28 найкращих фільмів з Тілем Швайґером

По акторах
Фільм дня:

Тіль Швайґер – одне з найяскравіших імен у світовому кінематографі, актор з харизмою, талантом і неперевершеним майстерністю перевтілення. Від глибоких драм до захоплюючих екшнів, його ролі завжди залишають неоднозначне враження і спонукають до рефлексії. У цій добірці ми зібрали 28 найкращих фільмів з участю Тіля Швайґера, що демонструють всю широту його акторського майстерніства. Приємного перегляду!

Манта, Манта (2023)

Через 30 років після подій фільму “Гонки на межі” Берті та Оша розлучені, а їхній син мріє йти слідами батька і стати гонщиком. Берті вже давно відмовився від гонок і тепер володіє автосервісом, який опиняється на межі банкрутства. Аби врятувати свій бізнес, він вирішує згадати минулі часи та взяти участь у “Гонці поколінь”. Однак молоді таланти не збираються так легко віддати йому головний трофей. А звідки взяти надійний автомобіль?…

Оригінальна назва:
Manta, Manta – Zwoter Teil
Актори:
Тіль Швайґер, Моріц Бляйбтрой, Нілам Фарук, Тіна Руланда, Вотан Вільке Мерінг, Тім Олівер Шульц, Емма Швайгер
Жанр:
Комедія
Країна:
Німеччина
Рейтинг:
IMDb – 3.3


Любий Курт / Курт (2022)

Курт та Лена переїжджають у старий будинок за містом, аби бути ближче до шестирічного сина Курта та його колишньої дружини Яни. Незабаром хлопчик гине внаслідок трагічної події, залишаючи за собою трьох дорослих, які не знають, як жити з цією втратою.

Оригінальна назва:
Lieber Kurt
Актори:
Марі Бурхард, Жасмін Герат, Тереза Хардер, Саймон Хатцль, Олександр Йованович, Херберт Науп, Гайнер Лаутербах,
Тіль Швайґер

Жанр:
Драма
Країна:
Німеччина
Рейтинг:
IMDb – 4.7


Небеса зачекають (2020)

Штеффі лише 16, її життя тільки починається: перше кохання, випускний, подорож із класом до Парижа. Але після несподіваного діагнозу лікарів усе це доведеться скасувати: Штеффі чекає важке лікування у лікарні. Проте у людини лише одне життя, і молодість надається також лише один раз. Що робити, якщо ти ще нічого насправді не встиг спробувати в цьому житті?

Оригінальна назва:
Gott, du kannst ein Arsch sein
Актори:
Хайке Макач, Тіль Швайґер, Бенно Фюрманн, Max Hubacher, Юрґен Фоґель, Жасмін Герат
Жанр:
Мелодрама, Комедія, Драма
Країна:
Німеччина
Рейтинг:
IMDb – 5.6


Зустріч випускників 2.0: Весілля (2020)

Відомий діджей Томас та його дівчина Лінда нарешті вирішили одружитися. Хоча невдача останнього альбому сильно пригнічує пару, Томас і Лінда налаштовані відзначити весілля, незважаючи на обставини. Паралельно Томас дізнається, що шлюб його найкращого друга Нільса потрапив під загрозу після 25 років спільного життя: Нільс виявив, що його дружина Джетта недавно була не вірна з іншим. Цим коханцем виявляється старий знайомий Томаса, який помер на його вечірці на честь холостяцтва. Тепер трьом друзям належить відвідувати похорони, під час яких все може змінитися. Головне — встигнути на весілля, а часу залишилося зовсім трохи. На щастя, всі згодні в одному: головне в житті — це кохання!

Оригінальна назва:
Die Hochzeit
Актори:
Тіль Швайґер, Семюел Фінці, Мілан Пешель, Lilli Schweiger, Штефані Штаппенбек, Katharina Schüttler
Жанр:
Комедія
Країна:
Німеччина
Рейтинг:
IMDb – 3.7


Зустріч випускників 1.0 (2018)

Коли Нільс, Томас і Андреас були молодими і їм було 18 років, вони відчували себе вічними. Однак запрошення на зустріч випускників через 30 років нагадує їм про те, наскільки невблаганно плине час. Друзі думали, що це чудовий привід знову зануритися в молодість: попереду мали бути веселі вечірки, алкоголь і цікаві зустрічі! Так було задумано на початку… Але натомість на них очікують проблеми середнього віку, болючі рани минулих стосунків і зухвала донька тієї жінки, яку Томас так кохав: 17-річна Лілі полюбляє вчити життя старших. Велика порція гелію, купа коктейлів і лекція про наслідки вживання “екстазі” перевертають їхні плани. Але коли поверталися додому, вони розуміють, що в житті головне – це друзі, рідні та справжнє кохання!

Оригінальна назва:
Klassentreffen 1.0
Актори:
Тіль Швайґер, Семюел Фінці, Мілан Пешель, Lilli Schweiger, Штефані Штаппенбек, Katharina Schüttler
Жанр:
Комедія, Драма
Країна:
Німеччина
Рейтинг:
IMDb – 3.7


Гарячі копи (2018)

Чи зможуть дружньою командою стати бунтівний оперативник, який ігнорує недолугі накази керівництва, і поліцейський-початківець, що живе за суворими інструкціями? Перед цим дуетом викрадають дочку лідера однієї зі східноєвропейських держав, і тепер, щоб заслужити повагу, їм необхідно врятувати дівчину. Але відмінність у їхніх методах роботи може призвести до хаосу в будь-якій справі, яку вони починають.

Оригінальна назва:
Hot Dog
Актори:
Тіль Швайґер, Маттіас Швайгхефер, Йоахім Пауль Ассбьок, Девід Брукнер
Жанр:
Екшн, Комедія
Країна:
Німеччина
Рейтинг:
IMDb – 4.0


Нік у неробочий час (cеріал, 2016)

Старший інспектор кримінальної поліції Нік Чіллер тимчасово звільнений від служби. Перебуваючи на примусовому відпочинку, він намагається відновити стосунки з дочкою Ленні, глибоко враженою загибеллю матері. Одного разу дівчина, вирішивши помститися вбивці своєї матері, зникає, не попередивши нікого. Напарник Чіллера, який зумів відстежити останнє місце розташування її телефону, доповів, що Ленні в Стамбулі. Але це несе в собі загрозу, оскільки там ховається їхній заклятий ворог і вбивця дружини, Фірат Астан, який втік із в’язниці. Нік із напарником вирушають до Туреччини, щоб знайти Ленні, але там дізнаються, що вони запізнилися: дівчину викрав злочинець на ім’я Сулейман Шекер і продав її в рабство в Росію.

Оригінальна назва:
Tschiller: Off Duty
Актори:
Тіль Швайґер, Ральф Меллер, Роберт Маазер, Беррак Тюзюнатач, Ерол Афсін, Луна Швайгер
Жанр:
Кримінал, Драма, Детектив
Країна:
Німеччина
Рейтинг:
IMDb – 4.3


Конні та компанія (2016)

Конні та її друзі відвідують місцеву школу, де їхнє життя ускладнюється через тиранічного директора. Цей директор не тільки не переносить учнів, а й розробляє підступний план з використання домашніх тварин учнів у своїх зловмисних задумах. Чи зможуть Конні та її друзі об’єднати свої зусилля, діяти спільно та протистояти задумам директора?

Оригінальна назва:
Conni & Co.
Актори:
Емма Швайгер, Oskar Keymer, Айріс Бербен, Lisa Bitter, Кен Дюкен, Lui Eckhardt, Тіль Швайґер
Жанр:
Комедія, Пригоди, Сімейний
Країна:
Німеччина
Рейтинг:
IMDb – 4.0


Четверо проти банку (2016)

Доля зводить чотирьох людей, які втратили всі свої гроші через авантюрні угоди банку. У розпачі і бажаючи повернути своє, вони вирішують пограбувати той самий банк, який став причиною їхніх бід.

Оригінальна назва:
Vier gegen die Bank
Актори:
Антьє Трауе, Тіль Швайґер, Олександра Марія Лара, Маттіас Швайгхефер, Яна Палласке, Міхаель Хербіг, Ян Йозеф Ліферс
Жанр:
Комедія, Кримінал
Країна:
Німеччина
Рейтинг:
IMDb – 5.8


Мед в голові (2014)

Розповідь про молоду Тільду, 11 років, яка глибоко прив’язана до свого діда Амандуса. Коли в нього виявляють хворобу Альцгеймера, і батьки, на думку дівчинки, вирішують відправити його до будинку для людей похилого віку, Тільда наважується на відчайдушний крок. Вона тікає з дідусем до чарівної Венеції, де півстоліття тому Амандус запропонував своїй майбутній дружині – бабусі Тільди – стати його супутницею життя. Тільда вірить, що в цьому місці дідусь зможе згадати минуле і повернутися до своїх спогадів.

Оригінальна назва:
Honig im Kopf
Актори:
Емма Швайгер, Дітер Халлерворден, Тіль Швайґер, Паскуале Алеарді, Марко Борьеро, Алекса Бруннер, Клаудіо Кайоло
Жанр:
Комедія, Драма, Сімейний
Країна:
Німеччина
Рейтинг:
IMDb – 6.5


Ласкаво просимо у Гамбург (серіал, 2013)

Детектив Нік Чіллер, самотній батько доньки-підлітка, служить у поліцейській дільниці Гамбурга. Його бурхливий характер і готовність іти на ризик часто стають причиною складнощів у роботі. Через його характер у Ніка не затримується надовго жоден партнер, тому що перебувати поруч із Чіллером – означає перебувати в небезпеці. Цього разу Нік береться за розслідування справ про злочинне угруповання, що діє в гамбурзькому порту.

Оригінальна назва:
Willkommen in Hamburg
Актори:
Тіль Швайґер, Тім Вайлд, Луна Швайгер, Марк Вашке, Едіта Маловчич, Фахрі Ярдім
Жанр:
Кримінал, Драма, Детектив
Країна:
Німеччина
Рейтинг:
IMDb – 6.0


Кур’єр (2012)

У центрі сюжету картини – сміливий кур’єр, завданням якого є доставка маленької валізи таємничому кримінальному босові, чиє місце розташування оповите таємницею. На шляху до виконання завдання йому протистоять як корумповані законослухняні органи, так і постаті тіньового світу, які переслідують його через усю країну.

Оригінальна назва:
The Courier
Актори:
Джефрі Дін Морґан, Джозі Хо, Тіль Швайґер, Міґель Феррер, Лілі Тейлор, Марк Марголіс
Жанр:
Екшн, Кримінал, Трилер
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 4.5


Янгол-охоронець (2012)

Захоплюючий трилер оповідає про Макса, колишнього військового, який тепер забезпечує захист свідкам. Коли молода сирота Ніна стає свідком злочину, скоєного впливовим бізнесменом, їй загрожує небезпека з боку цього могутнього ворога. Вона стає вразливою мішенню для нього. Однак в особі Макса вона знаходить не тільки захист, а й надійного стража, готового ризикувати заради її безпеки.

Оригінальна назва:
Schutzengel
Актори:
Тіль Швайґер, Луна Швайґер, Моріц Бляйбтрой, Кароліні Шух, Гайнер Лаутербах, Райнер Пліч, Херберт Науп
Жанр:
Екшин, Кримінал, Драма
Країна:
Німеччина
Рейтинг:
IMDb – 5.7


Чоловіки у великому місті 2 (2011)

Комедійний сюжет розповідає про чотирьох чоловіків із різними характерами та професіями. Один власник кафе і напередодні батьківства, другий шукає роботу, третій – музичний продюсер з любов’ю до пригод, а четвертий переживає розлучення. Що шукають ці чоловіки? Відповідь залишається загадкою. Одне ясно: всі вони жадають щастя і справжнього кохання.

Оригінальна назва:
Männerherzen… und die ganz ganz große Liebe
Актори:
Тіль Швайґер, Ніка фон Альтенштадт, Юстус фон Донаньї, Міна Тандер, Фріц Карл, Паскуале Алеарді
Жанр:
Мелодрама, Комедія
Країна:
Німеччина
Рейтинг:
IMDb – 6.2


Спокусник 1, 2 (2011, 2013)

Письменник на ім’я Генрі страждає через кохання, що не минуло, і творчий застій. Раптом йому пропонують написати сценарій для фільму, де одну з ролей виконає його колишня кохана Катаріна, до якої його почуття не охололи. Генрі бачить шанс на відновлення стосунків, проте поява маленької Магдалени вносить свої корективи.

Оригінальна назва:
Kokowääh
Актори:
Тіль Швайґер, Мерет Беккер, Годе Бенедікс, Анна-Софі Бріст, Семюел Фінці, Жасмін Герат, Нуман Акар
Жанр:
Комедія
Країна:
Німеччина
Рейтинг:
IMDb – 6.3


Безславні виродки (2009)

Друга Світова війна, Франція під німецькою окупацією. Американський загін євреїв під командуванням лейтенанта Альдо Рейна безжально переслідує німецьких солдатів, вбиваючи їх або знімаючи скальпи. Чутки про їхні діяння досягають Гітлера, і він наказує Гестапо покінчити з американцями. Одночасно союзні сили привласнюють Альдо і його команді місію усунення керівництва Третього Рейху. У цій складній операції ключові ролі відіграють відома німецька акторка, яка співпрацює з Союзниками, єврейка, яка прагне помсти за своїх рідних, і вищий офіцер Німеччини, який спостерігає за тим, що відбувається, зі своєї точки зору.

Оригінальна назва:
Inglourious Basterds
Актори:
Елай Рот, Бред Пітт, Мелані Лоран, Крістоф Вальц, Елай Рот, Майкл Фассбендер
Жанр:
Комедія, Пригоди, Військовий
Країна:
США, Німеччина
Рейтинг:
IMDb – 8.3


Чоловіки у великому місті / Серця чоловіків (2009)

Герої цієї історії – чоловіки з різними життєвими сценаріями: від Джерома, музичного продюсера з розв’язними манерами, до Гюнтера, задумливого романтика. Ніклас – успішний менеджер, а Роланд – чиновник метрополітену, чиє життя сповнене драми.

Оригінальна назва:
Männerherzen
Актори:
Крістіан Ульмен, Надя Уль, Тіль Швайгер, Вотан Вілке Мерінг, Максим Мехмет, Яна Палласке, Флоріан Девід Фітц
Жанр:
Комедія
Країна:
Німеччина
Рейтинг:
IMDb – 6.3


Півтора лицаря: В пошуках викраденої принцеси Херцелінди (2008)

Був один король, у якого була дочка на ім’я Херцелінда. Поруч із принцесою служив вірний лицар Ланце. Їхні серця билися в унісон, але визнати свої почуття одне одному вони не наважувалися. Однак, коли Чорний лицар викрав принцесу, Ланце без вагань вирушив на її порятунок. У цій подорожі йому довелося об’єднатися з не найхоробрішим напарником – боягузливим псевдорицарем-турком.

Оригінальна назва:
1½ Knights – In Search of the Ravishing Princess Herzelinde
Актори:
Тіль Швайґер, Рік Каваніан, Юлія Дітце, Томас Готтшалк, Удо Кір
Жанр:
Комедія
Країна:
Німеччина
Рейтинг:
IMDb – 3.7


Фар Край (2008)

Джек Карвер опиняється в пастці на віддаленому тропічному острові. Це місце приховує безліч таємних лабораторій, де підступний професор створює супер-мутантів. Джеку доведеться стати на шлях смерті та протистояти небезпечним створінням зловісного вченого, які прагнуть свободи.

Оригінальна назва:
Far Cry
Актори:
Тіль Швайгер, Еммануель Вож’є, Наталі Авелон, Удо Кір, Кріс Коппола, Ральф Мюллер, Крейг Фейрбрасс, Майкл Паре
Жанр:
Екшн, Пригоди
Країна:
Німеччина, Канада
Рейтинг:
IMDb – 3.2


Красунчик 1, 2 (2007, 2009)

Після восьми місяців за ґратами журналіста на ім’я Людо випущено на умовне звільнення з умовою проходження курсу трудотерапії. Тепер йому належить провести триста годин у дитячому садку. Досвіду спілкування з маленькими бешкетниками у Людо немає, але серед співробітників садка він зустрічає старе знайоме обличчя…

Оригінальна назва:
Keinohrhasen
Актори:
Тіль Швайґер, Нора Чірнер, Маттіас Швайгхефер, Алвара Хефельс, Юрген Фогель, Рік Каваніан
Жанр:
Комедія, Драма, Романтичний
Країна:
Німеччина
Рейтинг:
IMDb – 6.5


В один бік (2006)

Едді Шнайдер – талановитий креативний директор у рекламній компанії, якою володіє батько його майбутньої дружини. Його майбутнє виглядає яскравим: очікуються успіх, кар’єра, найближче весілля. Однак, надавши алібі агресору і врятувавши його від ув’язнення, Едді стає ціллю для спраглої помсти жертви насильства.

Оригінальна назва:
One Way
Актори:
Тіль Швайґер, Лоурен Лі Сміт, Себастьєн Робертс, Майкл Кларк Дункан, Ерік Робертс, Арт Хіндл, Соня Смітс
Жанр:
Трилер
Країна:
Німеччина
Рейтинг:
IMDb – 6.1


На колесах / Де Фред? (2006)

Щоб порадувати розпещеного сина своєї дівчини, Фред вирішує подарувати йому баскетбольний м’яч із підписом зірки хлопчика улюбленої команди. Однак такий м’яч доступний тільки для інвалідів. Не довго думаючи, Фред вирішує тимчасово прикинутися інвалідом і хитрістю роздобути цей цінний сувенір. Але в процесі виконання цієї витівки він привертає увагу привабливої кінорежисерки Деніс, яка працює над стрічкою про вболівальників-інвалідів…

Оригінальна назва:
Wo ist Fred?
Актори:
Тіль Швайґер, Олександра Марія Лара, Юрґен Фогель, Аня Клінг, Крістоф Марія Хербст, Таня Вензел, Паскуале Алеарді
Жанр:
Комедія, Мелодрама, Спортивний
Країна:
Німеччина
Рейтинг:
IMDb – 6.3


Босоніж / Босоніж по життю (2005)

Чи є пара більш незвичайна, ніж Нік і Лайла – постійний чужинець і молода жінка на межі відчаю? Працюючи всього одну добу прибиральником у психіатричній клініці, Нік несподівано рятує Лайлу від спроби самогубства. Після цього, Лайла, вразлива, але наполеглива, приходить до Ніка і залишається в його житті. Але чи можуть такі душі, поранені упередженістю та суспільними стереотипами, знайти в собі сили для щирих почуттів?

Оригінальна назва:
Barfuss
Актори:
Тіль Швайґер, Йоханна Вокалек, Надя Тіллер, Міхаель Мендль, Steffen Wink, Олександра Нелдель
Жанр:
Мелодрама, Комедія, Драма
Країна:
Німеччина
Рейтинг:
IMDb – 7.1


Ю-429. Підводна в’язниця / В руках у ворога (2004)

3 червня 1943 року субмарина США класу “Риба-меч” вирушила в Атлантику. Протягом багатьох тижнів екіпаж чув тільки тренувальні сигнали і був незадоволений молодим і рішучим капітаном Рендаллом Салліваном, направленим зі штабу ВМФ. Але 2 серпня справжня тривога прорізала повітря: недалеко від американського узбережжя “Риба-меч” зіткнулася з німецьким підводним крейсером Ю-429.

Після торпедного зіткнення американська субмарина затонула, більшість команди загинула. Тих, хто вижив, підібрали німці. Вони не підозрювали, що разом із полоненими на їхній борт потрапив і менінгіт, який загрожував життю кожного, незалежно від національності…

Оригінальна назва:
In Enemy Hands
Актори:
Вільям Мейсі, Тіль Швайґер, Томас Кречман, Кларк Ґреґ, Скотт Каан, Rene Heger
Жанр:
Екшн, Військовий, Драма, Трилер
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.0


Білий ведмідь (1998)

Лео, досвідчений найманий убивця, промахнувся у своєму останньому завданні і тепер став мішенню самим. Ніка, допустивши промах, не змогла доставити важливий автомобіль за місцем призначення. Його викрали двоє хлопців, Фабіан і Реза, не здогадуючись про неприємності, в які вони потрапили. Лео і Ніка зустрічаються в затишній пивній, усвідомлюючи, що їм потрібні одне одному, хоч їхні дні, можливо, вже полічені…

Оригінальна назва:
Der Eisbär
Актори:
Тіль Швайгер, Бенно Фюрманн, Флоріан Лукас, Юрген Таррач, Тьєррі Ван Вервеке, Ральф Херфорт, Ральф Рихтер
Жанр:
Екшн, Трилер
Країна:
Німеччина
Рейтинг:
IMDb – 6.5


Достукатись до небес (1997)

Два хлопці, Мартін і Руді, стають сусідами в лікарняній палаті. Скоро стає зрозуміло, що у кожного з них мало часу. Коли зі стіни падає розп’яття, виявляючи пляшку текіли, вони вирішують взяти це як знак. Хлопці викрадають рідкісний “мерседес” з метою виконати останнє бажання Руді – побачити океан. Однак машина виявляється власністю мафіозі, а в багажнику – мільйон у доларах. Тепер за ними йде гонка.

Оригінальна назва:
Knockin’ on Heaven’s Door
Актори:
Тіль Швайґер, Ян Йозеф Ліферс, Тьєррі Ван Вервеке, Моріц Бляйбтрой, Хуб Стапель, Леонард Лансінк
Жанр:
Екшн, Комедія, Драма, Кримінал
Країна:
Німеччина
Рейтинг:
IMDb – 7.8


Бандит (1997)

90-ті роки. Гері Брутецкі, злочинець із репутацією хулігана і грубіяна, змішаної крові – напіванглієць, напівополяк, – у рамках програми соціалізації після англійської в’язниці вирушає до Румунії. Його призначають працювати в дитячий притулок. Це місце нагадує пекло на землі. Єдиний промінь надії для дітей – продаж їх на Захід.

Оригінальна назва:
Bandyta
Актори:
Тіль Швайґер, Поллі Вокер, Піт Постлетуейт, Джон Гарт, Іда Джаблонська, Ентоні Хіггінс
Жанр:
Драма
Країна:
Польща, Німеччина, Франція
Рейтинг:
IMDb – 6.4


Ризиковані гонки (1991)

Берті – справжній гонщик із серцем на висоті. Його оточують віддані друзі, а поруч є кохана Оші. Але його справжня слабкість – це Manta B GTE, автомобільна легенда, найкращий на дорозі. Усе змінюється, коли Берті втягується в ризиковане парі з гонщиком Акселем, ризикуючи всіма грошима, накопиченими на квартиру для нього й Оші. Дорогою на перегони з Акселем, Берті вступає в протистояння з фанатом на BMW, що призводить до поломки його автомобіля. Тоді друг Берті, Герд, повідомляє, що Оші, очікуючи на дитину від Берті, залучилася до роману з Гельмутом, власником розкішного “Феррарі”, щоб викликати в нього ревнощі. І ось, наближається день вирішальної гонки…

Оригінальна назва:
Manta, Manta
Актори:
Тіль Швайгер, Тина Руланд, Мартин Армкнехт, Штефан Гебельхофф, Лена Сабина Берг, Надя Найденов, Беатрис Мановски, Карин Джонсон
Жанр:
Комедія
Країна:
Німеччина
Рейтинг:
IMDb – 5.7Якщо ми забули про якийсь цікавий фільм чи серіал, будь ласка напишіть його назву в коментарях. Допомогти нашому проекту ви можете поширивши посилання на форумах чи на інших сайтах.

У питанні розбирався:

Автор добірки, досвідчений кіноман. Переглянув сотні фільмів у різних жанрах, тому добре знає що порадити подивитись.

Оцініть автора
Який фільм з Тілем Швайґером Ваш фаворит?

** Залишіть свою думку про добірку, це допоможе нам стати кращими, а також для розвитку сайту.