Історичні фільми у жанрі фентезі

Фентезі
Фільм дня:

Історичне фентезі – незвичайний та цікавий напрямок. У картинах цього жанру реальні події переплітаються з містикою і чарами. Ця добірка включає найкращі фентезі фільми, які сподобаються як шанувальникам історичного кіно, так і любителям фантазійного жанру.

Герой (2002)

Дивовижний китайський фільм показує царство Цинь, яке переживає лихоліття. Правитель оголошує, що щедро нагородить того, хто переможе трьох його найлютіших ворогів. З’являється герой Безіменний, котрий стверджує, що переміг усіх трьох. Він розповідає правителю свою версію, але той не вірить і ділиться іншою історією, яку сам вважає правдою. Але що сталося насправді, глядачі можуть дізнатися лише з третьої розповіді.

Оригінальна назва:
Ying xiong
Актори:
Джет Лі, Тоні Люн Чу Вай, Мегі Чун…
Країна:
Китай, Гонконг
Рейтинг:
IMDb – 7.9
12+


300 спартанців (2007)

Це американська картина, в основі якої лягла історія про греко-перські війни. Перський правитель хоче захопити землі спартанців. Але цар Леонід збирає 300 добровольців і висувається у похід, щоб не дати ворожим військам підійти до міста. Воїни хоробро відбивають атаки персів і відкидають будь-яку пропозицію здатися. Але серед спартанців виявляється зрадник – горбочок Ефіальт, який погоджується провести персів секретною дорогою в обмін на винагороду.

Оригінальна назва:
300
Актори:
Джерард Батлер, Майкл Фассбендер, Вінсент Ріган…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 7.7
18+


Лабіринт фавна (2006)

Історичний фільм у стилі фентезі, дія якого відбувається у двох світах: реальному та магічному. Картина показує часи громадянської війни Іспанії. Паралельно сюжет також розвивається у чарівному світі, що оточує юну Офелію. Героїня приїжджає разом із своєю матір’ю у провінційну глибинку. Там влаштувався загін, який має знищити місцевих партизанів. Командує військовим вітчим Офелії. Гуляючи на околицях містечка, дівчина потрапляє у чарівний лабіринт.

Оригінальна назва:
El laberinto del fauno
Актори:
Івана Бакеро, Серхі Лопес, Марібель Верду…
Країна:
Мексика, Іспанія
Рейтинг:
IMDb – 8.2
18+


Час відьом (2010)

Кіно про складний період життя Європи, зняте як історичне фентезі. Події у фільмі датовані XIV століттям та розповідають про часи хрестових походів та епідемію чуми. Два лицарі самовільно покидають Тевтонський орден та армію. Вони повертаються додому, де їм звинувачують у дезертирстві. Але кардинал повідомляє, що вони можуть уникнути покарання. Для цього лицарям доведеться доставити відьму, яку підозрюють у тому, що вона спричинила епідемію чуми.

Оригінальна назва:
Season of the Witch
Актори:
Ніколас Кейдж, Рон Перлман, Стівен Кемпбелл Мур…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 5.4
18+


47 ронінів (2013)

Драматична картина, основу якої – японська притча. Вона розповідає про 47 самураїв, які поклялися помститися за вбивство свого пана. Кодекс честі свідчить, що самурай не може залишатися живим, якщо не вберіг життя господаря. Але герої фільму обирають вигнання та долю ронінів, щоб убивця не залишився безкарним. Також героям належить битися з таємничими силами зла та захистити від них мешканців села.

Оригінальна назва:
47 Ronin
Актори:
Кіану Рівз, Хіроюкі Санада, Ко Сібасакі…
Країна:
США, Велика Британія, Японія, Угорщина
Рейтинг:
IMDb – 6.3
12+


Тринадцятий воїн (1999)

Історичний фентезі фільм про арабського поета і мандрівника продовжує список найкращих картин цього жанру. Дія відбувається у Х столітті, коли поета Ахмеда ібн Фадлана виганяють із палацу та відправляють на північ як посол. Волею нагоди герой потрапляє до скандинавського короля, землі якого долають чудовиська. У похід проти сил зла відправляють 13 воїнів, останнім з яких стає Ахмед ібн Фадлан.

Оригінальна назва:
The 13th Warrior
Актори:
Антоніо Бандерас, Омар Шаріф, Дайан Венора…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.6
18+


Кривава графиня – Баторі (2008)

Історичний фільм із елементами фентезі показує альтернативний погляд на історію графині Баторі. Її особистість уже багато століть огорнута легендами. Деякі історики вважають жінку страшною та кривавою вбивцею. Єлизавету Баторі прийнято виставляти мучителькою молодих дівчат, але в даному фільмі її життя показане зовсім інакше. Графиня постає як жертва змов та гонінь із боку церкви.

Оригінальна назва:
Bathory
Актори:
Анна Фріл, Карел Роден, Вінсент Ріган…
Країна:
Словаччина, Угорщина, Чехія, Велика Британія, Франція
Рейтинг:
IMDb – 5.9
18+Якщо ми забули про якийсь цікавий фільм чи серіал, будь ласка напишіть його назву в коментарях. Допомогти нашому проекту ви можете поширивши посилання на форумах чи на інших сайтах.

У питанні розбирався:

Автор добірки, досвідчений кіноман. Переглянув сотні фільмів у різних жанрах, тому добре знає що порадити подивитись.

Оцініть автора
Додати коментар

** Залишіть свою думку про добірку, це допоможе нам стати кращими, а також для розвитку сайту.