Нові турецькі комедійні серіали

Серіали

Турецькі комедійні серіали завжди радували глядачів своєю неперевершеною комічністю, талановитою грою акторів та унікальними сюжетами. Завдяки своєму відмінному поєднанню гумору та глибоких сюжетних ліній, вони стали популярними як в Туреччині, так і в усьому світі. У нашій добірці ви знайдете найсвіжіші та найцікавіші нові турецькі комедійні серіали, які обов’язково розсмішать вас і принесуть масу позитивних емоцій.

І в печалі, і в радості (2020)

Героїню малосерійного турецького серіалу в жанрі комедії – успішного весільного організатора Лейлу – незабаром чекає на підвищення. Залишилося лише організувати урочистість для дочки начальниці та її нареченого Сарпа. Енергійна Лейла рада можливості послужити босу і просунутися кар’єрними сходами, але вона навіть не підозрює про головну несподіванку – особи нареченого. Виявляється, Сарп – той самий хлопець, який кинув її після заручин п’ять років тому. І тепер вона має організувати ідеальне весілля тому, хто розбив її серце.

Оригінальна назва:
Iyi Günde Kötü Günde
Актори:
Ельчин Сангу, Озан Долунай, Ясемін Аллен…
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 6.5


Містер Помилка (2020)

Один із найкращих турецьких серіалів у жанрі комедії – легка літня мелодрама про життя власника бару Озгюра. Будні чоловіки порожні та безбарвні, незважаючи на відмінне фінансове становище, тому що він всіляко уникає почуттів. Якось Озгюр знайомиться зі славною Езги, яка давно і безрезультатно намагається знайти собі чоловіка. Він вирішує допомогти красуні та навчити її секретам спокушання представників протилежної статі.

Оригінальна назва:
Bay Yanlış
Актори:
Джан Яман, Озге Гюрель, Гюрген Оз…
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 6.7


Кохання 101 (2020)

Нетиповий турецький комедійний серіал розповість про кількох підлітків та їхні круті плани з налагодження особистого життя улюбленої вчительки . Дітям загрожує виняток за поведінку – невгамовні школярі постійно влипають в історії. Однак, щоб вигнати компанію, потрібна згода більшості вчителів, але не всі хочуть вчинити так суворо. Бурдж готова захищати учнів, хоча сама збирається покинути ліцей. Друзі вважають, що кохання може змусити Бурджу залишитися, і вони мають намір звести її з якимсь учителем.

Оригінальна назва:
Ask 101
Актори:
Кубілай Ака, Мерт Язиджіоглу, Аліна Боз…
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 7.5


Постукай в мої двері (2020 – 2021)

Захоплюючий сюжет, гарні актори та чудові відгуки глядачів – це те, за що варто подивитися смішний турецький серіал із рекордно високим рейтингом, що став феноменом серед телешоу країни. Еда – сирота, вихована тіткою і виросла в злиднях. Вона мріє здобути освіту за кордоном і зробити кар’єру. І ось коли перемога вже така близька, фірма, яка оплачує гранти на навчання, перестає це робити. Тепер голова цієї компанії Серкан стає ворогом Еди. Дівчина і не підозрює, що скоро їй доведеться грати роль нареченої ненависного чоловіка.

Оригінальна назва:
Sen Çal Kapımı
Актори:
Ханде Ерчел, Керем Бюрсін, Біге Онал…
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 7.5


Кохання напоказ (2019 – 2020)

Головна героїня турецького комедійного серіалу Айше – справжня відірва, попри те, що зростала у патріархальній сім’ї. Керем – спадкоємець багатомільйонної імперії, вітряний бабій та гульвіса. Він ніколи не зацікавився б дівчиною з бідного кварталу, якби не випадковість. Тепер парочці доведеться вдавати закоханих: Айше – для того, щоб вирватися з батьківського дому і здобути свободу, а Керему – щоб заспокоїти батька, який чекає, коли ж син розсудливіший.

Оригінальна назва:
Afili Ask
Актори:
Чаглар Ертугрул, Бурджу Озберк, Беніан Денмез…
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 6.5


Всюди ти (2019)

Персонажам цікавого турецького серіалу в жанрі комедії належить розрулити досить непросту ситуацію. Молодий успішний архітектор Демір повертається до рідного міста та мріє оселитися у будинку, де провів дитинство. Однак там уже живе Селін разом із собакою , черепахами та рибками. Виявляється, шахраї обдурили обох, здавши будинок одразу двом господарям та взявши гроші вперед. Ніхто з молодих людей не готовий поступитися, тому вони змушені жити під одним дахом. І це лише початок всіх бід – Селін дізнається, що Демір ще й її новий начальник.

Оригінальна назва:
Her Yerde Sen
Актори:
Фуркан Андич, Айбюке Пусат, Алі Ягджі…
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 6.9


Рання пташка (2018 – 2019)

Незважаючи на юний вік, Санем уже звалила на свої плечі надто багато турбот. Справа в тому, що її батько серйозно хворий і комусь слід стежити за сімейною бакалією. Але один день повністю переверне життя Санем. Відоме видавництво оголошує набір співробітників, а наша красуня мріє написати книгу. Дівчина вирушає на співбесіду та отримує роботу. З цього моменту і розпочинаються пригоди героїні комедійного серіалу, зарядженого емоціями, романтикою та літнім настроєм.

Оригінальна назва:
Erkenci Kus
Актори:
Демет Оздемір, Джан Яман, Ознур Серчелер…
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 7.3


Повня (2017)

Продовжить список найкращих комедійних турецьких серіалів романтична історія кохання, здатного подолати всі перепони. Студентка Назли мріє відкрити ресторан, а поки що влаштовується працювати особистим кухарем для багатого підприємця. При прийомі на роботу дівчині були озвучені суворі правила, і вона була впевнена, що господар будинку якийсь буркотливий старий. Яке ж було здивування, коли Назли побачила Ферріта – гарного, молодого та самотнього. Із цього моменту життя героїв кардинально зміниться.

Оригінальна назва:
Dolunay
Актори:
Озге Гюрель, Джан Яман, Хакан Курташ…
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 6.7


Світлячок (2017)

Герой комедії – чесний і важливий адвокат з розлучень Бариш – раптово піддається шантажу. Хтось збив дівчинку на його машині та втік з місця аварії. Адвокат починає розслідування , щоб дізнатися про ім’я зловмисника і допомогти дитині. Так він знайомиться з Асли – тіткою постраждалої, яка забезпечує все сімейство, працюючи в таксі. Звичайно, Бариш закохується в дівчину і бере її на роботу особистим водієм, але брехня затьмарює їхні стосунки. Адже Асли досі не знає, через чию машину її племінниця потрапила в інвалідне крісло.

Оригінальна назва:
Atesböcegi
Актори:
Сєчкін Оздемір, Нілай Деніз, Седа Гювен…
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 6.4


Дай мені руку, кохання (2017)

Головний герой короткого комедійного серіалу виробництва Туреччини Каан – молодий вітряк. Якось йому підкидають дівчинку Су – його доньку, плід швидкоплинного зв’язку Каана з американкою. Люблячий вечірки хлопець не готовий возитися з дитиною сам і наймає їй няню Айпері. Починаються будні, сповнені суперечок, адже у героїв абсолютно різні погляди на виховання дітей. Проте сперечальники ще не знають, як тісно пов’язала їхня доля ще за багато років до знайомства.

Оригінальна назва:
Ver Elini ASk
Актори:
Севда Ергінджі, Алі Іль, Gülsün Sare Fil…
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 4.8


Два брехуни (2017)

Двоє молодих людей приїжджають у Бодрум, щоб відпочити та позбутися сумних думок. Серкана кинула кохана заради чоловіка багатша, а дівчину Дуйгу звільнили з роботи через скаргу заможної клініки. Відразу після першої зустрічі між парочкою спалахують почуття. Одного разу переконавшись, що цим світом правлять гроші, Дуйгу та Бодрум видаються один одному дуже багатими людьми. Що буде, коли обман розкриється, ви дізнаєтесь після перегляду турецького комедійного серіалу про курортний роман.

Оригінальна назва:
Iki Yalanci
Актори:
Керемджем, Ягмур Танрисевсин, Koray Erkök…
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 5.7


Сім’я Аслан (2017 – 2018)

Наступний у нашому топі турецьких комедій – прикольний серіал про протистояння поліцейського та багатої спадкоємиці. Батько юної Бурджу безвісти зникає і поліція заарештовує всі його рахунки. Єдина спадщина, на яку може розраховувати дівчина – старенька ферма. Але там уже живе інша сім’я, не згодна залишити володіння – Мурат, його батьки та три брати. А один із дружних братів – турецький коп, той самий слідчий у справі батька Бурджу, що втік.

Оригінальна назва:
Aslan Ailem
Актори:
Бурджу Озберк, Акін Акінезю, Ферді Санджар…
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 4.7


Номер 309 (2016 – 2017)

Лале та Онур випадково опиняються на спільному побаченні у кафе. Хлопець чекав на свою пасію, щоб зробити пропозицію, стати чоловіком і батьком, і отримати спадщину діда, виконавши умови заповіту. А Лале прийшла на зустріч, організовану її мамою, до іншого чоловіка. Проте доля вирішила посадити пару за спільний столик. Прокинувшись уранці в одному номері, молоді люди не можуть пригадати, що сталося. Так починаються їхні цікаві пригоди, сповнені несподіваних поворотів.

Оригінальна назва:
No: 309
Актори:
Демет Оздемір, Фуркан Палали, Сумру Явруджук…
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 4.6
18+


Кохання не розуміє слів (2016 – 2017)

Популярний турецький серіал – кінокомедія, яку можна порадити всім романтичним глядачкам, виглядає на одному подиху з першого до останнього епізоду. Хаят – мила провінціалка, яка приїхала разом із подругами до Стамбула. Мурат – красень- бізнесмен . Перша зустріч героїв пройшла на хвилі ненависті та взаємних образ. І все ж таки через якийсь час вони закохуються. Чи зможуть Хаят та Мурат зберегти почуття, незважаючи на численні випробування?

Оригінальна назва:
Ask Laftan Anlamaz
Актори:
Ханде Ерчел, Бурак Деніз, Озджан Текдемір…
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 7.7


Солодка помста (2016)

У центрі сюжету комедійної історії Пелін – розпещена, зарозуміла дівчина, єдина дочка у багатій сім’ї. Вона мріє одружитися, але наречений зникає прямо на весільному урочистості. Після невдалої церемонії Пелін зустрічає жінку-ворожку. Та каже їй, що вона не набуде сімейного щастя, поки не виправить старі помилки, а саме – не вибачиться перед тим, кого образила. Так героїня турецької комедії вирішує розібратися в образах минулого, а почне вона з закоханого в неї однокласника.

Оригінальна назва:
Tatli intikam
Актори:
Лейла Лідія Тугутлу, Фуркан Андич, Чагри Читанак…
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 5.8


Запах полуниці (2015)

Дія комедійного серіалу розгортається на тлі чудових краєвидів Стамбула та Бодруму. Тут доля зіштовхує добру і милу Асли, яка мріє про свою кондитерську, і Бурака – харизматичного, але впертого багатого чоловіка. Їхня перша зустріч не віщувала нічого доброго і закінчилася сваркою. Однак скоро герої зустрінуться знову, і хто знає, що на них чекає попереду? Адже коли зустрічаються два люблячі серця з різних світів, то їм доводиться пережити чимало пригод та підступів заздрісників, перш ніж настане довгоочікуваний хепі-енд.

Оригінальна назва:
Çilek Kokusu
Актори:
Лейла Унер Ермая, Демет Оздемір, Юсуф Чим…
​​Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 5.5


Кохання напрокат (2015 – 2016)

У центрі сюжету комедійного серіалу – офіціантка Дефне, яка проживає з недолугим братом, бабусею та сестрою. Омер – процвітаючий бізнесмен, власник фірми з виготовлення взуття, вихований тіткою з дядьком. Чоловік ненавидить порушувати правила, дотримується чіткого порядку дня, правильно харчується та займається спортом. І ось одного разу, щоб позбутися настирливої ​​шанувальниці, Омер цілує незнайому дівчину Дефне в кафе. Це наштовхує його тітку на думку, що красу можна використовувати, щоб одружити племінника.

Оригінальна назва:
Kiralik Ask
Актори:
Ельчин Сангу, Бариш Ардуч, Саліх Бадемджі…
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 7.1


Статус відносин: Заплутано (2015 – 2016)

Романтична комедія розповідає про привабливого актора Джану Текіна, який з юнацтва віддав своє серце холоднокровний Еліф. Фатальна красуня, у свою чергу, закохана в Мурата – бабника та ловеласа, але не віддаляє від себе Джані, тримаючи його як запасний варіант. Весь цей заплутаний любовний трикутник почне трансформуватись у квадрат, коли до історії додасться ще й Айшегюль. Мила скромниця по вуха закохана у Джані.

Оригінальна назва:
Iliski Durumu: Karisik
Актори:
Серен Ширіндже, Берк Октай, Памір Пекін…
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 5.5


Кохання на зло (2015 – 2016)

Комедійний фільм про складні відносини великої корпорації Давні та її владного директора Яніла. Молоді люди не злюбили один одного з першої зустрічі, і швидкоплинна ворожість переросла в справжню війну. Старший брат Давні вирішує заступитися за родичку, але побачивши прекрасну сестру Яніла, втрачає голову та відсуває помсту на другий план. Тепер нашим героєм доведеться самостійно розібратися у стосунках та зрозуміти, хто ж вони – вороги чи кохані?

Оригінальна назва:
Inadina Ask
Актори:
Ачелья Топалоглу, Джан Яман, Nilay Duru…
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 5.4


Вишневий сезон (2014 – 2015)

Популярна турецька комедія розповість про історію Айаза ​​та Ойкю. Архітектор Айаз, затятий холостяк і спокусник, не зміг встояти перед чарівністю химерної дівчинки Ойкю – такої непередбачуваної та зухвалої, але водночас ніжної та наївної студентки з бідної родини. Молодіжна комедія розповість про те, як непідроблені почуття поступово наповнять серця героїв, не давши їм жодного шансу на відступ.

Оригінальна назва:
Kiraz Mevsimi
Актори:
Озге Гюрель, Серкан Чайоглу, Нілпері Шахінкая…
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 5.3
12+


Джерело: imdb.com
Якщо ми забули про якийсь цікавий фільм чи серіал, будь ласка напишіть його назву в коментарях. Допомогти нашому проекту ви можете поширивши посилання на форумах чи на інших сайтах.

У питанні розбирався:

Автор добірки, досвідчений кіноман. Переглянув сотні фільмів у різних жанрах, тому добре знає що порадити подивитись.

Оцініть автора
Додати коментар

** Залишіть свою думку про добірку, це допоможе нам стати кращими, а також для розвитку сайту.