Найкращі індійські комедії останніх років

Комедії
Фільм дня:

Індійські картини приваблюють глядачів барвистими костюмами, запальними піснями та танцями, а також особливим колоритом, якого немає в жодній іншій країні. Усім, хто любить позитивні індійські фільми, ми пропонуємо добірку найкращих комедій 2018 року.

Педмен (2018)

Один із найкращих комедійних індійських фільмів 2018 року розповідає про чоловіка на ім’я Аруначала, а дія історії розгортається в Індії зразка 90-х років минулого століття. Головний герой фільму допомагає бідним жінкам із сільської місцевості переживати «критичні дні».
Він самостійно розробляє прокладки та ставить у селах автомати, які роздають необхідні засоби гігієни. Тим самим Аруначалам заробляє визнання та повагу індійських жінок, але стикається з масою проблем.

Оригінальна назва:
Padman
В головних ролях:
Акшай Кумар, Радхіка Апте, Сонам ​​Капур
Країна:
Індія
Рейтинг:
IMDb – 8.0
12+

Сону, Титу та Світі (2018)

Титу – головний персонаж чудової індійської комедії. Він невиправний романтик, але з представницями хлопця катастрофічно не щастить. Молода людина вічно влипає в неприємності, витягувати з яких її повинен найкращий друг – Сону.
Незабаром Титу зустрічає Світі – дівчину своєї мрії, і безоглядно закохується. Однак Сону не вірить цій красуні, він переконаний, що Світі приховує від Тита щось важливе. Сону не вдається переконати друга, але чи зможе хлопець самостійно розгадати загадку Світі?

Оригінальна назва:
Sonu Ke Titu Ki Sweety
У головних ролях:
Картік Аарян, Нушрат Бхаруча, Санні Сінгх Ніджар
Країна:
Індія
Рейтинг:
IMDb – 7.1
12+

102 роки – не межа (2018)

Добірку індійського кіно продовжує добра та душевна комедія 2018 року. Вакхарій – позитивний дідусь, якому пощастило відсвяткувати свій 102-й день народження. Він вважає, що ще багато чого не бачив у житті. Також Вакхарій хоче побити рекорд довголіття, що належить китайському старому.
Син героя фільму Бабулал любить батька, але не поділяє його прагнень. Він упевнений, що старому не вдасться навіть наблизитись до рекордного віку. Адже сам Бабулал уже видихся і втомився за прожиті роки, а йому лише 75 років.

Оригінальна назва:
102 Not Out
У головних ролях:
Амітабх Баччан, Ріші Капур, Джіміт Триведі
Країна:
Індія
Рейтинг:
IMDb – 7.5
18+

Стріляйте у піаніста (2018)

Чорна кримінальна комедія 2018 року розповість про сліпого піаніста на ім’я Акаш. Якось герой зустрічає милу дівчину Софі, яка запрошує його на вечерю. Там Акаш знайомиться з відомим актором, і той пропонує піаністу виступити на дні народження його дружини.
У будинку свого нового знайомого Акаш несподівано виявляється свідком убивства. З цього моменту починаються захоплюючі пригоди героя, яке життя перевертається з ніг на голову.

Оригінальна назва:
Andhadhun
У головних ролях:
Аюшманн Кхурана, Табу, Радхіка Апте
Країна:
Індія
Рейтинг:
IMDb – 8.2
18+

Я – препод (2018)

Життєстверджуюча індійська комедія 2018 року розповідає про Наїну Матур – дівчину із синдромом Туретта. Їй з дитинства було дуже важко, адже дитині з такою недугою важко вчитися у звичайній школі. Наіне довелося поміняти 12 шкіл, перш ніж вона змогла знайти того, хто повірив у неї. Такою людиною став директор Кхан.
Натхненна прикладом свого вчителя, героїня стає викладачем. Проте знайти роботу дівчині нелегко. Проте одного разу їй усміхається удача – Наїну беруть навчати учнів 9-го класу, серед яких багато мажорів та хуліганів.

Оригінальна назва:
Hichki
У головних ролях:
Рані Мукхерджі, Нірадж Кабі, Сачин
Країна:
Індія
Рейтинг:
IMDb – 7.5
12+

Феєрверк (2018)

Свіжа індійська комедія розповідає історію двох сестер – Бадки та Чуйки. Вони мешкали в невеликому містечку, і все життя між сестричками були добрі стосунки. Але згодом дівчата починають ворогувати, коли стикаються з непримиренними обставинами.
Їх конфлікти переростають у справжню війну, проте завдяки розбіжностям сестри починають краще розуміти самих себе. Чи вистачить героїням мудрості, щоб нарешті помиритися?

Оригінальна назва:
Pataakha
У головних ролях:
Санья Малхотра, Радхіка Мадан, Суніл Гроувер
Країна:
Індія
Рейтинг:
IMDb – 7.2
12+

Привіт, гуру кохання (2018)

Прекрасний комедійний фільм про те, що випадковості зовсім не випадкові був випущений у тому ж 2018 році. Хлопець Санджа підслуховує бесіду двох подруг на вокзалі. У поїзді він стикається з однією з цих дівчат Ану.
Герой фільму розігрує гарненьку супутницю, і на цьому їхнє знайомство мало б закінчитися. Незабаром Санджу заводить роман на роботі, але спогади про Ану не відпускають парубка. Який вибір він зробить у цій непростій ситуації?

Оригінальна назва:
Hello Guru Prema Kosame
У головних ролях:
Рам, Anupama Parameshwaran, Пранітха, Aamani
Країна:
Індія
Рейтинг:
IMDb – 7.1
18+

Всі разом (2018)

Незвичайний фільм виробництва Боллівуду поєднує в собі жанри бойовика, комедії та мюзиклу. Головний герой Ініян стикається з несправедливістю та корумпованістю індійських представників влади.
Найкращі індійські бойовики 2018 року – новинки
Хлопець вирішує помститися несумлінним поліцейським та збирає групу однодумців. Герої фільму прикидаються агентами ЦБР Індії та здійснюють неймовірне пограбування. Цей вчинок приносить їм славу, які ворогам – великі неприємності.

Оригінальна назва:
Thaanaa Serndha Koottam
У головних ролях:
Сурья Шивакумар, Кірті Суреш, Картік
Країна:
Індія
Рейтинг:
IMDb – 7.1
18+

Дивіться також: 20 найкращих турецьких комедій останніх років

Іпотечне кохання (2018)

Дотепна романтична комедія 2018 показує двох співробітників банку – Санджая та Каріну. Вони зустрічаються зі своїми другими половинками, але не поспішають одружуватися. Герої фільму мають щось спільне – вони мріють про власне житло.
Молоді люди хочуть придбати свою першу нерухомість в іпотеці. Дівчина та хлопець з’ясовують, що умови кредитування для одружених пар набагато вигідніші. Щоб скористатися цією програмою, Каріна та Санджай вирішують вступити у фіктивний шлюб. Однак після весілля стосунки подружжя кардинально змінюються.

Оригінальна назва:
Love Per Square Foot
У головних ролях:
Вікі Каушал, Ангіра Дхар, Аланкріта Сахай
Країна:
Індія
Рейтинг:
IMDb – 7.2
12+

Вітаємо! (2018)

Завершує список фільмів чудова новинка 2018 року – індійська сімейна комедія. Вона розповідає про сім’ю молодої людини Накула, яка вирішує одружитися. Несподівано не дуже молоді батьки преподносять герою сюрприз: скоро у хлопця з’явиться братик чи сестричка.
Батьки нареченої Накула скасовують весілля: вони не хочуть, щоб їхня дочка породилася з настільки екстравагантним сімейством. Чи вдасться Накулу виправити ситуацію і повернути ситуацію на свою користь?

Оригінальна назва:
Badhaai Ho
У головних ролях:
Аюшманн Кхурана, Санья Малхотра, Ніна Гупта
Країна:
Індія
Рейтинг:
IMDb – 8.1
18+


Якщо ми забули про якийсь цікавий фільм чи серіал, будь ласка напишіть його назву в коментарях. Допомогти нашому проекту ви можете поширивши посилання на форумах чи на інших сайтах.

У питанні розбирався:

Автор добірки, досвідчений кіноман. Переглянув сотні фільмів у різних жанрах, тому добре знає що порадити подивитись.

Оцініть автора
Додати коментар

** Залишіть свою думку про добірку, це допоможе нам стати кращими, а також для розвитку сайту.