22 фільми про кохання між вчителями та учнями

Мелодрама
Фільм дня:

Кохання — це не лише могутній почуттєвий вихор, а й вічна тема для художників усіх епох і народів. Однією з найбільш захоплюючих, хоча й суперечливих, її граней є стосунки між вчителями та їхніми учнями. Вони викликають безліч питань про межі моралі, етики, відповідальності та істинну суть кохання. В цій добірці ми представляємо 22 фільми, які відображають цей ніжний, а порой і бурхливий аспект людських взаємин. Тож готуйтеся до глибоких емоцій, неоднозначних переживань та захоплюючих сюжетних поворотів.

Роман (2018)

42-річна Аніта Ленструп одружена з успішним юристом Хассе, який постійно пропадає у відрядженнях, змушуючи дружину нудьгувати на самоті. У минулому займалася художньою гімнастикою, від неробства жінка влаштовується на роботу вчителем фізкультури в місцеву середню школу. Там на неї звертає увагу 16-річний Маркус Сіменсен, який підкуповує нову вчительку струнким тілом, харизмою і напористістю. Забувши про все, головна героїня починає роман із неповнолітнім юнаком, намагаючись не думати, чим це може обернутися.

En affære

Оригінальна назва:
En affære
Актори:
Андреа Брайн Ховіг, Тар’єй Сандвік Му, Карстен Бьорнлунн…
Країна:
Норвегія
Рейтинг:
IMDb – 5.5
18+


Підпорядкування (2017)

Знаменитий автор Тед Свенсон зіштовхується з кризою натхнення, коли відмовився від ідеї для своєї наступної книги. Він вирішує віддати себе викладацькій діяльності в коледжі Г’юстона, незважаючи на свою невдоволеність цією роботою. В один день студентка на ім’я Енджел просять Теда прочитати перший розділ її роману з метою отримати критику та поради. Після ознайомлення з твором Тед знаходить в собі натхнення та вирішує допомогти юній письменниці. Але ця взаємодія розцінюється як щось більше, і поступово між ними розвиваються небезпечні стосунки, які можуть загрожувати його кар’єрі та сімейному життю.

Submission

Оригінальна назва:
Submission
Актори:
Стенлі Туччі, Джанін Гарофало, Кіра Седжвік…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 5.7
18+


Двоє у всесвіті (2016)

Після того як Ед вирушив у ділову поїздку, їх спілкування стало переважно електронним: вони обмінюються повідомленнями та листами. Проте, коли Емі дізнається про раптову смерть Еда, вона усвідомлює, що продовжує отримувати його повідомлення після його відходу. Це явище стає загадкою для дівчини: чи це їхні почуття так глибокі, що не підвладні смерті, чи її прив’язаність до старшого професора така міцна, що не дозволяє їм розлучитися навіть після його смерті?

La corrispondenza

Оригінальна назва:
La corrispondenza / Correspondence
Жанр:
мелодрама, драма
Актори:
Джереми Айронс, Ольга Куриленко, Саймон Джонс, Джим Уоррен, Шона МакДональд, Оскар Сандерс
Країна:
Італія
Рейтинг:
IMDb – 6.1
18+


Фатальна пристрасть (2015)

У центрі сюжету фільму знаходиться Клер Петерсон, вродлива вчителька літератури, яка невдоволена зрадою свого чоловіка, але не поспішає розлучатися. Під час цього життєвого розділу до сусіднього будинку переїжджає чарівний дев’ятнадцятирічний юнак на ім’я Ной. Клер не може втриматися і випадково опиняється в ліжку зі своїм юним сусідом. Однак ця пристрасть не залишається без наслідків і стає загрозою для всього її життя.

The Boy Next Door

Оригінальна назва:
The Boy Next Door
Актори:
Дженніфер Лопес, Райан Гузман, Йен Нельсон, Джон Корбет
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 4.7
18+


Вчителька (2013)

У центрі кінооповіді – драма заборонених стосунків між педагогом і учнем. Ліза, викладачка англійської мови у старших класах, відчуває втому від повсякденної рутини і втрату інтересу до свого професійного життя. Її рівномірне існування порушується, коли на її шляху з’являється учень Олівер, який пробуджує в ній давно забуті емоції. Їхнє зближення швидко призводить до таємничого роману, який вони намагаються зберегти в секреті. Проте, таємниці завжди стають відомими, і ціна такого кохання може бути дуже високою. “Таємнича сторінка” – драма про небезпеки, які несе заборонена пристрасть, і граничні обставини, в яких людина може знайти себе ради кохання.

A Teacher

Оригінальна назва:
A Teacher
Актори:
Ліндсі Бердж, Вілл Бріттейн, Дженніфер Предігер…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 4.8
18+


Інферно Габріеля (2020)

Габріель Емерсон – розсудливий та інтригуючий професор, спеціаліст з культури Італії, який працює в університеті Торонто. Під час лекцій з творчості знаменитого Данте Аліг’єрі він часто звертає увагу на невпевнену, але заворожуючу студентку з Америки – Джуліанну Мітчелл. Після неочікуваного непорозуміння між ними, Габріель, відчуваючи відповідальність, в один дощовий день пропонує їй підвезення до дому. Незабаром він ініціює запрошення на вечерю в один з місцевих ресторанів…

Gabriel's Inferno

Оригінальна назва:
Gabriel’s Inferno
Актори:
Мелані Занетті, Джуліо Марія Берруті, Агнес Олех…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.3


Сподіваюся, наступного разу ти помреш (2018)

Шістнадцятирічна Естер відчуває симпатію до молодого шкільного наставника. Спроби наблизитися до нього через соціальні мережі призводять до того, що дівчина стає все менш розпізнавати межу між реальністю та своїми уявленнями.

Remélem legközelebb sikerül meghalnod

Оригінальна назва:
Remélem legközelebb sikerül meghalnod:)
Актори:
Kristóf Vajda, Szilvia Herr, Цаба Полгар…
Країна:
Угорщина
Рейтинг:
IMDb – 7.3
18+


Вина (2017)

Після лікування в психіатричному закладі Ебігейл повертається до навчання. Більшість однокласників уникає її, особливо Мелісса, відома чирлідерка, яка часто висміює її. Обидві дівчата займаються в театральному гуртку, де їхнього вчителя, харизматичного Джеремі Вудса, надихає нова п’єса. Він обирає Ебігейл для головної ролі, що приносить їй незадоволення від Мелісси. Під час репетицій між вчителем та Ебігейл виникає близькість, і її серце починає битися швидше.

Blame

Оригінальна назва:
Blame
Актори:
Кріс Мессіна, Трієсте Келлі Данн, Тейт Донован, Надя Александер, Женева Карр, Квінн Шепард, Тесса Альбертсон, Оуен Кемпбелл, Марсія ДеБоніс, Сара Меццанотте
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 5.8
18+


Ірраціональна людина (2015)

Макс Грей працює викладачем філософії в престижному університеті. Поглинений глибокими роздумами про життя та його сенс, він втрачає радість від існування і стає апатічним до власної долі. Йому пропонують провести літній курс в невеликому коледжі, і Макс без особливого ентузіазму погоджується. Незважаючи на свій відчужений стиль спілкування, він привертає увагу двох жінок: обдарованої студентки та колеги по роботі Лізи. Серйозні розмови з молодшою за нього на двадцять років Сарою наближають їх одне до одного. Однак Макс залишається відстороненим від своїх відчуттів. Все змінюється, коли випадково почута розмова руйнує його стереотипи і робить його більш відкритим до світу навколо.

Irrational Man

Оригінальна назва:
Irrational Man
Актори:
Хоакін Фенікс, Емма Стоун, Джеймі Блеклі…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.6
18+


Вчителька англійської (2013)

Лінда Сінклер – завзята вчителька англійської в невеличкому містечку Кінгстон. Її життя протікає за відомим розпорядком: робота, домівка і компанія її двох коханих кішок. Проте все змінюється, коли її колишній учень Джейсон повертається з Нью-Йорка. Замість обіцяного успіху драматурга йому довелося стикнутися з реальністю великого міста. Щоб підтримати Джейсона, Лінда пропонує поставити його п’єсу у школі. Проте під час підготовки до постановки між ними виникає складна ситуація. Як це вплине на їхні взаємини та на виставу в цілому? І чи зможе шкільний театр втілити амбітний проект?

The English Teacher

Оригінальна назва:
The English Teacher
Жанр:
Драма, комедія
Актори:
Джуліанна Мур, Майкл Ангарано, Грег Кінніер
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 5.7
18+


Повними грудьми (2013)

Музикант Кіт, що живе спокійним сімейним життям, приймає обдаровану студентку по обміну Софі у своєму домі. Прихід талановитої піаністки перевертає звичне життя сім’ї. Кіт і Софі встановлюють особливий зв’язок через свою спільну пристрасть до музики, викликаючи напруження і ставлячи під загрозу стабільність сім’ї. Ця інтригуюча драма досліджує теми пристрасті, вірності та наслідків рішень.

Breathe In

Оригінальна назва:
Breathe In
Жанр:
Драма, мелодрама
Актори:
Гай Пірс, Фелісіті Джонс, Емі Раян, Маккензі Девіс, Меттью Даддаріо, Бен Шенкман, Александра Вентуорт, Натаніель Пірт, Г’юго Бекер, Шеннон Гарленд,
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.3
18+


Моллі Максвелл (2013)

Драма, яка розкриває підводні камені токсичних стосунків між педагогом і учнем, слугує попередженням для всього суспільства. Елла – студентка прогресивної академії, яка заохочує особистісний розвиток кожного учня. Проте академічний навчальний процес їй здається рутинним і одноманітним. І ось, її увагу привертає молодий викладач літератури, Ден, який нестандартно підходить до навчання, використовуючи нетрадиційні методики. Ця незвична для Елли педагогіка стає причиною її зацікавленості викладачем, і вона робить крок, який може змінити її життя назавжди.

Molly Maxwell

Оригінальна назва:
Molly Maxwell
Актори:
Лола Таш, Чарлі Каррік, Кріст Бріджес…
Країна:
Канада
Рейтинг:
IMDb – 6.3
18+


Не пропустіть: Фільми про освітян

Пало-Альто (2013)

Підлітки із елітного району Пало-Альто – Макс, Софія, Лукас та Ліла – шукають сенс та своє місце у великому світі. Вони бажають пережити яскраві моменти, випробовуючи свої границі. Звертаючись до випивки, наркотиків та вільних стосунків, ці молоді люди хочуть втекти від повсякденної рутини, блукаючи по лабіринтах вулиць свого родового міста.

Palo Alto

Оригінальна назва:
Palo Alto
Актори:
Джек Кілмер, Нат Вулф, Емма Робертс…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.2
18+


Учитель на заміну (2011)

Донні Бергер став відомим у дитинстві через роман зі своєю вчителькою. Через це він стає молодим батьком, але з часом втрачає зв’язок зі своїм сином Тодді. Роки минуть, і перед Донні стає виклик: знайти гроші, щоб уникнути в’язниці. Він вирішує звернутися до свого дорослого сина, який тепер успішний бізнесмен, щоб попросити допомоги. Повернення батька приносить хаос у впорядковане життя Тодді, особливо коли йому на дорозі власне весілля.

Detachment

Оригінальна назва:
Detachment
Актори:
Едріан Броуді, Марша Ґей Гарден, Джеймс Каан, Крістіна Гендрікс, Люсі Лью, Блайт Даннер
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 7.7
18+


Мій пацан (2011)

Донні Бергер став відомим у дитинстві через роман зі своєю вчителькою. Через це він стає молодим батьком, але з часом втрачає зв’язок зі своїм сином Тодді. Роки минуть, і перед Донні стає виклик: знайти гроші, щоб уникнути в’язниці. Він вирішує звернутися до свого дорослого сина, який тепер успішний бізнесмен, щоб попросити допомоги. Повернення батька приносить хаос у впорядковане життя Тодді, особливо коли йому на дорозі власне весілля.

That's My Boy

Оригінальна назва:
That’s My Boy
Актори:
Адам Сендлер, Енді Самберг, Лейтон Містер, Ванілла Айс, Джеймс Каан
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 5.5
18+


Улюблений вчитель (2010)

Вчитель математики працює в престижній школі та веде заняття для старшокласників. Він завжди вважав своє середовище спокійним, але зіткнення з однією зі своїх учениць розбиває цей міф. Ця учениця, яка відома своєю красою та впертістю, робить спробу зблизитися з вчителем більше, ніж це допустимо. Однак вчитель має особисте життя, до якого входить його дочка та кохана жінка, і він відмовляється від пропозицій учениці. Незадоволена відповіддю, дівчина вирішує розпочати небезпечну гру, викривлюючи факти та роблячи вигадані заяви про вчителя, намагаючись зіпсувати йому репутацію.

The Perfect Teacher

Оригінальна назва:
The Perfect Teacher
Актори:
Меган Парк, Девід Червет, Боті Блісс…
Країна:
Канада
Рейтинг:
IMDb – 5.1
18+


Нація мрійників (2010)

Життя молодої дівчини з метрополісу раптово змінюється, коли вона переїжджає в спокійне містечко. Тут вона стикається з двома світами: захоплюючим світом своєї нової школи, де вона знаходить друга у своєму однокласнику, і з таємничим світом дорослих, представлений її молодим, привабливим вчителем. Серед заспокійливих пейзажів містечка розгортається історія про те, як серце може розриватися між двома світами, і як важко зробити правильний вибір.

Daydream Nation

Оригінальна назва:
Daydream Nation
Актори:
Кет Деннінгс, Ріс Томпсон, Енді МакДауелл, Джош Лукас…
Країна:
Канада
Рейтинг:
IMDb – 6.3
18+


Прекрасна смоковниця (2008)

Після втрати матері 16-річна Ліна переїжджає в нове місто і опиняється в школі, де навчається її кузен Іван. Іван представляє Ліну своїм друзям, і вона швидко стає популярною серед юнаків. Втім, з усіх хлопців, які проявляють до неї інтерес, вона обирає Степана, який, на диво, не такий як всі. Але все ускладнюється, коли Ліна починає відчувати сильне почуття до Марка, її вчителя іспанської мови. Їхній роман може призвести до неприємних наслідків, але Ліна вирішує слідувати своєму серцю та шукати щастя, незважаючи на всі перешкоди.

La belle personne

Оригінальна назва:
La belle personne
Актори:
Луї Гаррель, Леа Сейду, Грегуар Лепренс-Ренге…
Країна:
Франція
Рейтинг:
IMDb – 6.7
18+


Елегія (2007)

Фільм розкриває історію кохання між викладачем Девідом і чарівною жінкою Консуелою, яка належить до родини кубинських мігрантів. Вони стикаються з численними випробуваннями та інтригами, які часом віддаляють Консуело від Девіда. Проте, кожен конфлікт лише збільшує їхню близькість. Хоча їхній роман має ефемерний характер, долі незримо з’єднують їхні долі.

Elegy

Оригінальна назва:
Elegy
Актори:
Пенелопа Крус, Бен Кінгслі, Денніс Хоппер, Патріша Кларксон…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.7
18+


Скандальний щоденник (2006)

Історія розповідає про Барбару, відчужену вчительку, яка стає одержима новою колегою по роботі, Шевою, майстринею мистецтва. Зростаюча близькість між двома жінками виявляється небезпечною, коли Барбара виявляє, що Шева має таємний роман з одним з учнів. Використовуючи цю інформацію, Барбара намагається контролювати Шеву, заглиблюючись у темні аспекти залежності та влади.

Notes on a Scandal

Оригінальна назва:
Notes on a Scandal
Актори:
Джуді Денч, Кейт Бланшетт, Білл Найі…
Країна:
Велика Британія
Рейтинг:
IMDb – 7.4
18+


Піаністка (2001)

Еріка є визнаним професором у Віденській музичній академії. Її життя здавалося б зовні впорядкованим, але за кулісами вона приховує низку темних секретів. Живучи під одним дахом з домінуючою матір’ю, Еріка також втікає від реальності, відвідуючи порномагазини та приховуючи під своїм ліжком колекцію нетрадиційних інструментів. Ситуація стає ще більш комплікованою, коли один з її студентів виявляє до неї глибокі почуття, і її реакція на це викликає в ньому глибокий шок.

La Pianiste

Оригінальна назва:
La Pianiste
Актори:
Ізабель Юппер, Анні Жірардо, Бенуа Мажимель…
Країна:
Австрія, Франція, Німеччина
Рейтинг:
IMDb – 7.5
18+


Цвітіння пора (1995)

Стіг, 15 – літній старшокласник, закохується в свою шкільну вчительку Віолу. Їй 37 років, але різниця у віці і той факт, що вона заміжня, не може зупинити стрімко виникле взаємне почуття.

All Things Fair

Оригінальна назва:
All Things Fair
Актори:
Юхан Відерберг, Маріка Лагеркранц, Томас фон Брьомссен, Карін Хульдт, Ніна Гунке, Кеннет Мільдо, Бйорн Чьєлльман, Фріда Ліндхольм
Країна:
Данія, Швеція
Рейтинг:
IMDb – 6.8
18+Якщо ми забули про якийсь цікавий фільм чи серіал, будь ласка напишіть його назву в коментарях. Допомогти нашому проекту ви можете поширивши посилання на форумах чи на інших сайтах.

У питанні розбирався:

Автор добірки, досвідчений кіноман. Переглянув сотні фільмів у різних жанрах, тому добре знає що порадити подивитись.

Оцініть автора
Додати коментар

** Залишіть свою думку про добірку, це допоможе нам стати кращими, а також для розвитку сайту.

  1. Віка

    хороша добірка, дякую

    Відповіcти