Найкращі серіали з Костянтином Войтенком

По акторах

У цій добірці ми представимо вам найцікавіші та найсмішніші серіали, в яких Костянтин Войтенко зіграв головні ролі. Цей талановитий актор завоював серця глядачів своєю витонченою грою та неповторним стилем акторської майстерності.

Серіали з Костянтином Войтенком пропонують унікальний синтез емоцій – драми і комедійного сміху. Ви знайдете у цій добірці найкращі ролі українського актора.

Чарівник великого міста (~2023/2024)

За сюжетом, у цій історії троє нерозлучних друзів – Макс Бойко, Вітя Мельник і Даня Ковальчук, знаходять спосіб заробити гроші, але не зовсім легальний. Вони втілюють свою прибуткову бізнес-ідею, в якій кожен з них грає важливу роль. Макс, імітуючи екстрасенса під псевдонімом Миролюб, допомагає різним людям знайти втрачених рідних, примирити розлучених сім’ї і привернути удачу в житті.

Але одного дня, вони зіштовхуються з журналісткою Елею, яка спеціалізується на розкритті псевдо-магів. Її увага наближається до Макса, і тепер друзям потрібно придумати спосіб відвернути її увагу. Вони розробляють хитрий план, який здається їм найкращим варіантом. Але, щоб втілити його в життя, Максу доведеться здійснити справжнє диво.

Жанр:
комедія, детектив
Актори:
Ксенія Мішина, Сергій Журавльов, Костянтин Войтенко
Країна:
Україна


Ромео і Джульєтта з Черкас (2021, 2 сезон у виробництві)

Юля та Рома – щаслива закохана пара, яка мріє одружитися і побудувати спільне майбутнє. Проте їхні плани на весілля стикаються з перешкодами через давню ворожнечу між їхніми батьками. Ситуація важка, але їм не здаватися, і вони вирішують діяти. Героям доведеться попрацювати над примиренням своїх батьків і розробити план, який допоможе їм здійснити їхню мрію.

Жанр:
ситком
Актори:
Костянтин Войтенко, Поліна Василина, Андрій Пономаренко
Країна:
Україна

Зречення (2020)

Ще в юності хлопець розірвав стосунки зі своїм батьком, який був зв’язаний з кримінальним світом. Він навіть змінив своє прізвище на дівоче прізвище своєї матері. Відокремлення від батька сталося після того, як хлопець відмовився йти по стопах батька і вибрав чесний шлях, проте це призвело до постійних мук сумління.

Але у дорослому житті все стає складніше. Доля зводить його з колегою Сашою, яка працює оперативницею. Після того, як між ними закохалися, минуле Влада починає повертатися. Тепер хлопець більше не може приховувати свою родинну історію, і йому доведеться зіткнутися зі своїм батьком та минулим, яке він так довго намагався забути.

Жанр:
детектив, мелодрама
Актори:
Макар Тихомиров, Наталія Бабенко, Артем Позняк, Костянтин Войтенко
Країна:
Україна

Толока (2020)

Український історичний фільм, екранізація балади Тараса Шевченка «У тієї Катерини хата на помості…».

Жанр:
історичний
Актори:
Іванна Іллєнко, Дмитро Лінартович, Богдан Бенюк, Костянтин Войтенко
Країна:
Україна

Будиночок на щастя (2018, 5 сезон у виробництві)

Ця історія розповідає про захопливі пригоди молодих людей – Макса і Маші, які змінили своє життя, переїхавши з Києва в спокійне село Сеньківка. Вони мріють відкрити два незвичайних бізнеси – страусову ферму та салон краси. Та всі випробування у них лише попереду…

Жанр:
ситком, комедія
Актори:
Костянтин Войтенко, Віталіна Біблів, Назар Задніпровський
Країна:
Україна

Коли ми вдома (2014, 2017, 2022)

Телеканал СТБ пропонує глядачам захопливий гумористичний серіал, який жартівливо та нехитрою формою пересмішує ситуації з повсякденного життя українців. Кожна мініатюра, яку можна побачити у серіалі, миттєво відображає різні сцени з власного життя глядача.

Жанр:
комедія
Актори:
Станіслав Боклан, Кирило Бін, Костянтин Войтенко
Країна:
Україна

Село на мільйон (2016-2017)

Троє кузенів – Катя, Коля і Тимур – отримують неймовірну спадщину від свого дідуся Юхима Кібця: мільйон євро! Але разом з цими грошима є одна умова: вони повинні переїхати зі своїх рідних міст – Львова, Миколаєва та Києва – до села Куляби на Тернопільщині і там прожити принаймні рік, не залишаючи село більше ніж на 24 години.

Це вимога дідуся, який хотів, щоб його спадкоємці відчули життя селян, а також зблизилися зі своїми корінями. Але це завдання не так просте, як здається. І, як зазвичай у таких історіях, є зворотний бік медалі. Якщо хоча б один із спадкоємців не зможе виконати умову і покине село, то гроші перейдуть в руки сільського голови Івана.

Жанр:
комедія
Актори:
Дмитро Сова, Анна Кошмал, Костянтин Войтенко
Країна:
Україна

Джерело: imdb.com
Якщо ми забули про якийсь цікавий фільм чи серіал, будь ласка напишіть його назву в коментарях. Допомогти нашому проекту ви можете поширивши посилання на форумах чи на інших сайтах.

У питанні розбирався:

Автор добірки, досвідчений кіноман. Переглянув сотні фільмів у різних жанрах, тому добре знає що порадити подивитись.

Оцініть автора
Додати коментар

** Залишіть свою думку про добірку, це допоможе нам стати кращими, а також для розвитку сайту.