Комедії про примар та привидів

Комедії
Фільм дня:

Примари зазвичай стають центральними персонажами фільмів жахів , але деякі комедії теж лише виграють від їхньої присутності. Щоб переконатися в цьому, ознайомтеся з нашим списком найкращих комедій про привидів 2000-х.

Будинок з приколами (2003)

Одна з найвідоміших комедій про привидів і парфумів розповідає про сімейство Еверсів. Подружжя є ріелторами, які сконцентровані на своїй роботі. Якось їм пропонують оглянути старовинний маєток. Розуміючи, що ця справа нешвидка, Еверс вирішують якийсь час провести там зі своїми дітьми.

Дивності не змушують на себе чекати. У старовинному особняку герої натикаються на різних парфумів, таємні кімнати та балакучі кулі. Незабаром вони зовсім мимоволі втягуються в протистояння, затіяне привидами.

Пастка для привида (2015)

Життя одинадцятирічного хлопчика Тома дивовижним чином перетворюється, коли він опиняється в підвалі власного будинку, і там знайомиться з досить привабливим привидом, що представився Х’юго.

Школярі належить виявити немислиму хоробрість і завзятість, щоб допомогти новому другу. Примара хоче повернутися додому, і Том намагається посприяти цьому на пару з новою знайомою, Хетті. Персонажі фільму долають безліч перешкод, сподіваючись перемогти Стародавній Дух Льоду, який загрожує неприємностями всьому місту.

Наречена з того світу (2008)

Кейт і Генрі планують одружитися, але весілля затьмарюється тим, що наречена виявляється незадоволеною замовленою статуєю. Дівчина починає сваритися зі скульптором, і його злощасне творіння звалюється прямо на неї, що закінчується летальним кінцем.

Через рік, не перестаючи думати про безглузду загибель коханої, Генрі вирушає до медіуму. Молода людина ставиться до цих сеансів скептично, але йому справді вдається зв’язатися з Кейт. Тепер її примара робить все можливе, щоб уберегти Генрі від помилок, що нерідко ставить героїв фільму в незручні ситуації.

Будинок з паранормальними явищами (2013)

Список комедій для привидів важко уявити без фільмів, що пародують знамениті жахливості. Малкольм не може дочекатися дня, коли до нього перебереться кохана Кіша. Хлопець будує грандіозні плани щодо їхнього подальшого спільного життя, але в перший же день з’ясовується, що пара по-різному уявляла собі проживання під одним дахом.

Упоравшись із першими розчаруваннями, Малкольм дізнається, що разом із дівчиною в особняку влаштувався і злісний привид, яким Кіша тепер одержима. Розуміючи, що зволікати не можна, герой звертається по допомогу до мисливців за привидами, екстрасенсу та священика.

Привиди колишніх подружок (2009)

З юних років Коннор Мід був пропаленим ловеласом, який без долі сумнівів міняє дівчат, постійно поповнюючи список «перемог». Хлопець не гребував одночасно зустрічатися з декількома закоханими в нього особами, а потім легко їх кидати. Перед очима у нього завжди був приклад дядечка Вейна, який колись навчив юного Коннора закохувати в себе найяскравіших красунь.

Родич уже давно відійшов у інший світ, але на урочистості з’явився до Міду у вигляді духу. Вейн намагається пояснити племіннику, що він жив неправильно і ні до чого доброго такий спосіб життя не приведе. Коннор не хоче слухати, адже він вже зацікавився симпатичною подружкою нареченої. І все ж таки йому доводиться переглянути звичні погляди, коли до нього починають з’являтися примари колишніх дівчат.

Сенсація (2006)

Список найкращих комедій про примар продовжує фільм про досвідченого журналіста Джо Стромбеля, який загинув одразу після відкриття, що в Лондоні орудує серійний маніяк. Потрапивши в інший світ, репортер не може заспокоїтися, адже така сенсація просто спливла з рук.

Незабаром Стромбел знаходить вихід із ситуації в особі студентки Сондри Пранські, яка вивчає журналістику і гостює у друзів у Лондоні. З’явившись дівчині, примара благає її не зволікати і взятися за небезпечне розслідування. Прислухавшись до доводів Джо, Пранські береться за цю справу.

Примарний патруль (2013)

Нік Уокер – молодий поліцейський , який загинув від рук невідомого зловмисника. Потрапивши в інший світ, копу зачитують перелік сумнівних діянь, за які йому уготоване місце в Чистилищі. Втім, Вокер може уникнути цієї долі, якщо погодиться на службу в Примарному патрулі як «потойбічний поліцейський».

Завдання таємничого підрозділу – виловлювати у світі живих погань, що ховається під виглядом пересічних людей. Нік, бажаючи паралельно розслідувати свою загибель, погоджується на нову посаду. Незабаром виявляється, що його напарником стає агресивний законник з Дикого Заходу.

Місто примар (2008)

Одна з найкумедніших комедій про примар у цьому списку фільмів розповідає про підприємця Френка Херлі. Внаслідок нещасного випадку бізнесмен гине. Через деякий час дантист-мізантроп ледь не виявляється на тому світі після загальної анестезії, але все ж таки йому вдається вижити.

Примітно, що після цього небезпечного випадку дантист відкриває здатність бачити і говорити з духами, і ті починають просити допомогти з їх незавершеними справами. Серед таких, що потребують, виявляється і Френк.

Ненормальне явище (2012)

Деймон Ділер завжди вважав себе циніком, але це не завадило йому стати провідним популярним шоу про паранормальні явища. Шоумен постійно починає розслідування, в результаті яких демонструє враженій публіці різних потойбічних сутностей. Сам Дилер у все це не вірить.

Якось його подруга Блер повідомляє, що в провінції Хіквіль був помічений Снігова людина. Деймон переконаний, що все це вигадки, але все ж таки вирушає в дорогу. З’ясовується, що команді доведеться зіткнутися зі справжнім демоном, і вперше в житті скористатися всіма знаннями про потойбіччя.

Мисливці за привидами (2016)

Замикає список комедій з привидів та привидів фільм, що став продовженням культового хіта.

Багато років тому мисливцям за привидами вдалося врятувати Нью-Йорк від паранормальних явищ, проте над мегаполісом нависла загроза. Еббі та Ерін збирають нову команду, яка має продовжити справу своїх знаменитих попередників.

Знаєте інші комедії про примар та привидів? Доповніть список фільмів у коментарях!


Якщо ми забули про якийсь цікавий фільм чи серіал, будь ласка напишіть його назву в коментарях. Допомогти нашому проекту ви можете поширивши посилання на форумах чи на інших сайтах.

У питанні розбирався:

Автор добірки, досвідчений кіноман. Переглянув сотні фільмів у різних жанрах, тому добре знає що порадити подивитись.

Оцініть автора
Додати коментар

** Залишіть свою думку про добірку, це допоможе нам стати кращими, а також для розвитку сайту.