Серіали про людей з надздібностями

Фантастика
Фільм дня:

Серіали про людей з надздібностями завжди привертали увагу глядачів, оскільки вони пропонують нам поглибитися у світ неймовірних здібностей і суперсил, які перевершують звичайність. Ці серіали розкривають унікальні характери з надзвичайними здібностями і ставлять перед ними складні моральні та етичні ділеми. Вони дозволяють глядачам уявити, як було б, мати несподівані здібності та як з ними доводиться жити в реальному світі. У цій добірці представлені найцікавіші серіали про надздібності, які запрошують нас в захоплюючий світ загадкових здібностей та неймовірних пригод.

Мене це не влаштовує! (2020)

Динамічний короткий серіал із чорним гумором про 17-річну Сінді з вибуховим характером. Щодня підлітку доводиться боротися із сюрпризами пубертату, апатією, гнівом та тугою по батькові-самогубці. Одного разу дівчина виявляє, що її спалахи люті перетворюються на справжню надсилу. Сінді належить навчитися керувати задарма, не викликаючи підозр у оточуючих.

Оригінальна назва:
I Am Not Okay with This
Жанр:
комедія, фантастика, драма, фентезі
Актори:
Софія Лілліс, Уайатт Олефф, Софія Брайант…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 7.5


Старгерл (2020)

Серед американських серіалів для надздібності є гідна новинка кіно – історія про відважну школярку Кортні. Батько дівчинки загинув, а згодом мама почала стосунки з добряком Петом. Сім’я переїжджає в новий будинок, і Кортні знаходить у речах вітчима костюм, що належав Стармену. Дівчина вирішує створити свою команду супергероїв, а Пет погоджується стати наставником падчерки.

Оригінальна назва:
Stargirl
Жанр:
Фантастика, фентезі, бойовик, драма, кримінал, пригоди
Актори:
Брек Бессінджер, Івет Монреаль, Анжеліка Вашингтон, Емі Смарт…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 7.3


Черниця-воїн (2020)

Молодіжний серіал розповість про фантастичні зміни у житті звичайної дівчини. Ейва прокидається в морзі з дивним артефактом на спині, що породжує безліч питань. У пошуках відповідей дівчина потрапляє у стародавнє суспільство черниць – орден Хрестоподібного Меча. Багато століть тому засновники обителі дали клятву захищати людство від темних сил, і Ейва поповнила ряди таємної групи.

Оригінальна назва:
Warrior Nun
Жанр:
фентезі, бойовик, драма
Актори:
Альба Баптіста, Тоя Тернер, Kristina Tonteri-Young…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.9


Пацани (2019 – 2020)

Цікавий серіал для суперздатності покаже зворотний бік медалі надприродного дару. Дія телешоу розгортається у фантастичному світі, де прості люди живуть поряд із супергероями. За ефектною картинкою вчинків напоказ ховається темна сутність кумирів – жорстоких та неприємних егоїстів. Для стеження за зірками було створено спеціальний загін під кодовою назвою “Пацани”, готовий поставити на місце будь-яку знаменитість.

Оригінальна назва:
The Boys
Жанр:
Фантастика, бойовик, комедія, кримінал
Актори:
Ерін Моріарті, Домінік МакЕллігот, Джессі Ашер…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 8.7
18+


Академія «Амбрела» (2019 – 2020)

У другій половині ХХ століття понад 40 жінок, які не були вагітними , одночасно подарували життя немовлятам із надздібностями. Сер Харгрівз бере під опіку сімох малюків і відкриває унікальний навчальний заклад. Чоловік мріє створити власну команду для захисту людства, але після розпаду академії шляхи супергероїв, що подорослішали, розходяться. Через роки підопічні Харгрівза зустрічаються на похороні свого наставника і розуміють, що їм потрібно знову об’єднатися проти спільного ворога.

Оригінальна назва:
The Umbrella Academy
Жанр:
Фантастика, фентезі, бойовик, драма, комедія, пригоди
Актори:
Еллен Пейдж, Том Хоппер, Девід Кастанеда…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 8.0


Фатальний патруль (2019 – 2020)

У списку найкращих серіалів про людей з надздібностями виявилася телевізійна комедія. Шалений учений Найлз Солдер зібрав загін із супергероїв-невдах, кожен із яких пережив особисту трагедію. Молодий хлопець у результаті вибуху став кіборгом , а актриса, що не відбулася, знайшла еластичне тіло, у свідомості дівчини живе кілька десятків осіб, а пілот авіації отримав ударну дозу радіації. Але герої з трагічним минулим повертаються до подвигів – світ, як і раніше, потребує їхнього захисту.

Оригінальна назва:
Doom Patrol
Жанр:
Фантастика, бойовик
Актори:
Дайан Герреро, Ейпріл Боулбі, Метт Бомер…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 7.9
18+


Титани (2018 – 2019)

Дік Грейсон, у минулому помічник Бетмена, переїжджає до Детройта, де влаштовується поліцейським . Знайомство з Рейчел Рот, дочкою демона, розкриває детектив стародавні таємниці міста. Члени місцевого ордену впевнені, що погань готує вторгнення на Землю, тому намагаються всіма силами її зупинити. Серед жертв опиняються батьки Рейчел. Паранормальний коп Грейсон збирає четвірку юних героїв з надздібностями і очолює титанічну боротьбу зі злом.

Оригінальна назва:
Titans
Жанр:
Фантастика, фентезі, бойовик, драма, кримінал, пригоди
Актори:
Брентон Туейтс, Тіган Крофт, Анна Діоп…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 7.7


Плащ та Кинжал (2018 – 2019)

Продовжує вибірку серіал для двох підлітків з надздібностями. Тенді Боуен і Тайрон Джонсон у дитинстві пережили серйозну трагедію, що залишила незабутній відбиток у душі хлопців. Через роки доля зводить пару – і підлітки виявляють у себе суперздатності. Парадоксальність відкриття полягає в тому, що унікальний дар працює, коли Тенді та Тайрон знаходяться разом.

Оригінальна назва:
Cloak & Dagger
Жанр:
Фантастика, бойовик, драма, пригоди
Актори:
Олівія Холт, Обрі Джозеф, Глорія Рубен…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.7

18+


Легіон (2017 – 2019)

Девід Хеллер – постійний клієнт психіатричних лікарень , оскільки з юних років страждає на дисоціативний розлад особистості. Лікарі діагностували у чоловіка параноїдальну шизофренію, але курси лікування дають лише тимчасовий результат. Якось Девід дізнається, що все в його житті правильно і просто супер. Психічні відхилення пояснюються наявністю рідкісної мутації, що робить його абсолютно невразливим.

Оригінальна назва:
Legion
Жанр:
Фантастика, бойовик, трилер, драма
Актори:
Ден Стівенс, Рейчел Келлер, Обрі Плаза…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 8.2
18+


Обдаровані (2017 – 2019)

Сюжет серіалу для людей з незвичайними здібностями розгортається довкола сім’ї Стракерів. Рід працює прокурором і виступає обвинувачем мутантів, оскільки уряд вважає їх небезпечними для суспільства. Все змінюється, коли незвичайний дар проявляється у дітей правозахисника. Демонстрація сил відбувається у школі при багатьох свідків, тому Рід змушений перейти на інший бік барикад.

Оригінальна назва:
The Gifted
Жанр:
Фантастика, фентезі, бойовик, драма
Актори:
Стівен Мойєр, Емі Акер, Шон Тіл…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 7.3
18+


Втікачі (2017 – 2019)

Серіал про групу підлітків, які несподівано дізнаються, що їхні батьки не є членами благодійного товариства. Опікунська організація була лише прикриттям стародавнього культу, де проводяться обряди з людськими жертвами. Батьки мають надздібності і очолюють спільноту «Прайд», яка займається кримінальним світом міста. Школярі вирішують втекти, щоб стати на захист людства, адже кожен із них отримав у спадок особливий дар.

Оригінальна назва:
Runaways
Жанр:
Фантастика, бойовик, драма
Актори:
Рензі Феліз, Ліріка Окано, Вірджинія Гарднер…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 7.0


Квантовий розлом (2016)

Зарубіжні серіали про надздібності часто торкаються тематики переміщень у часі – і теленовела в жанрі фантастики не стала винятком. Джек відвідує свого давнього приятеля Пола. Той демонструє друге власне наукове відкриття. Проте експеримент пішов не за планом, і хлопці набули екстраординарних здібностей. Джек може зупиняти час, Пол бачить варіанти можливого майбутнього, але квантовий розлом перетворив хлопців на заклятих ворогів.

Оригінальна назва:
Quantum Break
Жанр:
Фантастика, бойовик, трилер, драма, кримінал, детектив
Актори:
Шон Ешмор, Ейдан Гіллен, Патрік Хьюсінгер…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 8.0


Джессіка Джонс (2015 – 2019)

Приватний детектив Джессіка Джонс – справжня одиначка, яка не має близьких друзів та сім’ї. Символічним зв’язком молодої жінки з навколишнім світом є робота на юридичну контору. Завдяки самовпевненості та пробивному характеру Джесіці вдається виконувати складні завдання, але ніхто не підозрює про похмуру таємницю талановитого детектива.

Оригінальна назва:
Jessica Jones
Жанр:
Фантастика, бойовик
Актори:
Крістен Ріттер, Рейчел Тейлор, Іка Дервілл, Керрі-Енн Мосс…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 7.9


Герої: Відродження (2015 – 2016)

Список найкращих серіалів для суперздатності продовжує міні-телевелела про надлюдей. За прикладом Клер Беннет багато власників незвичайного дару стали викладати в інтернет ролики з демонстрацією своїх сил. Згодом володарі мутацій почали вселяти страх звичайному населенню, і уряди провідних країн організували примусову реєстрацію супергероїв. Протистояння двох таборів призводить до трагедії, що виводить на сцену нових персонажів.

Оригінальна назва:
Heroes Reborn
Жанр:
Фантастика, фентезі, трилер, драма
Актори:
Джек Коулман, Закарі Лівай, Роббі Кей…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.7


Флеш (2014 – 2020)

У дитинстві Баррі Аллен став свідком вбивства своєї матері, але сімейна трагедія не закінчилася. Батька хлопчика заарештували за помилковим звинуваченням. Осіротілого Баррі усиновив детектив Джо Вест, що вплинуло на подальшу долю Аллена. Хлопчик поставив за мету довести невинність батька, оскільки бачив справжнього вбивцю. Мати стала жертвою злочинця з паранормальними здібностями, і ланцюжок розслідувань привів Баррі до несподіваного результату.

Оригінальна назва:
The Flash
Жанр:
Фантастика, бойовик, драма, пригоди
Актори:
Грант Гастін, Кендіс Паттон, Даніель Панабейкер…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 7.6
18+


Вір (2014)

Серіали для дітей з надздібностями – не рідкість для світового кінематографа. Маленька Бо є концентрацією унікальних природних даних. Дівчинка має дар ясновидіння, вміє читати думки оточуючих і поглядом переміщає важкі предмети. За Бо полюють кримінальні особистості , що бажають скористатися надприродними талантами дитини, але на захист малюка стає втікач.

Оригінальна назва:
Believe
Жанр:
Фантастика, фентезі, драма
Актори:
Джонні Секвойя, Джейк МакЛафлін, Делрой Ліндо, Кайл МакЛоклен…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 7.1


Агенти «Щ.И.Т.» (2013 – 2020)

Популярний серіал з високим рейтингом знятий за коміксами Marvel і є відгалуженням однойменного кіновселеного. При битві за Нью-Йорк агент Колсон був смертельно поранений, але ця подія стала відправною точкою для нової історії в жанрі містики та пригод. Філ збирає команду досвідчених агентів, щоб оберігати Землю від інопланетних вторгнень та допомагати власникам надздібностей.

Оригінальна назва:
Agents of SHIELD
Жанр:
Фантастика, бойовик, трилер, драма, пригоди
Актори:
Кларк Грегг, Мін-На Вень, Бретт Далтон…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 7.5
12+


Люди майбутнього (2013 – 2014)

У топ зарубіжних серіалів для суперздатності входить телешоу про науково-фантастичний еволюційний проект. Деякі люди отримали унікальну силу під назвою «Три Т»: телекінез, телепортація та телепатія. Стівен успадкував надздібність від батька, безслідно зниклого багато років тому. Чоловік намагався відшукати безпечне місце для унікумів, але через роки на обдарованих ведеться жорстоке полювання.

Оригінальна назва:
The Tomorrow People
Жанр:
Фантастика, бойовик, драма
Актори:
Роббі Амелл, Пейтон Ліст, Люк Мітчелл…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 7.2
12+


Піддослідні (2012 – 2016)

Дональд Девенпорт проводить секретні експерименти над підлітками, внаслідок чого хлопці отримують суперздатності. Брі пересувається з блискавичною швидкістю, показники IQ Чейса перевищують норму, а Адам легко піднімає автомобілі. Сумний син винахідника випадково потрапляє до лабораторії, де зустрічає супергероїв. Лео переконує батька вивести експеримент на новий рівень, відправивши хлопців до звичайної школи.

Оригінальна назва:
Lab Rats
Жанр:
Фантастика, бойовик, комедія, сімейний
Актори:
Біллі Ангер, Спенсер Болдмен, Келлі Берглунд…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.6
6+


Люди Альфа (2011 – 2012)

Фантастичний серіал про людей з надздібностями підкреслює важливість командної роботи. Психотерапевт Лі Лі Розен очолює незвичайний загін, що складається з унікумів. Гарі вміє перехоплювати електромагнітні хвилі, у Рейчел розвинені всі органи почуттів, Білл має неймовірні фізичні можливості, а Ніна здатна підкорити своїй волі інших. Група розслідує злочини , вчинені такими ж обдарованими, оскільки тільки мутанти можуть протистояти «альфам».

Оригінальна назва:
Alphas
Жанр:
Фантастика, бойовик, трилер, драма
Актори:
Девід Стратейрн, Райан Картрайт, Уоррен Крісті…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 7.2Якщо ми забули про якийсь цікавий фільм чи серіал, будь ласка напишіть його назву в коментарях. Допомогти нашому проекту ви можете поширивши посилання на форумах чи на інших сайтах.

У питанні розбирався:

Автор добірки, досвідчений кіноман. Переглянув сотні фільмів у різних жанрах, тому добре знає що порадити подивитись.

Оцініть автора
Додати коментар

** Залишіть свою думку про добірку, це допоможе нам стати кращими, а також для розвитку сайту.