35 найкращих українських серіалів

Серіали

Українське телебачення за останні роки відзначилося різноманіттям та якістю контенту, особливо коли йде мова про серіали. Від історичних драм до сучасних комедій — українські творці представляють глядачам твори на будь-який смак. Ця добірка включає в себе 35 кращих українських серіалів, які не лише захоплюють своїми сюжетами, але й демонструють глибокий культурний контекст та національний колорит. Занурьтеся у світ української кінематографії та відкрийте для себе нові шедеври!

Коло омани (2023)

Серіал зосереджується на історії Ліни, дружини спадкоємця великої будівельної компанії. На перший погляд, у неї є все для ідеального життя, але за цією ілюзією криється темна правда: її чоловік систематично фізично знущається з неї. Одного разу після чергового насильства Ліна втрачає свідомість і приходить до тями, виявивши поруч тіло чоловіка і ніж у своїх руках. Ліну звинувачують у вбивстві і відправляють до в’язниці, де вона народжує доньку. Дитину забирає свекруха і віддає на усиновлення, не бажаючи самій виховувати її. Десять років потому, вийшовши з в’язниці, Ліна прагне розплутати мережу брехні, знайти свою доньку та відновити справедливість.

Жанр:
Драма, Мелодрама
Актори:
Наталія Васько, Дар’я Легейда, Катерина Варченко, Максим Самчик, Сергій Стрельников
Країна:
Україна

мультимейкер

Жіночий лікар Нове життя (2023)

Цей серіал розповідає історію акушера-гінеколога Михайла Гончара, який переїхав до Києва зі Сіверодонецька після руйнування пологового відділення, яке він очолював, та його особистого житла через обстріли. У столиці він знаходить роботу в престижному Науково-дослідному центрі акушерства та репродуктології, який приймає вагітних жінок зі складними випадками та ускладненнями з усієї країни.

Жанр:
медична драма
Актори:
Андрій Ісаєнко, Тарас Цимбалюк, Олексій Нагрудний, Анастасія Цимбалару
Країна:
Україна


Встигнути до 30 (2023)

Цей серіал розповість про цікаву історію дружби між трьома дівчатами: розважливою і освіченою Сашею, довірливою та імпульсивною Ірою, а також енергійною та відважною Любою. Всім героїням ще не виповнилося тридцяти, але вони вже мають амбітні плани, які хочуть втілити до цього віку. Однак життя часто розставляє свої випробування: Іра, мріючи про шлюб, зіткнулася з невірністю свого коханого; Саша, захоплена кар’єрою, раптово замислюється про сенс своїх зусиль після підвищення; а Люба так і не досягла своєї мети відкрити ресторан у столиці.

Їхню дружбу підтримує лінивий, але впевнений у собі Фіма, їхній однокласник, який вже переступив тридцятилітній рубіж і спокійно насолоджується життям. Їхні схожі життєві обставини та взаємна підтримка допомагають їм долати труднощі та йти вперед до своїх мрій.

Жанр:
комедія
Актори:
Анна Кошмал, Дар’я Петрожицька, Анастасія Остреїнова, Дмитро Вівчарюк
Країна:
Україна


Дієта №0 (2023)

Серіал розповідає історію скромного студента медичного інституту Івана та капризної красуні Марго, яка займає особливе місце у серці головного героя. Їхня зустріч на морі та випадково проведена разом ніч перевертає їх життя, але у Івана, який комплексує через свою зовнішність і зайву вагу, здається, немає шансів на увагу заможної та впевненої у собі Марго. Через роки доля дає їм другий шанс: тепер Іван — стрункий і привабливий дієтолог-зірка, тоді як Марго — самотня мати, що втратила свій дім і звичний дохід. Чи впізнають вони одне одного і чи зможуть вони розпочати нові відносини?

Жанр:
комедія
Актори:
Клавдія Дрозд-Буніна, Максим Бусел, Наталка Денисенко, Володимир Заєць, Дмитро Гаврилов
Країна:
Україна


Морська поліція. Чорноморськ (2023)

Серіал зосереджується на пригодах трьох офіцерів морського поліцейського патруля: капітана Дмитра Мельниченка, відомого як «Кеп», сержанта Сержа Левіна та лейтенанта Єгора Ковальчука. Рішучий і чесний Дмитро віддає перевагу вирішенню проблем силою. Безтурботний жінколюб Серж завжди знаходить привід для жартів, навіть у складних ситуаціях. Молодий і недосвідчений Єгор вражає своїх старших колег гострим розумом і ерудицією. Вони об’єднують зусилля, щоб протистояти місцевому наркобарону, займаються переслідуванням злочинців, беруть участь у стрілянинах та борються з бандитами на фоні українських фавел.

Жанр:
Бойовик, Детектив, Комедія
Актори:
Дмитро Сова, Анастасія Цимбалару, Григорій Бакланов, Тетяна Малкова, Юрій Дяк
Країна:
Україна


Карлос в Україні (2023)

Історія про американського журналіста Карлоса, який прибуває в Україну для створення документального фільму про повсякденне життя під час інтенсивного конфлікту. Його мета – показати американській аудиторії ключові виклики, з якими стикаються українці, включаючи артилерійські обстріли, повітряні тривоги, перебої з електрикою, економічні труднощі, життя біженців, та роботу волонтерів. Центральні фігури його репортажів – звичайні люди, чиє мужність, енергійність та винахідливість відкриваються йому в новому світлі.

Жанр:
мок’юментарі
Актори:
Карлос Сміт
Країна:
Україна


Перші дні (2023)

“Перші дні” – це серія з шести фільмів, які відбуваються у Києві на початку широкомасштабного вторгнення. Сценарій цих історій був створений під впливом реальних подій, що торкнулися жителів міста, котрі залишалися в ньому у період лютого-березня 2022 року.

Жанр:
драма
Актори:
Тарас Цимбалюк, Роман Луцький, Катерина Варченко, Олександр Рудинський
Країна:
Україна, Німеччина, Фінляндія, Норвегія, Швеція


Справедливість (2023)

Надя Матвієнко була відмінною донькою, що завжди добре вчилася в школі та була найкращою студенткою музичного коледжу. Вона завжди дотримувалася дисципліни та завжди радувала своїх батьків. Батько Наді, Сергій Ілліч, був власником успішної будівельної компанії, але йому цього здавалося недостатньо. Він бажав зайняти політичну посаду і для цього потребував підтримки віце-губернатора та його родини. Коли Наді виповнилося 18 років, її батько вирішив використати цю можливість та укласти договірну шлюб з сином віце-губернатора, що дозволило б батькові Наді зблизитися з цією впливовою родиною та зайняти бажану посаду. Надя, як слухняна дочка, погодилася на це та почала зустрічатися з обраним для неї нареченим. Але все змінилося, коли Надя зустріла Женю – простого будівельника, у якого вона відчула справжнє кохання. Надя збентежилася та була готова залишити свого багатого нареченого заради коханого Жені.

Жанр:
мелодрама
Актори:
Анна Сагайдачна, Валентин Томусяк, Таїсія Щурук, Артем Позняк
Країна:
Україна


Мама (2022-2023)

В основі цієї драматичної історії, заснованної на реальних подіях, лежить біль і страждання українських матерів, про які мало хто знає. Головною героїнею є Ніна Петрівна, жителька Житомира, яка відпустила свого єдиного сина на війну. Незважаючи на життєві труднощі, вона намагається продовжувати жити заради родини. В один момент вона дізнається, що її сина, добровольця Василя Швидченка, взяли в полон на окупованій території. Ніна вирішує піти далі, поки її очі бачать, у пошуках власної дитини, прямо в оточенні ворога. На її шляху зустрінуться розчарування, страх та відчай. Люди з оточення неодноразово висловлюватимуть осуд і критику. Але чи здатна Ніна зберегти надію на зустріч зі своїм сином, з яким втратила такий важливий зв’язок? І чи зможе вона визволити свого сина?

Жанр:
воєнна драма
Актори:
Олеся Жураківська, Микола Боклан, Олександр Божко, Дарина Матвєєва
Країна:
Україна


Різниця у віці (2021)

Ця історія повідає про пригоди двох сестер, 26-річної Марго та 38-річної Катерини, які від дитинства були віддаленими одна від одної. У дорослому житті вони майже не спілкувались та мало знали про особисті справи кожної. Обставини змушують Катерину, що переживає важкі часи, та Марго, яка прагне завоювати кохання, об’єднатися. Вирішивши змінити свої долі, сестри вирішують помінятися місцями: Марго вдає з себе 38-річну, а Катерина – 26-річну. Це стає випробуванням для обох, адже їм доводиться кардинально змінити свій спосіб життя, зовнішність та звички задля досягнення щастя та мрій. Ця лірична комедія чекає на вас на Київстар ТБ.

Жанр:
комедія
Актори:
Станіслав Боклан, Горянський Володимир, Інна Мірошниченко, Дар’я Єгоркіна, Олексій Вертинський, Ерік Абрамович
Країна:
Україна


Я заберу твою родину (2021)

Працюючи фармацевтом, Олена ніколи не уявляла, що її життя може так швидко змінитися. Кожен день приніс їй нові випробування та пригоди. Все почалося з нервового зриву, до якого довели її рідні. Вирішивши покінчити з усіма проблемами, жінка збиралася стрибати з мосту, але її врятував випадковий свідок, який попросив її допомогти відстежити дії конкурента. Проте це завдання було непростим та небезпечним для звичайного фармацевта.

Жанр:
мелодрама
Актори:
Анна Міклош, Олександр Нікітін, Євгена Осипова, Олексій Зубков
Країна:
Україна


Кава з кардамоном (2020)

“Кава з кардамоном” – це захоплива драматична історія забороненого кохання між українкою та польським шляхтичем, що розгортається в Львові середини XIX століття, в період “Весни народів” та революції 1848-1849 років.

Цей серіал приведе нас до життя молодої жінки, дочки священика, яка вирішила вступити у заборонені стосунки з великою різницею в віці заміжнього шляхтича. Їхнє закохане об’єднання, яке вважалося неприпустимим для моральних норм XIX століття, викликало суспільне обурення і осуд.

Жанр:
історична драма
Актори:
Лавренюк Олена, Павел Делонг, Тарас Цимбалюк
Україна


І будуть люди (2020)

Серіал будується у формі епічної саги і крізь призму повсякденного життя звичайних людей розкриває історію українського села в першій половині ХХ століття. У цьому серіалі розглядаються ключові історичні події того періоду: Перша світова війна, революція, поразка УНР у радянсько-українській війні та остаточний прихід до влади радянського режиму. Презентуючи життя селян, серіал дає можливість глядачам зануритися в ту епоху, відчути турботи, радості та страждання персонажів, а також зрозуміти, як великі історичні події вплинули на їхні життя.

Жанр:
історична драма
Актори:
Остап Дзядек, Акмал Гурєзов, Олена Борозенець
Країна:
Україна


Будиночок на щастя (2019)

Бізнесмен-мрійник Макс і його дружина, столична модниця Маша, переїздять з Києва до сільської місцевості Сеньківка. Тут Макс придбав страусину ферму, яку тепер розвиває, тоді як Маша нетерпляче шукає можливість повернутися до столиці. У їхніх пригодах беруть участь сусіди – Василь та його дружина Люба, які намагаються допомагати молодій парі. Однак, їхні добрі наміри часто призводять до несподіваних і часто смішних ситуацій, адже міські та сільські жителі мають різні погляди на життя. Це створює безліч комічних непорозумінь і додає інтриги до сюжету.

Жанр:
комедія
Актори:
Галина Безрук, Костянтин Войтенко, Назар Задніпровський, Віталіна Біблів
Країна:
Україна


На твоєму боці (2019-2020)

Анастасія Стрілецька – молода і відома лікарка-нейрохірург з Києва, яка працює в одній з найкращих клінік міста. Одного разу Настя потрапляє у ДТП, в якому, за передбаченнями, постраждав один з клієнтів її клініки. Однак, замість того, щоб потрапити до лікарні, швидка привозить їх на склад фармацевтичної фабрики, де Анастасія стає свідком умисного вбивства. Щоб вижити, дівчині потрібно виконати вимоги бандитів і змінити своє життя повністю.

Жанр:
мелодрама, детектив
Актори:
Дана Абизова, Дмитро Ратомський, Сергій Калантай, Федір Гуринець
Країна:
Україна


Таємне кохання (2019-2021)

Люба Зацепіна мала все, що їй треба для щасливого життя, але все руйнується у той же день, коли її коханий, майбутній прокурор Юрій Браницький пропонує їй одружитися з ним. Під час страшної зливи ввечері, Юрій збив вагітну жінку на смерть. Якщо Юрій зізнається у злочині, його прокурорську кар’єру знищать, тому Люба приймає на себе провину та йде до в’язниці. Але вона не знає, з ким насправді вступила у боротьбу не на життя…

Жанр:
мелодрама
Актори:
Дана Абизова, Антон Денисенко, Павло Попов, Аліна Гросу
Країна:
Україна


Колір пристрасті (2020-2021)

Життя 17-річної Даші Гомонай було непростим. Вона з’явилася в цьому світі не в той час і не в тому місці, але змогла знайти втіху у малюванні, до якого мала справжній талант. Для того, щоб замінити свою матір-алкоголічку на роботі, Даші доводилося часто пропускати школу. Але дівчина не жаліється на своє життя. Вона мріє стати професійною художницею і знає, що зможе це зробити. Але раптово її мрії зруйнувалися, коли її підставили за злочин, якого вона не вчинила, і відправили до в’язниці. Для Даші виживати в колонії було надзвичайно складно, особливо тому, що вона не могла тримати язика за зубами і використовувала його як зброю. Чи зможе головна героїня довести свою непричетність? Які випробування її чекатимуть в колонії?

Жанр:
мелодрама, детектив
Актори:
Юрій Феліпенко, Анна Сердюк, Дар’я Легейда, Катерина Варченко
Країна:
Україна


Спіймати Кайдаша (2020)

Як живе родина Кайдашів у сучасному селі Семигори? Не без пригод. Старший Омелько разом із сином Карпом заробляють гроші, відновлюючи автомобілі односельців. Маруся доглядає худобу та дрібних тварин у дворі, згадуючи золоті дні, коли працювала куховаркою біля головного міста. А романтик Лаврін щойно повернувся з армії, зголоднілий за коханням та дівочою ласкою. Багато потенційних наречених вже поклали око на двох міцних героїв і намагаються привернути їхню увагу. Однак, тільки в одного в голові карбюратори, а в іншого – мрії. Цікаво, на кого поклали око самі брати?

Жанр:
комедія, драма, трагікомедія
Актори:
Віктор Жданов, Ірина Мак, Тарас Цимбалюк, Григорій Бакланов
Країна:
Україна


Найгірша подруга (2020)

Вікторія подає резюме до великої компанії на посаду технолога кондитерських виробів. Добре оплачувана робота допоможе розрахуватися з боргами та розпочати власну справу. Однак резюме потрапляє до рук підступної колишньої однокласниці, і Віці пропонують лише місце секретаря. Але навіть погодившись на посаду, героїня продовжує йти до мети. Один із найкращих українських серіалів, який варто подивитися, розповість про тернистий шлях до мрії та любові талановитого кондитера із провінційного містечка.

Жанр:
комедія
Актори:
В’ячеслав Бабенков, Клавдія Дрозд, Андрій Федінчик…
Країна:
Україна


Три сестри (2020)

Бізнесмен Кравченко збирає за одним столом сім’ю. Приводом для свята став день народження онука Льоні, сина старшої Марії. До початку урочистості глава сімейства оголошує спадкоємців родинного особняка. У розпал веселощів у будинку з незрозумілої причини починається пожежа і гине молодша онука Ксюша. Марія починає власне розслідування, яке розкриває несподівані таємниці минулого.

Жанр:
детектив, мелодрама
Актори:
Катерина Астахова, Наталі Старинкевич, Ірина Новак…
Країна:
Україна


Перші ластівки (2019 – 2020)

Список найкращих серіалів України продовжує нова багатосерійна драма з детективним сюжетом, від якої неможливо відірватися. Що пов’язує різних підлітків, крім того, що вони однокласники? Самотня Поліна, Катя з родини глухонімих, розпещена Лера, розв’язний Микита отримують дивні повідомлення від незнайомця. Хлопці повинні слідувати точним інструкціям, інакше всі їхні секрети будуть розкриті.

Жанр:
детектив, драма, трилер
Актори:
Вікторія Литвиненко-Ясиновська, Поліна Носихіна, Максим Самчик…
Країна:
Україна
Вікові обмеження:
18+


Папік (2019-2021)

Самотня старість і величезний борг із комунальних платежів становлять основні багатства забутого актора на пенсії. Приготувавши похоронний костюм, Меркулов перед самогубством вирішує підстригтися. Майстер модного барбершопа перетворює пенсіонера та пригощає гарним віскі. Вранці літній чоловік прокидається у ліжку поряд із молодою красунею Лізою. Випадкове знайомство переверне уявлення про життя двох представників різних поколінь.

Жанр:
комедія, мелодрама
Актори:
Станіслав Боклан, Дар’я Петрожицька, В’ячеслав Гіндін…
Країна:
Україна
Рейтинг:
IMDb – 7.3
Вікові обмеження:
18+


Розтин покаже (2019-2021)

Найцікавіший гостросюжетний серіал серед багатосерійних новинок українського кіно останніх років. Інга повертається до колишньої роботи судмедекспертом у кримінальному бюро. Безкомпромісний, складний характер заважає жінці налагодити взаємодію Космосу з колегами. Олег – досвідчений слідчий, який у тандемі з Інгою розкриває найзаплутаніші справи. Згодом відносини пари починають виходити за межі ділового співробітництва.

Жанр:
Кримінал
Актори:
Катерина Малікова, Артемій Єгоров, Михайло Досенко…
Країна:
Україна
Вікові обмеження:
18+


Дорога додому (2019)

Побоюючись за своє життя, Аліса втікає з нічного клубу, де працює стриптизеркою. Дівчина звертається до Антона, вмовляючи допомогти сховатися від переслідування. Молода людина відвозить Алісу до батьків у маленьке містечко і репрезентує своєю нареченою. Майбутня невістка зачаровує всіх, крім уявного нареченого. Сумніви Антона незабаром підтверджуються – Аліса зовсім не та, за кого себе видає.

Жанр:
мелодрама
Актори:
Олександр Соколовський, Анастасія Євграфова, Олександр Наумов…
Країна:
Україна

Вам також може бути цікаво: 20 найкращих українських фільмів останніх років


Кріпосна (2018 – 2023)

Один із найцікавіших українських серіалів із захоплюючим сюжетом та високим рейтингом розповість про долю кріпака в XIX столітті. Паня любила Катерину, як власну дочку. Невільна дівчина від народження виховувалась як шляхетна дівчина. Повернувшись після війни у ​​батьківський будинок Григорій добивається уваги Катерини. Хоча серце нещасної віддано іншому офіцеру, життя її належить господареві.

Жанр:
мелодрама
Актори:
Катерина Ковальчук, Михайло Гаврилов, Олексій Яровенко, Станіслав Боклан, Ольга Сумська…
Країна:
Україна
Рейтинг:
IMDb – 7.3


По праву кохання (2018)

Найкращі друзі дитинства полюбили одну дівчину. Анна обрала Петра, а Миколі довелося відступити перед вибором близьких людей. З народженням дитини молода сім’я потребувала грошей. Петро та Микола виходять на риболовецькому судні у морі, де їх застигає сильний шторм. Додому повертається Микола. Через роки Ганна погоджується на пропозицію друга та стає його дружиною. Але колишня свекруха не змирилася із втратою сина. Материнське серце відчуває, що Петро живий.

Жанр:
мелодрама
Актори:
Анастасія Іванова, Вадим Головко, Олександр Рудько…
Країна:
Україна
Рейтинг:
Вікові обмеження:
18+


Ніщо не трапляється двічі (2017 – 2019)

Новий популярний український серіал із зворушливим сюжетом виглядає на одному подиху. Колишній замполіт Огнєв через 20 років після трагічної події на заставі повертається до грузинського містечка. Місцеві жителі вважають офіцера причетним до вибуху, який забрав життя його коханої. Через роки Огнів знайомиться з Марією, що нагадує йому давно втрачену любов. Але як отримати щастя, якщо примари минулого не відпускають?

Жанр:
мелодрама
Актори:
Катерина Тишкевич, Максим Дрозд, Антон Батирьов, Надія Грановская…
Країна:
Україна


Нитки долі (2016)

Серіал виробництва України, який отримав хороші відгуки глядачів, є адаптацією корейської дарами про двох сестер. Катя та Оля були розлучені після смерті батьків унаслідок нещасного випадку. Катя росла з дідусем у комфорті та розкоші. Олю, яка втратила пам’ять після аварії, взяв у свою сім’ю водій, який збив її. Доля зіштовхує сестер у нерівній боротьбі за одне кохання на двох.

Жанр:
мелодрама
Актори:
Міла Сівацька, Євгенія Розанова, Денис Васильєв…
Країна:
Україна
Рейтинг:
IMDb – 6.4
12+


Забудь і згадай (2016)

Наташа – вихованка дитбудинку та злодійка. Дівчина не знає іншого шляху до забезпеченого життя, особливо після арешту нареченого. Леонід Мазов – заможний чоловік і спонсор дитячої установи починає красиво доглядати 17-річну дівчину, легко домагаючись її руки та серця. Але після весілля Леонід кардинально змінюється та виявляє жорстокість до молодої дружини. Історія з щоденника першої дружини бізнесмена штовхає Наташу на інсценування своєї смерті та втечу.

Жанр:
мелодрама
Актори:
Олександр Кобзар, Анна Васильєва, Антон Соколов…
Країна:
Україна


Пес (2015 – 2021)

Цікавий український серіал із захоплюючим детективним сюжетом про чарівного пса та його господаря. Брутальний колишній оперативник Макс часто потрапляє в халепу. Його напарник, вівчарка на прізвисько Граф, завжди приходить на виручку і рятує в безнадійних ситуаціях. Після низки неприємностей в особистому та професійному житті герой вирішує зайнятися приватним розшуком. Разом з вірним чотирилапим другом Макс береться за найзаплутаніші і найнебезпечніші справи.

Жанр:
детектив
Актори:
Микита Панфілов, Андрій Самінін, Михайло Жонін…
Країна:
Україна
Рейтинг:
IMDb – 7.0
Вікові обмеження:
18+


Слуга народу (2015)

Василь Голобородько працює простим шкільним учителем і після розлучення тісниться в одній квартирі з батьками. На одному з уроків старшокласник записав на мобільний нестримну промову педагога та виклав її у мережу. Завдяки своєму спичу на адресу можновладців Василь Петрович набрав такої популярності в народі, що був обраний президентом. Однак у корумпованих політичних колах кандидатурі кришталево чесного Голобородька ніхто не радий.

Жанр:
комедія
Актори:
Володимир Зеленський, Станіслав Боклан, Наталія Сумська…
Країна:
Україна
Рейтинг:
IMDb – 6.9
12+


Шукаю дружину з дитиною (2014)

Український комедійний серіал про класичний любовний трикутник. Віра повідомляє чоловіка про спільну поїздку з найкращою подругою на курорт. В останній момент Ігор вирішує приєднатися до дружини на відпочинку та бере із собою свою доньку від першого шлюбу. Плани Віри на спільну відпустку із коханцем під загрозою зриву. У Бориса кілька днів на те, щоб знайти дівчину з дитиною на роль своєї дружини та найкращої подруги Віри для прикриття.

Жанр:
комедія
Актори:
Ольга Мединич, Марія Горбань, Олег Мазуров, Сергій Бурунов…
Країна:
Україна
Рейтинг:
12+


Останній москаль (2014 – 2015)

У топі українських серіалів – історія зі свіжим поглядом на національні стереотипи та колорит сільського життя. Великий московський бізнесмен на час «терок» із конкурентами відправляє сина на Закарпаття до свого брата. Валера – типовий мажор, який не розлучається з гаджетами. У далекому селі, де не розмовляють російською, його чекає не найпривітніший прийом, безліч кумедних непорозумінь і, звичайно ж, кохання.

Жанр:
комедія, мелодрама
Актори:
Ігор Скрипко, Юрій Горбунов, Володимир Горянський…
Країна:
Україна
Рейтинг:
IMDb – 6.3

12+


Нюхач (2013 – 2019)

Український детективний серіал, який увійшов до рейтингу найкращих багатосерійних фільмів телебачення кількох країн. Позаштатний експерт допомагає розслідувати найскладніші справи завдяки особливому таланту. Надтонкий нюх Нюхача розкриває будь-які таємниці і навіть здатне розпізнати запах брехні. Унікальний дар створює складнощі при спілкуванні з людьми, особливо в особистому житті, але допомагає пізнавати таємниці минулого, зокрема власної сім’ї.

Жанр:
Бойовик, драма, кримінал
Актори:
Кирило Кяро, Іван Оганесян, Марія Аніканова…
Країна:
Україна
Рейтинг:
IMDb – 7.2
Вікові обмеження:
18+


Шулер (2013)

Костянтин Волошин працює у НДІ, а вільний час проводить за картковим столом. Шулерська майстерність дісталася хлопцеві від батька, змушеного тікати за кордон через зраду. Костик їде до Одеси, щоб заробити необхідну суму для возз’єднання з батьком. У місті аферист закохується у травню, подругу місцевого авторитету. Чим закінчиться протистояння двох кримінальних діячів, молодого та досвідченого?

Жанр:
драма, кримінал
Актори:
Антон Феоктистов, Ольга Лерман, Сергій Сосновський, Олексій Горбунов…
Країна:
Україна
Рейтинг:
IMDb – 6.9
Вікові обмеження:
18+


Джерело: imdb.com
Якщо ми забули про якийсь цікавий фільм чи серіал, будь ласка напишіть його назву в коментарях. Допомогти нашому проекту ви можете поширивши посилання на форумах чи на інших сайтах.

У питанні розбирався:

Автор добірки, досвідчений кіноман. Переглянув сотні фільмів у різних жанрах, тому добре знає що порадити подивитись.

Оцініть автора
Додати коментар

** Залишіть свою думку про добірку, це допоможе нам стати кращими, а також для розвитку сайту.