20 найкращих корейських бойовиків

Бойовики
Фільм дня:

У чому неможливо звинуватити південнокорейське кіно, то це в бездушному копіюванні Голлівуду. Найрозтиражованіше кінокліше здатне заграти новими фарбами і обернутися не тим, чим здається, якщо за виробництво фільму беруться корейці. А вже щодо експериментів з жанрами і стилями вони попереду всієї планети. Усім, хто втомився від сумних штампів та передбачуваних сюжетів, рекомендуємо яскраву та різноманітну добірку найкращих корейських бойовиків останнього десятиліття.

Позбав нас від лукавого (2020)

Колишній співробітник спецслужб Іннам вже кілька років працює найманим убивцею. Повернувшись до Кореї з Японії після усунення глави одного з кланів якудзи, він вирішує покінчити з кримінальними справами та залишити країну. Але раптом Ін-нам дізнається, що його давню подругу було застрелено в Таїланді місцевими гангстерами, а її маленьку доньку викрадено. Чоловік вирушає до Таїланду на пошуки дитини, тоді як на неї самої оголошується полювання.

Оригінальна назва:
Daman akeseo guhasoseo
Актори:
Хван Джон-мін, Лі Джон-дже, Пак Чон-мін…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 6.8
18+


Час полювання (2020)

Дія фільму відбувається в недалекому майбутньому, де Південну Корею осягає фінансова катастрофа, і країна перетворюється на жебраки. Чунсок, який відсидів три роки у в’язниці за пограбування , виходить на волю, але його прихований видобуток перетворився на марний папір. Разом із парою вірних друзів він вирішує обчистити нелегальне казино та звалити із країни. Фантастична новинка кіно про пригоди трьох гангстерів вже увійшла до списку найкращих корейських бойовиків останніх років, незважаючи на те, що через пандемію фільм був позбавлений широкого прокату.

Оригінальна назва:
Sanyangui sigan
Актори:
Лі Дже-хун, Ан Дже-хон, Чхве У-щик…
Країна:
Корея Південна
Рейтинг:
IMDb – 6.3
18+


Майстер меча (2020)

Фільм переносить нас у XVII століття, епоху середньовічної корейської держави Чосон. Країна переживає не найкращі часи після повалення законного монарха. Найкращий воїн-фехтувальник Чосона Те-юль та його маленька дочка йдуть у гори, де ведуть тихе непримітне життя. Але одного разу солдати імперії Цин приходять до їхнього будинку і забирають дочку мечника у рабство. Щоб врятувати її, Те-юлю доведеться згадати та застосувати на практиці все своє мистецтво.

Оригінальна назва:
Geomgaek
Актори:
Чан Хек, Кім Хен-су, Джо Таслім…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 6.8
18+


Гангстер, коп та диявол (2019)

У топі нових корейських бойовиків історія, що пов’язала воєдино кримінального авторитету та поліцейського детектива у спільному полюванні на серійного вбивцю. Мафіозний бос раптово виявляється жертвою нападу невідомого і дивом уникає смерті. Щоб повернути собі статус в очах підлеглих він повинен знайти і вбити відморозок. Але єдиний, хто може йому в цьому допомогти – поліцейський детектив, який давно йде слідом маніяка .

Оригінальна назва:
Akinjeon
Актори:
Ма Дон-сок, Кім Му-ель, Кім Сон-гю…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 6.9
18+


Погані хлопці: Влада хаосу (2019)

Під час перевезення із тюремного автобуса втікає одразу кілька особливо небезпечних злочинців. Поліцейський детектив, у минулому керівник спеціального підрозділу, а нині пенсіонер, вирішує, що це його шанс повернутися до ладу. Він переконаний, що зі злочинністю треба боротися її ж методами, і витягає з в’язниць трьох рекрутерів у новий загін з упіймання втікачів. Бандит, шахрайка-професіоналка і поліцейський, який перевищував повноваження, на чолі з командиром вирушають на полювання.

Оригінальна назва:
Nappeun nyeoseokdeul: deo mubi
Актори:
Ма Дон-сок, Кім Сан-джун, Кім А-джун…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 6.1
18+


Велика битва (2018)

Наступний корейський фільм, знятий у жанрі історичного бойовика, бере за основу реальну епічну подію з історії стародавньої Кореї. У середині першого століття нашої ери, в ході війни між китайською імперією Тан і корейською державою Когурьо, відбулася легендарна битва при фортеці Ансі, що тривала 88 днів. Імператор династії Тан, що вирушив у завойовницький похід на Пхеньян з півмільйонним військом, ніяк не очікував, що нечисленний гарнізон фортеці виявиться настільки серйозною перешкодою на його шляху.

Оригінальна назва:
Ansiseong
Актори:
Чо Ін-сон, Нам Джу-хек, Пак Сон-ун…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 7.0
18+

Вам також може бути цікаво: 20 найкращих корейських фільмів останніх років


Шалений бик (2018)

Колишній колись гангстером Кан Дон-чхоль рішуче покінчив із злочинним минулим. Тепер у нього є кохана дружина та робота простого вантажника. Все було б чудово, якби не хитке фінансове становище. Дон-чхоль вирішує вкласти гроші в один ризикований бізнес , але того ж дня його супутницю викрадають. Чоловік звертається до поліції, але раптом отримує анонімний дзвінок – невідомі пропонують йому велику суму за відмову від пошуків дружини.

Оригінальна назва:
Seongnan hwangso
Актори:
Ма Дон-сок, Сон Джі-хе, Кім Сон-о…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 6.6
18+


Лиходійка (2017)

Гостросюжетний бойовик розповідає про долю дівчини-кіллера, яка працює на уряд Південної Кореї. Сирота Сук-хі з раннього дитинства виховувалась у мафіозному угрупованні, яке виростило з неї найманого вбивцю екстра-класу. Якось на дівчину виходять співробітники корейської спецслужби , запропонувавши їй угоду – 10 років роботи на уряд в обмін на нове життя та повну свободу. Сук-хи погоджується, але від привидів минулого не так просто втекти.

Оригінальна назва:
Aknyeo
Актори:
Кім Ок-пін, Щін Ха-гюн, Сон Джун…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 6.7
18+


Кримінальне місто (2017)

У самому кримінальному районі Сеула раптово розгорається конфлікт, який поступово переростає у повномасштабну війну двох бандитських угруповань. Вся справа в банді китайських іммігрантів, що заявляє права на нові території. Вони називають себе Хиксапа, і діють максимально зухвало та жорстоко, борючись за вплив та повний контроль над районом. Сюжет бойовика заснований на реальних подіях , що відбувалися у столиці Південної Кореї 2007-го.

Оригінальна назва:
Beomjoe dosi
Актори:
Ма Дон-сок, Юн Ге-сан, Чо Дже-юн…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 7.2
18+


Підставне місто (2017)

Наступний корейський бойовик з високим глядацьким рейтингом варто подивитися всім любителям комп’ютерних ігор. Затятий геймер Квон-ю у реальному житті простий безробітний хлопець, але в інтернеті – легендарний та непереможний вояка. Якось він знаходить втрачений мобільник і повертає його господині. Але наступного дня юнака затримує поліція. Власниця повернутого телефону вбита, а Квон-ю – перший у списку підозрюваних. Настає час перевірити насправді віртуальні бойові навички та фортеця інтернет-дружби.

Оригінальна назва:
Jojakdoen dosi
Актори:
Чи Чхан-ук, Щим Ин-ген, Про Джон-се…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 6.9
18+


Майстер (2016)

Глава великої компанії One Network Чин Хен Пхіль потрапляє у поле зору слідчих органів. Його підозрюють у причетності до корупційних схем та шахрайства. Вже півтора роки Дже Мен, начальник слідчої групи, шукає докази проти впливового бізнесмена. У результаті він виходить на одного з наближених до президента Чина, молодого начальника IT-відділу One Network. Маючи в своєму розпорядженні інформацію про гріхи того перед законом, Дже-Мен укладає угоду – умовний вирок в обмін на компромат на боса. Але Чин починає підозрювати зраду і вживає заходів у відповідь.

Оригінальна назва:
Maseuteo
Актори:
Лі Бен-хон, Кан Дон-вон, Кім У-бін…
Країна:
Корея Південна
Рейтинг:
IMDb – 6.6
18+


Вбивство (2015)

Дія цього південнокорейського фільму у жанрі бойовика переносить нас у далекий 1933-й, за часів японської окупації. Борці, що вижили за звільнення Кореї, змушені ховатися в Китаї, готують серію замахів на високопосадовців адміністрації загарбників. Група з трьох диверсантів – дівчата- снайпера та двох підривників, вирушає до Кореї, не здогадуючись, що серед них є зрадник, який працює на окупантів.

Оригінальна назва:
Amsal
Актори:
Чон Джі-хен, Ха Джон-у, Лі Джон-дже…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 7.3
18+


Спогади меча (2015)

Царствующая династія править древнім корейським державою Чосон вже багато років, але нинішній імператор настільки жорстокий зі своїми народом, що піднімається повстання. Його очолюють три найкращі майстри-мечники країни. Але влада спокушає одного з них високою державною посадою, і той зраджує своїх соратників. Один із борців за справедливість убитий, другий, рятуючи дочку загиблого друга, біжить у гори. Там він готує дівчинку до майбутньої помсти , навчаючи її мистецтву фехтування.

Оригінальна назва:
Hyeobnyeo, kalui gieok
Актори:
Лі Бен-хон, Чон До-он, Кім Го-ин…
Країна:
Корея Південна
Рейтинг:
IMDb – 6.4
18+


Важкий день (2014)

Поліцейський детектив Го Гонсу по дорозі на похорон матері збиває до смерті випадкового перехожого. Переконавшись без свідків, він ховає труп у багажнику і їде на церемонію. Раптом дзвонить колега, попереджаючи про те, що відділ внутрішніх розслідувань розпочав перевірку та проводить обшуки машин усіх співробітників. І це лише початок цілого ланцюжка проблем, які раптово звалюються на нещасного детектива. Завдяки хвацько закрученому та динамічному сюжету фільм досі входить до топ корейських кримінальних бойовиків.

Оригінальна назва:
Kkeutkkaji ganda
Актори:
Лі Сон-гюн, Чо Джин-ун, Чан Ін-соп
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 7.2
18+


Високі підбори (2014)

Головний герой бойовика з елементами  комедійної мелодрами , жорсткий та безкомпромісний детектив убивчого відділу Ю Чі-ук – зразок справжнього чоловіка. У боротьбі зі злочинцями він холоднокровний, не соромиться у виборі коштів і завжди йде до кінця. З колегами стриманий, неупереджений і незворушний. Ніхто не здогадується, яка таємниця ховається за цим фасадом. Насправді потаємна мрія Чі-ука – змінити стать і розпочати нове життя. детектив вже близький до цього кроку, але плани порушує серія нових злочинів, які потребують розслідування.

Оригінальна назва:
Haihil
Актори:
Чха Син-вон, Про Джон-се, Ісом…
Країна:
Корея Південна
Рейтинг:
IMDb – 6.6
18+


Таємна місія (2013)

Північна Корея відправляє до Сеула трьох агентів під прикриттям із туманним формулюванням – чекати подальших вказівок. Тепер це школяр , музикант і прибитий дурник, що живуть в одному з найбідніших кварталів. Професійні шпигуни та елітні бійці змушені довгий час бавити дні в очікуванні наказу, поступово звикаючи до такого життя. Але одного разу наказ нарешті надходить… З усіх корейських бойовиків цей фільм можна назвати найнетиповішим для жанру, оскільки елементи комедії та драми мають у ньому значно більше значення, ніж «бойова» складова.

Оригінальна назва:
Eunmilhage widaehage
Актори:
Кім Су-хен, Пак Кі-ун, Лі Хен-у…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 6.9
18+


Хваї (2013)

Банда гангстерів викрадає п’ятирічного хлопчика, сподіваючись на щедрий викуп. План зривається, грошей їм не видно, і бандити готові вбити хлопця, але ватажок вирішує питання по-своєму. Він називає його Хваї, і тепер це повноцінний член банди. Новій сім’ї необхідно навчити Хваї всьому, що вміють вони самі. До 17-річчя той стає справжнім фахівцем зі зламів, рукопашного бою та стрілянини. Настає час бойового хрещення, і юнакові доручають перше вбивство.

Оригінальна назва:
Hwai: goemuleul samkin ai
Актори:
Кім Юн-сок, Ё Джин-гу, Чо Джин-ун…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 7.0
18+


Я – вбивця (2012)

Крутий поліцейський бойовик розповідає історію полювання, що тривало, на корейського серійного вбивцю. детектив Чой Хьонг-гу переслідує небезпечного злочинця, на рахунку якого вже 10 жертв, але під час погоні лиходію вдається піти. Маніяк залягає на дно на довгі 15 років, доки не закінчується термін давності його злочинів. Тепер він несподівано виходить з тіні, публікуючи мемуари про свої звірячі вбивства. Книжка стає національним бестселером, а автор – зіркою телеекранів.

Оригінальна назва:
Naega salinbeomida
Актори:
Чон Дже-он, Пак Щі-ху, Чон Хе-гюн…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 7.1
18+


Людина з нізвідки (2010)

У нетовариського затворника Чха Тхещика, господаря невеликого ломбарду, є тільки один друг – сусідська дівчинка Со-мін. Лише з нею він може вести задушевні бесіди та бути самим собою. Але одного разу мама дівчинки потрапляє в неприємності, зв’язавшись із місцевими наркоторговцями , і разом із маленькою Со-мін опиняється у заручниках у бандитів. Дізнавшись про це, Тхещик знімає маску скромного тихоні, під якою ховається професійний убивця. Насправді назва «Людина з нізвідки» з’явилася лише у версії з озвучкою. У корейському оригіналі воно перекладається як «дядько» – звернення до дорослого незнайомцю.

Оригінальна назва:
Ajeossi
Актори:
Вон Бін, Кім Се-рон, Кім Тхе-хун…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 7.8
18+


Таємне возз’єднання (2010)

Лі, агент південнокорейської розвідки, веде таємне полювання на кілера з Півночі, що усуває зрадників комуністичного режиму. Агента-вбивцю курирує північнокорейський шпигун Сон Джівон. Секретна операція закінчується провалом для спецслужб обох сторін, обертаючись перестрілкою у центрі Сеула. Розвідник і шпигун отримують на повну кожний від свого командування – один звільнений з органів, інший звинувачується у зраді. Але через шість років їхня доля знову перетнуться.

Оригінальна назва:
Uihyeongjae
Актори:
Сон Кан-хо, Кан Дон-вон, Чон Гук-хван…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 6.9
18+Якщо ми забули про якийсь цікавий фільм чи серіал, будь ласка напишіть його назву в коментарях. Допомогти нашому проекту ви можете поширивши посилання на форумах чи на інших сайтах.

У питанні розбирався:

Автор добірки, досвідчений кіноман. Переглянув сотні фільмів у різних жанрах, тому добре знає що порадити подивитись.

Оцініть автора
Додати коментар

** Залишіть свою думку про добірку, це допоможе нам стати кращими, а також для розвитку сайту.