодні фатального дня Наре зникає. Санджар приймає вибір нареченої, не підозрюючи про справжній стан речей. Через роки доля знову зведе життєві дороги закоханих, щоб подарувати ще один шанс на щастя.

Sefirin Kizi
Оригінальна назва:
Sefirin Kizi
Жанр:
Драма
Актори:
Енгін Акюрек, Несліхан Атагюль, Ураз Каігілароглу…
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 6.2


Вітрений (2019 – 2020)

Рейтинг турецьких серіалів щороку зростає завдяки високим оцінкам глядачів – і історія про справжнє кохання не стала винятком. Багато років тому Міран втратив батьків із вини віроломного Хазара. Хлопчик ріс з жагою помсти, виношуючи підступний план відплати. Міран вирішує спокусити спадкоємиці свого кровного ворога, щоб зруйнувати життя безтурботного сімейства. Однак знайомство з прекрасною Рейян ставить під загрозу реалізацію помсти.

Hercai
Оригінальна назва:
Hercai
Жанр:
драма, мелодрама
Актори:
Акін Акінезю, Ебру Шахін, Гюлчин Сантурджуодлу…
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 7.0


Жорстокий Стамбул (2019 – 2020)

Продовжує добірку класне турецьке кіно про чудасії багатіїв. Владний бізнесмен Агах Караджа звик, що йому підпорядковуються як співробітники фірми. У сім’ї підприємця теж панують жорстокі порядки, оскільки чоловік говорить мовою влади та не бажає грати з домочадцями у демократію. Агах приймає рішення одружити племінника-інваліда з скромною бідною обраницею, щоб влаштувати долю родича. Проте несподіваний приїзд сина руйнує плани впливового батька.

Оригінальна назва:
Zalim Istanbul
Жанр:
Драма
Актори:
Деніз Угур, Озан Долунай, Sera Kutlubey…
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 5.7


Всюди ти (2019)

Легкий турецький міні-серіал у жанрі комедії просто створений для вечірнього перегляду в компанії коханої людини – кожна серія наповнена романтикою та дивовижним гумором. Демір готується до новосілля, але в процесі переїзду виявляється, що на житлоплощу претендує інша людина. Селін теж внесла заставу, тому обидва квартиранти мають однакове право на будинок. Ніхто не хоче відмовлятися від вигідної пропозиції, але справжні випробування чекають на пару попереду. З’ясовується, що Демір – новий шеф Селін і їй доведеться терпіти нестерпного сусіда ще й на роботі.

Her Yerde Sen
Оригінальна назва:
Her Yerde Sen
Жанр:
мелодрама, комедія
Актори:
Фуркан Андич, Айбюке Пусат, Алі Ягджі…
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 6.9


Рання пташка (2018 – 2019)

Чуттєва мелодрама про кохання героїв, чиї шляхи перетнулися випадково. Життєлюбна і наполеглива Санем дбає про свою сім’ю. Щоранку вона встає раніше за хворого батька, щоб відкрити їх невеликий магазинчик. За таку працьовитість героїня отримує прізвисько Рання пташка. Незабаром Санем стає співробітницею місцевого журналу, де працює сестра. Нова посада має зміни й у особистому житті: дівчина знайомиться з харизматичним Джаном.

Рання пташка
Оригінальна назва:
Erkenci Kus
Жанр:
драма, комедія
Актори:
Демет Оздемір, Джан Яман, Ознур Серчелер…
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 7.3


Чукур (серіал 2017 – 2020)

Цікавий турецький серіал про любов і пристрасть розбавила кримінальна сюжетна лінія, перетворивши романтичне кіно на захоплюючий бойовик. Стурбований і проблемний район Стамбула контролює родина Кочували, але не всі злочинні угруповання згодні з вимогами тих, хто дивиться. Між кланами розгорається боротьба, у центрі якої опиняються стосунки Ямача та Сени.

Çukur
Оригінальна назва:
Çukur
Жанр:
трилер, кримінал
Актори:
Арас Булут Ійнемлі, Еркан Колчак Кестенділь, Онер Еркан…
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 7.3


Стамбульська наречена (2017 – 2019)

Вперше турецький серіал вийшов на екран 3 роки тому, але до останнього сезону інтерес глядачів до нього не остигав. Зустріч з імпозантним бізнесменом стала для Сюррей справжнім подарунком долі, але попереду на пару чекає чимало випробувань. Рідні Фарука не в захваті від вибору чоловіка, тому молодій жінці доведеться порозумітися з владною свекрухою, підступною невісницею і набридливими братами чоловіка.

Оригінальна назва:
Istanbullu Gelin
Жанр:
драма, мелодрама
Актори:
Озджан Деніз, Асли Енвер, Іпек Білгін…
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 6.6


Пані Фазилет та її дочки (2017 – 2018)

Рейтинг найкращих турецьких серіалів продовжує кіно про цілеспрямовану вдову. Після смерті чоловіка Фазілет пізнала тяготи злиднів та бідного життя, тому не бажає подібної долі своїм дочкам. Жінка впевнена, що лише гроші та становище у суспільстві здатні зробити дівчаток щасливими. У гонитві за фінансовим достатком Фазілет готова використати єдиний капітал – молодість та красу власних доньок.

Fazilet Hanim ve Kizlari
Оригінальна назва:
Fazilet Hanim ve Kizlari
Жанр:
Драма
Актори:
Назан Кесал, Деніз Байсал, Чаглар Ертугрул…
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 6.7


Чорно-біле кохання (2017 – 2018)

Любовна лінія турецького багатосерійного кіно тісно пов’язана з кримінальною, тому від тонкого візерунка сюжету не відірватись. Фатальне знайомство лікаря Асли та холоднокровного вбивці Ферхата сталося на фермі, куди дівчину привезли для надання допомоги пораненому. Медик стає випадковим свідком злочину, а порятунок приходить із несподіваного боку. Заради збереження власного життя Асли змушена погодитися на незвичайну пропозицію, а глядачам належить переконатися, що світ не складається лише із чорних та білих смуг.

Black and White Love
Оригінальна назва:
Black and White Love
Жанр:
Бойовик, драма
Актори:
Едже Діздар, Джахіт Гок, Кадріє Кентер…
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 8.1


Ти моя Батьківщина (2016 – 2018)

Топ найкращих турецьких серіалів, які варто подивитися, продовжує історичне кіно . Щасливе життя подружжя зруйнувало звістку про те, що Ізмір окупований греками. Капітан Джевдет змушений залишити кохану, вставши на захист рідної землі, і його відсутністю вирішує скористатися підступний приятель. Тевфік таємно закоханий в Азізі, тому готовий на будь-які підлості, щоб розлучити подружжя.

Vatanim Sensin
Оригінальна назва:
Vatanim Sensin
Жанр:
драма, мелодрама
Актори:
Халіт Ергенч, Бергюзар Корель, Боран Кузум…
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 8.2


Кохання не розуміє слів (2016 – 2018)

Хаят росла у невеликому містечку, і коли стало очевидно, що сім’ї гостро не вистачає коштів на існування, перебралася до столиці Туреччини. З двома подругами дівчина влаштувалася у велику корпорацію, що належить красеню Мурату. Незабаром хлопець почав звертати увагу на горду і цілеспрямовану підлеглу, і це не могло сховатись від очей його подруги, самозакоханої манекенниці Дідем. Мелодрама про багатія і красуню-провінціалку здобула високий рейтинг і заслужено увійшла в топ найкращих турецьких серіалів останніх років.

Ask Laftan Anlamaz
Оригінальна назва:
Ask Laftan Anlamaz
Жанр:
мелодрама, комедія
Актори:
Ханде Ерчел, Бурак Деніз, Озджан Текдемір…
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 7.7


Номер 309 (2016 – 2017)

Піддавшись на вмовляння матері, чарівна Лале погоджується на побачення наосліп із доктором Онуром. За столик до дівчини випадково підсідає тезка потенційного нареченого, і плутанина призводить до несподіваних результатів. Через кілька місяців дівчина дізнається про свою вагітність , яка дуже вигідна спадкоємцям мільйонера. Дідусь залишив заповіт тому онуку, хто раніше за всіх одружується і матиме потомство, і Лале стає головним козирем у боротьбі за багатство.

No 309
Оригінальна назва:
No: 309
Жанр:
мелодрама, комедія
Актори:
Демет Оздемір, Фуркан Палали, Сумру Явруджук…
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 4.6
18+


Королева ночі (2016)

Короткий турецький серіал залучить глядачів до любовного трикутника, де за серце прекрасної дами змагатимуться батько та його прийомний син. Красуня Селін має скромний парфумерний магазин у Франції, і її аромати користуються великою популярністю у туристів. Молода жінка знайомиться з впливовим бізнесменом Азізом, котрий закохався в неї з першого погляду. Проте краса Селін підкорила і серце Картала – прийомного сина успішного підприємця. Чоловіки не готові відступати, але жінка повністю заплуталася у своїх почуттях.

Gecenin Kraliçesi
Оригінальна назва:
Gecenin Kraliçesi
Жанр:
мелодрама, драма
Актори:
Седа Акман, Селім Байрактар, Деніз Джелілоглу…
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 5.2Якщо ми забули про якийсь цікавий фільм чи серіал, будь ласка напишіть його назву в коментарях. Допомогти нашому проекту ви можете поширивши посилання на форумах чи на інших сайтах.

У питанні розбирався:

Автор добірки, досвідчений кіноман. Переглянув сотні фільмів у різних жанрах, тому добре знає що порадити подивитись.

Оцініть автора
Додати коментар

** Залишіть свою думку про добірку, це допоможе нам стати кращими, а також для розвитку сайту.