Фільми та серіали з Омаром Сі

По акторах
Фільм дня:

Омар Сі – це французький актор, який здобув світову популярність завдяки своїм ролям у фільмах і телесеріалах. Він відомий своєю витонченою грою актора і часто знімається в різних жанрах, від комедій до драм. У цій підбірці фільмів та телесеріалів з Омаром Сі ми зібрали накращі проекти в яких він виконав головну роль. Омар Сі знімається у фільмах різного жанру, що дозволяє глядачам відкрити для себе його акторський талант у різних контекстах.

Батько та солдат (2022)

Французько-сенегальський військово-драматичний фільм 2022 року режисера Матьє Вадеп’є з Омаром Сі, Алассаном Дьонгом та Жонасом Блоке в головних ролях.
Під час Першої світової війни, у 1917 році, Бакарі Діалло записується до французької армії, щоб бути разом зі своїм 17-річним сином Тьєрно, якого завербували проти його волі. Відправлені на фронт, вони разом зустрічають війну у французькій колонії Сенегал.

Оригінальна назва:
Tirailleurs
Актори:
Омар Сі, Алассан Сі, Алассан Діонг, Йонас Блоке, Бамар Кейн, Франсуа Шатто
Жанр:
Історичний, Драма, Військовий
Країна:
Франція, Сенегал
Рейтинг:
IMDb – 5.8


Люпен (2021-)

Серіал “Люпен” – це французький телесеріал, який заснований на романах Арсена Люпена, героя літературних творів Моріса Леблана. Головний герой серіалу Ассан Діоп використовує прийоми та ідеї з книжок Люпена, щоб здійснювати пограбування і розкривати загадки минулого свого батька. Він планує найбільшу крадіжку свого життя і ризикує всім, що йому дороге, щоб довести свою невинність. У серіалі є елементи трилера, драми, і комедії, а також дивовижні повороти подій. “Люпен” здобув широку популярність у всьому світі та був визнаний одним із найпопулярніших серіалів на Netflix у 2021 році.

Оригінальна назва:
Lupin
Актори:
Омар Сі, Вінсент Лондез, Антуан Ґой, Soufiane Guerrab, Клотільда ​​Есме, Hervé Pierre
Жанр:
Детектив, Драма, Комедія, Кримінал
Країна:
Франція, США
Рейтинг:
IMDb – 7.5


Татова донька / Забутий принц (2020)

Фантастичний пригодницький фільм про бізнесмена в Лондоні, який разом зі своєю донькою вирушає до світу фантазій, щоб врятувати свого батька – короля, що перетворився на маленьке звірятко. Вони подорожують забутим світом, де зустрічають безліч незвичайних істот іРазом вони подорожують магічним світом, який сповнений небезпек і загадок. Фільм наповнений чарами, пригодами та емоційними переживаннями.

Оригінальна назва:
Le prince oublié
Актори:
Омар Сі, Береніс Бежо, Франсуа Даміенс, Sarah Gaye, Keyla Fala, Néotis Ronzon
Жанр:
Комедія, Пригоди, Фентезі, Сімейні
Країна:
Франція, Бельгія
Рейтинг:
IMDb – 5.3


Нічний патруль (2020)

Французький драматичний фільм 2020 року, режисований Анн Фонтен. Фільм розповідає історію трьох поліцейських – Венсана, Еріка і Христини, які випадково вбивають іммігранта під час затримання. Замість того, щоб повідомити про те, що трапилося, вони вирішують заховати тіло і спробувати замести сліди. Під час розслідування вони стикаються з безліччю етичних і моральних дилем, які змушують їх переосмислити свої дії та світогляд.

Оригінальна назва:
Police
Актори:
Вірджинія Ефіра, Омар Сі, Грегорі Гадебуа, Пайман Маадія, Elisa Lasowski, Emmanuel Barrouyer
Жанр:
Драма, Кримінал
Країна:
Франція, Бельгія, Китай
Рейтинг:
IMDb – 5.3


Поклик вовка (2019)

Французький трилер 2019 року про життя команди ядерного підводного човна, у якої є завдання запобігти світовій ядерній війні. Омар Сі грає роль Матео, акустичного аналітика, який перебуває на борту човна. Його завдання – слухати океан і виявляти потенційні загрози для човна та екіпажу. Фільм сповнений драматизму, напруги та інтриги. Він показує, як команда човна працює у вкрай небезпечних умовах, де одна помилка може призвести до глобальної катастрофи. Попри це, екіпаж все ще має боротися з особистими проблемами, спричиненими тісним простором човна та тривалими періодами відсутності контакту із зовнішнім світом.

Оригінальна назва:
Le chant du loup
Актори:
Франсуа Сівіль, Омар Сі, Матьє Кассовіц, Реда Катеб, Paula Beer, Алексіс Михалик
Жанр:
Екшн, Трилер
Країна:
Франція
Рейтинг:
IMDb – 6.9


Шалена місія в Майамі (2018)

Французький бойовик з Омаром Сі в головній ролі. Фільм розповідає історію колишнього поліцейського, який працює тепер приватним детективом у кварталі Бельвіль у Парижі. Його тихе життя порушує раптова поява зведеного брата, якого він не бачив багато років. Брат опиняється в біді, і головний герой вирішує допомогти йому, незважаючи на свою репутацію і правоохоронних органів, які стоять на його шляху.

Оригінальна назва:
Le flic de Belleville
Актори:
Омар Сі, Луїс Гузман, Diem Nguyen, Біюна, Ерік Ебоні, Ісака Савадого, Жулі Фер’є, Maïmouna Gueye, Майк Бенітез, Франк Гастамбід, Mary Jo Cerna, Matthew Chizever
Жанр:
Екшн , Комедія
Країна:
Франція
Рейтинг:
IMDb – 5.0


Пригоди Яо (2018)

Фільм французького режисера Філіпа Гуалляре, у головній ролі з Омаром Сі. Фільм оповідає про життєву подорож молодого французького журналіста, який вирушає до Сенегалу, щоб зустріти свого кумира – колишнього баскетболіста Яо. Під час подорожі він стикається з прекрасною природою і багатою культурою Сенегалу, а також розуміє, наскільки важлива дружба і як вона може допомогти йому подолати життєві перешкоди. Фільм дивує не тільки своєю глибиною та змістом, а й неймовірною красою пейзажів та музикою, які допомагають створити атмосферу подорожі та дружби.

Оригінальна назва:
Yao
Актори:
Омар Сі, Фатумата Діавара, Джермейн Екогні, Гвендолін Гурвенек
Жанр:
Драма, Комедія
Країна:
Франція, Сенегал
Рейтинг:
IMDb – 6.4


Вам також може бути цікаво: Фільми та серіали з Дженною Ортегою.

Афера доктора Нока (2017)

Комедійний фільм французького режисера Лорана Тірара з Омаром Сі в головній ролі. Фільм розповідає історію Доктора Нок, колишнього шахрая, який приїжджає в невелике містечко на півдні Франції, щоб почати нове життя як лікар. Нок володіє особливим талантом переконання і, за допомогою своєї харизматичної чарівності, він швидко завойовує довіру і повагу місцевих жителів. Але незабаром його минуле наздоганяє його, і він змушений повернутися до своїх старих прийомів. Однак, все не йде так гладко, як він планував, і його майстерний план починає розвалюватися.

Оригінальна назва:
Knock
Актори:
Омар Сі, Алекс Лутс, Ана Жирардо, Сабін Азема, Паскаль Елбе, Одрі Дана, Мішель Вюйермоз, Елен Венсан
Жанр:
Комедія
Країна:
Бельгія, Франція
Рейтинг:
IMDb – 6.1


Шоколад (2016)

“Шоколад” – фільм 2016 року з Омаром Сі в головній ролі. Це історія про Рафаеля, колишнього музиканта з Африки, який приїжджає в невелике французьке містечко. Незабаром він знайомиться з Мері, вдовою і господинею магазину шоколаду, і вони починають зустрічатися. Однак їхні стосунки суперечать традиціям і очікуванням суспільства, і це призводить до конфліктів. Фільм показує, як Рафаель і Мері долають перешкоди, щоб бути разом, і як вони змінюють життя одне одного та оточуючих людей. У фільмі багато тем, таких як расизм, забобони, віра і традиції, які зачіпають серйозні проблеми, але з гумором і теплотою.

Оригінальна назва:
Chocolat
Актори:
Омар Сі, Джеймс Тьєрре, Клотільда ​​Есме, Олів’є Гурме, Фредерік П’єро, Ноемі Львовські
Жанр:
Комедія, Драма, Біографія
Країна:
Франція
Рейтинг:
IMDb – 7.0


Інферно (2016)

Фільм, в якому Омар Сі грає роль Крістофа Боша, головного помічника професора Роберта Ленгдона, відомого символіста та експерта з історії мистецтва. У цій частині фільмів про Ленгдона, він стикається з новою загадковою справою, яка приводить його в центр смертельної гонитви за таємничим артефактом, який може знищити людство. Фільм розгортається в запаморочливому темпі, з безліччю екшену, інтриг і несподіваних поворотів сюжету. Ленгдон і Бош подорожують всією Європою, розшифровуючи загадки і шукаючи сліди, які можуть привести їх до відповіді. Вони стикаються з різними небезпеками і зустрічаються з різними людьми, включно з колишніми ворогами Ленгдона і міжнародними злочинцями.

Оригінальна назва:
Inferno
Актори:
Том Генкс, Фелісіті Джонс, Омар Сі, Ірфан Кхан, Сідсе Бабетт Кнудсен, Бен Фостер
Жанр:
Екшн, Пригоди, Детектив, Драма, Кримінал, Трилер
Країна:
США, Угорщина
Рейтинг:
IMDb – 6.2


2+1 (2016)

“2+1” – французька комедія 2016 року за участю Омара Сі в головній ролі. Фільм розповідає історію трьох друзів – Алекса, Жюля і Ману, які вирішують втілити в життя незвичайний план: жити разом в одній квартирі, ділити всі витрати і залицятися до симпатичної дівчини. Однак, як це часто буває, план швидко починає розвалюватися, коли вони реалізують, що сусідство з гарною дівчиною не таке просте, як здавалося. Фільм показує їхні різні спроби сподобатися їй і завоювати її серце, кожен з них використовуючи свої власні хитрощі та хитрощі.

Оригінальна назва:
Demain tout commence
Актори:
Омар Сі, Клеманс Поезі, Антуан Бертран, Ешлі Уолтерс, Клементін Селарьє
Жанр:
Комедія, Драма
Країна:
Франція, Велика Британія
Рейтинг:
IMDb – 7.3


Жарти в сторону (2012, 2022)

Французький комедійний фільм, в якому Омар Сі грає роль Оуссами Діакате, нелегального іммігранта з Сенегалу, який працює в поліції. Історія розгортається в Парижі, де Оуссама і його колега з поліції, Жерар, змушені об’єднати зусилля, щоб розслідувати загадкове вбивство. Оуссама і Жерар є двома абсолютно різними персонажами – Оуссама – бідний і неосвічений, Жерар – багатий і освічений. Однак, незважаючи на відмінності, вони змушені працювати разом і вирішувати складні завдання, щоб розкрити злочин.

Оригінальна назва:
De l’autre côté du périph / Loin du périph
Актори:
Омар Сі, Лоран Лафітт, Сабріна Уазані, Ліонель Абеланськи, Юсеф Хаджди, Максім Мотт
Жанр:
Екшн, Комедія, Драма, Кримінал
Країна:
Франція
Рейтинг:
IMDb – 5.8 / 5.7


Самба (2014)

Французька комедія-драма 2014 року за участю Омара Сі та Шарлотти Генсбур у головних ролях. Фільм розповідає історію нелегального іммігранта Самби, який живе у Франції вже кілька років і мріє про легальний статус. У пошуках роботи і документів, Самба знайомиться з Алісою (Шарлоттою Генсбур), колишньою менеджеркою у великій корпорації, яка після нервового зриву вирішує почати життя наново і працює в організації, що допомагає іммігрантам. Фільм показує труднощі, з якими стикаються нелегальні іммігранти, включно з браком документів, роботою на чорному ринку, дискримінацією та низькою оплатою праці. Але поряд з цим, фільм також показує, як люди можуть знаходити сили і підтримку один в одному, і як навіть у важких умовах можна знаходити радість і надію.

Оригінальна назва:
Samba
Актори:
Ерік Толедано, Омар Сі, Шарлотта Ґенсбур, Тахар Рахим, Ізіа Іжлен, Ісака Савадого
Жанр:
Комедія, Драма
Країна:
Франція
Рейтинг:
IMDb – 6.7


Легкі гроші / Хороші люди (2014)

Трилер розповідає історію американської пари Тома і Анни, які живуть у Лондоні і не можуть впоратися з фінансовими труднощами. Вони виявляють велику суму грошей у квартирі свого покійного орендаря і вирішують їх використати, але незабаром стає зрозуміло, що ці гроші належать небезпечному мафіозному угрупованню. Омар Сі грає роль Френсіса, колишнього солдата з Французької легіонної армії, який працює на мафію. Він стає одним із головних супротивників Тома й Анни, коли вони починають загрожувати інтересам мафії та вирішують зберегти знайдені гроші.

Оригінальна назва:
Good People
Актори:
Сем Спруелл, Майкл Фокс, Даярмейд Мерта, Maarten Dannenberg, Омар Сі, Френсіс Маджі, Джеймс Франко, Майкл Джібсон, Анна Фріл
Жанр:
Екшн, Кримінал, Трилер
Країна:
Швеція, Данія, Велика Британія, США
Рейтинг:
IMDb – 5.5


Недоторканні / 1+1 (2011)

Фільм розповідає історію багатого аристократа Філіпа, який після нещасного випадку стає паралізованим і наймає своїм помічником незвичного молодого хлопця Дрісса, який щойно вийшов із в’язниці. Незважаючи на різницю у віці, соціальному становищі та культурних відмінностях, Філіп і Дрісс починають розвивати надзвичайно теплі стосунки. Фільм показує, як вони взаємно надихають один одного і допомагають один одному в подоланні своїх особистих проблем і труднощів.

Оригінальна назва:
Intouchables
Актори:
Ерік Толедано, Франсуа Клюзе, Омар Сі, Анн Ле Ні, Одрі Флеро, Жозефін де Мо
Жанр:
Комедія , Драма, Біографія
Країна:
Франція
Рейтинг:
IMDb – 8.5


Близькі люди / Такі рідні (2009)

Французька комедія про двох братів-близнюків, кожен з яких має свої власні проблеми. Один із братів, Альбер, живе зі своєю дружиною і дітьми, тоді як інший брат, Жерар, нещодавно розорився і змушений жити зі своєю матір’ю. Сюжет фільму розвивається, коли Альбер запрошує Жерара на свій день народження, щоб зустріти його нову дівчину. Вечірка швидко перетворюється на катастрофу, коли гості починають з’ясовувати стосунки та викривати таємниці одне одного. Але коли Альбер випадково впаде зі стільця і знепритомніє, брати змушені співпрацювати, щоб допомогти йому.

Оригінальна назва:
Tellement proches
Актори:
Венсан Ельбаз, Омар Сі, Франсуа-Ксав’є Демезон, Одрі Дана, Жозефін де Мо
Жанр:
Комедія, Драма
Країна:
Франція
Рейтинг:
IMDb – 6.5Якщо ми забули про якийсь цікавий фільм чи серіал, будь ласка напишіть його назву в коментарях. Допомогти нашому проекту ви можете поширивши посилання на форумах чи на інших сайтах.

У питанні розбирався:

Автор добірки, досвідчений кіноман. Переглянув сотні фільмів у різних жанрах, тому добре знає що порадити подивитись.

Оцініть автора
Додати коментар

** Залишіть свою думку про добірку, це допоможе нам стати кращими, а також для розвитку сайту.