Найсмішніші індійські фільми

Комедії
Фільм дня:

Індійська комедія поза конкуренцією. Вона сповнена життєвої енергії, фарб, запальної музики та доброго гумору. Але в чистому вигляді комедійного жанру в Боллівуді не існує. Часто він підживлений часткою драматизму та іронії. Нижче наведено список найсмішніших індійських комедій, випущених за останнє десятиліття.

ПіКей (2014)

Фантастична комедія розповідає про пришестя на Землю інопланетянина під назвою ПіКей. Він прибув образ землянина, щоб вивчити життя Землі і манери поведінки людей. Гумор полягає в манері поведінки головного героя, його безпосередності, дурних питаннях, які змусять усміхнутися навіть найсерйознішого критика. Компанію ПіКею складає молода та життєрадісна дівчина, яка не підозрює про походження свого друга. Це одна з найкращих індійських комедій цього десятиліття.

Оригінальна назва:
PK
У головних ролях:
Аамір Кхан, Анушка Шарма, Санджай Датт
Країна:
Індія
Вікові обмеження:
16+

Якось у Делі (2011)

Кримінальна комедія. Дуже динамічний фільм, де сюжети швидко змінюють один одного, вражаючи та дивуючи своєю безглуздістю та гумором. Тут є все: бійки , іронія, шум та бруд столиці Індії. У центрі уваги три друзі, які прямо чи опосередковано стосуються злочинного світу. До останніх хвилин фільму глядач перебуває в напрузі: чи зможуть герої змінити життя і залишитися живими. Суворість ситуації розбавляє гумор!

Оригінальна назва:
Delhi Belly
У головних ролях:
Імран Кхан, Вір Дас, Кунаал Рой Капур
Країна:
Індія
Вікові обмеження:
18+

Барфі (2012)

Мелодраматична комедія з часткою драматизму розповідає про кохання глухонімого юнака на ім’я Барфі до гарної дівчини Шруті. Проти їхніх почуттів стали батьки дівчини, які бажають для неї кращої партії. З гумором та іронією сюжет фільму описує шлях молодих людей до спільного щастя.

Оригінальна назва:
Barfi!
У головних ролях:
Ранбір Капур, Приянка Чопра, Ілеана
Країна:
Індія
Вікові обмеження:
16+

Все буде добре! (2007)

До списку найкращих індійських комедій для сімейного перегляду ця картина не потрапила. Фільм про щасливий випадок, який дав можливість звичайному механіку стати учасником великих перегонів. Він виграв золоту медаль і став відомим. На перегонах головний герой зустрічає свою майбутню дружину. У фільмі є місце і на щастя, і на нещастя, серйозні випробування з нотою гумору та іронії.

Оригінальна назва:
Ta Ra Rum Pum
У головних ролях:
Саіф Алі Кхан, Рані Мукхерджі, Джавед Джеффрі
Країна:
США, Індія
Вікові обмеження:
12+

Три ідіоти (2009)

Драматична комедія розповідає про двох друзів, які втратили зв’язок із третім з часів коледжу та вирушають на його пошуки. У подорожі вони згадують минуле, потрапляють у безглузді ситуації, жартують один з одного. Коли друзі знайшли одне одного, починається найцікавіше! Як у кращих індійських традиціях, фільм містить елементи мюзиклу, радує кумедними сценами та цікавим сюжетом.

Оригінальна назва:
3 Idiots
У головних ролях:
Аамір Кхан, Мадхаван, Шарман Джоші
Країна:
Індія
Вікові обмеження:
12+

Життя не може бути нудним (2011)

Пригодницька комедія. Молодий чоловік Кабір знайомиться з красивою дівчиною Наталкою. Їхні стосунки розвиваються швидко. Через півроку заплановане весілля. Щоб розпрощатися зі своїм холостим життям, Кабір із двома друзями замість хлопця вирушає у тритижневу відпустку. Подорож країною насичена кумедними сценами, суперечками, курйозами. Підходить для перегляду.

Оригінальна назва:
Zindagi Na Milegi Dobara
У головних ролях:
Рітік Рошан, Фархан Ахтар, Абхай Деол
Країна:
Індія
Вікові обмеження:
12+

Близькі друзі (2008)

Двоє друзів, Самір і Кунал, приїхали до Майамі. У пошуках квартири знайшли ідеальний варіант, але одержують відмову господині. Вона не бажає бачити поряд зі своєю красунею-племінницею двох симпатичних неодружених хлопців. Щоб не прогаяти квартиру і шанс пофліртувати з красунею, друзі прикидаються геями. Сюжет цікавий, із високою часткою гумору. Такий фільм можна віднести до найсмішніших індійських комедій на європейський манер.

Оригінальна назва:
Dostana
У головних ролях:
Абхішек Баччан, Джон Абрахам, Приянка Чопра
Країна:
Індія
Вікові обмеження:
16+

Шеф (2017)

Фільм розповідає про взаємини розчарованого в житті та роботі шеф-кухаря із сином. Сюжет фільму розгортається на теренах Індії, де батько з сином подорожують, відкривши закусочну на колесах. Частка драматизму є у деяких сценах, що стосуються взаємовідносин двох поколінь. Але без сцен, що змушують думати, не обходиться жодна індійська картина. З гумором та позитивом режисер описує пошуки щастя та сенсу життя головними героями.

Оригінальна назва:
Chef
У головних ролях:
Саіф Алі Кхан, Падмапрія, Дханіш Картік
Країна:
Індія
Вікові обмеження:
12+

Бережіться, красуні (2008)

Це історія велелюбного юнака Раджі, який подорожуючи світом заводить кілька яскравих романів. Кожна історія кохання залишає по собі особливий післясмак. Але коли молодий чоловік зустрічає своє справжнє кохання і готовий до серйозних стосунків, на нього чекає сюрприз. Цей фільм можна назвати однією з найкращих романтичних комедій Індії минулого десятиліття.

Оригінальна назва:
Bachna Ae Haseeno
У головних ролях:
Ранбір Капур, Діпіка Падукон, Біпаша Басу
Країна:
Індія
Вікові обмеження:
12+

Коктейль (2012)

У центрі уваги тріо: дочка багатих батьків Вероніка, її друг Гуатам, якому вже стукнуло 30, та приїжджаючи подруга Миру. Скромна і статечна дівчина покинула Індію, щоб забути чоловіка, що покинув її, і почати нове життя. Дія розгортається у Лондоні. У фільмі багато танців, скромних поцілунків та приємного гумору. Вероніка та Гуатам розуміють, що люблять один одного, але батьки у нареченої синові пророкують правильну Миру, яка повинна допомогти юнакові розсудливим. Наприкінці фільму очікувана розв’язка в індійському стилі. Комедія «Коктейль» завершує список найкращих індійських фільмів.

Оригінальна назва:
Cocktail
У головних ролях:
Саіф Алі Кхан, Діпіка Падукон, Діана Пенті
Країна :
Велика Британія, Індія
Вікові обмеження: :
16+

Знаєте інші кумедні індійські комедії? Доповніть список фільмів у коментарях!


Якщо ми забули про якийсь цікавий фільм чи серіал, будь ласка напишіть його назву в коментарях. Допомогти нашому проекту ви можете поширивши посилання на форумах чи на інших сайтах.

У питанні розбирався:

Автор добірки, досвідчений кіноман. Переглянув сотні фільмів у різних жанрах, тому добре знає що порадити подивитись.

Оцініть автора
Додати коментар

** Залишіть свою думку про добірку, це допоможе нам стати кращими, а також для розвитку сайту.