Найкращі фільми і серіали з Ханде Ерчел

По акторах
Фільм дня:

Ханде Ерчел – це не лише видатна актриса, але й яскрава зірка турецького кіно та телебачення. Завдяки своєму унікальному таланту та харизмі, вона зуміла завоювати серця глядачів не тільки в Туреччині, але й далеко за її межами. Її ролі завжди наповнені глибокими емоціями, щирістю та пристрастю. У цій добірці ми зібрали найкращі фільми та серіали з участю Ханде Ерчел, які безперечно варто переглянути для всіх, хто цінує якісний акторський майстер-клас.

Двоє незнайомців (2023)

Ця історія розповідає про труднощі, які переживає людина, що страждає на розлад особистості. Головний герой перебуває у стані дисоціативного розладу, де кілька особистостей ділять свідомість у його голові. Турецький серіал “Незнайомець усередині” детально описує причини цього порушення та його наслідки для героя і оточуючих. Питання, що постає – чи можливо жити повноцінним життям, коли різні особистості ділять свідомість, та як досягти внутрішнього спокою й гармонії.

Оригінальна назва:
İki Yabancı
Актори:
Ханде Ерчел, Бурак Деніз, Сем Давран
Жанр:
Драма, Детектив
Країна:
Туреччина


Сп’янілі від кохання / П’янке кохання (2021)

Хасан Фатхі – режисер і сценарист ірансько-турецького біографічного історичного драматичного фільму, що розповідає про життя двох перських поетів – Румі та Шамса Тебрізі. У фільмі головні ролі виконали Парса Пірузфар та Шахаб Хоссейні.

Оригінальна назва:
Mevlana Mest-i Aşk
Актори:
Ханде Ерчел, Парса Пірузфар, Шахаб Хоссейні, Бенсу Сорал, Бурак Тозкопаран
Жанр:
Драма, Історія, Мелодрама
Країна:
Туреччина, Іран


Кільце (2019)

Організація “Кільце” є могутнім гравцем у кримінальному світі Туреччини, а її важливим членом є тіньовий бізнесмен Ільхан Тепелі, який виховує свого прийомного сина Джіхангіра. Однак Ільхан приховує від Джихангіра таємницю свого минулого та справжню причину смерті батька юнака. Щоб зруйнувати організацію зсередини, комісар поліції Джемаль Сандікчі залучає до справи молодого бандита Каана Карабулута, який також втратив батька 25 років тому. Джемаль достроково випускає Каана з в’язниці і просить його проникнути в довіру до Ільхана Тепелі.

Оригінальна назва:
Halka
Актори:
Серкан Чайоглу, Ханде Ерчел, Каан Йилдирим, Хазал Субаші, Назан Кесал, Ахмет Мюмтаз Тайлан, Бурак Серген, Умут Карадаг
Жанр:
Бойовик, Драма, Кримінал
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 8.7


Дочки Гюнеш (2015-2016)

Опис головної героїні турецького серіалу “Дочки Гюнеш” відрізняється від типової історії про звичайну вчительку. Її ім’я – Гюнеш, вона недавно відсвяткувала своє 35-річчя та виховує трьох чудових дочок. Здається, у неї все є: робота та зростаючі діти. Проте в особистому житті вона відчуває пустоту та нещастя. Одного дня Гюнеш зустрічає Халюка – успішного та заможного чоловіка, який вражений її красою. Він дбайливо та наполегливо намагається здобути її серце, але спочатку вона відкидає його захоплення. Однак, з часом серце неприступної вчительки здригнулося, і вона згоджується на шлюб з Халюком. Історія Гюнеш та Халюка не є типовою романтичною історією, адже вона містить у собі складні відносини, які доведеться пережити героїням серіалу.

Оригінальна назва:
Günesin Kizlari
Актори:
Емре Кінан, Еврімах Алас, Тольго Сариташ, Бурдж Озберк, Берк Атан, Ханд Ерчел
Жанр:
Комедія, Драма, Роман
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 5.8


Постукай в мої двері (2020-2021)

Еда живе зі своєю тіткою протягом багатьох років. Вона працює в родинному квітковому магазині і одночасно навчається в архітектурному університеті. В один прекрасний день, у неї з’являється можливість поїхати на стажування до Італії. Еда готова скористатися цією можливістю, але керівництво відмовляє їй в стипендії. Після того, як вона дізнається, що Серкан Болат, підписав документ, що призвів до відмови у стипендії, вона вирішує помститися. Однак, вона не уявляє, що цей вчинок переверне її життя з ніг на голову.

Оригінальна назва:
Sen Çal Kapimi
Актори:
Ханде Ерчел, Керем Бюрсін, Еврім Доан, Анил Ільтер, Чагри Читанак, Ельчин Афаджан, Меліса Донгель
Жанр:
Мелодрама, Драма, Комедія
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 7.2


Любов не розуміє слів (2016-2017)

Три близькі подруги вирішили залишити провінцію та перебратися до міста. Хаят була переконана, що там вона знайде своє справжнє кохання. Її бажання збулось, коли вона зустріла Мурата – представника багатої сім’ї. Їхнє перше знайомство закінчилося скандалом, але вскорі між ними з’явилися справжні почуття. Здалося, що ці двоє закоханих можуть подолати будь-які перешкоди, але коли їм довелося зіткнутися з реальними випробуваннями, чи зможуть вони зберегти своє кохання та залишитися разом, попри все?

Оригінальна назва:
Aşk Laftan Anlamaz
Актори:
Ханде Ерчел, Бурак Деніз, Огузхан Карбі, Мерве Чагиран, Озджан Текдемір, Альп Навруз
Жанр:
Мелодрама, Комедія
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 7.5


Азізе (2019)

Серіал розповідає про складні відносини між двома закоханими – Карталом і Азізе. Молодим людям доведеться пройти багато перешкод на шляху до своєї любові та щастя. “Азізе” – це історія помсти… Життя Мелек розбила могутня мафіозна родина Альпанів. Тепер її звуть Азізе, і вона стала міцною та стійкою молодою жінкою, яка протистояла життєвим негараздам ради свого молодшого брата Йигіта. Вона збудувала нове життя з новим ім’ям. Однак ці жорстокі руки торкаються її молодшого брата. Багато років тому Альпані забрали батьків Азізе, а тепер вони завдають шкоди Йигіту. Тому Азізе має намір попросити у них рахунок. У її житті залишився лише один мета – помститися. Але на шляху до помсти з’являється неочікувана перешкода – кохання. Вона не очікувала цього.

Оригінальна назва:
Azize
Актори:
Бугра Гюльсой, Ханде Ерчел, Мустафа Авкиран, Мустафа Йилдиран, Селен Озтюрк, Тугай Мерджан, Орхан Килич
Жанр:
Драма
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 6.7


Чорна Перлина (2017-2018)

З моменту, коли Кенан і Хазал закохалися одне в одного в школі, вони почали жити разом душа в душу в маленькому містечку на березі Егейського моря. Незважаючи на свій небагатий статус, вони були щасливі й обіцяли ніколи не розлучатися і не зраджувати своє кохання. Однак усе змінилося, коли до міста прибув впливовий бізнесмен Вурал. Він був одержимий красунею Хазал з першої ж зустрічі та мріяв зробити її своєю дружиною. Щоб здійснити свою мрію, підступний Вурал мав позбутися всіх скелетів у своїй шафі, що виявилося непростим завданням. Тим часом, Кенан, невтомний романтик, не збирався зупинятися ні перед чим, щоб повернути свою єдину кохану.

Оригінальна назва:
Siyah Inci
Актори:
Толгахан Сайишман, Ханде Ерчел, Берк Хакман, Хусейн Авні Даньял, Ешим Бюбер, Назмі Кірік, Неріман Угур
Жанр:
Драма
Країна:
Туреччина
Рейтинг:
IMDb – 5.5



Якщо ми забули про якийсь цікавий фільм чи серіал, будь ласка напишіть його назву в коментарях. Допомогти нашому проекту ви можете поширивши посилання на форумах чи на інших сайтах.

У питанні розбирався:

Автор добірки, досвідчений кіноман. Переглянув сотні фільмів у різних жанрах, тому добре знає що порадити подивитись.

Оцініть автора
Додати коментар

** Залишіть свою думку про добірку, це допоможе нам стати кращими, а також для розвитку сайту.