Нові фільми Marvel які вийдуть у 2023 і 2024 роках

Пригоди
Фільм дня:

Універсум Marvel завжди захоплював своїми яскравими героями, заплетеними інтригами та грандіозними битвами за справедливість. Кожен рік шанувальники з нетерпінням чекають на нові кіношедеври, що доповнюють цей захоплюючий світ. І, на щастя, 2023 та 2024 роки не стануть винятком. Ми підготували для вас добірку найочікуваніших фільмів Marvel, що скоро потішать нас своєю прем’єрою. Готуйтесь до нових пригод разом із улюбленими героями!

Що очікувати від Марвел у 2023 році

2023 рік обіцяє бути насиченим для фанатів Marvel, оскільки студія представить цілу низку захопливих кінопроєктів. Крім продовження знайомих нам історій, ми також побачимо введення нових персонажів і сюжетів. Ось деякі з майбутніх фільмів:

Капітан Марвел 2

Фільм продовжує сагу супергероїні Керол Денверс, більш відомої як Капітан Марвел. Представлені нові епізоди її захопливих пригод і битв проти могутніх супротивників. Події розвиваються після першої частини, в якій Керол виявляє свої надприродні здібності та стає одним із найсильніших героїв всесвіту.

У “Капітані Марвел 2” Керол протистоїть новій загрозі, яка погрожує спричинити війну не тільки на Землі, а й в інших світах. Їй доведеться докласти всіх своїх здібностей і майстерності, щоб захистити населення і запобігти катастрофі. Під час своїх пригод Керол зіткнеться з таємницями свого минулого, які вона прагне розгадати і зрозуміти свою справжню сутність.

Керол також стикається зі своїми внутрішніми конфліктами та сумнівами, змушена замислюватися про свою роль у світі. Через подорож самопізнання вона розкриває свій істинний потенціал і усвідомлює, що її сила і мета існування виходять далеко за рамки її фізичних можливостей.


Людина-мураха і Оса: Квантоманія

Фільм продовжує розповідь про пригоди Скотта Ленга, також відомого як Людина-мураха, і його партнерки Хоуп Ван Дайн, відомої як Оса. У цьому новому четвертому епізоді їхньої саги герої зіштовхнуться з новими перешкодами, ребусами та небезпеками, пов’язаними зі світом квантових частинок і паралельних реальностей.

Події фільму відбуваються після минулого епізоду, де герої усвідомили потенціал, який відкриває перед ними квантовий світ. Вони досліджують нову реальність, намагаючись розкрити її секрети, вступаючи в боротьбу з могутніми супротивниками та розв’язуючи загадки для захисту світу від загрози.

Одним із ключових елементів сюжету є пошук матері Гоуп Ван Дайн, Джанет Ван Дайн, яка зникла. Герої розуміють, що вони можуть відшукати її сліди у квантовому світі та вирушають у ризиковану подорож, щоб врятувати її та розгадати таємниці цього загадкового виміру.

У процесі своїх дивовижних пригод Скотт і Гоуп стикаються з новими союзниками і супротивниками, їхні вміння і сили піддаються серйозним випробуванням. Вони вступають у битви, використовуючи свої унікальні здібності, включно з можливістю змінювати свої розміри, контролювати мурах і використовувати спеціальні костюми.


Вартові Галактики. Частина 3

Фільм продовжує розповідь про пригоди команди відщепенців “Вартові Галактики”, до якої входять Пітер Квілл, відомий як Зоряний Лорд, Гамора, Ракета, Дракс і Грут. У цій третій главі їхньої саги вони стикаються з новими перешкодами, ризиками і супротивниками, продовжуючи свою місію із захисту галактики.

Сюжет фільму розгортається після подій попереднього епізоду, коли команда Вартових Галактики успішно вирішила свої особисті конфлікти та об’єдналася для боротьби проти спільного ворога. У третьому розділі герої протистоять новому супротивнику, який загрожує миру в галактиці, ставлячи перед ними складні вибори і вимагаючи жертв.

Одним із ключових моментів сюжету є розкриття минулого Зоряного Лорда та його таємниці походження. Герої розуміють, що їм потрібно розгадати ці таємниці, щоб зрозуміти, як вони можуть протистояти новому ворогу і врятувати галактику від загибелі.

Під час своєї подорожі Вартові Галактики зіштовхнуться з небезпечними пригодами, битвами проти потужних сил зла та новими союзниками. Їм доведеться проявити свою силу, дружбу і вірність один одному, щоб подолати всі перешкоди і досягти своєї мети.


Які фільми та серіали вийдуть у 2024 році

Фільми Марвел включають серію американських супергеройських фільмів і телесеріалів, створених Марвел студія. Шоста фаза несе всі проєкти Marvel Studios з осені 2024 року по листопад 2025 року.

Блейд

Blade замикає список “Фільми Marvel 5 фази”. Він розповідає історію Блейда, вампіромисливця з надприродними здібностями. Він бореться проти вампірів та інших істот ночі, намагаючись захистити людство від зла.

Капітан Америка: Дивний новий світ

Фільм продовжує сагу про легендарного супергероя Стіва Роджерса, більше відомого як Капітан Америка. У новій главі його епопеї, герой опиняється в абсолютно новій реальності, що відрізняється від усього, що він бачив раніше.

У промо-ролику глядачі можуть спостерігати, як Капітан Америка стикається з новими перешкодами і ризиками, виявляючи, що його батьківщина, яку він колись захищав, зазнала змін. Разом із маленькою групою надійних союзників він має розгадати таємниці та інтриги, щоб повернути колишні цінності, за які він завжди боровся.

Фільм “Капітан Америка: Дивовижний новий світ” обіцяє запропонувати глядачам динамічні бойові епізоди, глибоку емоційність і актуальні соціальні коментарі. Ми спостерігатимемо за пригодами Капітана Америки, його боротьбою за правосуддя і його мандрівкою цим новим і непередбачуваним світом.


Громовержці

Фільм “Громовержці” розповідає історію групи супергероїв, відомих під назвою Громовержці. Ці незвичайні герої об’єднуються, щоб впоратися з погрозами і злочинністю, які не можуть бути зупинені звичайними силами правопорядку.

Кожен член команди Громовержців володіє унікальними здібностями і силою, використовуючи свої навички для захисту світу від зла. Вони стоять разом у битві проти лиходіїв і злочинців, кожен з них повинен подолати свої власні демони та випробування.

Фільм “Громовержці” обіцяє глядачам захопливі бойові сцени, динамічні сюжетні повороти та епічні протистояння. Ми слідкуватимемо за пригодами Громовержців, їхньою боротьбою зі злочинністю та внутрішніми конфліктами, які їм доведеться подолати, щоб стати справжньою командою героїв.


Marvel не втомлюється дивувати і надихати своїх шанувальників своїми приголомшливими кінотворами. На нас чекає величезна кількість продовжень і абсолютно нових історій, які ще більше розширять уже відомий нам кіновсесвіт. Будуть представлені абсолютно нові пригоди у фільмах, таких як “Капітан Америка: Дивний новий світ” і “Громовержці”. Кожен із цих проєктів буде сповнений захопливих сюжетних ліній, грандіозних битв і непередбачуваних сюжетних поворотів, які утримають нас у напрузі та змусять із нетерпінням чекати на те, що станеться далі.


Якщо ми забули про якийсь цікавий фільм чи серіал, будь ласка напишіть його назву в коментарях. Допомогти нашому проекту ви можете поширивши посилання на форумах чи на інших сайтах.

У питанні розбирався:

Автор добірки, досвідчений кіноман. Переглянув сотні фільмів у різних жанрах, тому добре знає що порадити подивитись.

Оцініть автора
Додати коментар

** Залишіть свою думку про добірку, це допоможе нам стати кращими, а також для розвитку сайту.