Фільми про інкасаторів та пограбування

Кримінальні

Великі гроші поза сховищами заважають спати спокійно любителям швидкої наживи. Хрумкі пачки в інкасаторських машинах здаються легшим видобутком, ніж ті ж суми в сейфах будівель. Тому злочинці всіх національностей та мастей ламають голови над схемами таких нальотів, щоб за лічені хвилини зрубати куш. У цій добірці – найкращі художні фільми про пограбування інкасаторів, де будуть вигадані, так і реальні кримінальні історії.

пила

Полювання на злодіїв (2018)

«Великий» Нік очолює елітний підрозділ поліції та вважає своїх хлопців найкращим загоном у місті. Шериф дізнається, що Рей Меррімен збирає групу бандитів, щоб замахнутися на Федеральний резервний банк Америки. Нік має намір будь-якими способами запобігти зухвалому нальоту, навіть якщо доведеться грати не за правилами. Однак і Рей відповідально готується до злочину, адже на коні солідний куш.

Оригінальна назва:
Den of Thieves
Жанр:
Бойовик, трилер, драма, кримінал, детектив
Актори:
Джерард Батлер, Пабло Шрайбер, О’Ші Джексон мл., Фіфті Сент…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 7.0
Вікові обмеження :
18+


Емпайр Стейт (2012)

Юний Кріс влаштовується працювати у приватну фірму, заваливши іспит у поліцейську академію. Незабаром хлопець розуміє, що виграв у долі справжній джекпот – він має доступ до грошового сховища. Кріс ділиться інформацією зі своїм найкращим другом – і друзі починають планувати пограбування. В основі фільму лежить реальний злочин, названий найзухвалішою крадіжкою за всю історію Америки.

Оригінальна назва:
Empire State
Жанр:
кримінал, драма
Актори:
Ліам Хемсворт, Майкл Ангарано, Дуейн Джонсон, Емма Робертс…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 5.2
Вікові обмеження:
16+


Гнів людський (2021)

Приватна фірма славиться бездоганною репутацією – її рахунку немає зірваних завдань. Проте для охоронної компанії настає чорний день, коли група озброєних бандитів нападає на броньовану вантажівку. При нальоті гинуть двоє співробітників та випадковий свідок. Після трагедії у фірму влаштовується небагатослівний охоронець Ейч, і невдовзі у колег постають питання щодо потайливого партнера. Новинку кіно з високим рейтингом варто переглянути шанувальникам гостросюжетних фільмів Гая Річі.

Оригінальна назва:
Wrath of Man
Жанр:
Бойовик, трилер
Актори:
Джейсон Стейтем, Холт Маккеллані, Джеффрі Донован…
Країна:
США, Велика Британія
Рейтинг:
IMDb – 7.2
Вікові обмеження:
18+


Хлопчики-нальотчики (2010)

Продовжує список найкращих фільмів про інкасаторів та пограбування американський кримінальний бойовик. Група професійних грабіжників завжди ретельно готується до завдання, виділяючи на кожен етап точну кількість часу. Злагодженість дій допомагає бандитам уникати погоні, але втручання детектива Джека Уеллса плутає хлопцям карти. Щоб зірвати великий куш і піти на спокій, грабіжники вирішують провернути останню справу, незважаючи на явні огріхи у сміливому плані.

мультимейкер

Оригінальна назва:
Takers
Жанр:
Бойовик, кримінал
Актори:
Пол Уокер, Хейден Крістенсен, Метт Діллон, Зої Салдана…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.2
Вікові обмеження:
16+


Інкасатор (2009)

Гостросюжетний закордонний фільм про ветерана бойових дій, який потребує грошей. Після служби в Іраку Тай влаштовується у приватну інкасаторську компанію. Начальник загону дізнається про фінансові проблеми новачка та пропонує хлопцеві взяти участь в імітації нальоту. Майк разом з іншими охоронцями обставить справу так, ніби на них напали бандити, а викрадені бакси поділять між собою. Тай погоджується за умови, що ніхто не постраждає, однак операція швидко виходить з-під контролю.

Оригінальна назва:
Armored
Жанр:
Бойовик, трилер, кримінал
Актори:
Метт Діллон, Жан Рено, Лоренс Фішберн…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 5.7
Вікові обмеження:
16+


Інкасатор (2004)

Олександр Демар із власної ініціативи отримує посаду охоронця у фірмі з перевезення грошей, де панує атмосфера недовіри. За останній рік скоєно кілька озброєних нападів на броньовані машини, і жоден працівник не вижив у перестрілці. Але головний герой фільму про грабіжників та інкасаторів не боїться зустрічі з бандитами, навпаки, чоловік з нетерпінням чекає на новий наліт.

Оригінальна назва:
Le convoyeur
Жанр:
Бойовик, трилер, драма, кримінал
Актори:
Альбер Дюпонтель, Жан Дюжарден, Франсуа Берлеан…
Країна:
Франція
Рейтинг:
IMDb – 6.6
Вікові обмеження:
16+


Нестримні (2002)

Четверо друзів люблять екстрим і ризик, тому вирішують поєднати хобі з легкою наживою. Хлопці грабують банки і спритно уникають переслідування завдяки складним трюкам та чудовій фізичній формі. Хлопці домовляються про останнє велике пограбування, щоб повернутися до нормального життя, але цього разу поліція готова на все, щоб упіймати невловимих злочинців.

Оригінальна назва:
Riders
Жанр:
Бойовик, трилер, кримінал
Актори:
Стівен Дорфф, Наташа Хенстридж, Брюс Пейн…
Країна:
Франція, Велика Британія, Канада
Рейтинг:
IMDb – 5.5
Вікові обмеження:
16


Злива (1997)

Чарлі пропонує своєму безробітному племіннику Томові стати його напарником в охоронній конторі. Необхідно терміново перевезти велику суму грошей із банку провінційного містечка, мешканців якого евакуювали через повінь . Проте негодою вирішують скористатися місцеві грабіжники, адже злива – надійне прикриття для зухвалого злочину.

Оригінальна назва:
Hard Rain
Жанр:
Бойовик, трилер, драма, кримінал
Актори:
Морган Фріман, Крістіан Слейтер, Ренді Куейд…
Країна:
США, Велика Британія, Данія, Франція, Японія, Нова Зеландія, Німеччина, Австралія
Рейтинг:
IMDb – 5.9
Вікові обмеження:
16+


Джерело: imdb.com
Якщо ми забули про якийсь цікавий фільм чи серіал, будь ласка напишіть його назву в коментарях. Допомогти нашому проекту ви можете поширивши посилання на форумах чи на інших сайтах.

У питанні розбирався:

Автор добірки, досвідчений кіноман. Переглянув сотні фільмів у різних жанрах, тому добре знає що порадити подивитись.

Оцініть автора
Додати коментар

** Залишіть свою думку про добірку, це допоможе нам стати кращими, а також для розвитку сайту.