Фільми та серіали з Ксенією Мішиною

По акторах
Фільм дня:

Добірка фільмів та серіалів з Ксенією Мішиною, однією з найталановитіших та найбільш відомих українських актрис. У цій добірці ви знайдете різноманітні та цікаві фільми та серіали, в яких Ксенія Мішина відіграла різні ролі та продемонструвала свої акторські здібності. Від драматичних та емоційних фільмів до романтичних та гумористичних серіалів.

Сусідка (2022)

Петро, який завжди був затятийм холостяком, побився об заклад зі своїм найкращим другом про те, що він зможе прожити місяць з жінкою під одним дахом. Цікавість цього виклику збільшується, коли до квартири Петра з’являється Вероніка – елегантна вчителька музики, яка щойно розірвала шлюбу із тираном. Проте, все стає ще більш складним, коли Петро дізнається про те, що у Вероніки є діти. Чи зможе цей затятий холостяк впоратися з викликами, які виникають у процесі спільного життя з цією рішучою жінкою та її дітьми?

Актори:
Ксенія Мішина, Артемій Єгоров, Алекс Комаровський, Єва Портнова, Гриша Горобчук, Володимир Кравчук, Ден Пасєчний, Олена Рєпіна, Олеся Гайова, Дмитро Гордон, Анна Трінчер, Jerry Heil
Жанр:
Комедія, Романтика
Країна:
Україна
Рейтинг:
IMDb – 7.6


Зломовчання (серіал, 2021)

Серіал розпочинається в місті Осієк у Хорватії, де на березі річки знаходять труп вагітної підліткової дівчини. Подальша дія розгортається в Києві, де сильна та цинічна бізнесвумен Ольга Романченко розшукує свою племінницю, яка зникла безслідно. За допомогою хорватського журналіста Стрібора, що виконує Горан Богдана, Ольга розкриває шокуючу правду. Проте, в процесі розслідування стає очевидним, що і сама Ольга має свою неприємну таємницю.

Актори:
Ксенія Мішина, Дарко Мілас, Горан Богдан, Ірина Веренич-Островська, Віктор Сарайкін, Андрій Ісаєнко, Петро Ніньовський
Жанр:
Детектив
Країна:
Україна, Хорватія
Рейтинг:
IMDb – 7.5


Клятва лікаря (серіал, 2021)

Тамара Лаврова – досвідчений лікар швидкої допомоги, яка багато чого побачила за свій довгий стаж роботи. Але ніщо не могло підготувати її до того, що сталося далі. Вона заміжня за Олексієм і має дочку Дашу. Однак, коли Тамара дізнається, що її чоловік зраджує їй з іншою і зник з великим кредитом, вона опиняється на межі фінансового краху. Кредитори готові відібрати її квартиру, якщо вона не поверне борг. Тоді Тамара звертається до кримінального авторитета за допомогою і отримує від нього пропозицію, яку важко відхилити.

Актори:
Ксенія Мішина, Кирило Рубцов, Валерій Ніколаєв, Анна Адамович, Галина Кобзар-Слободюк, Поліна Носихіна
Жанр:
Мелодрама
Країна:
Україна


Мої думки тихі 2 (у виробництві)

Після того, як звукорежисер-фрілансер Вадим пройшов операцію “Рахівський крижень”, він здійснює подорож до своєї внутрішньої сутності і зустрічає своє кохання – дівчину, з якою він починає серйозні стосунки. Наступним кроком для закоханих стає спільне житло в новобудові Києва. Однак, їхнє життя ускладнюється, коли на лікування зубів до Києва приїздить мама Вадима з Бельгії. Матір сприймає нову ситуацію зі своїм сином неоднозначно, що додає нового напруження до їх відносин. Конфлікт матері та сина поглинає їхнє повсякденне життя, а візит до стоматолога приводить до виявлення темних таємниць. Крім того, візит матері з Бельгії викликає класичний конфлікт між свекрухою та невісткою, що піднімає напругу вдома.

Актори:
Ксенія Мішина, Андрій Лідаговський, Ірма Вітовська-Ванца, Кароліна Мруга
Жанр:
Трагікомедія
Країна:
Україна


Ти тільки мій (серіал, 2021)

Тетяна та Михайло Кравчуки старанно виховують свого прийомного сина Льва, який з дитинства проявляє складний характер. Але з приходом підліткового віку стає очевидним, що Лев ускладнює сімейне життя і навіть може призвести до конфлікту. Тим часом, рідна мати Льва виходить з колонії і вирішує повернути сина до себе. Це викликає сильну напругу в сім’ї, оскільки всі звикли до життя разом, але одночасно розуміють, що права рідної матері також повинні бути захищені. Конфлікт наростає і стає очевидним, що рішення буде важким і може має великі наслідки для всіх членів родини.

Актори:
Ксенія Мішина, Антон Батирєв, Людмила Загорська, Іван Тамашев
Жанр:
Драма
Країна:
Україна


Сашина справа (серіал, 2020)

Серіал розповідає історію Саші Гурської – талановитого слідчого, яка успішно вирішує складні справи, але стикається з труднощами в особистому житті. У її сім’ї накопичуються конфлікти між чоловіком і 15-річною донькою Лізою, і кожен день все більше ускладнюється. Саша опиняється між двох вогнів, намагаючись догодити і чоловікові, і доньці, але не знаходячи свого місця в цій ситуації.

Коли Ліза, після чергового конфлікту зі своїм вітчимом, тікає з дому в пошуках свого біологічного батька, Саша розуміє, що повинна зробити все можливе, щоб повернути свою доньку додому і зробити її щасливою. Але це не так просто, і Саші доводиться зіткнутися з безліччю труднощів і випробувань, перш ніж вона зможе знайти свою дочку і повернути її назад додому.

Актори:
Олена Шилова, Павло Вишняков, Наталка Денисенко, Михайло Пшеничний, Ксенія Мішина, Данило Бєлих, Федір Гуринець
Жанр:
Мелодрама
Країна:
Україна


Жіночі секрети (серіал, 2020)

Серіал розповідає історію Марти – психолога в престижному коледжі, яка має успішну кар’єру, прекрасного нареченого Тимура та мрії про щасливу родину. Одного дня, одна зі студенток Марти, Юля, зізнається їй, що вагітна та хоче зробити аборт. Юлі лише 17 років, її мати померла кілька років тому, і вона не знає, як правильно діяти в цій складній ситуації. Марта, згадуючи про свої помилки в минулому, вирішує допомогти Юлі і звертається до її батька Івана, який виявляється першою та єдиною її любов’ю, а також бізнесменом зі значним статком. Але колишня і незабутня Мартине кохання повертається в її життя, вона розуміє, що отримала другий шанс на щастя та любов.

Тепер Марта і Іван повинні знову побудувати довіру та прощення і вирішити, чи зможуть вони пробачити один одному та забути помилки минулого, щоб почати життя разом знову. А доля Юлі залишається невизначеною, адже вона стикається з багатьма проблемами в своєму житті та повинна прийняти важкий вибір. Серіал “Другий шанс” розповідає про те, як важко і складно приймати рішення та як важко відновлювати взаємини в минулому, але що завжди є шанс на новий початок та щастя.

Актори:
Ірина Гришак, Валерія Ланська, Влад Нікітюк, Ксенія Мішина, Вікторія Литвиненко, Людмила Загорська
Жанр:
Мелодрама
Країна:
Україна


Вас також може зацікавити: Фільми та серіали з Емілією Кларк.

Зникаючі сліди (серіал, 2020)

Сімейне життя Кирилла та Тетяни зазнало трагедії, коли їх маленьку доньку Олю викрали. Кирилл зустрічається з злочинцем, щоб врятувати свою дитину, але коли машина з донькою та похитителем на його очах вибухає, у Кирилла руйнується все – дружина, кар’єра та психіка. Він не може побороти свої страхи та відчай і починає шукати помсти за втрачене щастя, підозрюючи, що це була не просто випадкова трагедія. Але чи допоможе це йому знайти відповіді на свої питання та знайти знову світло в кінці тунелю?

Актори:
Михайло Хімічов, Ксенія Мішина, Марк Дробот, Катерина Рябова, Кирило Рубцов, Павло Тупіков
Жанр:
Мелодрама, Детектив
Країна:
Україна


Не відпускай (серіал, 2020)

Макс і Рита зустрічаються в чарівному місці, де їх серця зразу з’єдналися. Проте у їхній ідилі з’являється Ігор – успішний бізнесмен, який повернувся в містечко, щоб забудувати його річковий берег яхт-клубом. Місцеві мешканці, зокрема Макс, борються проти цього плану, але Ігор не збирається відступати. Навпаки, він намагається завоювати серце Рити, що ставить його у пряму конкуренцію з Максом. У цьому любовному трикутнику кожен з героїв має свої мрії та цілі, але чи зможуть вони знайти своє щастя відповідно до своїх бажань? І чи доведеться їм вирішувати важливі питання не лише щодо своїх особистих відносин, але й щодо майбутнього свого рідного містечка?

Актори:
Матвій Зубалевич, Євгенія Нохріна, Ксенія Мішина, Артем Алексєєв, Валентина Пугачова, Іван Залуський
Жанр:
Мелодрама
Країна:
Україна


Гола правда (2020)

Група восьми друзів відправляється до Одеси на відкриття нового розважального закладу, який належить їхньому приятелю Андрію. В клубі є кілька кімнат для різних ігор, таких як “Мафія” і “Крокодил”. Але головною особливістю закладу є “Детекторрум” з унікальним детектором брехні, який може розкрити найбільші таємниці друзів. Друзі вирішують грати в цю гру і дізнатися одне про одного більше, але вони не підозрюють, що це може стати дуже небезпечною грою, яка відкриє давно забуті таємниці та відносини між ними.

Актори:
Дмитро Ступка, Ксенія Мішина, Богдан Юсипчук, Слава Камінська, Андрій Джеджула, Ольга Арутюнян, Євген Ламах, Поліна Василина
Жанр:
Комедія
Країна:
Україна
Рейтинг:
IMDb – 5.8


Кровна помста (серіал, 2019)

Успішний, красивий, молодий Ілля вирішує повернутися в небагате пострадянське промислове містечко, де він втратив своїх прийомних батьків і де від нього відмовилися в пологовому будинку 27 років тому. Метою його приїзду є помста головному ворогу і біологічному батькові Віктору Соболєву. Ілля впроваджується в керівництво заводу під виглядом інвестора, де він знайомиться зі своїм кровним братом Богданом. Богдан та Ілля дізнаються, що вони двійнята, але Іллю кинули через патологію в розвитку, а Богдана залишили. Між братами виникає конфлікт, коли Ілля позбавляє Богдана посади і займає його кабінет, а також закохується в наречену Богдана, дочку мера. Ілля стикається з вибором між помстою і коханням, а також із таємницею, яку потрібно розкрити, перш ніж прийняти головний вибір у своєму житті.

Актори:
Ксенія Мішина, Олександр Константинов, Віталій Салій, Анастасія Цимбалару, Всеволод Болдін, Станіслав Боклан, Ірина Антоненко
Жанр:
Мелодрама, Кримінал
Країна:
Україна


Підкидьок (серіал, 2019)

Відомий хірург-травматолог Андрій Донін веде розмірене життя в столиці, не дозволяючи нікому порушувати його режим. Але все змінюється, коли на його порозі з’являється маленька дівчинка Аля. Її присутність перевертає життя доктора Доніна з ніг на голову.

Актори:
Сергій Деньга, Єфросинія Мельник, Ксенія Мішина, Олеся Власова, Данило Мірешкін, Людмила Загорська, Ігор Портянко
Жанр:
Мелодрама, Сімейні
Країна:
Україна


Я тебе знайду (серіал, 2019)

Дві колишні подруги зустрічаються в невеликому місті в кондитерській. Ліля щаслива у шлюбі та має дитину, а Валя має бездітне та нещасливе життя. Під час зустрічі вони розповідають одна одній про свої життя. Ліля намагається допомогти Валі з її проблемами. Але незабаром стається страшна подія – пожежа, під час якої загинула новонароджена дитина Лілі. Вона відмовляється вірити в смерть дочки та підозрює, що дитину викрали. Ліля намагається знайти докази своїх підозр, але ніхто не вірить їй та вважає, що вона починає втрачати розум.

Актори:
Ксенія Мішина, Ольга Олексій, Олександр Кобзар, Єлизавета Майська, Михайло Хімічов, Єва Шевченко-Головко
Жанр:
Мелодрама, Детектив
Країна:
Україна


Місто закоханих (серіал, 2019)

Головна героїня Олександра, разом зі своїми подругами Євою та Інгою, є типовими представницями сучасних жінок. Олександра стоїть перед важким вибором між своїм нинішнім коханцем Максимом та колишнім Олексієм. Єва опинилася в заручниках складних родинних стосунків з чоловіком Анатолієм, а Інга змушена відбитися від наполегливих залицянь одного з найбільш одіозних ведучих телебачення. Кожна з цих жінок має знайти своє справжнє щастя в місті закоханих. Незважаючи на непрості обставини, вони готові боротися за свої мрії та відчути справжнє кохання.

Актори:
Марина Коняшкіна, Катерина Мельник, Юлія Такшина, Євген Морозов, Кирило Жандаров, Андрій Фінягін, Анастасія Буніна, Артемій Єгоров, Валентин Томусяк, Ксенія Мішина
Жанр:
Мелодрама
Країна:
Україна


Кріпосна (серіал, 2019-)

Молода сирота Катерина Вербицька є красивою, розумною та освіченою дівчиною. Благодярі крестній матері, вона була вихована як баронеса з благородного роду. Вона володіє іноземними мовами, грає на фортепіано, малює та добре розуміє, що все це не полегшує долю народженої в неволі. Катерина належить до найбагатших поміщиків у Ніжині – Червинських. Дівчина існує між двома світами – світом кріпаків та дворян. І ні в одному з них для неї немає місця.

Актори:
Катерина Ковальчук, Софія Прісс, Олексій Яровенко, Ксенія Мішина, Станіслав Боклан, Ольга Сумська, Марк Дробот
Жанр:
Драма, Історія
Країна:
Україна
Рейтинг:
IMDb – 7.0


У неділю рано зілля копала / Циганка (серіал, 2019)

У серіалі, який базується на творах Ольги Кобилянської, глядачі знайомляться зі світом українських народних обрядів і традицій. Головні герої – аспірант Максим та його студентка Любов – знаходять своє кохання серед цих давніх ритуалів. Максим мріє про написання своєї книги, а Любов мріє про здобуття його серця. Вони знаходять одне одного під час стародавнього свята Івана Купала і знаходять справжнє кохання на тлі культурних традицій.

Актори:
Ксенія Мішина, Катерина Варченко, Дмитро Пчела, Артур Логай, Вікторія Полторак, Андрій Ланд, Олеся Жураковська
Жанр:
Мелодрама
Країна:
Україна, Росія
Рейтинг:
IMDb – 6.4


Спадкоємиця мимоволі (серіал, 2019)

Серіал розповідає про життя Софії, яке складається з лекцій, роботи аніматором в етнографічному парку та допомоги прийомній матері в загірному мотелі. Дівчина мріє заощадити достатньо грошей, щоб відправитися на розкопки в Туреччину з молодим професором, у якого вона кохається. Софія впевнена, що саме там Ігор Святославович змінить своє ставлення до неї зі звичайної студентки на щось більше, і це стане початком їх довгої та щасливої спільної майбутньої сім’ї. Однак раптово Софія дізнається, що її справжнє прізвище – Ізяславська, і вона є спадкоємицею давнього роду, який сягає навіть до часів Рюриковичів. Чи здійсняться мрії Софії після цього відкриття?

Актори:
Анастасія Іванова, Владислав Нікітюк, Ксенія Мішина, Георгій Хостікоєв, Олександр Крижанівський, Сергій Сипливий
Жанр:
Мелодрама, Пригоди
Країна:
Україна
Рейтинг:
IMDb – 7.1


Найкращий чоловік (серіал, 2019)

Ніна, закохана у свого начальника Гліба, дізнається, що він скоро збирається одружитися. Але коли Гліб робить пропозицію нареченій, з’ясовується, що вона одружена і обдурила його. Тепер у Ніни можливість справжнього щастя? Гліб розуміє, що йому потрібна чуйна, добра і ніжна Ніна, і їхні дружні стосунки поступово перетворюються на щось більше. Вони наближаються до весілля, здавалося б, щастя настає, але на порозі з’являється колишня наречена, яка вручає Глібу їхню новонароджену дитину, як привид із минулого.

Актори:
Олена Шилова, Олексій Яровенко, Ксенія Мішина, Дмитро Тубольцев, Ірина Мак, Микола Боклан
Жанр:
Мелодрама
Країна:
Україна


За вітриною (серіал, 2019)

Андрій Вєтров, успішний підприємець з мережею модних магазинів, здавалося б, має все: гроші, розкіш та увагу прекрасних жінок. Але його зваблива краса зустрічає на своєму шляху звичайну дівчину з провінції на ім’я Галя. Вона мріє вибратися з бідності та відчайдушно працює, щоб прокормити своїх братів. Андрій відчуває, що нічого не може зупинити його пристрасть до Галі, але це здавалося б, заборонена любов зіштовхує їх зі світу мрій в реальність. Вони знаходяться в складному положенні, зрозумівши, що їх життя несумісне, але що робити, коли їх серця належать одне одному?

Актори:
Єлизавета Фалей, Сергій Басок, Оксана Сташенко, Костянтин Данилюк, Андрій Федінчик, Ксенія Мішина, Діана Горда, Дмитро Чернов
Жанр:
Мелодрама
Країна:
Україна


Домівка Надії (серіал, 2019)

Надія мала сімнадцять років, коли вона стала безконтрольно закоханою в чарівного та безтурботного Миколу Котенка. Він був старшим за неї та жив за принципом “живи швидко, карайся молодим” – про що свідчили його вишукані татуювання та захоплюючі історії з життя “ризикових хлопців”, таких як він. Коли улюбленого заарештували за злочин, він поклявся Надії, що це було в останній раз…

Актори:
Анастасія Карпенко, Дмитро Сарансков, Дмитро Суржиков, Олександр Рудько, Олена Стефанська, Даша Легейда, Ксенія Мішина
Жанр:
Мелодрама
Країна:
Україна


Смак щастя (серіал, 2019)

Лера нікого не любила так сильно, як свою молодшу сестру Наташу, яку вона одна виховувала з 18 років. Вона навіть відмовилася від своєї мрії вступити до медичного інституту, щоб забезпечити сестрі все необхідне. Але одного разу Наташа їде до столиці в пошуках кращого життя, і сестри стикаються одна з одною в боротьбі за серце одного чоловіка. Проте, завдяки своєму сильному зв’язку і сестринській любові, вони уникають повного розриву. Лера йде в сторону, щоб Наташа була щаслива, і в підсумку доля винагороджує її новим коханням…

Актори:
Анна Кошмал, Клавдія Дрозд (Буніна), Олександр Пашков, Володимир Ліліцький, Олександр Данильченко, Ганна Саліванчук, Ксенія Мішина
Жанр:
Мелодрама
Країна:
Україна


Спокуса 1, 2 (2017)

Сюжет розповідає про життя молодої жінки, яка виявляється втягнутою в гучну скандалом справу та стикається з безліччю проблем. У пошуках відповідей на питання, що мучать її, вона опиняється у різних країнах світу, де виконує різноманітні завдання. У серіалі змішуються жанри екшну, драми та трилера, що робить його дуже захоплюючим для глядачів.

Актори:
Даша Легейда, Іван Колесников, Ксенія Мішина, Євген Воловенко, Ольга Сумська, Павло Текучев, Володимир Пшеничний
Жанр:
Мелодрама
Країна:
Україна


#СелфіПаті / Selfieparty (2016)

Четверо друзів опинилися в поліцейському відділку, де їм потрібно довести свою невинність у вбивстві карлика, яке сталося під час їхньої вечірки. Оскільки після ночі занадто багато забувається, хлопці вирішують звернутися до Інтернету за допомогою своїх фото зі святкування, щоб з’ясувати, що ж сталося. Але коли деталі починають розкриватися, справа набуває зовсім іншого розгортання, ніж вони очікували…

Актори:
Ксенія Мішина, Борис Савенко, Артур Шурипа, Богдан Рубан, Володимир Ситник, Сергій Зоренко
Жанр:
Комедія
Країна:
Україна
Рейтинг:
IMDb – 5.2


Чудо за розкладом (серіал, 2016)

Вероніка, приваблива і мужня дівчина, пережила тяжке нещастя, яке прикутило її до інвалідного візка. Але це не завадило їй знайти кохання. Її шлях перетнув таємничий чоловік, який може знати більше, ніж здається на перший погляд. Згадки про минуле і секрети, які приховуються від героїв, можуть змінити все, що вони знали про свої життя та залучити до них людей, яких вони ніколи не очікували бачити знову.

Актори:
Сергій Стрельников, Катерина Молчанова, Денис Мартинов, Даша Трегубова, Дмитро Лалєнков, Ксенія Мішина
Жанр:
Мелодрама
Країна:
Україна/em>


На лінії життя (серіал, 2016)

Головний герой Сергій Задорожний є військовим хірургом, який повернувся до цивільного життя після служби в гарячих точках за кордоном. Він має досвід рятування життів у воєнний час, але тепер зіштовхується з тими, хто постраждав від насильства власної країни. Сергій не піддається депресії, дотримується своїх принципів та віддається роботі на повну котушку. Але коли він зустрічає Андрія, ветерана війни, який не може адаптуватися до мирного життя, Сергій починає задумуватися про те, що можливо йому потрібна допомога, щоб пройти через свої власні емоційні рани. Так починається історія про військового хірурга, який віддає все, щоб допомогти тим, хто потребує його допомоги, і при цьому сам намагається знайти свій внутрішній мир.

Актори:
Ахтем Сеітаблаєв, Вікторія Литвиненко, В’ячеслав Довженко, Олександр Задніпровський, Яна Соболевська, Ксенія Мішина
Жанр:
Драма
Країна:
Україна


Погана сусідка (2015)

Серіал розповідає про провінційну дівчину, яка мріє зробити кар’єру в столиці. Наша героїня працює в театрі гримером, але завжди мріяла стати відомою актрисою. Доля надає їй можливість вийти на сцену, але чи зможе вона правильно використати цю можливість та здійснити свої мрії?

Актори:
Настя Задорожна, Ілля Йосипов, Ада Роговцева, Валерія Ходос, Жанна Еппле, Ксенія Мішина
Жанр:
Мелодрама
Країна:
Україна, Росія
Рейтинг:
IMDb – 5.9Якщо ми забули про якийсь цікавий фільм чи серіал, будь ласка напишіть його назву в коментарях. Допомогти нашому проекту ви можете поширивши посилання на форумах чи на інших сайтах.

У питанні розбирався:

Автор добірки, досвідчений кіноман. Переглянув сотні фільмів у різних жанрах, тому добре знає що порадити подивитись.

Оцініть автора
Додати коментар

** Залишіть свою думку про добірку, це допоможе нам стати кращими, а також для розвитку сайту.