Фільми та серіали жахів про ляльок

Жахи
Фільм дня:

У будь-якому віці люди найменше очікують на неприємності від іграшок. Тим цікавіше для глядача хорори за їхньої участі. Ми підготували для вас список найстрашніших фільмів жахів про ляльки. Швидше замикайте свою Барбі у шафу!

Чакі (серіал, 2021)

Новий фільм жахів про ляльок – захоплюючий слешер про витівки злісної іграшки. Вінтажний Чакі потрапляє до рук школяра Джека після розпродажу в американському передмісті та захищає юного власника від нападків оточуючих. Хлопець усвідомлює жахливу силу усміхненого пупса та намагається убезпечити від небезпеки близьких, але ніхто не вірить в історії учня, вважаючи розповіді про вигадку підлітка. Джек втрачає батька і вирушає до рідного дядька, але пластиковий «покровитель» не має наміру відмовлятися від витівки знищення городян.

Оригінальна назва:
Chucky
Актори:
Закарі Артур, Бьоргвін Арнарсон, Алівія Елін Лінд…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 7.4
Вікові обмеження:
18+


Дивіться також: Найкращі фільми жахів всіх часів

Лялька 2: Брамс (2020)

Після нападу грабіжників Лізу мучать кошмари, а її син Джуд замикається у собі та перестає розмовляти. Глава сімейства Шон вирішує переїхати до спокійного передмістя, де близькі зможуть відновити емоційну рівновагу. Зміна обстановки має піти на користь, позбавивши важких спогадів та психологічного вантажу. Чоловік знімає для сім’ї затишний гостьовий будинок неподалік від маєтку Хілшеров, не підозрюючи про давню таємницю, яку зберігає похмурий особняк.

Оригінальна назва:
Brahms: The Boy II
Актори:
Крістофер Конвері, Кеті Холмс, Овайн Йомен…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 4.6
18+


Лялька (2020)

Завдяки рекомендаціям сестри молода Софі отримує роботу няньки в заможній сім’ї із трьома дітьми. Дівчині сподобалися господарі та величезний котедж, але незабаром вона починає помічати дивні та незрозумілі речі. У кімнатах з’являються таємничі тіні та лякаючі відображення, чуються страшні звуки та кроки невидимих ​​мешканців. Головна героїня жахів про ляльку починає підозрювати, що страшні події пов’язані з дитячою іграшкою, що хаотично переміщається по дому.

Оригінальна назва:
Juega Conmigo
Актори:
Ліз Дьєппа, Росіо Гарсіа, Валері Саїс…
Країна:
Мексика
Рейтинг:
IMDb – 5.0
18+


Дитячі ігри (2019)

Мати-одиначка Карен дарує синові Енді модну фігурку хлопчика Чакі зі штучним інтелектом . Хлопець щасливий, що в нього з’явилася така гра. Незабаром містом прокочується хвиля вбивств. Герой на свій жах здогадується, що до них причетний Чакі. З 1988 року вийшло шість сіквелів кінокартини та інші медіапродукти.

Оригінальна назва:
Child’s Play
Актори:
Гебріел Бейтман, Обрі Плаза, Брайан Тайрі Генрі…
Країна:
Канада, США
Рейтинг:
IMDb – 6.1
18+


Ляльковод: Найменший рейх (2018)

Після розлучення Едгар повертається до батьківського дому. Перебираючи речі давно померлого брата, він знаходить дивну маріонетку. Письменник вирішує продати її на тематичному аукціоні, присвяченому 30-річчю вбивств нацистського лялькаря Андре Тулона. На заході іграшки оживають та починають знищувати всіх навколо.

Оригінальна назва:
Puppet Master: The Littlest Reich
Актори:
Томас Леннон, Дженні Пеллісер, Нельсон Франклін…
Країна:
Велика Британія, США
Рейтинг:
IMDb – 5.4
18+


Прокляття: Лялька відьми (2018)

Під час війни Аделіна з дочкою Хлоей знаходить притулок від бомбардувань у старовинному особняку. Дівчинка знаходить у ньому стару ляльку з жахливою жахливою зовнішністю. Незабаром Хлою починають переслідувати неприємності, а потім вона зовсім пропадає. Героїня фільму дізнається, що страшна знахідка належала відьмі , яка колись жила в цьому будинку.

Оригінальна назва:
Curse of the Witch’s Doll
Актори:
Хелен Кревел, Філіп Ріду, Лайла Уоттс…
Країна:
Велика Британія
Рейтинг:
IMDb – 3.3
18+


Сабріна (2018)

Сімейна пара втратила в аварії доньку, після чого шлюб розпався. Разом із дівчинкою у ДТП постраждала її улюблена лялька Сабріна. Незабаром мати загиблої дитини виходить заміж за власника фабрики іграшок. Він дарує молодій дружині точну копію Сабріни. З того часу в будинку починають відбуватися страшні події. Цей жах про ляльок створений на замовлення компанії Netflix.

Оригінальна назва:
Sabrina
Актори:
Місяць Майя, Крістіан Сугіоно, Сара Віджаянто…
Країна:
Індонезія
Рейтинг:
IMDb – 4.2
18+


Лялька (2015)

Американка Грета влаштовується нянею для дитини літніх англійців. Ті тяжко переживають загибель сина, і після його смерті заводять манекен хлопчика, з яким поводяться як із людиною. Грета має його «виховувати». Найстрашніше, що героїня фільму жахів відноситься до ляльки як звичайної фігурки, за що може жорстоко поплатитись.

Оригінальна назва:
The Boy
Актори:
Лорен Кохен, Руперт Еванс, Джеймс Расселл…
Країна:
США, Канада, Китай
Рейтинг:
IMDb – 6.0
18+


Лялька Роберт (2015)

Джейн і Пауло наймають економку Агату, щоб та доглядала їхню дитину. Згодом робітниця стала розсіяною, і подружжя її розрахувало. Перед відходом Агата дарує сину подружжя ляльку на ім’я Роберт. Після цього в будинку починають відбуватися дивні речі: незрозумілий сміх ночами та інші жахи. Хлопчик стверджує, що Роберт у всьому винен.

Оригінальна назва:
Robert
Актори:
Сьюзі Френсіс Гартон, Лі Бейн, Флінн Аллен…
Країна:
Велика Британія
Рейтинг:
IMDb – 3.1
18+


Прокляття Аннабель (2014)

Джон подарував молодій дружині Мії рідкісну статуетку з порцеляни на ім’я Аннабель. Тієї ж ночі в будинок вриваються невідомі і нападають на подружжя. Джон від гріха подалі викидає дивну річ, але та незрозумілим чином повертається. Усього випущено три частини фільму жахів про ляльку-вбивцю, але перша – найкраща та найстрашніша зі списку.

Оригінальна назва:
Annabelle
Актори:
Аннабелль Уолліс, Уорд Хортон, Елфрі Вудард…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 5.4
18+


Раз знайшла – беру собі (2014)

Після розлучення з чоловіком Елісон із маленькою донькою Клер переїжджає до нового будинку. Дівчинка знаходить в одній із кімнат ляльку та називає її Ліліт. Клер проводить дні безперервно з незвичайною іграшкою. Незабаром з милої і лагідної дівчинки вона перетворюється на грубу і нестерпну дитину. Героїня фільму розуміє, що її дочка стала одержима знахідкою.

Оригінальна назва:
Finders Keepers
Актори:
Джеймі Пресслі, Кайлі Роджерс, Патрік Малдун…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 4.3
18+


Прокляття Чакі (2013)

Мати Нікі гине внаслідок самогубства. Незадовго до похорону племінниця дівчини знаходить у будинку дивну посилку від невідомого адресата. У ній виявляється рудоволоса фігурка хлопчика на ім’я Чакі. Незабаром одне за одним відбуваються вбивства. Героїня фільму підозрює, що ці страшні події пов’язані з лялькою, що знаходиться в будинку.

Оригінальна назва:
Curse of Chucky
Актори:
Фіона Дуріф, Даніель Бісутті, Бреннан Елліотт…
Країна:
США, Канада
Рейтинг:
IMDb – 5.6
18+


Неймовірна меланхолія (2011)

У центрі сюжету – дівчина, яка нещодавно втратила матір. Вона залишилася на самоті після смерті близької людини. Щоб задовольнити потребу у спілкуванні, героїня фільму жахів заводить манекен у людський зріст. Тепер вона годинами розмовляє з бездушним предметом, виливаючи свої сподівання. Якось величезна іграшка заговорила.

Оригінальна назва:
The Melancholy Fantastic
Актори:
Емі Краудіс, Робін Лорд Тейлор, Джош Барклай Карас…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 5.0
18+


Мертва тиша (2006)

Після загибелі молодої дружини Джеймі став основним підозрюваним. Розслідування вбивства веде детектив Ліптон. Герой усвідомлює свою непричетність та проводить власне розслідування. Він згадує, що незадовго до події з дружиною молоді люди отримали дивний подарунок у вигляді фігурки черевомовця.

Оригінальна назва:
Dead Silence
Актори:
Райан Квантен, Ембер Валлетта, Донні Уолберг…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.2
18+


Кладовище ляльок (2005)

Століття тому розлючений батько змусив дочку поховати її ляльок, після чого вбив дівчинку. У наші дні хлопчик випадково натикається на той самий імпровізований цвинтар . Іграшки раптово оживають і починають захищати хлопця від нападів дорослих. Це кіно у жанрі «жахи» про ляльок знято за оригінальним сценарієм режисера Чарльза Бенда.

Оригінальна назва:
Doll Graveyard
Актори:
Джаред Касніц, Гебріелль Лінн, Крістін Грін…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 4.1
18+


Лялька (2004)

П’ятеро молодих людей приїжджають у розташований на околиці міста музей. Там вони знайомляться з дивною господаркою закладу пані Їм та іншими мешканцями. Незабаром у музеї одне за одним відбуваються страшні злочини. Дія цього фільму жахів про ляльок-вбивць розгортається у повоєнній Кореї.

Оригінальна назва:
Inhyeongsa
Актори:
Кім Ю-мі, Ім Ін-ген, Щим Хен-тхак…
Країна:
Корея Південна
Рейтинг:
IMDb – 5.7
18+


Мей (2002)

Мей Дав Кенеді страждає на косоокість і з дитинства піддається глузуванням оточуючих. Зі шкільних часів єдиним «другом» Мей є скляна фігурка на ім’я Сьюзі. Через зовнішність героїні ніяк не вдається влаштувати особисте життя та завести друзів. Подорослішавши, вона створює нового «приятеля» – іграшку на ім’я Емі, готову постояти за господиню.

Оригінальна назва:
May
Актори:
Анджела Беттіс, Джеремі Систо, Анна Ферріс…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.6
18+


Криваві ляльки (1999)

Мільйонер на ім’я Тревіс свого часу народився потворою з неприродно маленькою головою, як із фільму жаху. З цієї причини він виріс озлобленою на весь світ істотою. За допомогою спеціального пристрою він навчився перетворювати людей на невеликі ляльки. Створених у такий спосіб вихованців герой фільму змушує вчиняти злочини.

Оригінальна назва:
Blood Dolls
Актори:
Крістофер Логан, Дебра Майєр, Білл Бернс…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 4.3
18+Якщо ми забули про якийсь цікавий фільм чи серіал, будь ласка напишіть його назву в коментарях. Допомогти нашому проекту ви можете поширивши посилання на форумах чи на інших сайтах.

У питанні розбирався:

Автор добірки, досвідчений кіноман. Переглянув сотні фільмів у різних жанрах, тому добре знає що порадити подивитись.

Оцініть автора
Додати коментар

** Залишіть свою думку про добірку, це допоможе нам стати кращими, а також для розвитку сайту.