Корейські фільми про кохання: 20 найкращих мелодрам

Мелодрама
Фільм дня:

Сучасний південнокорейський кінематограф захоплює армії шанувальників у всьому світі та збирає трофеї на престижних фестивалях. Якщо чоловіків підкорює мікс суворих та комедійних жанрів, то глядачки здаються у полон після перегляду романтичного кіно. Пропонуємо добірку, де представлені найкращі корейські фільми про кохання з високим рейтингом та менш розкручені мелодрами.

Кисло-солодкий смак кохання (2021)

Повний хлопець на ім’я Чан-хек потрапляє до лікарні з діагнозом гепатиту. Там він знайомиться з милою медсестрою Чон Да-ін – єдиною, хто підтримав його у скрутний момент. Поступово між героями фільму спалахують почуття. Через кілька років вже підтягнутий та спортивний Хек працює інженером і отримує пропозицію більш високооплачуваної посади у Сеулі. Він вирушає до іншого міста, залишивши вдома свою дівчину. Любов молодих людей випробовує відстанню . Чи зможуть вони зберегти почуття?

Оригінальна назва:
Saekomdalkom
Актори:
Чан Гі-он, Чхе Су-бін, Кристал Чон…
Країна:
Корея Південна
Рейтинг:
IMDb – 6.7
12+


Про тебе та дощ (2021)

У центрі сюжету фільму – Ен хо, юнак, який кілька разів намагався вступити до коледжу, але так і не пройшов вступних іспитів. Він не має певних життєвих цілей і досі кидається від одного до іншого. Якось він зав’язує листування з дівчиною. Герої мелодрами швидко знаходять спільну мову і це спілкування допомагає Ен Хо вибрати свій шлях. Але чи зможуть закохані зберегти тепле спілкування, коли зустрінуться наживо?

Оригінальна назва:
Biwa dangsinui iyagi
Актори:
Кан Ха-ниль, Чхон У-хі, Кан Со-ра…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 6.8


Жозе (2020)

Сюжет фільму розгортається довкола студента Ен соку. Якось на вулиці хлопець знайомиться з дівчиною та допомагає їй дістатися до дому, бо сама вона прикута до інвалідного крісла . Незнайомка вважає за краще жити у фантазіях, адже реальний світ приносить їй лише біль. Вона навіть просить називати себе “Жезе” – ім’ям героїні свого улюбленого роману. Герой вирішує і далі допомагати дивачку і поступово усвідомлює, що незважаючи на всю її дивність, вона шалено його притягує.

Оригінальна назва:
Josée
Актори:
Нам Джу-хек, Хан Джі-мін, Хо Джин…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 6.7


Ми закохані? (2020)

Героїні корейської мелодрами З Чон не щастить. Її мама важко хвора , а мрія стати шеф-кухарем поки що маячить надто далеко. Одного разу в кафе, де дівчина працює на півставки, з’являється жінка похилого віку, яка залишає для Со Чон незвичайну книгу – керівництво з любовних справ. Ці поради починають змінювати життя дівчини на краще і дають шанс завоювати кохання неприступного хлопця, який працює разом із нею.

Оригінальна назва:
Saranghago issseupnikka?
Актори:
Сон Хун, Кім Со-ин, Кім Сон-ун…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 6.2


Музичний альбом (2019)

1994 рік, Південна Корея. Молодий Хен У заглядає до маленької пекарні дівчини Мі Су. Перед відходом хлопець чує, як радіостанція повідомляє про те, що у «Музичному альбомі» змінився ведучий. Для юнака це здалося знаковою подією. Він влаштовується в пекарню, і між Хеном і Ми спалахує кохання. Але минуле хлопця зберігає чимало таємниць, і так його просто не відпустить. Почуття пари має не одне випробування – чи зможуть кохані впоратися з ними?

Оригінальна назва:
Yuyeolui eumakaelbeom
Актори:
Кім Го-ин, Чон Хе-ін, Чон Ю-джин…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 7.1
16+

Схожа підбірка: 20 найкращих дорам про кохання


А тепер я йду зустрітися з тобою (2018)

Серед найкращих корейських мелодрам у жанрі фентезі – нетривіальний фільм, який не йде з топу новинок кіно про кохання. Ву Джин і Су А щасливі у шлюбі, виховують сина. Молода жінка дізнається, що хвора і дарує дитині спеціально написану книгу, де є слова: «Мама буде поруч, коли почнеться сезон дощів». Після смерті матері хлопчик чекає на зустріч з нею. Під час прогулянки із сином Ву Джин помічає жінку, схожу на дві краплі води на дружину. Незнайомка не пам’ятає, хто вона і чого прийшла. Невже Су А повернулася з того світу?

Оригінальна назва:
Jigeum, mannareo gapmida
Актори:
Со Джи-соп, Сон Е-джин, Кім Джи-хван…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 7.7
12+


Твоє весілля (2018)

У центрі сюжету молодіжного комедійного фільму – історія двох школярів У Йона та Син Хі. Одного разу дівчина попросила найкращого друга прикинутися її хлопцем, на що вірний Він погодився, адже він любив її. Хлопці стають практично нерозлучними. Невпевненість тінейджера завадила зізнатися йому у своїх справжніх почуттях – раптом на нього чекає відмова? Через роки він отримує запрошення на весілля від Син Хі з іншого міста. Але справжнє кохання не минає – як надійде юнак, що змужнів?

Оригінальна назва:
Neoui gyeolhonsik
Актори:
Кім Ен-Гван, Пак По-Йон, Кан Гі-Йон…
Країна:
Корея Південна
Рейтинг:
IMDb – 7.0
16+


Тому що я тебе люблю (2017)

Оригінальна мелодрама про переселення душ – данина корейського кіно пам’яті 25-річного композитора Ю Чже Ха, автора однойменного альбому. Як і талановитий музикант , герой фільму потрапляє в автокатастрофу, але не гине, а в стані коми мандрує тілами людей, нещасних у коханні. Щоразу І-хен наводить лад у чужих серцевих справах, а коли все завершується хепі-ендом, переноситься в тіло наступного страждальця.

Оригінальна назва:
Saranghagi ttaemune
Актори:
Чха Тхэ-хен, Кім Ю-джон, Со Хен-джин…
Країна:
Корея Південна
Рейтинг:
IMDb – 6.5
16+


Чисте кохання (2016)

Під час прямого ефіру ді-джей пропонує людям надіслати на радіо історії свого першого кохання. Один анонімний лист одразу привернув увагу хлопця та розбудив спогади 23-х літньої давності. У пам’яті молодика випливає літо 1991 року в рибальському селі, і п’ятеро друзів, серед яких його юнацьке кохання – дівчинка Су-ок. Але чи має історія про підлітків щасливе завершення?

Оригінальна назва:
Sunjeong
Актори:
То Ген-су, Кім Со-хен, Ен Джун-сок…
Країна:
Корея Південна
Рейтинг:
IMDb – 7.3
12+


Служниця (2016)

Список найкращих корейських фільмів про кохання та пристрасть продовжує еротичний трилер, розіграний в історичних декораціях, володар Золотої пальмової гілки. В окупованій Кореї, шахрай на прізвисько Граф пропонує заробити на афері простій дівчині Нам Сук Хі. Для цього вона влаштовується прислугою в багатий маєток до японки-затворниці Хідеко. Шахрай має намір спокусити іноземку, щоб заволодіти її станом. Граф не сумнівається, що його план вдасться, але чи не стане він сам жертвою авантюри?

Оригінальна назва:
Agassi
Актори:
Кім Мін-хі, Кім Тхе-рі, Ха Джон-у…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 8.1
18+


Настрій дня (2016)

Двох різних людей доля зводить у поїзді , що йде в Пусан. Су-джон – ділова відповідальна дівчина, яка напередодні дізналася про весілля найкращої подруги з її шкільним коханням. Наймолодша жінка полягає у стосунках 10 років, але пропозиції від партнера так і не отримала. Че-хен – сорочка-хлопець, спортсмен, красень, не визнає сталості у почуттях. Що змінить один день у житті таких несхожих героїв комедійної мелодрами?

Оригінальна назва:
Keunalui bonwigi
Актори:
Ю Ен-сок, Мун Чхе-вон, Чо Дже-юн…
Країна:
Корея Південна
Рейтинг:
IMDb – 6.7
16+


Вам також може бути цікаво: Найкращі корейські серіали 2021 року.

Чоловік та жінка (2016)

Дія корейського фільму, повного романтики та почуттів, починається у сніговій Фінляндії. Випадкова зустріч Кії Хонг та Сенґ-мін обертається сплеском яскравих емоцій. Обставини складаються не на користь пари: герої мелодрами не можуть бути разом, кожен має свою сім’ю. Їхня наступна зустріч відбувається вже в одному з корейських міст. Побачившись знову, вони розуміють, що більше не можуть одне без одного.

Оригінальна назва:
Namgwa yeo
Актори:
Чон До-он, Кон Ю, Пак Пен-ин…
Країна:
Корея Південна
Рейтинг:
IMDb – 6.8
16+


Красуня (2016)

Події цього фільму про кохання розгортаються в Кореї під час японської окупації у 1944 році. Ен-хі і Со-юль з дитинства навчалися традиційного корейського співу. Подруги мріють бути зірками сцени та виступати перед публікою. Со-юль починає зустрічатися з Юн-у, який пише пісні для популярної співачки. Незабаром хлопець пропонує коханій одружитися. Со-юль вірить, що тепер її мрія про сцену точно здійсниться. Вона навіть не здогадується, який сюрприз підготувала їй доля.

Оригінальна назва:
Haeeohwa
Актори:
Хан Хё-джу, Ю Ен-сок, Чхон У-хи…
Країна:
Корея Південна
Рейтинг:
IMDb – 6.5
16+


Краса всередині (2015)

«Справжня краса живе у серці, відбивається у власних очах і виявляється у вчинках» – так визначив поняття краси Ошо. Корейський романтичний фільм у жанрі фентезі по-своєму обіграє цю істину. Сюжет побудований навколо дивовижної здатності Чжина. Щоранку хлопець прокидається в новому тілі, з новою зовнішністю, змінюючи вік та стать під час сну. Здається, це не заважало йому доти, доки не з’явилася на його горизонті І Су. Пара вигадує хитрий план, як розпізнавати одне одного.

Оригінальна назва:
Byuti insaideu
Актори:
Хан Хё-джу, Кім Де-мен, Пак Щін-хе…
Країна:
Корея Південна
Рейтинг:
IMDb – 7.4
16+


Міс Дружина (2015)

Втілення всіх табу традиційного суспільства, Ен У – представниця покоління сампо, цілеспрямована кар’єристка , графік якої розписаний на рік уперед. На гребені своїх кар’єрних успіхів героїня летить до Штатів. Зненацька дівчина потрапляє в аварію та вмирає. Але доля зіграє з нею злий жарт: ділова феміністка повернеться на землю звичайною домогосподаркою з двома дітьми. Чи зможе Він У винести це катування і змінити життя?

Оригінальна назва:
Misseu waipeu
Актори:
Ом Джон-хва, Сон Син-хон, Кім Сан-хо…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 7.1
12+


Гаряча кров юності (2014)

У топі підліткових корейських фільмів про кохання мелодрама з життя старшокласників. Головна хуліганка школи Ен-сук закохана у першого красеня міста та найпопулярнішого хлопчика Чун-гіля. Але провінційний Казанова не потребує її пристрасних почуттів. Прохолодність залишає розпещеного жіночою увагою юнака, коли він бачить нову – приїжджу з Сеула. Проте Ен-сук не збирається здаватися та поступатися полем бою суперниці.

Оригінальна назва:
Pikkeulneun cheongchun
Актори:
Пак По-он, Лі Джон-сок, Лі Се-он…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 6.7
16+


Сьогоднішнє кохання (2014)

Чун-су не щастить у коханні: всі зусилля хлопця привернути увагу протилежної статі виявляються марними. Хен-у – провідна прогноз погоди. У телевізійниці ангельське обличчя, але дуже поганий характер. Познайомившись, герої почали проводити час разом, скаржачись один одному на долю. Поступово їхні розмови стають дедалі щирішими. Чун-су починає розуміти, що закохується, але чи відповість взаємністю химерна красуня Хен-у?

Оригінальна назва:
Oneului yeonae
Актори:
Лі Сін-гі, Мун Чхе-вон, Лі Со-джин…
Країна:
Корея Південна
Рейтинг:
IMDb – 6.2
12+


Злови мене (2013)

Серед популярних мелодрам у Кореї – фільми про кохання та пристрасть із кримінальним сюжетом . Талановитий детектив Лі Хо Тхе розкриває справи з таким блиском, що його боїться весь кримінальний світ. Коли з в’язниці втікає серійний вбивця , влада залучає успішного детектива. Той легко справляється із завданням, але при затриманні автомобіль навмисне збиває злочинця. Тхе і в цьому випадку виходить на слід і він приводить до будинку його першої коханої Джин Сук.

Оригінальна назва:
Kaechimi
Актори:
Кім А-джун, Чу Вон, Пек То-бін…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 6.3
12+


Хлопчик-перевертень (2013)

Через хворобу старшої дочки мати вирішує переїхати в гірське село, де знайомий сім’ї Джі-Тай люб’язно надає їм невеликий будиночок. Колишній власник – дивний вчений , який проводив експерименти над людьми та вовками . Дві доньки періодично чують якісь дивні звуки у сараї. Старша Сон У відкидає страхи і вирішує подивитися, що там заховано.

Оригінальна назва:
Neukdae sonyeon
Актори:
Сон Джун-гі, Пак По-он, Ю Он-сок…
Країна:
Корея Південна
Рейтинг:
IMDb – 7.3
16+


Мій партнер (2012)

Юн Чжон полягає у відносинах п’ять років і безуспішно чекає на пропозиції руки і серця. Щоб підштовхнути партнера, вона вигадала неординарний спосіб – секс по телефону. Нічого подібного Юн Чжон до цього не робила і від хвилювання плутає цифру у номері. В іншій квартирі міста нещасний Хен Сон ось уже якийсь тиждень намагається пережити хворобливе розставання. В одну з безсонних ночей лунає телефонний дзвінок.

Оригінальна назва:
Naui PS pateuneo
Актори:
Чи Сон, Кім А-джун, Щін Со-юль…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 6.9
12+Якщо ми забули про якийсь цікавий фільм чи серіал, будь ласка напишіть його назву в коментарях. Допомогти нашому проекту ви можете поширивши посилання на форумах чи на інших сайтах.

У питанні розбирався:

Автор добірки, досвідчений кіноман. Переглянув сотні фільмів у різних жанрах, тому добре знає що порадити подивитись.

Оцініть автора
Додати коментар

** Залишіть свою думку про добірку, це допоможе нам стати кращими, а також для розвитку сайту.