Романтичні драми, які ви могли пропустити

Всі жанри
Фільм дня:

В цій добірці ми зібрали романтичні драми, які перетинають різні жанри, від молодіжних романтичних комедій до епічних історичних драм. І хоча кожен з нас може назвати кілька класичних романтичних драм, які вже стали легендами кінематографа, є ще багато перлин, які ми можемо випустити з уваги. Вони розповідають про заплутані стосунки, випробування кохання, заздрість, розлуку та відданість.

Відкрийте для себе чарівний світ кохання, болю та примирення разом з героями цих кінострічок. Головні герої переживають багато випробувань, але завжди знаходять силу в своїх почуттях, щоб впоратися з викликами долі.

Примарні (2023)

Згідно зі сюжетом, Коул зустрічає дівчину на парковці, її звуть Сейді. Вони проводять разом час і Коул відчуває, що закохався в неї. Він розповідає своїм батькам про Сейді, але в якийсь момент вона таємничим чином зникає і він не може знайти з нею зв’язок.

Коул вирішує вирушити на пошуки Сейді до Лондона, але раптово потрапляє в полон. Виявляється, Сейді – спецагентка, яка рятує Коула від злочинців. Пара спільно намагається врятуватись, водночас дізнаватись більше про один одного. Вони розкривають свої секрети, дізнаються про взаємні почуття та ризикують власним життям, щоб залишитись разом. Їхні пригоди викликають багато емоційних моментів і випробувань, але вони взаємно підтримують один одного на шляху врятовання та відкриття своїх почуттів.

Оригінальна назва:
Ghosted
Актори:
Кріс Еванс, Ана де Армас, Едрієн Броді, Майк Мо, Тім Блейк Нельсон
Жанр:
Комедія, мелодрама. бойовик
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb –


Моє прекрасне нещастя (2023)

Еббі (Вірджинія Гарднер) вступає на перший курс університету. Однак, окрім адаптації до нового місця навчання, у неї є ще одна проблема – вона намагається забути про своє минуле. Але ситуація стає ще складнішою через Тревіса (Ділан Спроус), який не відходить від неї ні на хвилину. Щоночі він бере участь у нелегальних боксерських боях, а вдень стає важким гостем, переслідуючи Еббі. Хлопець пропонує їй угоду: якщо він програє в наступному бою, то протягом місяця утримається від сексу; але якщо переможе, то наступний місяць Еббі мусить прожити у його квартирі.

Оригінальна назва:
Beautiful Disaster
Актори:
Ділан Спроус, Вірджинія Гарднер, Отем Різер, Роб Естес, Самуель Ларсен
Жанр:
Комедія, мелодрама
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 5.4


Ідеальна залежність (2023)

Коли успішний тренер боксу Сієнна Лейн дізнається, що її хлопець Джекс, чинний чемпіон, зраджує їй з її власною сестрою, вона має намір помститися, навчивши єдину особу, яка може скинути Джекса з п’єдесталу – його заклятого ворога Кейдена.

Оригінальна назва:
Perfect Addiction
Актори:
Ману Беннетт, Росс Батлер, Поппі Гілберт, Кіана Мадейра
Жанр:
Мелодрама, бойовик
Країна:
США, Німеччина
Рейтинг:
IMDb – 5.3


Кохання напрокат (2022)

Поппі (Ребекка Ліддьярд) майже все своє життя присвячує роботі. Її бос Інгрід (Доррен Лі) доручає Поппі вирішити спірні питання з новим клієнтом Майло (Ден Жаннотт). Інгрід дуже зацікавлена в підписанні контракту, але Майло все ще думає. Зазвичай Поппі виконує будь-яке завдання від шефа без запитань. Але цього разу ситуація зовсім інша. Забаганка Майло є досить незвичайною – він прохає Поппі виступити як його наречена. Йому потрібно виграти власника квартири, яка йому дуже сподобалася, і для цього він вигадав план – увести його в оману, претендуючи на вигадані стосунки.

Оригінальна назва:
Lease on Love
Актори:
Ден Жаннот, Ребекка Ліддьярд, Сара Дікінс, Доррен Лі
Жанр:
Драма, мелодрама
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.6


До чого тут кохання (2022)

Зоя – визнаний фахівець у своїй справі. За свої документальні фільми вона отримала багато нагород. Вона завжди мріяла про сім’ю та дітей, але досі не зустріла підходящого чоловіка. Її друг дитинства Казим розповідає їй, що скоро повинен одружитися з тією, кого виберуть його батьки. Ця традиція зацікавлює Зою, і вона вирішує зняти документальний фільм про це. Навіть на прохання Казима вона згодна на фіктивний шлюб, щоб допомогти своєму другові уникнути шлюбу з незнайомкою.

Оригінальна назва:
What s Love Got to Do with It?
Актори:
Лілі Джеймс, Емма Томпсон, Шазад Латіф, Олівер Кріс
Жанр:
Комедія, мелодрама
Країна:
Велика Британія
Рейтинг:
IMDb – 6.4


Небезпечні зв’язки (2022)

Селена – сімнадцятирічна дівчина, яка відзначається високими досягненнями в навчанні та має велике захоплення книгами, віддаючи перевагу їм перед соціальними мережами та розвагами. Але її життя змінюється раптово, коли вона втрачає матір і змушена переїхати до Парижа, де їй доведеться закінчити останній рік навчання в школі Віктора Гюго.

Оригінальна назва:
Les Liaisons Dangereuses
Актори:
Симон Рероль, Паола Локателлі, Елла Пеллегріні, Елоїза Жанжо
Жанр:
Драма, мелодрама
Країна:
Франція
Рейтинг:
IMDb – 4.0


Місячний прорив (2022)

У світі, де частина населення вже переселилася на Марс, життя тих, хто залишився на Землі, стає надзвичайно складним. Особливо важко це доводиться головній героїні, яка відокремлена від своєї рідні. Вона завжди сумує і відчуває тягар на душі, майже сходячи з розуму від туги. Вона мріє про те, щоб побачити своїх рідних, які живуть на Марсі, просто зустрітися з ними, бо вона дуже за ними скучила. Одного дня, обідаючи в кафе, вона знайомиться з одним з офіціантів, і виявляється, що його також тягне на Марс. Цей момент стає точкою відліку до вирішального рішення: молоді люди вирішують полетіти в космос разом, щоб здійснити свою мрію.

Оригінальна назва:
Moonshot
Актори:
Коул Спрус, Зак Брафф, Пітер Вудворд, Хенсон Мілам
Жанр:
Фантастика, комедія, мелодрама
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 5.6


Royalteen: Спадкоємець (2022)

Фільм розповість історію принца Карла Йохана та незнайомки Єлени, які відчувають взаємні почуття один до одного, але розуміють, що їхні стосунки можуть поставити їх у складну ситуацію. Принц несе велику відповідальність за свою націю, тоді як Єлена намагається приховати своє минуле та велику таємницю від наслідного принца. Їхнє кохання стикається з великими перешкодами, включаючи соціальні і політичні обмеження, а також внутрішні конфлікти.

Оригінальна назва:
Royalteen
Актори:
Інес Гойсетер Ассерсон, Матіас Сторгой, Веслемой Моркрід, Еллі Ріаннон
Жанр:
Драма, мнлодрама
Країна:
Норвегія
Рейтинг:
IMDb – 5.3


Привіт, бувай і все, що між ними (2022)

У центрі сюжету перебувають двоє молодих людей – Клер та Ейдан, які уклали договір про розрив перед вступом до коледжу. Тепер парочка вирішує побудувати всі етапи своїх відносин на останньому побаченні. Вони відвідують різноманітні місця – як знайомі, так і несподівані, в яких колись разом були або мріяли побувати. Кожне місце, яке вони відвідують, має особливе значення для їхньої спільної історії. Через це вони знову занурюються в спогади про минулі моменти, відкривають одне одному свої почуття, і в процесі цієї особливої подорожі вони змушені вирішити, чи має їхнє кохання майбутнє, чи вони повинні розлучитися на завжди.

Оригінальна назва:
Hello, Goodbye and Everything in Between
Актори:
Талія Райдер, Джордан Фішер, Джулія Бенсон, Айо Едебірі, Дженніфер Робертсон
Жанр:
Мелодрама, комедія, драма
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 4.4


Дивись в обидва боки (2022)

Фільм розповідає історію Наталі, яка одночасно переживає два різні життя. У кожній з реальностей дівчина залишається щасливою, але не розуміє, як сформувалася її доля. В одному випадку вона зустрічає людину, яка здається їй ідеальним партнером. Але всі її мрії руйнуються, коли вона дізнається, що вагітна. У другій реальності Наталі відмовляється від кохання, вирішуючи зосередитися на своїй кар’єрі та вступити до престижного коледжу.

Оригінальна назва:
Look Both Ways
Актори:
Лілі Рейнгарт, Денні Рамірес, Аіша Ді, Андреа Севедж, Люк Вілсон
Жанр:
Драма, комедія, мелодрама
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.3


Перше кохання (2022)

Підлітки Енн і Джим зайняті навчанням у старших класах і будують амбітні плани на майбутнє. Вони повністю заглиблені в навчання і проводять більшу частину часу за підручниками. Їхня мета – закінчити школу з відзнакою, успішно скласти випускні іспити і вступити до престижного вишу. Однак, їхні детально продумані плани порушуються, коли в їхнє спокійне й регулярне життя вторгається перше справжнє кохання. Вони шаленіють одне від одного, навчання та книжки повільно відходять на задній план, але згодом настає момент, коли кожному з них доведеться зробити вибір, можливо, найважливіший і найскладніший у їхньому житті.

Оригінальна назва:
First Love
Актори:
Гіро Файнс-Тіффін, Сідні Парк, Діане Крюгер, Джонна Діаш-Вотсон
Жанр:
Мелодрама
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 4.7


Безсоння для двох (2022)

Фільм розповідає про історію Оден – красуні, яка дуже серйозно готується до вступних іспитів в престижний коледж. Вона ретельна учениця і найбільше на світі боїться не виправдати сподівання своєї матері та завдати шкоди її репутації в академічних колах. Складний період в коледжі збігся з розлученням батьків Оден. Дівчина дуже страждала від розставання своїх батьків, відчуваючи провину, що не змогла допомогти їм помиритися. Ці страждання та переживання призвели до нервового розладу і позбавили її сну. Одного літнього вечора Оден знайомиться з миленьким хлопцем на ім’я Ілай. Незважаючи на різницю в характерах та способах життя, молоді люди стають ближче один до одного. Спільна проблема безсоння стає приводом для їх знайомства.

Оригінальна назва:
Along for the Ride
Актори:
Емма Пасароу, Бельмонт Камелі, Лаура Каріукі, Кейт Босворт
Жанр:
Мелодрама, драма
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.1


Там, де співають раки (2022)

Події розгортаються в Північній Кароліні, в віддаленій болотистій місцевості, де живе самотня дівчина на ім’я Кая. Вона з великою любов’ю ставиться до природи і майже весь свій вільний час проводить серед місцевих боліт, уникаючи контакту з людьми. Її дитинство не було щасливим – її мати стала жертвою насильства від батька-алкоголіка, а старші брати та сестри Каї мріяли втекти якомога далі, щойно виповниться вік. Кая важко встановлювати стосунки з іншими людьми, але вона іноді все ж таки спілкується з ними.

Оригінальна назва:
Where the Crawdads Sing
Актори:
Тейлор Джон Сміт, Харріс Дікінсон, Дейзі Едгар-Джонс
Жанр:
Трилер, драма, детектив
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 7.2


Спокутне кохання (2022)

Америка перебуває в епоху золотої лихоманки, коли ще в дитинстві дівчинку на ім’я Енджел продали в публічний будинок. Вона проводить весь свій час в атмосфері насильства, жорстокості та ненависті. Однак одного разу її життя змінюється, коли вона зустрічає Майкла Госі, в якого вона закохується без пам’яті. Тепер вона має промінчик надії, що її життя може змінитися на краще, і вона може стати щасливою. Але власник публічного будинку не готовий легко відпустити свою підопічну…

Оригінальна назва:
Redeeming Love
Актори:
Ебіґейл Ковен, Том Льюіс, Ерік Дейн, Фамке Янсен, Лоґан Маршалл-Ґрін, Ніна Добрев
Жанр:
Мелодрама, драма, історичний
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.7


До зустрічі крізь час (2022)

Студентка художнього факультету по імені Лора закохується у зведеного брата своєї подруги, Харрісона, який розуміється на музиці та працює в магазині з платівками та дисками. З кожним новим побаченням, почуття Лори до Харрісона стають сильнішими, і вона розуміє, що це взаємно. Але раптово їхнє майбутнє щастя обривається, коли Харрісона збиває на смерть автомобіль. Лора важко переживає втрату, і тільки з часом знаходить майже спокій. Одного разу вона зустрічає роботодавця Харрісона, який передає їй старі музичні записи її коханого. Кожного разу, коли Лора слухає цю музику, вона переноситься у минуле, згадуючи спільні моменти з Харрісоном.

Оригінальна назва:
Press Play
Актори:
Льюїс Пуллман, Клара Ругор, Денні Гловер, Крістіна Чанг
Жанр:
Мелодрама, містичний
Країна:
Австралія
Рейтинг:
IMDb – 6.0


Все можливо (2022)

Оригінальна назва:
Anything’s Possible
Актори:
Єва Рейн, Абубакр Алі, Невін Педдок, Ясмін Фінні
Жанр:
Мелодрама, комедія
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 5.5Якщо ми забули про якийсь цікавий фільм чи серіал, будь ласка напишіть його назву в коментарях. Допомогти нашому проекту ви можете поширивши посилання на форумах чи на інших сайтах.

У питанні розбирався:

Автор добірки, досвідчений кіноман. Переглянув сотні фільмів у різних жанрах, тому добре знає що порадити подивитись.

Оцініть автора
Додати коментар

** Залишіть свою думку про добірку, це допоможе нам стати кращими, а також для розвитку сайту.