Найсмішніші корейські комедії

Комедії
Фільм дня:

Кожен народ має особливе почуття гумору, іноді незрозуміле для чужинців. Сучасні фільми корейців із жартами не менш гострими, ніж їхні соуси, знаходять шанувальників у всьому світі. Смішне кіно приправлене східним пряним колоритом, тонкою іронією та світлим смутком. Пропонуємо вам список найкращих корейських комедій у різних жанрах – від легких романтичних історій до відвертого фарсу.

Космічні чистильники (2020)

Дотепна новинка кіно – перший південнокорейський фантастичний блокбастер про космос. Завалена сміттям Земля стає непридатною для життя. Людство тераформує Марс, але за право переїхати на червону планету необхідно дорого заплатити. Компанія невдах, намагаючись заробити на зборі сміття, натикається на зброю масового знищення у вигляді дитини – андроїда і вирішує з максимальною вигодою продати небезпечну знахідку.

Оригінальна назва:
Seungriho
Актори:
Сон Джун-гі, Кім Тхе-рі, Чін Сон-гю…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 6.6
18+


Хітмен (2020)

Новий корейський фільм у жанрі комедії розповідає про секретного агента , який інсценував свою смерть. Колишній шпигун живе звичайним життям і, втілюючи мрію дитинства, малює комікси . Нечисленні читачі жорстоко стебляться над невдалим художником . У розпачі герой створює графічну історію, засновану на реальних шпигунських пригод. Дружина, щоб підтримати чоловіка, викладає комікс в інтернет, не думаючи про наслідки.

Оригінальна назва:
Hiteumaen
Актори:
Квон Сан-у, Чон Джун-хо, Хвану Силь-хе…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 6.3
18+


Екстремальна робота (2019)

Поліцейські з відділу боротьби з наркотиками ніяк не можуть підвищити розкриття і постійно отримують наздоганяння від начальства. За наведенням детективи починають стеження за бандою наркоторговців . Злочинці часто замовляють їжу у невеликому кафе. Щоб не зводити очей із лиходіїв, детективи вирішують викупити кафе. Несподівано з’ясовується, що готувати смажену курку у борців із злочинністю виходить набагато краще, ніж ловити бандитів.

Оригінальна назва:
Geukhanjikeop
Актори:
Рю Син-нён, Лі Хані, Чін Сон-гю…
Країна:
Корея Південна
Рейтинг:
IMDb – 7.1
18+


Той, хто сидить усередині (2019)

Повнометражна комедія з Південної Кореї торкається популярної теми обміну тілами . Товстий підліток -невдаха випадково падає з даху на впливового гангстера . Постраждалих відвозять до лікарні, де бандит, прийшовши до тями, виявляє себе в тілі тінейджера. В образі незграбного хлопця злочинному авторитету належить ходити до школи, протистояти нападкам однокласників, надзвичайно битися і залагоджувати свої кримінальні справи.

Оригінальна назва:
Nae aneui geunom
Актори:
Чин Ен, Пак Сон-ун, Ра Міран…
Країна:
Корея Південна
Рейтинг:
IMDb – 6.9


Шлюбна гармонія (2018)

Коли країну насуваються посуха і голод, найкращий спосіб виправити стан справ – вдало видати заміж принцесу. На серці вінценосної красуні претендують кілька багатих наречених, але кожен зі своїми недоліками. Молодий астролог робить прогнози щодо кожного союзу, але принцеса не бажає дотримуватися веління вищих сил. Дівчина залишає палац у пошуках свого справжнього щастя.

Оригінальна назва:
Gunghap
Актори:
Щим Ин-ген, Лі Сін-гі, Кім Сан-ген…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 6.3


Чудова примара (2018)

Паранормальну корейську комедію варто подивитися, щоб побачити незвичайне втілення сюжету про привид . Переслідуючи бандитів, поліцейський влучає в аварію. Навіть ставши безтілесною душею, детектив сповнений рішучості закінчити розслідування і покарати лиходіїв. Поліцейський знаходить людину, здатну контактувати з потойбічним світом, але той байдужий до правосуддя і не налаштований допомагати.

Оригінальна назва:
Wondeopul goseuteu
Актори:
Ма Дон-сок, Кім Ен-гван, Лі Ю-он…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 6.1

Вам також може бути цікаво: 20 корейських комедійних серіалів


Тато – це дочка (2017)

Нудний педантичний батько ніяк не може порозумітися з непосидючою дочкою-підлітком. Коли у чоловіка з’являється шанс отримати бажане підвищення, а дівчина отримує запрошення на довгоочікуване побачення, відбувається щось дивне: батько та дочка міняються тілами. Тепер, щоб не зруйнувати долі один одного, героям фільму мимоволі доведеться прагнути до порозуміння.

Оригінальна назва:
Appaneun ttal
Актори:
Юн Дже-мун, Чон Со-мін, Лі Іль-хва…
Країна:
Корея Південна
Рейтинг:
IMDb – 6.3


Братани (2017)

Корейський комедійний фільм про пригоди двох амбітних, але невдалих братів. Скромний викладач історії мріє про славу Індіани Джонса. Слабохарактерний архітектор прагне працювати у Європі. Смерть батька та несподівана спадщина можуть допомогти у реалізації амбіцій, але дорогою на похорон брати збивають дівчину. Незнайомка, що потрапила під колеса, втрачає пам’ять.

Оригінальна назва:
Buradeo
Актори:
Ма Дон-сок, Лі Дон-хві, Лі Хані…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 6.2


Кім Сон-даль (2016)

Маньчжури вторгаються в Корею і виганяють у рабство безліч людей. Хитрому хлопцеві вдається втекти з ворожого полону. Герой фільму виявляє талант шахрая і майстерно обманює впливових вельмож. Все більш і більш масштабні афери наближають юнака до помсти високопосадовцям, які зруйнували країну. В основу сюжету комедії покладено старовинну казку про шахрая, що примудрився продати річку.

Оригінальна назва:
Bongi Kim Seon-dal
Актори:
Ю Син-хо, Чо Дже-хен, Ко Чхан-сок…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 6.6


Двадцять (2015)

Смішно веселе кіно – корейська комедія про трійцю друзів, що відзначили двадцятиліття. Безтурботне дитинство вже позаду, але доросле життя з купою нерозв’язних проблем ще не настало. У хлопців різні характери, інтереси і цілі, але бажання не проґавити можливості, що відкриваються, згуртовує друзів. Насолоджуючись молодістю компанію чекають бурхливі пригоди, нестримні веселощі і не завжди успішні спроби підкорити дівчат своєї мрії.

Оригінальна назва:
Seumul
Актори:
Кім У-бін, Лі Джун-хо, Кан Ха-ниль…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 6.8
18+


Міс Дружина (2015)

Успішна кар’єристка збирається переїхати до США, щоб працювати у престижній юридичній компанії. Смерть у автокатастрофі порушує плани. Однак на небесах припустилися помилки – жінка не повинна була загинути. Повернути колишнє життя вищі сили не в змозі. У новому втіленні героїня фільму стає домогосподаркою з чоловіком, двома дітьми та безліччю побутових турбот.

Оригінальна назва:
Misseu waipeu
Актори:
Ом Джон-хва, Сон Син-хон, Кім Сан-хо…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 7.1
12+


Міс Бабуля (2014)

Сімдесятирічна старенька з крутим характером живе із сім’єю сина і конфліктує зі норовливою невісткою. Залишивши будинок, Про Маль-сун заходить у незвичайну фотостудію. Зроблений знімок перетворює літню героїню знову на двадцятирічну красуню. Молоде тіло і навчений досвідом розум відкриває масу нових можливостей. Виконавиця головної ролі у цьому смішному корейському фільмі здобула нагороди на кількох міжнародних фестивалях у номінації «краща акторка».

Оригінальна назва:
Susanghan geunyeo
Актори:
Щим Ін-ген, На Мун-хи, Пак Ін-хван…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 7.2
12+


Посібник з управління чоловіками (2013)

Чхве Бона працює асистентом режисера. Величезна кількість обов’язків та ненормований графік практично не залишають вільного часу. Після постійних стресів та безсонних ночей руки не доходять навіть просто привести себе до ладу. Щоб змінити життя, героїня, що втомилася від жахливого режиму, проходить курс з маніпуляції чоловіками і починає застосовувати теорію на практиці.

Оригінальна назва:
Namja sayongseolmyungseo
Актори:
Лі Щі-он, Про Джон-се, Пак Ен-Гю…
Країна:
Корея Південна
Рейтинг:
IMDb – 6.5


Найзвичайніша пара (2013)

Топ корейських комедій продовжує фільм про службовий роман між працівниками великого банку. Чоловік і жінка протягом трьох років приховували свої стосунки від колег, але стримати емоції після розставання у колишніх коханих не виходить. Чергова сварка розгорається на корпоративній вечері та надає стосункам нового імпульсу. Акторка, яка зіграла героїню, отримала премію Baeksang Arts Awards за найкращу жіночу роль.

Оригінальна назва:
Yeonaeui wondo
Актори:
Кім Мін-хі, Лі Мін-гі, Чхве Му-сон…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 6.3
12+


Пристебніть ремені (2013)

Звичайний пасажирський літак виконує рейс з Токіо в Сеул і влучає у бурю. Надзвичайна, але цілком вирішувана ситуація ускладнюється неординарними пасажирами та членами екіпажу. Похмільний пілот ще жодного разу не приземлявся самостійно. Бортпровідники жорстко конфліктують. Ексцентричний актор випромінює потоки лихослів’я. Кумедний фільм створює дивовижну атмосферу фарсу та абсурду.

Оригінальна назва:
Rolleo koseuteo
Актори:
Чон Гён-хо, Чхве Гю-хван, Хан Сон-чхон…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 5.7


Мій партнер (2012)

Романтична південнокорейська комедія з професійним озвученням . Молодий чоловік розлучився з дівчиною і дуже важко переживає розрив стосунків, а ось колишня кохана швидко знайшла собі нового залицяльника. Стражденному хлопцеві помилково дзвонить незнайомка і пропонує зайнятися сексом по телефону. Дивне знайомство переростає у постійне спілкування, а потім і на щось більше.

Оригінальна назва:
Naui PS pateuneo
Актори:
Чи Сон, Кім А-джун, Щін Со-юль…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 6.9
12+


Поліцейський на подіумі (2012)

Офіцер поліції настільки захоплений боротьбою зі злочинністю, що зовсім не звертає уваги на свій величезний живіт та неохайну зовнішність. Розслідування виводить детектива на наркоторговців з індустрії моди . Щоб викрити злодіїв, необхідно провести операцію під прикриттям. Толстому неохайному детективу доведеться за два тижні перетворитися на чоловіка модельної зовнішності.

Оригінальна назва:
Cha hyeongsa
Актори:
Кан Джі-хван, Сон Ю-ріЕ Лі Су-хек…
Країна:
Корея Південна
Рейтинг:
IMDb – 5.9
12+


Мій вихованець (2011)

Корейська романтична кінокомедія із зворушливою любовною лінією. У Чи Ін-і – успішна кар’єра та величезна зарплата, але красуня давно не може знайти другу половинку: високий статус та солідний дохід відлякують хлопців. Героїні хочеться про будь-кого дбати. Роздумуючи над ідеєю завести домашнього вихованця, вона знайомиться з танцюристом , що розчарувався в житті і кар’єрі . Молода людина дуже потребує турботи.

Оригінальна назва:
Neoneun pet
Актори:
Кім Ха-ниль, Чан Гін-сок, Рю Тхе-джун…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 5.8
11+


Жадини (2011)

Молодий невдаха не може знайти роботу і сидить на шиї у матері. Жінці набридло забезпечувати сина, через що хлопець опинився на вулиці. Доля звела героя з дуже розважливим створінням. Меркантильна особа навіть не спілкується із родичами, щоб не витрачатися на подарунки. Жага грошей зводить хлопця та дівчину разом – для пари з’являється дуже вигідна ділова пропозиція.

Оригінальна назва:
Tikkeulmoa romaenseu
Актори:
Хан Е-силь, Сон Джун-гі, Лі Сан-еп…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 6.7
12+


Агенція знайомств «Сірано» (2010)

Актори, щоби заробити грошей на відновлення театру, відкривають агентство знайомств. Команда лицедій допомагає людям знайти кохання. Досвідчені співробітники усувають перешкоди, використовують прийоми спокуси та розробляють стратегії спокуси. Злагоджений механізм роботи порушує проблемний клієнт, який закохався у колишню дівчину керівника агенції.

Оригінальна назва:
Sirano; yeonaejojakdan
Актори:
Ом Тхэ-ун, Лі Мін-джон, Чхве Даніель…
Країна:
Корея Південна
Рейтинг:
IMDb – 6.5
18+Якщо ми забули про якийсь цікавий фільм чи серіал, будь ласка напишіть його назву в коментарях. Допомогти нашому проекту ви можете поширивши посилання на форумах чи на інших сайтах.

У питанні розбирався:

Автор добірки, досвідчений кіноман. Переглянув сотні фільмів у різних жанрах, тому добре знає що порадити подивитись.

Оцініть автора
Додати коментар

** Залишіть свою думку про добірку, це допоможе нам стати кращими, а також для розвитку сайту.