Фільми про подружню зраду

Мелодрама
Фільм дня:

Подружня зрада — тема, яка завжди викликала сильні емоції і неабиякий інтерес. Вона торкається найглибших людських переживань, розкриваючи складність стосунків, довіру та зраду. Кіноіндустрія не оминула цю складну тему, створивши безліч фільмів, які досліджують різні аспекти подружньої зради. У цій добірці ми зібрали найкращі картини, що допоможуть вам зануритися в цей світ емоційних буревіїв та складних моральних виборів.

Наслідки (2019)

Призначений тимчасовим мером повоєнного Гамбурга полковник британської армії Льюїс Морган займає частину будинку місцевого архітектора Стівена Лаберта. Зодчий втратив у бомбардуванні дружину і залишився з некерованою дочкою- підлітком. Коли взимку до Моргана приїжджає красуня-дружина Рейчел, ситуація в будинку ще більше розжарюється. До ненависті переможців та переможених додаються непередбачені почуття між Стівеном та Рейчел. Який вибір зробить героїня фільму і як позначиться рішення на долях персонажів напруженої драми?

The Aftermath
Оригінальна назва:
The Aftermath
Актори:
Кіра Найтлі, Олександр Скарсгард, Джейсон Кларк…
Країна:
Німеччина, Велика Британія, США
Рейтинг:
IMDb – 6.4
Вікові обмеження:
18+

Королева сердець (2019)

Новий драматичний фільм про зраду дружини чоловікові в найгіршому її прояві – з рідною людиною. Анна – досвідчений адвокат у справах неповнолітніх, ідеальна дружина та любляча мати. Вона здатна достукатися будь-якого важкого підлітка, але виявляється безсилою перед чарівністю власного пасинка. Густава вигнали зі школи і відправити хулігана до батька – останній шанс зневіреної матері. Спочатку юний Густав конкурує з мачухою за увагу батька. Але потім його та Ганну охоплюють палкі почуття, здатні спопелити закоханих та їхнє майбутнє.

Dronningen
Оригінальна назва:
Dronningen
Актори:
Тріне Дюрхольм, Густав Лінд, Магнус Креппер…
Країна:
Данія, Швеція
Рейтинг:
IMDb – 7.1
Вікові обмеження:
18+

Невірні (2020)

Фільм виробництва Італії розповідає про подружню зраду під незвичайним кутом. Комедія є збірка привабливих сюжетів, заснованих на реальних подіях і висміюють різні аспекти невірності. Це пошуки інтрижки на стороні, небезпідставні підозри та винахідлива помста. Незважаючи на сумнівні моральні якості персонажів та методи вирішення особистих проблем, усі вони перебувають у пошуках щастя. Просто кожен розуміє його по-своєму. Путівку до списку кращих фільмів про зраду та пристрасть ця новинка кіно 2020 отримала завдяки чудовому ансамблю італійських акторів.

Gli infedeli
Оригінальна назва:
Gli infedeli
Актори:
Ріккардо Скамарчо, Валеріо Мастандреа, Лаура Кьятті…
Країна:
Італія
Рейтинг:
IMDb – 4.5
Вікові обмеження:
18+

Однієї чарівної ночі (2019)

Парижанка Марія – університетський професор права, яку люблять студенти, і не тільки як викладач. Незважаючи на 20 років щасливого заміжжя, героїня не проти розважитися на стороні з численними коханцями. Вона не бачить у цьому нічого поганого, на відміну від чоловіка Рішара, який жодного разу не зрадив дружині. Після подружньої сварки, викликаної необережним смс чергового кавалера, Марія посеред ночі йде з дому в готель навпроти. Готель стає пунктом спостереження за праведником-чоловіком та місцем для спогадів про довгу любовну Одіссею.

On a Magical Night
Оригінальна назва:
On a Magical Night
Актори:
Кьяра Мастроянні, Бенжамін Біолей, Венсан Лакост…
Країна:
Франція, Бельгія, Люксембург
Рейтинг:
IMDb – 6.0
Вікові обмеження:
18+

Дратівливість (2018)

Далі у списку найкращих – односерійний закордонний фільм про зраду чоловіка, яка привела розгнівану дружину на лаву підсудних. Колись Мелінда була захопленою юною дівчиною, яка всім серцем полюбила красеня Роберта. Ставши нареченому вірною подругою, вона поклала до його ніг своє життя. Мелінда всебічно підтримувала чоловіка, стала такою, як він хотів. Але через 18 років віддана дружина дізнається, що обожнюваний чоловік їй зраджує, і навіть знайомиться з новою коханкою. Ну як тут не стати дратівливою і дуже мстивою?

Acrimony
Оригінальна назва:
Acrimony
Актори:
Тараджи П. Хенсон, Лайрік Бент, Крістл Стюарт…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 5.8
Вікові обмеження:
18+

Ілюзія кохання (2016)

Нечасто зустрічаються фільми про жіночі зради, які не засуджують героїнь, а визнають їхнє право на любов і щастя. Серед таких картин – екранізація роману Мілени Агус, дія якого перенесена з Італії до повоєнної Франції. Юна Габріель живе в селі на півдні країни і в сім’ї має славу дивачку через свою мрію про велике кохання. Від гріха подалі, батьки видають дивну дочку за приземленого у всіх сенсах фермера Жозе. Але це нікому не приносить щастя. Слабку здоров’ям Габріель відправляють до альпійського санаторію. Там і відбувається подружня зрада, спричинена справжніми почуттями до ветерана війни Андре.

Mal de pierres
Оригінальна назва:
Mal de pierres
Актори:
Маріон Котійяр, Луї Гаррель, Алекс Брендемюль…
Країна:
Франція, Бельгія, Канада
Рейтинг:
IMDb – 6.7
Вікові обмеження:
18+

Пальми у снігу (2015)

Дія романтичної сімейної саги з високим рейтингом паралельно відбувається у 50-х роках ХХ століття та сучасності. Юна Кларенс приїжджає до гірського села на похорон свого батька Хакобо де Рабальта, якого практично не знала. Серед батьківських паперів дочка знаходить фрагмент листа, що інтригує. Послання півстоліття тому відправлено братом Хакобо, Кіліаном, з Африки, куди разом прибули на плантації какао. Дядько страждає на хворобу Альцгеймера, тому розповісти про історію листа не може. Кларенс вирушає на далекий острів Фернандо-По, щоб дізнатися історію таємного кохання дядька та темношкірої медсестри Басили.

Palmeras en la nieve
Оригінальна назва:
Palmeras en la nieve
Актори:
Маріо Касас, Адріана Угарте, Макарена Гарсія…
Країна:
Іспанія
Рейтинг:
IMDb – 7.4
Вікові обмеження:
16+

Французька сюїта (2014)

Фільм, знятий за популярним романом Ірен Немировскі, – душевна та інтимна мелодрама про зраду та заборонені стосунки з ворогом. У 1940 році французьке містечко Бюссі окуповане німецькими військами. Нацистських офіцерів розміщують у будинках місцевих мешканців. Лейтенант Бруно фон Вольк живе у мадам Ангельєр, що чекає звістки від сина, що потрапив у німецький полон, і не приховує ненависті до загарбників.

Невістка господині, Люсіль, що вийшла заміж без кохання, у всьому покірна суворій свекрусі. Але несподівано дружина полоненого солдата знаходить споріднену душу у витонченому постояльці. У колишньому житті Бруно був композитором, а Люсіль грає на фортепіано. Спочатку героїв об’єднує музика, а потім – заборонене кохання з дуже примарною надією на щасливий фінал.

Suite Française
Оригінальна назва:
Suite Française
Актори:
Мішель Вільямс, Маттіас Шонартс, Крістін Скотт Томас, Марго Роббі…
Країна:
Велика Британія, Франція, Канада, Бельгія, США
Рейтинг:
IMDb – 7.0
Вікові обмеження:
16+

З 5 до 7. Час коханців(2014)

Закордонне кіно про незвичну зраду дружини за згодою чоловіка вразило, судячи з відгуків, більшість глядачів. Браян – корінний житель Нью-Йорка і письменник-початківець. Як належить, його мучать муки творчості, до яких додаються любовні муки. Прекрасна француженка Аріель не проти романтичних зустрічей із Брайаном, але може приділяти роману лише дві години на день, з 5 до 7. З’ясовується, що обраниця – заміжня жінка та мати двох дітей. Факт зради бентежить лише Брайана. Аріель і її чоловік сприймають любовний трикутник як належне. Іноземну пару дивує відмінність французького та американського погляду на кохання.

5 to 7
Оригінальна назва:
5 to 7
Актори:
Антон Єльчин, Береніс Марло, Гленн Клоуз…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 7.1
Вікові обмеження:
16+

Лофт (2013)

Сімейні узи нерідко обтяжують чоловіків – з природною полігамією складно сперечатися навіть мільйони років еволюції. Компанія підприємливих одружених друзів вирішує разом зняти розкішний лофт для інтимних зустрічей із коханками. Друзі виводять подружні зради, як кажуть, на організований, сучасний рівень. Незабаром гніздечко для зрад перетвориться на місце злочину, а любов до насолод приведе героїв зарубіжного фільму до драми.

The Loft
Оригінальна назва:
The Loft
Актори:
Карл Урбан, Джеймс Марсден, Вентворт Міллер…
Країна:
Бельгія, США
Рейтинг:
IMDb – 6.3
Вікові обмеження:
16+

Порочна пристрасть (2012)

Успішний бізнесмен Роберт Міллер – красень-чоловік і пустунок долі. Справи йдуть блискуче, партнери поважають, а жінки не чують у ньому душі, чим герой активно користується. Річард зраджує дружину з чарівною коханкою, а коханці – з розумницею-дружиною, спритно лавіруючи між ними. У бізнесі він також веде нечесну гру, під виглядом хедж-фонду провертаючи незаконні фінансові махінації. Але якось казкове везіння Міллера закінчується. Над зрадником нависає загроза викриття, і герой трилера починає робити помилку за помилкою.

Arbitrage
Оригінальна назва:
Arbitrage
Актори:
Річард Гір, Сьюзен Сарандон, Тім Рот…
Країна:
США, Польща
Рейтинг:
IMDb – 6.6
Вікові обмеження:
16+

Ціна пристрасті (2011)

“Одне життя. Один шанс. Один крок» – слоган трилера з елементами мелодрами максимально точно передає експресію сценарію. Людина, доведена до крайності, здатна багато на що. Холліс Лучетті – чудовий психоаналітик, який знайшов своє покликання у роботі поліцейського. На його рахунку сотні врятованих життів завдяки грамотно побудованому діалогу із самогубцями. Проте сьогодні психоаналітику самому не завадить підтримка. Герой закордонного фільму вже розбитий від розмови з дружиною про її зраду, тож стрибун – не перший у списку проблем. Холліс з радістю помінявся б місцями з хлопцем, що стоїть на краю даху, адже внутрішньо він уже зробив фатальний крок у прірву.

The Ledge
Оригінальна назва:
The Ledge
Актори:
Чарлі Ханнем, Лів Тайлер, Патрік Вілсон…
Країна:
США, Німеччина, Саудівська Аравія
Рейтинг:
IMDb – 6.5
Вікові обмеження:
16+

Це безглузде кохання (2011)

Подружжя Уівер знайоме зі шкільною лавкою. Кел був упевнений, що проживе з коханою дружиною аж до смерті. Чудовий будинок, слухняні діти, прибуткова робота, щодня цілком передбачуваний. Після новини про зраду Емілі з колегою починає руйнуватися не лише сім’я, а й усе життя Кела.

Знайомство з плейбоєм Джейкоб повертає чоловіка до реальності і допомагає влаштуватися в новому світі. Тут повно гарних кокеток та дивовижних можливостей, пов’язаних зі свободою від сімейних зв’язків та зобов’язань. Джейкоб охоче ділиться секретами спокуси. Проблема в тому, що Кел боїться жінок як вогню – єдиною його любов’ю завжди була неповторна дружина Емілі.

Crazy, Stupid, Love
Оригінальна назва:
Crazy, Stupid, Love.
Актори:
Стів Карелл, Райан Гослінг, Джуліанна Мур, Емма Стоун…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 7.4
Вікові обмеження:
12+

Любить/ Не любить (2011)

У списку кращого кіно – дуже життєвий фільм з високим рейтингом про те, наскільки короткий крок від подружнього кохання до зради та зради. Зустріч із Деніелом Марго не сприймає як знак долі, незважаючи на миттєве взаємне тяжіння. За іронією долі, додому дівчина повертається в одному літаку з новим знайомим. Згодом з’ясовується, що вони стали сусідами.

Марго чинить опір сильним почуттям, адже поруч завжди знаходиться добрий і дбайливий чоловік. Проте, що частіше вона порівнює двох чоловіків, то більше схиляється до думки про зраду. Відокремлені прогулянки, спекотні суперечки, багатозначні погляди та нестерпне почуття заборони – до початку бурхливих стосунків рукою подати.

Take This Waltz
Оригінальна назва:
Take This Waltz
Актори:
Мішель Вільямс, Сет Роген, Люк Кірбі…
Країна:
Канада, Іспанія, Японія
Рейтинг:
IMDb – 6.6
Вікові обмеження:
18+

Минулої ночі у Нью-Йорку (2009)

До певного часу, до молодого подружжя Майкла і Джоанни Рід були гармонійні стосунки, не затьмарені отрутою ревнощів. Все змінилося, коли на вечірці Джоанна дізналася про спільний проект чоловіка з колегою, красунею Лорою. Незабаром Лора і Майкл вирушають у відрядження до Філадельфії, а Джоанна залишається в розпатланих почуттях у Нью-Йорку. Начебто навмисне, доля посилає зустріч із колишнім хлопцем, харизматичним драматургом Алексом. Джоанна погоджується повечеряти з нею. Чоловік і дружина одночасно ступають на небезпечний шлях, що веде до зради та краху любові.

Last Night
Оригінальна назва:
Last Night
Актори:
Кіра Найтлі, Сем Вортінгтон, Гійом Кане, Єва Мендес…
Країна:
США, Франція
Рейтинг:
IMDb – 6.6
Вікові обмеження:
16+

Одержимість (2009)

Дерек зумів створити не лише успішну кар’єру, а й щасливу родину. Зовсім недавно він не пропускав жодної спідниці, але після роману та шлюбу зі своєю секретаркою Шерон став розсудливим. Сім’я ідеальна: чоловік працює в офісі, дружина дбає про новонародженого, а вечорами чекає повернення коханого. Поява у Дерека нової секретарки Шерон сприйняла насторожено – і недаремно. Дочувши про успіх попередниці, чарівна Ліза вміло розставляє любовні сіті з надією на велику рибу. Чи переможе природний чоловічий потяг до зради, чи Дерек залишиться вірним дружині, глядач дізнається наприкінці цього цікавого фільму.

Obsessed
Оригінальна назва:
Obsessed
Актори:
Ідріс Ельба, Бейонсе, Елі Лартер…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 5.0
Вікові обмеження:
16+

Хлоя (2009)

Зав’язка розпочинається з мобільного телефону. Девід – професор коледжу, тому спільне фото із симпатичною студенткою може нічого не означати. Проте Кетрін вважає інакше і починає власне розслідування, підозрюючи чоловіка у невірності. Протестувати чоловіка на невірність можна лише одним способом: підлаштувати зустріч із заздалегідь проінструктованою спокусницею Хлоєю. Уміло розставивши пастку для Девіда, Кетрін не усвідомлює, як сама опиняється в павутинні брехні. Хлоя починає власну гру, але її мета – зовсім не нудний професор. Повчальна мелодрама зі змістом про те, до чого призводять підозри чоловіка на зраді.

Chloe
Оригінальна назва:
Chloe
Актори:
Джуліанна Мур, Ліам Нісон, Аманда Сайфред…
Країна:
США, Канада, Франція
Рейтинг:
IMDb – 6.3
Вікові обмеження:
18+

Прості складності (2009)

Фільм показує зовсім інший бік подружньої невірності. Після розлучення життя нерідко дає безліч дивовижних шансів. За 10 років самотності Джейн відкрила свою кондитерську, займається улюбленою справою та подумує про грандіозний ремонт. А ось новий шлюб колишнього чоловіка Джейка бажає кращого. Молода коханка Агнес дуже швидко перетворилася на нервову та смикану дружину. Зустріч розлученого подружжя на випускному сина змушує їх по-іншому поглянути на ситуацію. Поряд з Джейн чоловік почувається спокійно та впевнено, чого так не вистачає вдома. Між екс-подружжям виникає любовний зв’язок. Джейк намагається будь-яким способом повернути прихильність дружини, якою він змінив багато років тому.

It's Complicated
Оригінальна назва:
It’s Complicated
Актори:
Меріл Стріп, Алек Болдуін, Стів Мартін, Джон Красінскі…
Країна:
США, Японія
Рейтинг:
IMDb – 6.5
Вікові обмеження:
16+

Потяг (2009)

Відвертий художній фільм про любовний трикутник та гірку зраду, що відбувається прямо під дахом сімейного гніздечка. Сюзанна живе Півдні Франції з чоловіком-хірургом і чудовими дітьми, але рано чи пізно роль домогосподарки починає її пригнічувати. Дбайливий чоловік з розумінням відноситься до бажання дружини повернутися до роботи. Лікар наймає робітника для розбудови частини будинку під фізіотерапевтичний кабінет. Сюзанна керує роботами, багато часу проводячи з будівельником Іваном. Тут спалахують почуття, що не піддаються аргументам розуму.

Partir
Оригінальна назва:
Partir
Актори:
Крістін Скотт Томас, Серхі Лопес, Іван Атталь…
Країна:
Франція
Рейтинг:
IMDb – 6.2
Вікові обмеження:
18+


Якщо ми забули про якийсь цікавий фільм чи серіал, будь ласка напишіть його назву в коментарях. Допомогти нашому проекту ви можете поширивши посилання на форумах чи на інших сайтах.

У питанні розбирався:

Автор добірки, досвідчений кіноман. Переглянув сотні фільмів у різних жанрах, тому добре знає що порадити подивитись.

Оцініть автора
Додати коментар

** Залишіть свою думку про добірку, це допоможе нам стати кращими, а також для розвитку сайту.