17 фільмів з Едді Редмейном

По акторах
Фільм дня:

Едді Редмейн – один з найталановитіших акторів свого покоління, який здобув світову популярність завдяки своїм неперевершеним ролям у таких фільмах, як “Теорія всього”, “Фантастичні звірі та де їх шукати”, “Дівчина з Данії” та інших. Його майстерність в акторській грі не залишає байдужим жодного глядача, а його талант здатен перетворити будь-який фільм на справжнє шедевр. У цій добірці ви знайдете найкращі фільми з Едді Редмейном, які здатні захопити вас своєю глибиною і динамікою, залишивши незабутні враження на довгий час.

Хороший медбрат (2022)

Емі – молода медсестра відділення інтенсивної терапії, яка стежить за тим, щоб усі пацієнти отримували необхідну догляд та увагу. Одного дня на її відділенні з’являється новий колега, Чарльз, з яким вони швидко стають друзями. Емі довіряєся Чарльзу та розповідає про своє становище. Завдяки дружнім стосункам Чарльза та Емі вдається знизити рівень смертності серед пацієнтів відділення. Однак, коли кількість смертей знову починає зростати, Емі підозрює, що Чарльз може мати зв’язок з цим. Але довести його причетність до цих смертей виявляється нелегкою задачею.

Оригінальна назва:
The Good Nurse
Актори:
Едді Редмейн, Denise Pillott, Dartel McRae, Joseph Fugelo, Джессіка Честейн, Джудіт Дельгадо
Жанр:
Детектив, Драма, Кримінал, Трилер, Біографія
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.8


Фантастичні звірі: Таємниці Дамблдора (2022)

У 1932 році Ґріндельвальд разом зі своїми найвідданішими послідовниками прагне захопити повний контроль над Чарівним світом. Вони збирають підтримку для участі у виборах Верховного мага, які мають відбутися на Міжнародній конференції чарівників. З наближенням дня голосування, Дамблдор доручає своїм надійним союзникам, серед яких Ньют Саламандер, Тесей та Джейкоб Ковальські, запобігти спробам Ґріндельвальда маніпулювати результатами виборів. Ґріндельвальд у свою чергу використовує унікальну магічну істоту, здатну відчувати чистоту душі та добрі наміри людей, як засіб у боротьбі зі своїми ворогами.

Оригінальна назва:
Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore
Актори:
Едді Редмейн, Джуд Лоу, Езра Міллер, Ден Фоглер, Елісон Судол, Каллум Тернер
Жанр:
Пригоди, Фентезі, Сімейний
Країна:
Велика Британія, США
Рейтинг:
IMDb – 6.2


Суд над чиказькою сімкою / Справа чиказької сімки (2020)

Фільм заснований на реальних подіях і розповідає про судовий процес 1969 року в Чикаго, коли 7 активістів, включно з Томом Гейденом (Едді Редмейн), були звинувачені в змові, підбурюванні до безладів та інших правопорушеннях, пов’язаних з антивоєнними протестами на Демократичній конвенції в Чикаго.

Фільм показує, як уряд США намагався придушити протести і рух за громадянські права, а також як активісти захищали свої ідеали і свободу вираження думок. Едді Редмейн виконує роль Тома Гейдена, який був одним із головних організаторів протестів і був лідером руху проти війни у В’єтнамі.

Оригінальна назва:
The Trial of the Chicago 7
Актори:
Едді Редмейн, Alex Sharp, Саша Барон Коен, Джеремі Стронг, Джон Керролл Лінч, Ях’я Абдул-Матін II
Жанр:
Драма, Історичний, Трилер
Країна:
США, Велика Британія, Індія
Рейтинг:
IMDb – 7.7


Аеронавти (2019)

Фільм заснований на реальних подіях і розповідає історію пілота аеростата Амелії Ренсом і метеоролога Джеймса Глашієра, які 1862 року вирушають на дослідницьку експедицію в небеса. Едді Редмейн грає роль Джеймса Глашієра, який прагне довести свою теорію про прогнозування погоди за допомогою нових наукових інструментів. Фелісіті Джонс, своєю чергою, грає Амелію Ренсом, капітана повітряного судна, який бере на себе відповідальність за їхню безпеку під час польоту на величезній висоті.

Оригінальна назва:
The Aeronauts
Актори:
Фелісіті Джонс, Едді Редмейн, Гімеш Патель, Енн Рейд, Тім МакІннерні, Фібі Фокс, Венсан Перес, Ребекка Фронт, Том Кортні
Жанр:
Екшн, Пригоди, Драма, Історичний, Трилер, Біографія, Романтичний
Країна:
США, Велика Британія
Рейтинг:
IMDb – 6.6


Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда (2018)

Ґріндельвальд, хитрий і небезпечний маг, удається втекти з місця ув’язнення, де його утримували співробітники Магічного Конгресу Північної Америки. Відразу після своєї відважної втечі, він за допомогою обману залучає прихильників до своєї справи. Його амбіційна мета — переворот, щоб взяти під контроль немагічний світ. Зупинити цього лиходія може лише Альбус Дамблдор, який колись був його близьким другом. Але для цього Дамблдору буде потрібна допомога команди Ньюта Саламандера…

Оригінальна назва:
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
Актори:
Едді Редмейн, Кетрін Вотерстон, Елісон Судол, Ден Фоглер, Саманта Мортон
Жанр:
Пригоди, Фентезі, Сімейний
Країна:
Велика Британія, США
Рейтинг:
IMDb – 6.5


Фантастичні звірі і де їх шукати (2016)

У 1926 році Ньют Саламандер вирушає до Нью-Йорка з особистими справами, маючи при собі валізу, заповнену магічними істотами. Коли ці тварини втікають, невдаха-зоолог привертає небажану увагу Магічного Конгресу Північної Америки. Його недбалість створює загрозу для деликатного балансу між магічним і немагічним світами. До того ж, існує терористична організація, яка полює на чарівників. Незабаром Саламандер опиняється в центрі загального переслідування…

Оригінальна назва:
Fantastic Beasts and Where to Find Them
Актори:
Едді Редмейн, Кетрін Вотерстон, Елісон Судол, Ден Фоглер, Саманта Мортон
Жанр:
Фентезі, Сімейний, Пригоди
Країна:
Велика Британія, США
Рейтинг:
IMDb – 7.2


Дівчина з Данії (2015)

Фільм заснований на реальній історії життя данської художниці Лілі Ельбе, першої людини, яка пройшла операцію на зміну статі в 1930-х роках. Едді Редмейн грає головну роль Ейнара Вегенера, одруженого данського художника, який починає усвідомлювати свою справжню особистість і стає Лілі Ельбе. Алісія Вікандер грає роль дружини Ейнара, Герди, яка підтримує і допомагає йому в цьому важкому процесі.

Оригінальна назва:
The Danish Girl
Актори:
Алісія Вікандер, Едді Редмейн, Тусе Сильберг, Адріан Шиллер, Ембер Герд, Еміральди Феннел
Жанр:
Драма, Біографія, Романтичний
Країна:
Велика Британія, США, Німеччина, Данія, Бельгія
Рейтинг:
IMDb – 7.1


Піднесення Юпітер (2015)

Фільм розповідає історію Джупітера Джонс, молодої жінки, яка живе в Чикаго і яка, виявляється, успадкувала унікальну генетичну долю, пов’язану з космічними володіннями і спадщиною. Едді Редмейн грає одного з головних лиходіїв фільму, Балама Абрама, могутнього бізнесмена-вампіра, який шукає спосіб знайти безсмертя. Міла Куніс грає Джупітеру, яка повинна боротися за свій спадок і захистити Землю від потенційних загроз.

Оригінальна назва:
Jupiter Ascending
Актори:
Ліллі Вачовскі, Міла Куніс, Ченнінґ Татум, Шон Бін, Едді Редмейн, Дуглас Бут
Жанр:
Екшн, Пригоди, Фантастика, Фентезі
Країна:
США, Австралія
Рейтинг:
IMDb – 5.3


Теорія всього (2014)

Фільм заснований на мемуарах Джейн Гоукінг “Traveling to Infinity: My Life with Stephen”. Едді Редмейн грає головну роль Стівена Гокінга, відомого фізика і космолога, який страждає на хворобу амідролеарного склерозу. Фільм розповідає історію Гокінга, починаючи з його студентських років у Кембриджі, до того як він став одним із найвідоміших учених у світі.

Оригінальна назва:
The Theory of Everything
Актори:
Едді Редмейн, Фелісіті Джонс, Гаррі Ллойд
Жанр:
Драма, Біографія, Романтичний
Країна:
Велика Британія, Японія
Рейтинг:
IMDb – 7.7


Вам також може бути цікаво: 35 кращих фільмів Раяна Рейнольдса.

Чудесний рік (серіал, 2011)

Серіал розповідає історію сім’ї Каннінгемів, яка є знаменитою у Бродвейському світі, та їхнього співробітника Ніка Волтера (грає Едді Редмейн). У серіалі Редмейн грає Ніка, актора, якого запрошують для роботи на Бродвеї разом із Каннінгемами. Нік є не тільки талановитим актором, а й головною причиною руйнування стосунків між членами сім’ї Каннінгемів.

Оригінальна назва:
The Miraculous Year
Актори:
Едді Редмейн, Лі Пейс, Сьюзан Сарандон, Хоуп Девіс, Елейн Кессіді, Лайнас Роуч, Петті ЛюПон, Норберт Лео Батц
Жанр:
Драма
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 5.5


7 днів і ночей з Мерилін (2011)

Фільм заснований на щоденнику Коліна Кларка, який описує його зустрічі і дружбу з Мерилін Монро під час зйомок фільму “Принц і танцівниця”. Едді Редмейн грає роль Коліна Кларка, молодого асистента режисера, який допомагав в організації зйомок фільму і зустрівся з Мерилін Монро (грає Мішель Вільямс) під час її візиту до Англії. Фільм розповідає історію їхньої короткої, але інтенсивної зустрічі і про те, як Колін допомагав Мерилін справлятися з проблемами і тривогами.

Оригінальна назва:
My Week with Marilyn
Актори:
Мішель Вільямс, Едді Редмейн, Джулія Ормонд, Кеннет Брана, Піп Торренс, Джеральдін Сомервілль
Жанр:
Драма, Біографія
Країна:
Велика Британія, США
Рейтинг:
IMDb – 6.9


Провінціалка (2011)

Едді Редмейн грає Едді, чарівного, але небезпечного попутника, якого зустрічає головна героїня Лулі, 13-річну дівчинку, що тікає зі свого рідного міста в Неваді в пошуках кращого життя. У дорозі Лулі потрапляє в різні небезпечні та заплутані ситуації, але завжди знаходить сили продовжувати свій шлях.

Оригінальна назва:
Hick
Актори:
Хлоя Грейс Морец, Едді Редмейн, Рей МакКіннон, Рорі Калкін, Джульєтт Льюіс, Блейк Лайвлі, Алек Болдуін
Жанр:
Комедія, Драма
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 5.6


Чорна смерть (2010)

Фільм розгортається в 14-му столітті під час епідемії чорної смерті в Європі. Едді Редмейн грає Оссріка, молодого ченця, який разом із групою воїнів вирушає в подорож через заражені райони, щоб знайти легендарне місто, в якому, як кажуть, люди не хворіють. Вони сподіваються, що знайдуть там зцілення і врятують своїх близьких.

У дорозі група зустрічає загадкову відьму, яка стверджує, що знає, де розташоване місто. Однак, у міру просування дорогою, герої стикаються з несподіваними небезпеками і жахами, які змушують їх сумніватися у своїх віруваннях і цілях.

Оригінальна назва:
Black Death
Актори:
Шон Бін, Едді Редмейн, Джон Лінч, Тім МакІннерні, Кімберлі Ніксон, Енді Наймен
Жанр:
Екшн, Пригоди, Детектив, Драма, Історичний, Трилер, Жахи
Країна:
Німеччина, Велика Британія
Рейтинг:
IMDb – 6.4


Блідо-синє / Окис (2009)

У фільмі розповідається про кілька доль, що перетинаються, людей у Лос-Анджелесі, які шукають кохання, надію і зцілення. Едді Редмейн грає Кема, танцюриста еротичного стриптизу в нічному клубі. Кем бореться з особистими проблемами і важким минулим, але знаходить надію і порятунок у несподіваному зв’язку з Роуз, колишньою знаменитою співачкою, яка також страждає від своїх трагічних обставин.

Оригінальна назва:
Powder Blue
Актори:
Джессіка Біл, Едді Редмейн, Форест Вітакер, Рей Ліотта, Ліза Кудроу, Патрік Свейзі, Кріс Крістофферсон
Жанр:
Драма
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.2


Жовта хусточка щастя (2008)

Фільм заснований на японському романі 1971 року “The Yellow Handkerchief of Happiness” і оповідає про трьох незнайомих людей, які вирушають у подорож через Луїзіану.

Едді Редмейн грає Гордона, одинака, який нещодавно був звільнений з в’язниці і збирається відвідати свою колишню дружину. Під час поїздки він знайомиться з двома іншими мандрівниками – Марті і його юною супутницею Мартіною, які втекли з дому, щоб відволіктися від своїх особистих проблем.

Оригінальна назва:
The Yellow Handkerchief
Актори:
Вільям Герт, Крістен Стюарт, Едді Редмейн, Марія Белло, Каорі Момоі, Гроувер Колсон
Жанр:
Пригоди, Драма, Мелодрама
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.7


Дика грація (2007)

Фільм заснований на реальній історії життя Барбари Дейлі Бейкер та її сина Тоні Бейкера. Едді Редмейн грає роль Тоні Бейкера, спадкоємця величезних статків своєї матері Барбари. Фільм оповідає про життя Барбари та її сина в різних періодах часу, починаючи з їхнього життя у Франції в 1940-х роках і закінчуючи трагічним фіналом у 1970-х роках.

Барбара є ексцентричною жінкою, яка постійно шукає нові способи задоволення своїх бажань і примх. Вона вступає в любовний зв’язок зі своїм сином Тоні та втягує його у свої ігри та експерименти. Однак їхні стосунки стають дедалі нестабільнішими та небезпечнішими, коли вони починають зловживати наркотиками та алкоголем.

Оригінальна назва:
Savage Grace
Актори:
Джуліанна Мур, Едді Редмейн, Стівен Діллейн, Олена Анайя, Хью Денсі, Енн Рейд
Жанр:
Драма
Країна:
США, Франція, Іспанія
Рейтинг:
IMDb – 5.7


Читаючи думки (2006)

Фільм розповідає історію двох юнаків, Марка і Алекса, студентів престижної школи-інтернату в Австралії. Марк і Алекс об’єднуються, щоб вирішити загадкове вбивство одного зі своїх товаришів по класу. Під час розслідування Алекс починає демонструвати ознаки психічних розладів, і Марк стає дедалі більш впевненим, що Алекс є вбивцею.

Оригінальна назва:
Like Minds
Актори:
Едді Редмейн, Том Старрідж, Тоні Коллетт, Річард Роксбург, Кейт Маберлі, Джон Овертон, Аміт Шах, Девід Трелфолл
Жанр:
Жахи, Кримінал, Детектив, Трилер
Країна:
Австралія, Велика Британія
Рейтинг:
IMDb – 6.3Якщо ми забули про якийсь цікавий фільм чи серіал, будь ласка напишіть його назву в коментарях. Допомогти нашому проекту ви можете поширивши посилання на форумах чи на інших сайтах.

У питанні розбирався:

Автор добірки, досвідчений кіноман. Переглянув сотні фільмів у різних жанрах, тому добре знає що порадити подивитись.

Оцініть автора
Додати коментар

** Залишіть свою думку про добірку, це допоможе нам стати кращими, а також для розвитку сайту.