20 серіалів про прибульців та інопланетне вторгнення

Фантастика
Фільм дня:

Людство давно мріє зустрітися з братами за розумом. Однак космос мовчить, а повідомлення про зустрічі з НЛО при перевірці виявляються фейками. Втілюючи цю стару мрію на екрані, кіношники не втомлюються вигадувати нові ідеї для серіалів про інопланетян. У фантастичних сюжетах прибульці постають то доброзичливими гуманоїдами, то кровожерливими монстрами, і контакти з представниками інших цивілізацій може обернутися як жахами, і комедією.

Засланець із космосу (2021)

Науково-фантастична новинка кіно, знята за мотивами популярного коміксу . Прибулець прибуває на Землю, щоб знищити людство і підготувати планету до нашестя своїх побратимів. Гуманоїд не повинен привертати до себе уваги, тому він ховається під маскою лікаря -самітника. Поступово герой втягується у життя місцевого співтовариства, заводить друзів та відмовляється від первісних намірів.

Оригінальна назва:
Resident Alien
Жанр:
Фантастика, драма, комедія, детектив
Актори:
Алан Тьюдік, Сара Томко, Корі Рейнольдс…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 8.2
18+


Проект «Синя книга» (2019 – 2020)

У центрі подій нового закордонного серіалу з високим рейтингом про НЛО та інопланетян знаходиться дослідницька група, створена американськими ВПС. Астрофізик, пілот та уфолог вивчають помічені в небі аномалії. Зафіксоване спостерігачами не укладається у рамки існуючих наукових уявлень, а під час спільної роботи відкривається існування масштабної змови.

Оригінальна назва:
Project Blue Book
Жанр:
Фантастика, трилер
Актори:
Ейдан Гіллен, Майкл Маларкі, Лаура Меннелл…
Країна:
США, Канада
Рейтинг:
IMDb – 7.7
18+


Війна світів (2019)

Серіал для війни з прибульцями є вільну екранізацію роману , написаного класиком наукової фантастики Гербертом Уеллсом. Французький астрофізик виявляє дивні сигнали, надіслані розумними істотами. Незабаром на планету падають численні зонди, що вбивають електромагнітні імпульси землян. Безжальні інопланетяни прилітають із зірки Росс 128 і прагнуть знищити людство. Лише деякі вижили намагаються чинити опір загарбникам.

Оригінальна назва:
War of the Worlds
Жанр:
Фантастика, драма, детектив
Актори:
Леа Дрюкер, Дейзі Едгар-Джонс, Гебріел Бірн…
Країна:
Велика Британія, Франція, США
Рейтинг:
IMDb – 6.3


Вимирання (2017)

Художній фантастичний серіал про космос та інопланетян, які намагаються відродити вимерле людство. Прибульці запевняють, що керуються благородними цілями, однак у людей виникають невиразні, але цілком обґрунтовані сумніви. Ситуація ускладнюється ще сильніше, коли стає зрозуміло, що ця інопланетна раса стала причиною загибелі людства.

Оригінальна назва:
Extinct
Жанр:
Фантастика, бойовик, трилер, драма, детектив, пригоди
Актори:
Чад Коллінз, Вікторія Аткін, Йорк Фрайєр…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.2


Колонія (2016 – 2018)

Відмінний серіал про вторгнення прибульців, які встановили Землі жорстоку диктатуру. Колишній агент ФБР, щоб уникнути проблем із законом, змушений працювати на маріонетковий уряд. Герой повинен викрити повстанців, які ведуть боротьбу з режимом. Розслідування виводить агента на дружину. Сюжет натхненний життям парижан у роки нацистської окупації.

Оригінальна назва:
Colony
Жанр:
Фантастика
Актори:
Джош Холлоуей, Сара Уейн Келліс, Пітер Джекобсон…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 7.4
18+


Кінець дитинства (2015)

У серіалі про вторгнення інопланетян за мотивами однойменного оповідання Артура Кларка епохальна подія проходить у мирному ключі. Після прильоту величезних космічних кораблів припинилися війни, зцілилися хворі та настала справжня утопія. Позитивні зміни, що відбуваються під суворим контролем, влаштовують не всіх, і планети посилюється боротьба свободу.

Оригінальна назва:
Childhood’s End
Жанр:
Фантастика, трилер, драма
Актори:
Майк Фогель, Озі Ікхайл, Дейзі Беттс…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.9

Вас також може зацікавити: Фільми жахів про космос і прибульців


За межами (2014 – 2015)

Жінка-астронавт повертається після довгої космічної експедиції. Героїня дуже радіє зустрічі з чоловіком, але щасливе возз’єднання сім’ї затьмарене дивною подією: жінка вагітна , хоч раніше була безплідна. За всіма розрахунками запліднення могло статися лише у космосі, отже, тут замішані таємничі позаземні сили.

Оригінальна назва:
Extant
Жанр:
Фантастика, трилер, драма
Актори:
Холлі Беррі, Пірс Генон, Грейс Гаммер…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.6


Сплетені долею (2014)

Романтичний серіал про інопланетян на Землі отримав захоплені відгуки глядачів, які цінують чуттєві мелодрами. Уряд уклав резервацію прибульців з іншої планети. Через кілька років космічних гостей вирішено інтегрувати в суспільство. Незнайомі із земними однолітками підлітки отримують можливість ходити до звичайної школи – і один із тінейджерів зустрічає в навчальному закладі своє кохання.

Оригінальна назва:
Star-Crossed
Жанр:
Фантастика, драма, мелодрама
Актори:
Метт Лантер, Еймі Тігарден, Грей Деймон…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 7.3
18+


Виклик (2013 – 2015)

Спроба інопланетян захопити Землю призвела до запеклої війни і зробила умови життя планети неймовірно важкими. Після перемир’я небезпек не поменшало. Дикі пустелі , ворогуючі держави, безжальні банди роблять існування просто нестерпним. Герої хочуть дістатися Антарктиди, де, з чуток, зберігся первозданний світ, але обставини не дають продовжити шлях.

Оригінальна назва:
Defiance
Жанр:
Фантастика, бойовик, драма
Актори:
Грант Боулер, Джулі Бенц, Стефані Леонідас…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 7.0
18+


Небеса, що впали (2011 – 2015)

Топ серіалів про інопланетне вторгнення продовжує гостросюжетна історія, де залишки практично знищених землян ведуть самовіддану боротьбу проти загарбників, що прилетіли з космосу. Колишній професор історії після нападу прибульців перекваліфікувався на бойового командира. Героя має завдати нищівного удару по супротивнику, а також визволити сина з полону.

Оригінальна назва:
Falling Skies
Жанр:
Фантастика, бойовик, трилер, драма, пригоди
Актори:
Ноа Уайлі, Мун Бладгуд, Дрю Рой…
Країна:
США, Канада
Рейтинг:
IMDb – 7.2
18+


Подія (2010 – 2011)

Дівчина програміста безслідно пропадає напередодні весілля . У близьких зниклої не залишається навіть спогадів про існування нареченої. Герой кидається на пошуки та намагається розібратися у всіх дивностях. Самостійне розслідування виводить чоловіка на глобальну змову планетарного масштабу, де беруть участь найвищі ешелони влади та посланці з інших світів.

Оригінальна назва:
The Event
Жанр:
Фантастика, трилер, драма, кримінал, детектив
Актори:
Джейсон Ріттер, Сара Ремер, Іен Ентоні Дейл…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 7.0


Vізитери (2009 – 2011)

Сучасний ремейк серіалу з вісімдесятих для захоплення Землі інопланетянами. Прилетілі на космічних кораблях істоти принесли нові технології та лікування багатьох хвороб. Земляни з ентузіазмом зустріли по розуму братів. Агент ФБР, розслідуючи діяльність терористів , робить висновок, що посланці з інших світів заручилися підтримкою місцевого населення з однією метою – в потрібний момент завдати смертельного удару.

Оригінальна назва:
V
Жанр:
Фантастика, трилер, драма
Актори:
Елізабет Мітчелл, Морена Баккарін, Морріс Честнат…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.8
18+


Пригоди Сари Джейн (2007 – 2020)

Спін-офф культового британського телесеріалу “Доктор Хто”. Головна героїня була однією з супутниць таємничого гуманоїду, який сміливо подорожував у різні точки простору та часу. Польоти по Всесвіту залишилися у минулому. Ставши журналісткою , жінка розслідує випадки інопланетної активності та рятує людей від позаземного впливу інших цивілізацій.

Оригінальна назва:
The Sarah Jane Adventures
Жанр:
Фантастика, драма, сімейний
Актори:
Елізабет Слейден, Деніел Ентоні, Олександр Армстронг…
Країна:
Велика Британія
Рейтинг:
IMDb – 7.4
12+


Торчвуд (2006 – 2011)

Відгалуження популярного телесеріалу “Доктор Хто” присвячено організації, заснованій королевою Вікторією для боротьби з інопланетними ворогами Корони. Співробітники секретного відомства накопичили чимало знань і навіть отримали технології з інших світів. Агенти відстежують всілякі аномалії та розслідують злочини, пов’язані з позаземним втручанням.

Оригінальна назва:
Torchwood
Жанр:
Жахи , фантастика, фентезі, бойовик, трилер, драма, детектив
Актори:
Джон Барроумен, Ів Майлс, Берн Горман…
Країна:
Велика Британія, Канада
Рейтинг:
IMDb – 7.7


Доктор Хто (2005 – 2021)

У списку найкращих фантастичних серіалів про космічні істоти гідне місце займають захоплюючі драматичні та комедійні пригоди Повелителя Часу на міжзоряному кораблі у вигляді поліцейської будки. Ексцентричний Лікар, зрідка змінюючи втілення і супутників, подорожує різними куточками Всесвіту, потрапляє в найнеймовірніші ситуації і приходить на допомогу тим, хто потребує допомоги.

Оригінальна назва:
Doctor Who
Жанр:
Фантастика, драма, комедія, пригоди, сімейний
Актори:
Девід Теннант, Метт Сміт, Пітер Капальді…
Країна:
Велика Британія
Рейтинг:
IMDb – 8.6
18+


Межа (2005 – 2006)

На кораблі у відкритому морі сталася страшна пригода. Частина екіпажу загинула, а частина безвісти зникла. Урядова комісія, яка проводить розслідування, зауважує у підозрілій справі слід позаземного походження. Стривожена несподіваним відкриттям команда вчених намагається не лише розібратися у ситуації, а й підготувати людство до вторгнення з космосу.

Оригінальна назва:
Threshold
Жанр:
Фантастика, бойовик, трилер, драма
Актори:
Карла Гуджино, Брайан Ван Холт, Брент Спайнер…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 7.3


Місто прибульців (1999 – 2002)

Нащадки гуманоїдів, що розбилися під Розуеллом, живуть в американському містечку, прикидаючись звичайними людьми. Посланці з далеких зірок намагаються краще дізнатися про навколишній світ, розібратися зі своїми можливостями і знайти спосіб повернутися додому. Проблеми починаються, коли один із героїв видає себе, зціливши тяжко поранену дівчину за допомогою надздібностей.

Оригінальна назва:
Roswell
Жанр:
Фантастика, трилер, драма, детектив
Актори:
Джейсон Бер, Кетрін Хайгл, Брендан Фер…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 7.5


Перша хвиля (1998 – 2001)

На спеціаліста з безпеки зі злочинним минулим обрушуються різні пригоди. Герой навіть підозрює, що став жертвою експерименту інопланетного розуму, який готує вторгнення Землю. Знайомство з невідомим рукописом французького пророка Нострадамуса пояснює суть того, що відбувається, і віщує близькість першої хвилі кошмарної навали.

Оригінальна назва:
First Wave
Жанр:
Фантастика, трилер, драма, детектив, пригоди
Актори:
Себастьян Спенс, Роб ЛаБелль, Роджер Кросс
Країна:
Канада
Рейтинг:
IMDb – 7.2


Зоряна брама (трилогія, 1997 – 2008)

Телесеріал продовжує події однойменного фільму 1994 року. Міжпространний портал дозволяє швидко переміститися на інший кінець галактики. Десятки дослідницьких груп вирушають вивчати інші світи та шукати інші технології. Знання про невідомі раніше цивілізації потрібні не тільки заради цікавості, але і для відображення агресії змієподібних паразитів.

Оригінальна назва:
Stargate SG-1
Жанр:
Фантастика, бойовик, драма, пригоди
Актори:
Річард Дін Андерсон, Крістофер Джадж, Аманда Таппінг…
Країна:
США, Канада
Рейтинг:
IMDb – 8.4


Третя планета від Сонця (1996 – 2001)

У ульотній комедії члени космічної інопланетної експедиції, щоб краще зрозуміти людство, прикинулися звичайними людьми. Начальник – Велика Гігантська Голова – постійно виходить на зв’язок зі своїми підлеглими та підкидає муторні завдання. Учасникам експедиції нелегко виконувати місію, адже земні образи зовсім не відповідають характерам інопланетян.

Оригінальна назва:
3rd Rock from the Sun
Жанр:
Фантастика, комедія, сімейний
Актори:
Джон Літгоу, Крістен Джонстон, Френч Стюарт, Джозеф Гордон-Левітт…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 7.7Якщо ми забули про якийсь цікавий фільм чи серіал, будь ласка напишіть його назву в коментарях. Допомогти нашому проекту ви можете поширивши посилання на форумах чи на інших сайтах.

У питанні розбирався:

Автор добірки, досвідчений кіноман. Переглянув сотні фільмів у різних жанрах, тому добре знає що порадити подивитись.

Оцініть автора
Додати коментар

** Залишіть свою думку про добірку, це допоможе нам стати кращими, а також для розвитку сайту.