Найкращі фільми про снайперів

Військові
Фільм дня:

Є особлива категорія людей, які пов’язали своє життя з військовою справою. Людей, у професії яких важливо багато помічати, але самі залишатися непоміченими. Пропонуємо вам добірку найкращих фільмів про стрільців та снайперів, знятих за останні роки.

Стіна (2017)

Порівняно новий фільм розповідає про військових снайперів в Іраку, які тривалий час тримають на прицілі невеликий майданчик. На території діє невідомий стрілець, проте Айзек та Метьюс ніяк не можуть вирахувати, де саме ховається супротивник. Поступово спостереження переростає в бій за власне життя. Незабаром не залишається жодних сумнівів у тому, що лише одна сторона може вийти переможцем із цієї дуелі.

Оригінальна назва:
The Wall
Актори:
Аарон Тейлор-Джонсон, Джон Сіна, Лейт Наклі…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.2
Вікові обмеження:
16+


Снайпер: Ідеальне вбивство (2017)

Глава колумбійського наркокартелю Моралес поступово прибирає до рук усі канали постачання наркотиків до США. За допомогою професійного вбивці наркоторговець знищує всіх конкурентів. Для боротьби з Моралесом агентство боротьби з наркотиками впроваджує у його оточення досвідченого снайпера, який служив у морській розвідці. “Свіжий” голлівудський фільм сподобається всім любителям крутих бойовиків.

Оригінальна назва:
Sniper: Ultimate Kill
Актори:
Чад Коллінз, Денай Гарсіа, Біллі Зейн…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 5.6
Вікові обмеження:
18+


П’ятнадцять хвилин війни (2019)

Список найкращих новинок відкриває французький фільм 2019 про снайперів, заснований на реальних подіях. У 1976 році бунтівники із Сомалі захоплюють автобус із французькими школярами та вчителькою. Команда стрільців на чолі з капітаном Жервалем розпочинає порятунок заручників. Перед загоном стоїть непросте завдання – потрібно стріляти так, щоб одночасно вразити чотири цілі, не зачепивши заручників.

Оригінальна назва:
L’Intervention
Актори:
Альбан Ленуар, Ольга Куриленко, Себастьян Лаланн…
Країна:
Франція, Бельгія
Рейтинг:
IMDb – 6.3
Вікові обмеження:
16+


Снайпер: Спеціальний загін (2016)

Продовжує нашу добірку фільмів бойовик про досвідченого снайпера Джейка Чандлера, котрий, діючи у групі спецназу, отримує складне завдання. Героям доведеться прийти на допомогу американському конгресмену. З’ясовується, що тривалий період таліби утримують політика в афганському кишлаку. Операція проходить цілком успішно, проте супротивники ранять одного із солдатів. Чандлер не може кинути соратника у тилу ворога. Залишившись і ризикуючи своїм життям, Джейк змушений оборонятися.

Оригінальна назва:
Sniper: Special Ops
Актори:
Стівен Сігал, Роб Ван Дам, Тім Ебелл…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 3.2
Вікові обмеження:
16+


Снайпер: Воїн примара (2016)

Американський бойовик режисера Дона Майкла Пола – продовження знаменитої серії “Снайпер”. Елітні стрілки Бекетт та Міллер охороняють від терористів газопровід у Грузії. Під час проведення операції “Примарний воїн” солдати гинуть від руки терориста Газакова. Характер вбивства свідчить про витік інформації з боку підрозділу морської піхоти, у якому служили загиблі.

Оригінальна назва:
Sniper: Ghost Shooter
Актори:
Чад Коллінз, Біллі Зейн, Денніс Хейсберт…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 5.4
Вікові обмеження:
16+


Опір повітря (2015)

Життя молодого хлопця Вінсента нудне та одноманітне. До вічних сімейних сварок через гроші та неприємності на роботі додається хвороба батька. У Вінсента виникають нові фінансові зобов’язання. Щоб розслабитися та зняти стрес, хлопець вирушає до тиру. Його успіхи у стрільбі привертають увагу добродушного чоловіка, який робить Вінсенту привабливу пропозицію.

Оригінальна назва:
La résistance de l’air
Актори:
Реда Катеб, Людивін Санье, Йохан Хелденберг…
Країна:
Франція, Бельгія
Рейтинг:
IMDb – 5.7
Вікові обмеження:
18+


Стежка гієни (2015)

Замикає топ-10 найкращих фільмів останніх років картина про канадських снайперів в Афганістані. Дія відбувається на ділянці дороги, що будується, який контролюють стрілки. Їхнє завдання – не допустити мінування дороги афганськими талібами. Три колишніх військових підписують договір і мимоволі стають знаряддям у нескінченній війні, позбавленої сенсу.

Оригінальна назва:
Hyena Road
Актори:
Россіф Сазерленд, Аллан Хоуко, Девід Річмонд-Пек…
Країна:
Канада
Рейтинг:
IMDb – 6.5
Вікові обмеження:
16+


Вік вбивств (2015)

Сем Блейк – професійний стрілець. Багато років найманець працює на англійську розвідку, не випускаючи з рук зброю. Сема використовують як кілер для знищення неугодних людей. Якось життя найманого вбивці круто змінюється. Тепер Сем мусить вбивати не за гроші, а в обмін на життя власної доньки. Гостросюжетний фільм варто подивитися всім любителям кіно про професійних убивць.

Оригінальна назва:
Age of Kill
Актори:
Мартін Кемп, Дані Дайер, Донна Ейр…
Країна:
Велика Британія
Рейтинг:
IMDb – 4.1
Вікові обмеження:
16+


Снайпер (2014)

Безперечно, це найкращий фільм про снайперів за останні роки, а високий рейтинг та позитивні відгуки глядачів – пряме тому підтвердження. Картина ґрунтується на реальних подіях, дія відбувається в Іраку. Після того, як на посольства США було скоєно напади, ковбой Кріс Кайл кардинально змінює життя і стає військовим. За порадою вербувальника Кайл вирушає до спецназу. До програми підготовки майбутнього «морського котика» входили снайперські курси, на яких новобранець почав демонструвати вражаючі успіхи.

Паралельно хлопець знайомиться з дівчиною та невдовзі створює сім’ю. Потрапивши до Іраку, стрілець відрізняється неймовірною результативністю, стаючи справжньою легендою у військових колах. Проте, щоб досягти високих показників, Крісу доводиться зіштовхнутися із серйозною внутрішньою боротьбою.

Оригінальна назва:
American Sniper
Актори:
Бредлі Купер, Сієнна Міллер, Кайл Галлнер…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 7.3
Вікові обмеження:
18+


Снайпер: Спадщина (2014)

Сучасний фільм режисера Дона Майкла Пола став п’ятим у популярній серії про професійні стрілки. Брендонові Беккету повідомляють про смерть батька, якого вбив американський дезертир. Беккет вирушає слідами вбивці разом із командою товаришів по службі. Але незабаром стає зрозуміло, що професіоналів просто використовують для затримання легендарного бійця.

Оригінальна назва:
Sniper: Legacy
Актори:
Том Беренджер, Чад Коллінз, Денніс Хейсберт…
Країна:
США, Болгарія
Рейтинг:
IMDb – 5.4
Вікові обмеження:
16+


Стрілець (2013)

Дія драматичного трилера відбувається у Копенгагені. Невиконання обіцянок, які урядовці давали перед вибором, обурює людей. Виборці незадоволені тим, що Данія дала дозвіл на розробку нафтових свердловин у Гренландії іноземним компаніям. У центрі скандалу опиняється геофізик. Озброївшись гвинтівкою, колишній стрілець пояснює громадськості наслідки рішення уряду.

Оригінальна назва:
Skytten
Актори:
Тріне Дюрхольм, Кім Боднія, Крістіан Халкен…
Країна:
Данія
Рейтинг:
IMDb – 5.5
Вікові обмеження:
16+


Стрілець (2007)

Боб Лі Суейггер – колишній морський піхотинець, який славився у лавах колег умінням вразити ціль навіть на значній відстані. Закінчивши службу, відставник оселився в невеликому будиночку в горах, і майже весь час проводив там, поки одного разу до нього не наскочив полковник Джонсон. У несподіваного візитера важливе прохання: вистежити досвідченого снайпера, який планує вбивство глави держави. Погодившись на це, Боб незабаром усвідомлює, що виявився втягнутим у небезпечну змову.

Оригінальна назва:
Shooter
Актори:
Марк Волберг, Майкл Пенья, Денні Гловер…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 7.2
Вікові обмеження:
16+


Ворог біля воріт (2001)

Захоплюючий американський фільм розповідає про історичну сутичку двох снайперів: німецького та радянського. Сталінська битва, 1942 рік, війська Радянського союзу з останніх сил намагаються обороняти місто у Волги. Василь, який ще зовсім недавно був звичайним уральським пастухом, відчайдушно протистоїть ворогам, завдаючи їхньому війську нищівних ударів.

Дізнавшись про подвиги Зайцева, Микита Хрущов доручає розшукати героя, після чого уралець стає прикладом для інших солдатів. Про успіхи російського стрільця знають і німці, які вже відправили на знищення загрози свого найкращого снайпера.

Оригінальна назва:
Enemy at the Gates
Актори:
Джуд Лоу, Рейчел Вайс, Джозеф Файнс…
Країна:
Ірландія, Велика Британія, Франція, Німеччина, США
Рейтинг:
IMDb – 7.6
Вікові обмеження:
16+Якщо ми забули про якийсь цікавий фільм чи серіал, будь ласка напишіть його назву в коментарях. Допомогти нашому проекту ви можете поширивши посилання на форумах чи на інших сайтах.

У питанні розбирався:

Автор добірки, досвідчений кіноман. Переглянув сотні фільмів у різних жанрах, тому добре знає що порадити подивитись.

Оцініть автора
Додати коментар

** Залишіть свою думку про добірку, це допоможе нам стати кращими, а також для розвитку сайту.