Найкращі серіали у жанрі психологічного трилеру

Серіали
Фільм дня:

Психологічний трилер завжди вражає глибиною занурення в людську психіку, розгортанням внутрішніх конфліктів і несподіваними поворотами сюжету. Такі серіали не лише дарують глядачеві напруженість та емоційний резонанс, але й заставляють задуматися над тонкостями людської природи. Ми підготували для вас добірку найкращих серіалів у жанрі психологічного трилеру, що змусять ваше серце битися швидше і розум неодноразово здивуватися перипетіями подій.

Як уникнути покарання за вбивство (2014)

Талановитий викладач Енналіз Кітінг веде у студентів юрфаку курс лекцій «Як уникнути покарання за вбивство». Паралельно Енналіз керує юридичною фірмою. По закінченні курсу вона обіцяє вибрати тямущих студентів та взяти на практику у свою компанію. Серед учнів розгорається серйозна боротьба за право називатися найкращим. Несподівано відбувається вбивство, якого можуть бути причетні підопічні героїні психологічного трилера.

Оригінальна назва:
How to Get Away with Murder
У головних ролях:
Віола Девіс, Біллі Браун, Джек Фалахі
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 8.2
18+


Мисливець за розумом (2017 – …)

Біллі Тенч і Холден Форд – працівники ФБР, які у відділі з розкриття серійних злочинів. У повсякденній діяльності вони змушені зіштовхуватися із витонченими звірствами. Офіцери мають чітке розуміння, що для ефективної протидії таким злодіянням недостатньо твердої руки та безвідмовного пістолета. Для героїв цього зарубіжного серіалу в жанрі «психологічний трилер» важливо «влізти» в душу маніяка та зрозуміти його думки та мотивацію.

Оригінальна назва:
Mindhunter
У головних ролях:
Джонатан Грофф, Холт Маккеллані, Анна Торв
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 8.6


Містер Робот (2015 – …)

Елліот Алдерсен – типовий програміст-зануда, схиблений на комп’ютерах та кібербезпеці. До всього іншого він страждає на соціопатію і ненавидить живе спілкування з людьми. Натомість він систематично зламує сторінки своїх знайомих у соціальних мережах, щоб знати, що відбувається у їхньому житті. Якось загадковий Містер Робот пропонує герою цього психологічного трилера стати учасником законспірованої спільноти хакерів.

Оригінальна назва:
Mr. Robot
У головних ролях:
Рамі Малек, Крістіан Слейтер, Карлі Чаїкін
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 8.5
18+


Столик у кутку (2011 – 2012)

У міському кафе є незвичайний завсідник. Ця людина постійно сидить за одним і тим же столиком і проводить у закладі добу безперервно. Цей незрозумілий чоловік – виконавець бажань. Він виконує будь-яке прохання того, хто звернувся, але вимагає за це зробити зло. Як оплату треба когось убити або пограбувати банк. Прохач має обрати: погодитись чи відмовитись. Цей закордонний серіал – чудовий психологічний трилер про муки морального вибору.

Оригінальна назва:
The Booth at the End
У головних ролях:
Ксандер Берклі, Дженніфер Дель Розаріо, Дженні Блонг
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 8.4
18+


Крах (2013 – 2016)

Зазвичай тихе місто Белфаст останнім часом втратило спокій, а в серці мешканців вселився страх. Якийсь злочинець регулярно виходить на полювання і чинить вбивства городян. Поліція збилася з ніг, але не може спіймати негідника. Тоді за справу береться головна героїня серіалу. Стелла Гібсон – досвідчений детектив, що славиться чіпким розумом та залізною хваткою. Тепер убивця з хижака сам перетворюється на дичину – за ним по п’ятах слідує Гібсон. Дівчина-коп уміло полює на маніяка.

Оригінальна назва:
The Fall
У головних ролях:
Джилліан Андерсон, Джеймі Дорнан, Брона У
Країна:
Велика Британія
Рейтинг:
IMDb – 8.2
18+

Вас також може зацікавити: 10 серіалів-трилерів із неповторною похмурою атмосферою


Сприйняття (2012 – 2015)

Група абсолютно різних у всіх відношеннях людей об’єднується для виконання шляхетного завдання боротьби зі злочинністю. На чолі команди – талановитий нейрофізіолог Деніел Пірс. Права рука професора – його колишня студентка Кейт. Також до колективу входять асистент Макс та його найкращий друг Наталі. Ця різношерста компанія допомагає ФБР у розслідуванні злочинів. Серіал – один із найкращих психологічних трилерів нашого топу.

Оригінальна назва:
Perception
У головних ролях:
Ерік Маккормак, Рейчел Лі Кук, Келлі Роуен
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 7.5
18+


Охоронець (2018)

Девід Бадд повернувся з війни досвідченим бійцем. Демобілізувавшись, він влаштувався в поліцію та був призначений особистим охоронцем Міністра внутрішніх справ. Незабаром Бадд розуміє, що потрапив у психологічну пастку. Як професіонал він готовий захищати об’єкт охорони до останньої краплі крові. Проте як громадянин – докорінно не згоден із політикою, яку проводить міністр, і іноді готовий її вбити. У героя серіалу щодня борються суперечливі почуття.

Оригінальна назва:
Bodyguard
У головних ролях:
Річард Медден, Софі Рандл, Вінсент Франклін
Країна:
Велика Британія
Рейтинг:
IMDb – 8.2


Грешниця (2017 – …)

Кора Таннетті – середньостатистична жінка, відмінна мама та дружина. Якось, перебуваючи з сім’єю на пляжі, Кора відчуває раптовий напад люті. Вона вистачає ніж і на очах чоловіка, дітей та сторонніх убиває незнайомого хлопця. Вина вбивці, начебто, очевидна. Проте прискіпливий детектив Гаррі Емброуз хоче докопатися до істини та з’ясувати справжні мотиви події. Цей серіал – взірець хорошого психологічного трилера з непередбачуваною розв’язкою.

Оригінальна назва:
The Sinner
У головних ролях:
Білл Пуллман, Дон Норвуд, Джессіка Біл
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 8.0


Біле Різдво (2011)

З розташованої далеко від цивілізації приватної школи майже всі учні роз’їхалися додому, адже настає Різдво. В альма-матер залишаються лише один учитель, семеро його підопічних, місцевий психіатр та ще один учень-двійник, що сховався від гніву рідних. Несподівано кожен із тих, хто залишився, отримує дивний лист. У ньому висловлено звинувачення адресату та повідомлено, що його проклятий. Герої серіалу налякані та не знають, кого їм підозрювати.

Оригінальна назва:
Hwaiteu keuriseumaseu
У головних ролях:
Кім Сан-ген, Пек Сон-хен, Ісом
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 8.2


Чистий лист (2017)

Дівчина на ім’я Міа перебуває у лікарні після страшної аварії. Вона страждає на амнезію у важкій формі і змушена записувати в блокнот все, що відбувається. Якось її відвідує детектив Волкерс. Коп повідомляє, що Міа – остання, хто бачив Томаса Спектра, який зник безвісти. Цього чоловіка треба знайти, і героїня зможе вийти з лікарні лише тоді, коли згадає, де знаходиться Спектр. Цей серіал завершує наш список найкращих психологічних трилерів.

Оригінальна назва:
Tabula Rasa
У головних ролях:
Верле Батенс, Stijn Van Opstal, Джероен Персеваль
Країна:
Бельгія
Рейтинг:
IMDb – 8.0Якщо ми забули про якийсь цікавий фільм чи серіал, будь ласка напишіть його назву в коментарях. Допомогти нашому проекту ви можете поширивши посилання на форумах чи на інших сайтах.

У питанні розбирався:

Автор добірки, досвідчений кіноман. Переглянув сотні фільмів у різних жанрах, тому добре знає що порадити подивитись.

Оцініть автора
Додати коментар

** Залишіть свою думку про добірку, це допоможе нам стати кращими, а також для розвитку сайту.