Фільми жахів 2023 року, які вже вийшли

Жахи
Фільм дня:

У нашій добірці ви знайдете нові фільми жахів 2023 року, які вже вийшли і готові вас приголомшити. Від психологічних трилерів до паранормальних подій, ці фільми зможуть посадити вас на край крісла і поглинути своїми страшними історіями. Підготуйтеся до незвичайних сюжетів, моторошних ефектів та акторських виступів, що змусять вас триматися на нервах.

Щось

Бен разом із своєю родиною стає власником старого дому біля моря, що передався їм як спадщина. Неочікувано для себе вони пробуджують давню істоту, яка в минулому налякала багато генерацій місцевих мешканців.

The Tank
Оригінальна назва:
The Tank
У ролях:
Курт Рассел, Уілфорд Брімлі, Т Картер, Девід Кленнон, Кіт Девід
Жанр:
Детективи , Жахи , Фантастика
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 8.1


Пташиний короб Барселона

Людство стикається з жахливою загрозою від невидимих істот, які спричиняють у людей страшні галюцинації. Ці видіння ведуть до того, що багато хто втрачає розум і здійснює самогубства. Виживші змушені переховуватися в своїх домівках, забиваючи вікна, щоб уникнути страшної долі. Якщо ж потрібно вийти надвір, вони зав’язують собі очі пов’язками та орієнтуються за допомогою дотику та слуху. Серед цих вцілілих — Себастьян та його маленька дочка Анна. Вони об’єднуються з іншими вцілілими, намагаючись вижити в мертвій тиші спорожнілої Барселони, стикаючись з викликами, які ставить перед ними ця нова, небезпечна реальність.

Bird Box Barcelona
Оригінальна назва:
Bird Box: Barcelona
У ролях:
Маріо Касас, Джорджина Кемпбелл, Дієґо Кальва Ернандес, Naila Schuberth
Жанр:
Детективи , Драми , Трилери , Жахи , Фантастика
Країна:
Іспанія
Рейтинг:
IMDb – 5.4


Повстання зловісних мерців

Доля не дозволяла двом сестрам бути поруч протягом багатьох років. З малятства їх життя розвивалося окремо, і кожна з них навіть не знала про існування другої. Обидві долали життєві перешкоди, не маючи поруч опори рідної людини. Однак приходить час, коли вони натрапляють одна на одну. Але їхнє возз’єднання виявляється далеко не мирним. Сестер очікує найстрашніше випробування: вони потрапляють у вир подій жахливого фільму “Повстання зловісних мерців”, де світ наповнений кровожерливими істотами, що жадають душі. Чи зможуть героїні встояти проти цього кошмару і зберегти свої родинні відносини?

Evil Dead Rise
Оригінальна назва:
Evil Dead Rise
У ролях:
Mirabai Pease, Richard Crouchley, Anna-Maree Thomas, Лілі Салліван
Жанр:
Трилери , Жахи , Фентезі
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 7.0


Маєток з привидами

Одинока мати наймає екстрасенса, священика та історика, щоб вони допомогли вигнати нечисту силу з нещодавно купленого особняка.

Haunted Mansion
Оригінальна назва:
Haunted Mansion
У ролях:
Лакіт Стенфілд, Розаріо Доусон, Овен Вілсон, Тіффані Геддіш, Денні ДеВіто, Джеймі Лі Кертіс, Чейз Діллон
Жанр:
Драма, Комедія, Фентезі, Жахи, Детектив
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.2


Крик 6

Після трагічних подій, що розігралися у Вудсборо, четверо осіб, які вдалося врятуватися, приймають рішення переїхати до Нью-Йорка, де намагаються забути про минуле та збудувати нове життя серед незнайомців. На перший погляд, ця ідея здається обіцяючою, але їхній спокій розривається, коли привиди минулого знову починають переслідувати їх.

Scream VI
Оригінальна назва:
Scream VI
У ролях:
Дженна Ортега, Кортні Кокс, Самара Уівінг
Жанр:
Слешер, трилер, детектив, жахи
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.6


Екзорцист Ватикану

Ця жахлива історія бере свій початок з реальних розслідувань, які провадив провідний екзорцист Ватикану, отець Габріель Аморт. Під час розслідування справи про одержимість демоном маленького хлопчика, отець Габріель виявляє давню змову, яку Ватикан уперто намагався приховувати протягом багатьох століть.

The Pope's Exorcist
Оригінальна назва:
The Pope’s Exorcist
Актори:
Рассел Кроу, Деніел Дзоватто, Александра Ессоу
Жанр:
Фантастика
Країна:
США, Велика Британія, Іспанія
Рейтинг:
IMDb – 6.1


Ренфілд

Приготуйтеся зустріти Ніколаса Кейджа в захоплюючій комедії про відомого вампіра сучасності, Дракулу, та його незрозумілого помічника, Ренфілда! Протягом століть Ренфілд безумовно виконував всі незвичайні примхи свого самовпевненого та маніпулятивного боса, проживаючи у його тіні. Але нарешті, після багатьох років послуху і відданості, Ренфілд отримує шанс побачити світло життя за межами тіней свого знедоленого керівника. Але чи зможе він розривати зв’язки зі своїм співзалежним станом і покласти край цій нездоровій залежності?

Renfield
Оригінальна назва:
Renfield
Актори:
Ніколас Голт, Ніколас Кейдж, Аквафіна
Жанр:
Комедія, фентезі, бойовик, жахи
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.4


Ведмідь під кайфом

Після неуспішного приземлення у середині густого лісу в Джорджії, наркодилер втрачає сумки, наповнені кокаїном. Проте справжні проблеми настають, коли дикий ведмідь випадково натрапляє на загублений вантаж. Після випадкового проковтнення значної кількості наркотику та відчуття справжнього голоду до крові, ведмідь розпочинає жорстоке полювання на людей.

ведмідь під кайфом
Оригінальна назва:
Cocaine Bear
Актори:
Кері Рассел, Олден Еренрайк, О’Ши Джексон мол.
Жанр:
Комедія, жахи, трилер
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 5.9


Темрява в мені

Для Джулі Ріверс, яка колись втратила дитину, нова спроба виношувати малюка пов’язана зі страхом. Разом зі своїм чоловіком вони нещодавно переїхали до нового будинку, який ще не встигли повністю облаштувати. Лікарі радять Джулі не вставати з ліжка до самого пологового процесу. Слухаючись кожен звук, Джулі починає помічати деталі, які раніше їй не були очевидними. За її думкою, вони з чоловіком не єдині мешканці цього будинку.

Bed Rest
Оригінальна назва:
Bed Rest
Актори:
Ґай Барнет, Мелісса Баррера, Крістен Гарріс
Жанр:
Жахи, трилер
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 5.1


Маленький кістяний будиночок

Пoдії poзгopтaютьcя нaвкoлo двox pідниx бpaтів, для якиx злoчинніcть знaxoдитьcя нa пepшoму міcці. Becь цeй чac їм дoвoдилocя кoчувaти з міcтa дo ceлa. Heзaбapoм xлoпці oпиняютьcя нa фepмepі, дe знaxoдять нeвeликий фepмepcький будинoк, зaлишeний гocпoдapями. Hecпoдівaнo з нacтaнням нoчі гoлoвні гepoї cтикaютьcя з чepгoвими нeпpиємнocтями. Жaxливі мoмeнти poзкpивaютьcя ocoбливoю швидкіcтю, тaємниці тeмнoгo бoку цьoгo cвіту змушують діяти інaкшe.

Little Bone Lodge
Оригінальна назва:
Little Bone Lodge
Актори:
Джoeлі Pічapдcoн, Hіл Лінпoу, Ceді Coвepaлл
Жанр:
Жахи, трилер, кримінал
Країна:
Beликoбpитaнія
Рейтинг:
IMDb – 7.8


Вінні-Пух: Кров і мед

Будучи наївним хлопчиком, Кристофер Робін зав’язав дружбу в лісі Стоакров з дивними істотами, надав їм імена і безліч років приносив їм їжу з дому. Проте, коли він підріс і поїхав до університету, його лісові приятелі не витримали голоду і почуття зради – вони розгнівались і поклялися ніколи більше не спілкуватися на людській мові. А Кристоферу, який через роки вирішив показати своїй дівчині місця його щасливого дитинства, також не пощастило. Тепер Вінні та П’ятка жорстоко винищують усіх, хто потрапляє до їх лісу, і компанія дівчат, що приїхала провести час у орендованому будинку, не стане винятком.

вініпух
Оригінальна назва:
Winnie-the-Pooh: Blood and Honey
У ролях:
Курт Рассел, Уілфорд Брімлі, Т Картер, Девід Кленнон, Кіт Девід
Жанр:
Детективи , Жахи , Фантастика
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 2.9


Відповідна плоть

Елізабет – висококваліфікований психіатр, яка здобула повагу та успіх у своїй кар’єрі, а також має щасливе сімейне життя та вірних друзів. Її життя перевертається, коли до неї на консультацію приходить Ейс – незвичайний пацієнт з таємничою проблемою. Він переконаний, що в нього вселилася інша сутність, яка шукає жертву. Спочатку Елізабет припускає, що Ейс має розлад особистості, але з часом вона відчуває неконтрольоване притягання до нього. Її професійні рішення та особисті вчинки стають дедалі дивнішими та непередбачуванішими, ведучи її до межі її професійного та особистого світу.

Suitable flash
Оригінальна назва:
Suitable flash
У ролях:
Актори:
Хизер Грэм, Джуда Льюис, Барбара Крэмптон, Брюс Дэвисон, Джонатон Шек, Джованни Крус, Дж.Д. Эвермор

Жанр:
Жахи
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 5.8


Павутиння

Восьмирічний Пітер стикається з загадковою ситуацією, коли він починає чути дивний стукіт із стіни своєї кімнати. Його батьки, однак, не придають значення його розповідям, вважаючи це лише дитячою фантазією. З часом цей стукіт викликає в Пітера все більший страх та навіть паніку, але його батьки продовжують ігнорувати його занепокоєння, що призводить до втрати довіри між ними. Потім, раптово, стукіт припиняється, але замість нього Пітер чує таємничий голос зі стіни, який благає його про допомогу, заглиблюючи його в світ невідомого та містичного.

Cobweb
Оригінальна назва:
Cobweb
У ролях:
Ліззі Каплан, Ентоні Старр, Клеопатра Коулмен, Еллен Дубін, Люк Самсон Бьюзі
Жанр:
Жахи, трилер
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 5.9


Астрал. Жінка в чорному

Кора – жінка, яка пережила багато труднощів у житті, включаючи втрату сина п’ять років тому. Вона також пережила залежність, але змогла подолати цей виклик. Останнім часом Кора пережила розрив у стосунках і зараз працює над відновленням свого родинного дому. Вона активно відвідує групу психологічної підтримки, керовану Авелем. Одного дня Авель приходить до неї з незвичайною пропозицією: він обіцяє допомогти їй повернути сина. Це потребуватиме від Кори участі у таємничому ритуалі, який включає в себе містичні елементи. Незважаючи на ризики, Кора вирішує прийняти пропозицію, навіть якщо це означатиме великі жертви з її боку.

From Black
Оригінальна назва:
From Black
У ролях:
Анна Кэмп, Джон Алес, Дженнифер ЛаФлер, Трэвис Хаммер, Ричи Монтгомери, Эдуардо Кампирано
Жанр:
Жахи, трилер
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 5.9


Безмежний басейн / Нескінченний басейн

Джеймс, письменник, який зіткнувся з творчою блокадою, вирішує шукати натхнення на віддаленому тропічному острові разом зі своєю дружиною. Ця поїздка, сповнена сподівань на нові ідеї та відпочинок, раптово перетворюється на кошмар. Джеймс випадково збиває пішохода і, панікуючи, залишає місце події. Його вчинок швидко привертає увагу місцевої поліції, і він дізнається, що за місцевими законами йому загрожує смертна кара. Проте, у цій країні існує спеціальна “привілейована” угода для багатих іноземців, яка може змінити його долю. Ця непередбачена обставина вводить його у світ моральних дилем та складних виборів.

Infinity Pool
Оригінальна назва:
Infinity Pool
У ролях:
Александр Скошгорд, Міа Ґот, Клеопатра Коулмен
Жанр:
Хоррор, містика
Країна:
Канада, Угорщина, Франція
Рейтинг:
IMDb – 6.1


Стукіт у двері

Молода сім’я з семирічною дочкою вирішує втекти від міського гамору, відправляючись на відпочинок у затишний будинок, розташований у лісі. Вони мріють про спокійний відпочинок, насолоджуючись природою та часом, проведеним на мальовничому озері поблизу. Однак їхня ідилія руйнується, коли з гущавин лісу з’являються озброєні незнайомці. Ці інтригуючі персонажі ставлять перед сім’єю шокуючий ультиматум: вони мають зробити вибір, який вплине не тільки на їхнє життя, але й може мати глобальні наслідки, загрожуючи виникненням апокаліпсису, якщо сім’я відмовиться виконати вимоги незнайомців.

Knock at the Cabin
Оригінальна назва:
Knock at the Cabin
У ролях:
Дейв Батіста, Джонатан Грофф, Бен Елдрідж, Ніккі Амука-Берд, Руперт Грінт, Еббі Куїнн, Крістен Цуй, МакКенна Керріган
Жанр:
Жахи, трилер
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.1


Бугімен

Вілл Гарпер – вдівець, який намагається знайти баланс у житті після смерті дружини. Він працює і виховує двох дочок, стараючись подолати горе. Його життя знову перевертається, коли він зустрічає чоловіка, який втратив трьох дітей, жертв монстра. Скоро після цього молодша донька Вілла починає бачити лякаючу істоту, яка з’являється у темряві. Головні герої опиняються перед необхідністю дізнатися правду про цю істоту та зіткнутися з нею, що веде їх до межі двох світів. Якщо їм не вдасться позбутися цього прокляття, їхнє мирне життя може назавжди залишитися у минулому.

The Boogeyman
Оригінальна назва:
The Boogeyman
У ролях:
Мэдисон Ху, Вивьен Лира Блэр, Софи Тэтчер, Дэвид Дастмалчян, Крис Мессина
Жанр:
Жахи, трилер
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 5.9


Жах Істфілда. Перше вигнання

Вілл Гарпер – вдівець, який намагається знайти баланс у житті після смерті дружини. Він працює і виховує двох дочок, стараючись подолати горе. Його життя знову перевертається, коли він зустрічає чоловіка, який втратив трьох дітей, жертв монстра. Скоро після цього молодша донька Вілла починає бачити лякаючу істоту, яка з’являється у темряві. Головні герої опиняються перед необхідністю дізнатися правду про цю істоту та зіткнутися з нею, що веде їх до межі двох світів. Якщо їм не вдасться позбутися цього прокляття, їхнє мирне життя може назавжди залишитися у минулому.

Godless The Eastfield Exorcism
Оригінальна назва:
Godless: The Eastfield Exorcism
У ролях:
Джорджия Эйерс, Дэниэл Юинг, Тим Пакок, Рози Трэйнор, Джон Вуд, Элиза Матенгу, Элла Борн, Санни С. Валия, Карлия Капоцца, Хью Секстон
Жанр:
Жахи, трилер
Країна:
Австралія
Рейтинг:
IMDb – 5.6


Пила 10

Джон Крамер, стикаючись з важкою діагнозом раку, відправляється до Мексики у пошуках останньої надії на порятунок – експериментального лікування. Однак, по приїзді, він розуміє, що це був обман, спланований для виманювання грошей від зневірених хворих. Розгніваний і розчарований цією безсердечністю та шахрайством, Джон вирішує вдатися до своїх фірмових методів відплати. Він планує розправу над шахраями за допомогою своїх знаменитих жорстоких пасток, показуючи, що кожен вчинок має свої наслідки.

Saw X
Оригінальна назва:
Saw X
У ролях:
Тобин Белл, Шоуни Смит, Сюннёве Макоди Лунд, Стивен Брэнд, Рената Вака, Joshua Okamoto, Октавио Инохоса
Жанр:
Жахи, трилер
Країна:
Канада, Мексика, США
Рейтинг:
IMDb – 6.7


Астрал: Червоні двері

Сюжет розгортається через 10 років після подій попереднього фільму. Мати Джоша Ламберта померла, а дружина подала на розлучення і забрала дітей. Тепер головний герой хоче налагодити стосунки із замкнутим сином-підлітком і зголошується відвезти його на навчання до коледжу, де той вивчатиме мистецтво. Однак їм доведеться знову вирушити за червоні двері, щоб назавжди покінчити з жахіттями, які мучили їхню сім’ю багато років. Цей фільм стане завершальною частиною франшизи “Астрал”.

Insidious The Red Door
Оригінальна назва:
Insidious: The Red Door
У ролях:
Тай Сімпкінс, Патрік Вілсон, Роуз Бірн, Сінклер Деніел, Гіам Аббасс, Ендрю Естор, Стів Култер, Пітер Дагер, Джастін Стерджіс, Лі Воннелл
Жанр:
Жахи, трилер
Країна:
Канада, США
Рейтинг:
IMDb – 5.5


Біжи, кролику, біжи

Мія, семирічна дівчинка, живе в тіні зайнятості своєї матері Сари і недавньої смерті свого дідуся. Її поведінка починає змінюватися, викликаючи занепокоєння у Сари. Мія раптово стверджує, що її звуть Еліс, ім’я, яке належало сестрі Сари, що загадково зникла у віці семи років. Спочатку Сара та інші дорослі вважають, що Мія просто фантазує, але з часом вони усвідомлюють, що ситуація стає дедалі більш тривожною. В їхньому домі починає відчуватися невидима присутність, яка не дає їм спокою, наводячи на думку про справжнє пояснення зміни поведінки Мії.

Run Rabbit Run
Оригінальна назва:
Run Rabbit Run
У ролях:
Сара Снук, Lily LaTorre, Ніл Мелвілл, Кетерін Слеттері, Деймон Герріман, Hugo Soysa
Жанр:
Жахи, трилер
Країна:
Австралія
Рейтинг:
IMDb – 5.0


Тін і Тіна

Лола та Адольфо, подружжя, яке пережило велику трагедію через викидень, і як результат, Лола вже не може мати дітей. Відмовляючись миритися з цією втратою, вони вирішують усиновити дітей. Так у їхню сім’ю приходять Тін і його сестра Тіна, які раніше виховувалися в строгих релігійних традиціях. Ця суворість і особливе ставлення до релігії виявляються великим випробуванням для нових батьків. Діти, одержимі Богом і Біблією, починають неусвідомлено перетворювати життя Лоли та Адольфо на справжній кошмар. Ситуація ускладнюється ще більше, коли Лола дивом завагітнює, що стає новим викликом для родинної гармонії та душевного спокою.

Tin & Tina
Оригінальна назва:
Tin & Tina
У ролях:
Мілена Сміт, Хайме Лоренте, Карлос Гонсалес Морольон, Анастасія Руссо
Жанр:
Жахи, трилер
Країна:
Іспанія, США, Румунія
Рейтинг:
IMDb – 4.7Якщо ми забули про якийсь цікавий фільм чи серіал, будь ласка напишіть його назву в коментарях. Допомогти нашому проекту ви можете поширивши посилання на форумах чи на інших сайтах.

У питанні розбирався:

Автор добірки, досвідчений кіноман. Переглянув сотні фільмів у різних жанрах, тому добре знає що порадити подивитись.

Оцініть автора
Додати коментар

** Залишіть свою думку про добірку, це допоможе нам стати кращими, а також для розвитку сайту.