20 гарячих іспанських мелодрам про кохання

Мелодрама
Фільм дня:

У більшості людей Іспанія асоціюється із спекотним сонцем, яскравими фарбами та гарячими місцевими жителями. Іспанські фільми про кохання схожі на місце свого народження – наповнені бурхливими пристрастями палких сеньйорів і сеньйоріт. Герої цих картин люблять і ненавидять особливо емоційно, що властиво жителям Піренейського півострова, а глядачі одержують від іспанських мелодрам неповторне задоволення.

Моя провина (2023)

Ноа була змушена залишити своє місто, свого хлопця та друзів і переїхати до особняка нового багатого чоловіка, з яким її мати познайомилася. Там вона знайомиться з Ніком, своїм новим позашлюбним братом. Між ними поступово виникає непередбачене почуття пристрасті.

Оригінальна назва:
Culpa mía / My Fault
Актори:
Ніколь Уоллес, Гебріел Гевара, Марта Асас
Країна:
Іспанія
Рейтинг:
IMDb – 6.3

18+


Крізь моє вікно (2022)

Ракель тривалий час таємно поглиналася коханням до свого сусіда. Проте все зазнає змін, коли вона відчуває взаємні почуття з його боку, незважаючи на протести її батьків…

Оригінальна назва:
Through My Window
Актори:
Хуліо Пенья, Клара Галле, Пілар Кастро
Країна:
Іспанія
Рейтинг:
IMDb – 5.5

16+


Закоханий до нестями (2021)

улюбленець та любитель жінок Адрі зустрічає у барі незвичайну дівчину. Карла не претендує на його увагу більше, ніж на одну ніч, і вранці таємничо зникає. Але було в ній щось, що змусило плейбою розшукувати свою нічну знайому. Адрі знаходить Карлу у психіатричній клініці , де та проходить лікування. Це пояснює деякі її дивацтва, але не відлякує закоханого хлопця, який вирішив поринути у спецзаклад під виглядом пацієнта.

Оригінальна назва:
Loco por ella
Актори:
Альваро Сервантес, Сусана Абайтуа, Луїс Захера
Країна:
Іспанія
Рейтинг:
IMDb – 6.6

16+


Поки весілля не розлучить нас (2020)

Героїня іспанської комедійної мелодрами Марина володіє весільним агентством, хоча сама не вірить у святість шлюбних зв’язків. Виною тому невдале сімейне життя її батьків, через що їхня донька взагалі не збирається заміж. Проте бурхлива ніч із гарячим чоловіком Карлосом похитнула принципи організаторки одружень – вона закохалася без пам’яті. Але Карлос з’явився в агентство з нареченою Алексією, яка виявилася однокласницею Марини, яка колись у школі знущалася з неї. Чи не піддасться героїня спокусі помститися давній кривдниці?

Оригінальна назва:
Hasta que la boda nos separe
Актори:
Белен Куеста, Алехандро Гарсія, Сільвія Алонсо…
Країна:
Іспанія
Рейтинг:
IMDb – 5.7

12+


Еліса та Марсела (2019)

Заснований на реальних подіях романтичний фільм про двох безстрашних дівчат, які наважилися укласти одностатевий шлюб у суворій католицькій Іспанії початку 20-го століття. Марсела та Еліса познайомилися підлітками в монастирській школі, і їхня дружба незабаром переросла в інтимніше почуття. Замість того, щоб, як і всі порядні іспанки, придушувати його у собі, закохані кинули виклик патріархальним засадам. Попри опір батьків та засудження суспільства, Еліса та Марсела знайшли спосіб залишитися разом.

Оригінальна назва:
Elisa y Marcela
Актори:
Наталія де Моліна, Грета Фернандез, Сара Касасновас…
Країна:
Іспанія
Рейтинг:
IMDb – 6.6


Дорослий (2018)

Іспанська романтичний фільм з елементами комедії. Еммі нещодавно виповнилося 30 років, і вона вважає себе невдахою, яка не зуміла правильно розпорядитися часом і влаштуватися в житті. Найкраща подруга дівчини чекає на дитину, і хоче, щоб Емма стала для нього хрещеною матір’ю. Втім, пара має важливу умову: хрещені повинні взяти на себе виховання малюка, якщо з батьками щось станеться. Емму і Мартіна, які не встигли навіть познайомитися один з одним, це прохання серйозно лякає.

Оригінальна назва:
Hacerse mayor y otros problemas
Актори:
Сільвія Алонсо, Барбара Гоенага, Марія Естеве…
Країна:
Іспанія
Рейтинг:
IMDb – 4.4


Наші коханці (2016)

Інтригуюча іспанська мелодрама про кохання з винахідливим сюжетом. Ірен і Карлос познайомилися в кафе-читальні, куди він потрапив уперше, а вона була завсідником. Молоді люди швидко порозумілися і затіяли своєрідну гру з деякими правилами – не закохуватися один в одного, не шукати зустрічей і не називати імен. Героям вдавалося дотримуватися придуманого ними кодексу, доки Ірен випадково не дізналася, що Карлос – чоловік коханки її зрадника-бойфренда.

Оригінальна назва:
Nuestros amantes
Актори:
Едуардо Норьєга, Мішель Хеннер, Феле Мартінес…
Країна:
Іспанія
Рейтинг:
IMDb – 6.8

18+


Пальми у снігу (2015)

Пронизлива історія кохання, що віддалася луною крізь десятиліття. Кларенс – красива і працьовита дівчина, яка живе у холодних горах . Виявивши давні листи свого батька, вона розуміє, що багато про нього не знала, тому хоче розкрити інтригуючі загадки його життя. Вирушивши на спекотний острів Фернандо-По, вона відкриває собі світ по-новому. Їй належить пройти слідами непростих сімейних секретів, де знайшлося місце великим звершенням, зрадництвом і велике кохання.

Оригінальна назва:
Palmeras en la nieve
Актори:
Маріо Касас, Адріана Угарте, Макарена Гарсія…
Країна:
Іспанія
Рейтинг:
IMDb – 7.4

16+


Ма Ма (2015)

Магда – молода одинока мати, яка викладає в школі . Жінка турбується про те, що може потрапити під скорочення, і їм із сином доведеться непросто, але невдовзі її думки йдуть зовсім в іншому напрямку. З’ясовується, що у Магди тяжке захворювання , яке може призвести до смерті. Паралельно вона знайомиться з чоловіком, який нещодавно залишився без сім’ї. Нові відносини вносять серйозні зміни у повсякденність обох героїв.

Оригінальна назва:
Ma ma
Актори:
Пенелопа Крус, Луїс Тосар, Асьєр Ечеандіа…
Країна:
Іспанія, Франція
Рейтинг:
IMDb – 6.4

18+


Вибач за кохання (2014)

Головний герой цього іспанського фільму про кохання – 37-річний Алекс, який одного разу познайомився з юною та норовливою студенткою. Незадовго до цього він розлучається з нареченою Оленою. Почавши спілкуватися з Ніккі, чоловік переживає давно забуті почуття та емоції. Проте їхні відмінності теж дають себе знати: персонажі постійно сваряться. Проте, між ними зароджується вона, і вони починають зустрічатися. Проблема в тому, що Ніккі на 20 років молодший за Алекса, і він не впевнений, що ці почуття можуть призвести до чогось серйозного.

Оригінальна назва:
Perdona si te llamo amor
Актори:
Палома Блойд, Даніеле Ліотті, Ірена Монтала…
Країна:
Іспанія
Рейтинг:
IMDb – 6.5

16+


10 000 км: Кохання на відстані (2014)

Парочка закоханих Сержі та Алекс мали грандіозні плани на спільне майбутнє. Сержі мріяв про сім’ю та дітей, але Алекс насамперед хотіла знайти своє покликання, яке явно не полягало в нинішній роботі офіціанткою. Коли дівчині випав шанс стажуватися як фотограф у Лос-Анджелесі, вона вхопилася за нього, хоча це означало провести рік далеко від коханого. Сержі погодився на розлуку, вважаючи, що 10000 кілометрів байдуже для їхніх стосунків. Але незабаром стало ясно, що навіть сучасні засоби зв’язку не гарантують вічного почуття.

Оригінальна назва:
10.000 Km
Актори:
Наталія Тена, Давід Вердагер, Сіріус Флац…
Країна:
Іспанія
Рейтинг:
IMDb – 6.7

18+


Запалювання (2013)

Фільм розповідає про пристрасть і кохання, що спалахнули під гарячим сонцем Іспанії. Навас та Арі – парочка професійних шахраїв . Вони провертають зухвалі грабежі у перервах між гонками . Схема проста: спокуслива красуня Арі відволікає увагу заможних чоловіків, а її бойфренд із подільниками в цей час їх обкрадає. Все проходило без осічок, доки на шляху грабіжників не з’явився харизматичний хлопець Мікель. Зустрівши його, Арі відразу закохується, і опиняється перед складною дилемою.

Оригінальна назва:
Combustión
Актори:
Адріана Угарте, Альберто Амман, Алекс Гонсалес…
Країна:
Іспанія
Рейтинг:
IMDb – 5.7

16+


Літня ніч у Барселоні (2013)

У списку найкращих іспанських мелодрам знаходиться фільм, який описує відразу кілька любовних драм, що спалахнули в мить, коли небо Барселони осяяло кометою Роза. Вона пролетіла над Землею і назавжди згасла, але в ці хвилини в Іспанії зародилися нові почуття. Втім, деякі почуття Роза погасила назавжди. Перед глядачами постануть шість пар, що потрапили під вплив незвичайного природного явища.

Оригінальна назва:
Barcelona nit d’estiu
Актори:
Франсеск Коломер, Хан Корнет, Жоан Дауза…
Країна:
Іспанія
Рейтинг:
IMDb – 6.2

16+


Пазл кохання (2011)

Особливість цього фільму у жанрі мелодрами виробництва Іспанії у тому, що його знімали тринадцять режисерів-випускників кіношколи Каталонії. Відповідно до числа творців, дія сюжету триває тринадцять місяців, протягом яких розквітають взаємні почуття двох студентів Барселонського університету. Сан, що приїхала за обміном з Чикаго, і Лукас з острова Майорка познайомилися в гуртожитку і пристрасно закохалися. Але чи є майбутнє цих відносин, якщо Сан ось-ось повернеться додому?

Оригінальна назва:
Puzzled Love
Актори:
Марсел Боррас, Сарас Хіль, Артур Бускетс…
Країна:
Іспанія
Рейтинг:
IMDb – 6.1

18+


Три метри над рівнем неба (дилогія, 2010 та 2012)

Практично неможливо уявити список фільмів про любов виробництва Іспанії без цього хіта, який, напевно, матиме ще не одне покоління шанувальників. Неймовірна мелодрама про любов двох молодих людей, що належать до різних соціальних кіл, і ніколи б не зустрілися, якби не справа випадку.
Ачі – харизматичний та нестримний бунтар, схильний до невиправданого ризику. Бабі – трохи наївна дочка багатих батьків, яка звикла до впорядкованого життя. Якось шляхи цих двох перетинаються, і призводять до однієї з найпростіших любовних драм у світі кіно. Ачі здається дівчині самозакоханим і несерйозним хлопцем, проте це не заважає хлопцеві закохатися в горду красуню. Бабі всіляко уникає нав’язливого залицяльника, але поступово розуміє, що думає про нього частіше, ніж їй би того хотілося.

Оригінальна назва:
Tres metros sobre el cielo
Актори:
Маріо Касас, Марія Вальверде, Альваро Сервантес…
Країна:
Іспанія
Рейтинг:
IMDb – 6.9

16+


Розімкнені обійми (2009)

Знаменитий сценарист та режисер Матео Бланко вже давно творить під псевдонімом Гаррі Кейн. Понад десять років тому він пережив страшну катастрофу , яка позбавила його зору та коханої. З того часу догляд за кінематографістом лежить на плечах давньої подруги Джудіт та її молодого сина, що допомагає Кейну в написанні нових сценаріїв. Їхнє звичне життя порушується, коли з’ясовується, що помер відомий підприємець Мартель. Це справляє несподіваний ефект на Гаррі, і він розповідає своєму помічнику про заплутану історію кохання, яке завершилося тією трагічною аварією.

Оригінальна назва:
Los abrazos rotos
Актори:
Пенелопа Крус, Льюїс Омар, Бланка Портільо…
Країна:
Іспанія
Рейтинг:
IMDb – 7.2

16+


Етюди втрьох (2009)

У красуню-студентку Академії мистецтв Марію Хосе закохані одразу два однокурсники – Маркос та Хайме. Обидва гарні, талановиті та малюють чудові портрети дівчини. Не в змозі вибрати одного з них, Марія наважується на роман утрьох. Утворивши любовний трикутник, хлопці та дівчина мирно та щасливо живуть разом. Але чи не зруйнує цю ідилію ханжество оточуючих та підступне почуття ревнощів?

Оригінальна назва:
Castillos de cartón
Актори:
Адріана Угарте, Ніло Мур, Б’єль Дуран…
Країна:
Іспанія
Рейтинг:
IMDb – 5.7

16+


Щоденники німфоманки (2008)

Спекотна Іспанія ніби створена, щоб бути декораціями до фільмів про кохання, таких як ця чуттєва мелодрама. Після втрати близької людини молода француженка Валерія перебирається до Іспанії, де постійно потрапляє в еротичні пригоди. Ненаситна в сексі дівчина змінює чоловіків як рукавички, спочатку як любителька, а потім як професіоналка. Чи зможе вона розглянути у цьому сексуальному калейдоскопі справжнє почуття?

Оригінальна назва:
Diario de una ninfómana
Актори:
Белен Фабра, Леонардо Сбаралья, Льюм Баррера…
Країна:
Іспанія
Рейтинг:
IMDb – 5.7

18+


8 побачень (2008)

Варто подивитися цю антологію з восьми короткометражок, які з гумором розповідають про різні сторони любовних переживань. Безнадійно закоханий чоловік і його брат, який уявив себе гомосексуалістом, сімейна пара, яка вирішила стати свінгерами і хлопець, який зустрів долю в особі некрасивої, але дівчини, що тонко відчуває. Всі вони невпинно шукають своє щастя, потрапляючи у зворушливі та кумедні ситуації. А в результаті об’єднують героїв похорон улюбленого діда.

Оригінальна назва:
8 citas
Актори:
Фернандо Техеро, Хосе Луїс Гарсія Перес, Белен Лопес…
Країна:
Іспанія
Рейтинг:
IMDb – 6.1

18+


Темно-синій, майже чорний (2006)

Темно-синій, майже чорний – колір піджака, до якого вже тривалий час придивляється Хорхе, але при цьому не може собі дозволити через тяжке фінансове становище. Пролітають дні, ціна на річ стає все нижчою, але, проходячи повз вітрину, хлопець розуміє, що поки що все одно не в змозі оплатити таку покупку. Несподівано в життя Хорхе повертається дівчина, яку він вважає своїм першим і єдиним коханням. Паралельно показано сюжетну лінію його брата, який недавно вийшов з в’язниці . Він просить головного героя про незвичайну послугу, на яку той ніяк не може наважитися.

Оригінальна назва:
Azuloscurocasinegro
Актори:
Кім Гутьєррес, Марта Етура, Антоніо де ла Торре…
Країна:
Іспанія
Рейтинг:
IMDb – 7.2

18+


Кармен (2003)

Одна зі списку найкращих фільмів-екранізацій безсмертної новели Проспера Меріме, де письменник є головним героєм та оповідачем. Мандруючи Іспанією, автор знайомиться з Хосе Наварро, який пожертвував своєю військовою кар’єрою і майбутнім заради шаленої пристрасті до фатальної циганки Кармен. Але спекотна красуня недовго була захоплена Хосе і швидко знайшла йому заміну. Закоханий коханець ступив на дорогу помсти та вбивства.

Оригінальна назва:
Carmen
Актори:
Пас Вега, Леонардо Сбаралья, Антоніо Дечент…
Країна:
Іспанія, Велика Британія, Італія
Рейтинг:
IMDb – 6.1

18+


Поговори з нею (2002)

Обсипана кінонагородами, включаючи Оскар за найкращий сценарій, драма найвідомішого режисера сучасної Іспанії Педро Альмодовара. У приватній клініці зустрічаються двоє чоловіків, об’єднаних схожим горем. Марко віддано доглядає свою подругу-тореадор, важко поранену биком і впав у кому. Співробітник клініки Беніньо, закоханий у балерину , також лежачу непритомну, дає товаришу по нещастю пораду – поговорити з коханою. Чи допоможуть розмови повернути жінок до повноцінного життя?

Оригінальна назва:
Hable con ella
Актори:
Хав’єр Камара, Даріо Грандінетті, Леонор Уотлінг…
Країна:
Іспанія
Рейтинг:
IMDb – 7.9

18+Якщо ми забули про якийсь цікавий фільм чи серіал, будь ласка напишіть його назву в коментарях. Допомогти нашому проекту ви можете поширивши посилання на форумах чи на інших сайтах.

У питанні розбирався:

Автор добірки, досвідчений кіноман. Переглянув сотні фільмів у різних жанрах, тому добре знає що порадити подивитись.

Оцініть автора
Додати коментар

** Залишіть свою думку про добірку, це допоможе нам стати кращими, а також для розвитку сайту.