Серіали про пригоди та подорожі

Пригоди

Острови, моря, джунглі, скарби, тисячолітні таємниці та подорожі без кордонів у просторі та часі – у запаморочливих сюжетах телесеріалів, представлених у нашій добірці. Найкращі пригодницькі серіали дозволять відволіктися від буднів і поринути у дивовижний світ, де на кожному кроці відбуваються неймовірні події з героями-авантюристами.

Кров та скарби (2019 – 2020)

Закордонний пригодницький серіал торкнеться історії Стародавнього Єгипту. Доктор Ганна Кастільо виявляє гробницю Марка Антонія та Клеопатри, але слідом за археологами на місце розкопок уривається група терористів . Від піраміди залишаються руїни, а цінний артефакт зникає разом із вченою. Колишній співробітник ФБР та досвідчений мистецтвознавець Денні вирушає на пошуки Анни та втраченого саркофагу. Вийти на слід злочинців йому допомагає шахрайка Лексі, яка має свій рахунок до ватажка терористів.

Оригінальна назва:
Blood & Treasure
Жанр:
Бойовик
Актори:
Метт Барр, Софія Пернас, Джеймс Келліс…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.7


Падіння Ордену (2017 – 2019)

Наприкінці XIII століття стародавній орден тамплієрів зазнав поразки у вирішальній битві за Акку. Під час екстреної евакуації воїни втрачають Грааль, який потонув разом із кораблем хрестоносців. Через 15 років тамплієри засновують європейський банк завдяки вивезеним скарбам, але доблесний сер Лендрі вважає, що Орден має шанс повернути і головну реліквію. Лицар упевнений, що Грааль сховали на своїй землі французи.

Оригінальна назва:
Knightfall
Жанр:
Бойовик, драма
Актори:
Том Каллен, Падрейк Делані, Саймон Мерреллс…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.8
Вікові обмеження:
18+


Зовнішні мілини (2020-2022)

Новинка підліткового кіно – пригодницький серіал з високим рейтингом переносить глядачів на узбережжя Північної Кароліни, де неспокійні води звуться «цвинтар Атлантики». Зовнішні мілини вважаються раєм для підкорювачів хвиль та пеклом для мореплавців. Серед жертв водної стихії опинився батько тінейджера Джона Бі, який зник у морі. Через дев’ять місяців дивна знахідка на березі змушує хлопця та його азартних приятелів вирушити на пошуки скарбу.

Оригінальна назва:
Outer Banks
Жанр:
драма, детектив
Актори:
Чейз Стоукс, Медлін Клайн, Медісон Бейлі…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 7.6


Містер Хутен та Леді Олександра (2016 – 2017)

Експерт Британського музею Леді Олександра мріє про нові експонати в колекції та займається вивченням біографії Персіваля Фосетта. Дівчина вирушає в джунглі на пошуки слідів зниклої експедиції, але ланцюжок непередбачених подій стикає її з американським авантюристом Хутеном. Пара заглиблюється вглиб дельти Амазонки, де ще мають зберігатися скарби загубленого міста.

Оригінальна назва:
Hooten the Lady
Жанр:
драма, комедія, детектив
Актори:
Майкл Лендіс, Офелія Ловібонд, Джессіка Хайнс…
Країна:
Велика Британія
Рейтинг:
IMDb – 7.3
Вікові обмеження:
12+


Золото (2016 – 2018)

Французький серіал про пригоди та екстремальні подорожі розповість про студента паризького геологічного університету. Венсану загрожує відрахування, але керівництво вишу пропонує компромісне вирішення проблеми. Якщо хлопець погодиться пройти практику у серці Південної Америки, його залишать у стінах навчального закладу. Венсан радісно погоджується на екзотичну місію і потрапляє в дикий край, де життя може коштувати грам золота.

Оригінальна назва:
Guyane
Жанр:
Драма
Актори:
Метью Спінозі, Олів’є Рабурден, Анна Суарес…
Країна:
Франція
Рейтинг:
IMDb – 7.5


В об’їзд (2016 – 2019)

Нейта звільняють з роботи, і чоловік, який панікує, намагається будь-якими способами виправити становище. Він здає дорогі квитки на авіарейс, щоб отримати трохи грошей для сімейного бюджету хоча б на перший час. За допомогою безглуздих аргументів умовляє дружину з дітьми відправитися в сонячну Флориду шосе, незважаючи на несправність автомобіля. Нейт боїться зізнатися рідним і собі, що дорога оплачена лише на один кінець.

Оригінальна назва:
The Detour
Жанр:
комедія
Актори:
Джейсон Джонс, Наталі Зі, Ешлі Герасимович…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 7.8


Загублена гробниця (2015)

У топі китайських серіалів останніх років про пригоди та артефакти фентезійна епопея із захоплюючим сюжетом. У Се – нащадок однієї з дев’яти сімей розкрадачів стародавніх гробниць. Одного разу до хлопця потрапляє карта із зазначенням місця, де зберігаються скарби царств, що б’ються. Юнак звертається по допомогу до дядька, який досі промишляє сімейним ремеслом. Родичі збирають команду авантюристів, які готові вирушити на пошуки втрачених реліквій.

Оригінальна назва:
Dao mu bi ji di
Жанр:
фентезі
Актори:
Кен Чан, Чжен Пейпей, Леон Лі…
Країна:
Китай
Рейтинг:
IMDb – 5.0


Чорні вітрила (2014 – 2017)

Іноземний пригодницький серіал познайомить глядачів із відважним капітаном Флінтом. Початок XVIII століття – розквіт епохи піратів, що кидали якір біля острова Нью-Провіденс. Тут награбовані товари знаходили покупців, а морські розбійники хлюпалися в алкоголі серед місцевих дівчат. Британський флот має намір поставити крапку в піратських набігах, і Флінт вирішує провернути останній вигідний ділок.

Оригінальна назва:
Black Sails
Жанр:
Драма
Актори:
Тобі Стівенс, Ханна Нью, Люк Арнольд…
Країна:
ПАР, США
Рейтинг:
IMDb – 8.2
Вікові обмеження:
16+

Вас також може зацікавити: Серіали про подорожі та експедиції


Клондайк (2014)

У топі пригодницьких серіалів історичне телешоу від Discovery про часи золотої лихоманки. Двоє друзів у 1890-х роках дізнаються про Клондайка і вирушають в дорогу до Юкона. На копальнях молодим людям належить дізнатися справжню ціну людям і грошам, освоїти мистецтво виживання серед ворожої природи , старателів та індіанців . Авантюра назавжди змінить життя друзів – у Клондайку знаходять і втрачають не лише золото, а й себе.

Оригінальна назва:
Klondike
Жанр:
Драма
Актори:
Еббі Корніш, Мартон Чокаш, Іен Харт…
Країна:
Канада, США
Рейтинг:
IMDb – 7.4
Вікові обмеження:
16+


Марко Поло (2014 – 2016)

Нікколо Поло прибуває до Китаю з експедицією європейських купців. Венеціанця супроводжує юний син Марко, який згодом зіграв важливу роль в історичних подіях Сходу. Торговців приводять до палацу до монгольського правителя, і Нікколо укладає з Хубілай-ханом вигідну угоду. Чоловік залишає при дворі сина, а в обмін отримує можливість торгувати Шовковим шляхом. Марко навчається східної культури та місцевих традицій, але справжні пригоди з юнаком відбуваються через палацові інтриги.

Оригінальна назва:
Marco Polo
Жанр:
Драма
Актори:
Лоренцо Рікельмі, Бенедикт Вонг, Джоан Чень…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 8.0
Вікові обмеження:
16+


Бібліотекарі (2014 – 2018)

Фантастичний серіал у жанрі історичних пригод – продовження популярної кінотрилогії «Бібліотекар». Агент Єва Бейрд бере участь у антитерористичній операції у Берліні, де зустрічає таємничого чоловіка. Незнайомець згадує про рідкісний артефакт, і того ж дня жінка отримує пропозицію про співпрацю з Бібліотекою. Єва потрапляє у дивовижний світ магії , а її напарниками стають люди із суперздібностями.

Оригінальна назва:
The Librarians
Жанр:
Фантастика
Актори:
Ребекка Ромейн, Крістіан Кейн, Лінді Бут…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 7.3
Вікові обмеження:
16+


Серце океану (2014)

Пригодницький міні-серіал з відмінними відгуками глядачів – у списку найкращих іспанських телешоу . У XVI столітті за конкістадорами в Новий Світ за королівським наказом відправляють десятки високородних наречених. Політичне рішення дозволить створити в Асунсьйоні чисті сім’ї, а також поставить крапку у зв’язках конкістадорів з аборигенами. Однак подорож океаном розтягнулася на кілька років, і дівчатам доведеться пережити чимало випробувань – від набігів піратів та полону до небезпечних хвороб та нищівних штормів.

Оригінальна назва:
El corazón del océano
Жанр:
пригоди
Актори:
Уго Сільва, Інгрід Рубіо, Клара Лаго…
Країна:
Іспанія
Рейтинг:
IMDb – 6.0


Атлантида (2013 – 2015)

Закордонний серіал для пригоди – оригінальна екранізація захоплюючих легенд. В епізодах фентезійного шоу обігруються давньогрецькі міфи. Сучасний хлопець Ясон спускається на батискафі в глибоку ущелину, де нещодавно загинув його батько, і через портал потрапляє до Атлантиди. З перших хвилин перебування в чудовій країні Ясон примудряється потрапляти в кумедні колотнечі. З біди його рятують нові приятелі – добродушний товстун Геркулес та підліток Архімед.

Оригінальна назва:
Atlantis
Жанр:
фентезі, драма, мелодрама
Актори:
Марк Едді, Джек Доннеллі, Роберт Еммс…
Країна:
Велика Британія
Рейтинг:
IMDb – 6.6
Вікові обмеження:
12+


Година «нуль» (2013)

Хенк Галлістон заснував журнал «Сучасний скептик», щоб за допомогою публікацій викривати популярні міфи та сумнівну фантастику. Видавець упевнений, що головним компасом у житті має стати залізна логіка, а теорії змови не витримують жодної критики. Уявлення Хенко про надприродне змінюються, коли його дружина зникає з лавки антикварного годинника. Гостросюжетний пригодницький серіал варто подивитися шанувальникам детективних сюжетів у жанрі фентезі.

Оригінальна назва:
Zero Hour
Жанр:
трилер, драма, детектив
Актори:
Ентоні Едвардс, Кармен Еджого, Скотт Майкл Фостер…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.5
Вікові обмеження:
18+


Досвід Far Cry (2012)

Французький пригодницький серіал із високим рейтингом, заснований на грі Far Cry 3. Актор Крістофер Мінц-Плассе вирушає на безлюдний острів, щоб з оператором зняти сюжет про виживання в дикій природі. Проте плани героїв зриває поява загону піратів під керівництвом справжнього психа Вааса Монтенегро. Яхту знімальної групи підривають, з тими, що вижили жорстоко розправляються, а Кріса чекають настільки божевільні тортури, що незабаром чоловік щиро позаздрить мертвим.

Оригінальна назва:
The Far Cry Experience
Жанр:
пригоди
Актори:
Крістофер Мінц-Плассе, Майкл Мендо, Джонатан Сандерс…
Країна:
Франція
Рейтинг:
IMDb – 8.6


Синдбад (2012 – 2013)

Список пригодницьких серіалів кілька років тому поповнився незвичайною інтерпретацією історії про легендарного мореплавця. У кулачному бою Сіндбад випадково завдає смертельного удару синові лорда Акбарі. Хлопець не знає, що винуватцем загибелі спадкоємця стала інша людина, але й вельможа не вникає у деталі поєдинку та вбиває брата Сіндбада. Бабуся проклинає онука – тепер юнак зобов’язаний носити намисто, яке перетвориться на смертельну зброю, якщо він затримається на суші довше за добу. Синдбад змушений мандрувати морями, а Акбарі не припиняє полювання на вбивцю свого сина.

Оригінальна назва:
Sinbad
Жанр:
фентезі, бойовик
Актори:
Елліот Найт, Марама Корлетт, Елліот Кауен…
Країна:
Велика Британія
Рейтинг:
IMDb – 6.4
Вікові обмеження:
12+


Джерело: imdb.com
Якщо ми забули про якийсь цікавий фільм чи серіал, будь ласка напишіть його назву в коментарях. Допомогти нашому проекту ви можете поширивши посилання на форумах чи на інших сайтах.

У питанні розбирався:

Автор добірки, досвідчений кіноман. Переглянув сотні фільмів у різних жанрах, тому добре знає що порадити подивитись.

Оцініть автора
Додати коментар

** Залишіть свою думку про добірку, це допоможе нам стати кращими, а також для розвитку сайту.