Під надійним захистом: Фільми про охоронців

Бойовики
Фільм дня:

Якщо для ангелів-охоронців виявляється дуже багато роботи, тоді не обійтися без спеціально навчених земних захисників. Завдання охоронців – забезпечити безпеку клієнта будь-якою ціною, навіть ціною власного життя. Захисту потребують знаменитості, великі бізнесмени і, звичайно, президенти всіх країн. Кожен робочий день таїть чимало несподіванок, тому фільми та серіали для охоронців створюються у різних жанрах – від гостросюжетних бойовиків до запальних комедій.

Близько (2019)

Після смерті батька юна Зої стає головним акціонером впливової компанії на ринку видобутку корисних копалин. Корпорація має розпочати розробку фосфатного рудника на території Африки, тому для супроводу дівчини в поїздці наймають досвідчену охоронець Сем. Передбачалося, що основна загроза спадкоємиці виходитиме від місцевих жителів, але небезпека виявляється набагато ближчою.

Оригінальна назва:
Close
Жанр:
Бойовик, трилер, драма
Актор:
Нумі Рапас, Олівія Джуісон, Абделлатіф Чаукі…
Країна:
Велика Британія, США
Рейтинг:
IMDb – 5.7
Вікові обмеження:
16+


Охоронець дружини кілера (2021)

Новинка кіно – продовження історії про пригоди агента Майкла Брайса та найманця Даріуса Кінкейда. Професійний охоронець втратив ліцензію і намагається змиритися зі змінами під керівництвом психоаналітика . Лікар радить Майклу забути про колишні часи, але минуле як Соні Кінкейд несподівано нагадує про себе. Жвава жінка вимагає від Брайса, щоб той звільнив її чоловіка Даріуса. Авантюра закине напарників, що бачили види, в гущу смертоносних подій в Європі.

Оригінальна назва:
Hitman’s Wife’s Bodyguard
Жанр:
Бойовик, комедія
Актори:
Райан Рейнольдс, Семюел Л. Джексон, Сальма Хайєк, Морган Фріман, Антоніо Бандерас…
Країна
США, Велика Британія


Охоронець (серіал 2018)

Девід Бадд – головний герой іноземного серіалу для охоронця з ідейною позицією і своїми принципами. Ветерана війни та спеціаліста із захисту в лондонській поліції приставляють до міністра внутрішніх справ Джулії Монтег’ю. Нова посада несе утруднення морального порядку. Політичні погляди підопічної кардинально не збігаються з думкою Девіда, тому Бадду доведеться шукати компроміс між особистими переконаннями та обов’язком.

Оригінальна назва:
Bodyguard
Жанр:
трилер, драма, кримінал
Актори:
Річард Медден, Софі Рандл, Вінсент Франклін…
Країна:
Велика Британія
Рейтинг:
IMDb – 8.1
Вікові обмеження:
16+


Охоронець кілера (2017)

Продовжує список найкращих фільмів про озброєних няньок американська комедія про колишнього спецагента Майкла Брайса, якому доручили захист небезпечного найманця. У Гаазі розглядається справа жорстокого диктатора Духовича, але обвинувачення недостатньо доказів. Важливим свідком у процесі може стати кілер Даріус Кінкейд, і тиран готовий на все, щоб усунути очевидця. Брайс – єдиний, хто зможе захистити найманого вбивцю та вчасно доставити його до суду, щоб потім повернутися до вищої ліги охоронців.

Оригінальна назва:
The Hitman’s Bodyguard
Жанр:
Бойовик, трилер, комедія
Актори:
Райан Рейнольдс, Семюел Л. Джексон, Елоді Юнг, Сальма Хайек…
Країна:
США, Гонконг, Болгарія, Нідерланди
Рейтинг:
6 ,IMDb – 6


Охоронець (2016)

Едді Дікон залишив військову службу і намагається знайти підходящу роботу у звичайному житті. Чоловік погоджується на посаду охоронця у торговому центрі, але перша нічна зміна стає серйозним випробуванням. У двері стукає дівчинка, що тікає від небезпечних бандитів. Едді доводиться згадати колишні навички, щоб захистити 11-річну дитину. Кіно про охоронця з Антоніо Бандерасом у головній ролі варто подивитися любителям кримінальних бойовиків.

Оригінальна назва:
Security
Жанр:
Бойовик, трилер, кримінал
Актори:
Антоніо Бандерас, Бен Кінгслі, Ліам Макінтайр…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 5.7
Вікові обмеження:
18+


К2 (серіал 2016)

Один з найкращих найманців втікає після підлої зради товаришів. Боєць з кодовим ім’ям К2 не має наміру ховатися і тремтіти від страху. Але на батьківщині герой, найнятий для охорони жінки з впливової сім’ї, незабаром опиниться у центрі небезпечної політичної інтриги , де учасники звикли грати не за правилами. Виживе лише найсильніший, і К2 входить у боротьбу місце під сонцем.

Оригінальна назва:
Deo keitu
Жанр:
трилер
Актори:
Чи Чхан-ук, Лім Юн-а, Сон Юн-а…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 7.8
Вікові обмеження:
16+


Ангел-охоронець (2012)

Серед найкращих фільмів про тілоохоронців, зіграних світовими зірками – німецька драма з видатним акторським складом. Бізнесмен Томас Бакер убиває друга юної Ніни, яка стала випадковим очевидцем цього злочину. Підприємець наполягає на версії самооборони, але слова дівчини суперечать свідченням торговця зброєю. Бакеру вдається вийти під заставу із зали суду – і злочинець відкриває полювання на Ніну. Єдиним, хто здатен захистити свідок, виявляється колишній військовий Макс.

Оригінальна назва:
Schutzengel
Жанр:
драма, бойовик
Актори:
Тіль Швайгер, Місяць Швайгер, Моріц Бляйбтрой…
Країна:
Німеччина
Рейтинг:
IMDb – 5.7
Вікові обмеження:
16+


Захисник (2012)

Злочинний світ Нью-Йорка оголосив полювання на маленьку Мей. Дівчина – носій важливої ​​інформації. Беглянка має феноменальну пам’ять, і в її голові зберігається код від сейфа з величезною сумою грошей. Кримінальний синдикат заганяє дитину в кут – і на цей момент у неї з’являється надійний друг та захисник. Колишній співробітник спецслужб Люк готовий ціною власного життя оберігати Мей від корумпованих копів та мафії.

Оригінальна назва:
Safe
Жанр:
Бойовик, трилер, кримінал
Актори:
Джейсон Стейтем, Катрін Чан, Роберт Джон Берк…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.5
Вікові обмеження:
16+


Охоронець (2010)

Головний герой фільму про охоронця, якому й самому не завадила б охорона, – найманець Мітчелл. Злочинні авторитети не бажають так просто відпустити запеклого кримінального бійця, хоча чоловік вийшов на волю із твердим наміром поставити крапку у кримінальній біографії. Мітчелл влаштовується на роботу до відомої кінодіви, і ділові відносини поступово переходять у романтичні. Коли найманець отримує щедру пропозицію від кримінального боса, відповідає відмовою. Бандит не терпить незговірливих людей – помста розгніваного злочинця не забариться.

Оригінальна назва:
London Boulevard
Жанр:
драма, кримінал
Актори:
Колін Фаррелл, Кіра Найтлі, Рей Уінстон…
Країна:
США, Велика Британія
Рейтинг:
IMDb – 6.2
Вікові обмеження:
18+


Жива мета (серіал 2010 – 2011)

Охоронець Крістофер Ченс залишив позаду темне минуле, щоб рятувати людські життя. Чоловік намагається запобігти замовним вбивствам підопічних, вживаючись у нові ролі і працюючи під прикриттям. У непростих завданнях Крісу допомагає суворий найманець Герреро та досвідчений хакер Лаверн Вінстон. Партнери роблять все можливе, щоб кожен клієнт виявився не тільки правим, але й живим.

Оригінальна назва:
Human Target
Жанр:
Бойовик, трилер, драма, кримінал, пригоди
Актори:
Марк Веллі, Чі МакБрайд, Джекі Ерл Хейлі…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 7.7
Вікові обмеження:
16+


Охоронці та вбивці (2009)

Революціонер Сунь Ятсен прибуває з Японії до Гонконгу, щоб обговорити важливі питання щодо повалення правлячої династії Цин. Імператриця Цисі дізнається про плани бунтівників, і відправляє загін бійців для розправи з бунтівниками. Правителька не врахувала, що простий народ готовий захищати Сунь Ятсена і йти на жертви заради набуття свободи. В основу бойовика для охоронців та вбивць лягли реальні події 1905 року – фільм сподобається шанувальникам гостросюжетних історичних драм .

Оригінальна назва:
Shi yue wei cheng
Жанр:
Бойовик, драма, історія
Актори:
Ван Сюеці, Тоні Люн Ка-Фай, Ху Цзюнь…
Країна:
Китай, Гонконг
Рейтинг:
IMDb – 6.8
Вікові обмеження:
16


Охоронець (2006)

Спецагент Піт Гаррісон підозрює, що президент перебуває в небезпеці через «крот», який з’явився в Білому домі. Похмурі припущення підтверджуються, коли жертвою невідомого вбивці стає особистий охоронець політика. До слів Піта прислухаються – однак саме його підозрюють у скоєнні злочину. З цього моменту сюжет фільму про охоронця президента набирає обертів, адже Гаррісону доводиться виступити проти жорсткої та всесильної державної системи.

Оригінальна назва:
The Sentinel
Жанр:
Бойовик, трилер, кримінал
Актори:
Майкл Дуглас, Кіфер Сазерленд, Єва Лонгорія, Кім Бейсінгер…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.1
Вікові обмеження:
16+


Гнів (2004)

Колишній морський піхотинець Крісі втратив спритність через пристрасть до алкоголю , але вирішив повернутися до ладу. Чоловік влаштовується охоронцем до впливового бізнесмена, який наказує не зводити очей з маленької доньки. Незважаючи на запобіжні заходи, дівчинку викрадає злочинне угруповання. Крісі виходить на стежку війни, щоб повернути дитину батькові, а собі чесне ім’я.

Оригінальна назва:
Man on Fire
Жанр:
Бойовик, трилер, драма, кримінал
Актори:
Дензел Вашингтон, Дакота Фаннінг, Рада Мітчелл, Крістофер Уокен, Міккі Рурк…
Країна:
США, Велика Британія, Мексика, Швейцарія
Рейтинг:

Вікові обмеження:
16+


Ангел помсти (2002)

Важко уявити топ фільмів про охоронців без комедійного бойовика про Френкі Делано. Більшу частину життя чоловік оберігав сім’ю Аліг’єрі, але конкурентам вдалося дістатися глави клану. У мафіозі залишається доросла дочка Дженніфер, яка досі не підозрювала про небезпечну спорідненість. Френкі готовий захищати спадкоємницю злочинної імперії, і в життєвих перипетіях народжується справжнє кохання, що надає Делано сил для боротьби.

Оригінальна назва:
Avenging Angelo
Жанр:
Бойовик, мелодрама, комедія, кримінал
Актори:
Сільвестр Сталлоне, Меделін Стоу, Ентоні Куїнн
Країна:
США, Франція, Швейцарія
Рейтинг:
Кінопошук – 6.8,IMDb – 5.2


Охоронець для дочки (1997)

Колишній спецназівець Леон після розриву з дружиною йде в запій, перерваний вигідною пропозицією про співпрацю. Бізнесмен із мафіозного угруповання ледве стримує натиск конкурентів, тому змушений захищати найцінніше – власну дочку. Леон стає особистим охоронцем дівчини, але Сарі складно не закохатися в красивого та мужнього найманця. Коли батько дізнається про таємні стосунки, справа набуває небезпечного обігу.

Оригінальна назва:
Sara
Жанр:
Бойовик, драма, мелодрама, кримінал
Актори:
Богуслав Лінда, Агнешка Влодарчик, Цезари Пазура…
Країна:
Польща
Рейтинг:
IMDb – 6.5


Охоронець Тесс (1994)

Співробітник служби безпеки Даг Чеснік втомився від химерної підопічної, яка відчуває його нервову систему на міцність. Тесс Карлайл, вдова колишнього президента, має право на спеціальну охорону. Даг впевнений, що бадьора бабуся дасть фору найзапеклішому бандиту, але одного разу літню жінку дійсно викрадають . Сучасні фільми не часто витримують порівняння з класикою, тому ця стара добра комедія про охоронця теж представлена ​​в нашій добірці, як перевірене часом кіно.

Оригінальна назва:
Guarding Tess
Жанр:
драма, комедія
Актори:
Ніколас Кейдж, Ширлі Маклейн, Остін Пендлтон…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.2
Вікові обмеження:
12+


Охоронець з Пекіна (1994)

Аллан – найкращий боєць міжнародного класу, найнятий бізнесменом Гонконгу для захисту подруги. Мішель дивом вижила після замаху мафії, і охоронець повинен завжди бути поруч. Дівчині не подобається компанія безпристрасного Аллана, і занудла красуня втікає від молодого чоловіка в торговий центр, не підозрюючи, що прямує в смертельно небезпечну пастку.

Оригінальна назва:
Zhong Nan Hai bao biao
Жанр:
Бойовик, трилер, кримінал
Актори:
Джет Лі, Крісті Чунг, Кент Чен…
Країна:
Гонконг
Рейтинг:
IMDb – 6.5
Вікові обмеження:
16+


На лінії вогню (1993)

Захоплюючий кримінальний фільм оцінять шанувальники детективних тріллерів. Френк Хорріган був поруч із Джоном Кеннеді в момент фатального пострілу, але не зумів запобігти вбивству. Через десятиліття чоловік не відпускає почуття провини, і доля надає шанс проявити себе. Френку дзвонить терорист , який розшукується , і повідомляє, що має намір убити чинного президента. Хорріган не може залишатися осторонь, тому приймає правила небезпечної гри.

Оригінальна назва:
In the Line of Fire
Жанр:
Бойовик, трилер, драма, кримінал
Актори:
Клінт Іствуд, Джон Малкович, Рене Руссо…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 7.2
Вікові обмеження:
16+


Охоронець (1992)

Красива мелодрама через роки утримує високий рейтинг завдяки зірковому акторському складу та популярним саундтрекам з хітами у виконанні Уітні Х’юстон. Френк Фармер залишає роботу в службі безпеки президента після замаху на Рональда Рейгана та влаштовується охоронцем до відомої співачки. Молода зірка Рейчел серйозно побоюється за власне життя через листи з погрозами, які надходять до виконавиці із завидною регулярністю.

Оригінальна назва:
The Bodyguard
Жанр:
Бойовик, трилер, драма, мелодрама, музика
Актори:
Кевін Костнер, Вітні Х’юстон, Гарі Кемп…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.3
Вікові обмеження:
16+Якщо ми забули про якийсь цікавий фільм чи серіал, будь ласка напишіть його назву в коментарях. Допомогти нашому проекту ви можете поширивши посилання на форумах чи на інших сайтах.

У питанні розбирався:

Автор добірки, досвідчений кіноман. Переглянув сотні фільмів у різних жанрах, тому добре знає що порадити подивитись.

Оцініть автора
Додати коментар

** Залишіть свою думку про добірку, це допоможе нам стати кращими, а також для розвитку сайту.