Нові серіали Netflix, які вийшли у 2023 році

Новинки

2023 рік приніс цілу низку захоплюючих новинок на платформі Netflix, кожен серіал з яких відзначається оригінальним сюжетом, блискучим акторським складом та високоякісною режисурою. Цей рік обіцяє стати справжнім подарунком для любителів якісного контенту, адже кожен новий проект — це унікальний творчий експеримент, здатний занурити глядача в різноманітні світи і атмосфери. Запрошуємо вас відкрити для себе свіжі серіали Netflix 2023 року, кожен з яких відзначається своєю неповторністю і майстерністю виконання.

Хто така Ерін Картер

Загадкова Ерін Картер зі своєю маленькою донькою Гарпер несподівано полишає Англію і їде до Іспанії, намагаючись почати все з чистого аркуша. П’ятирічна перерва в її житті завершується шлюбом із медбратом Джорді та роботою асистентом вчителя в приміській школі Барселони, де навчається Гарпер. Однак спокійне повсякдення Ерін руйнується після інциденту в супермаркеті, де вона долає озброєного злочинця. Цей акт сміливості виносить її на перші сторінки газет, але також викриває таємниці її минулого, яке вона намагалася залишити позаду.

Оригінальна назва:
Who Is Erin Carter?
Жанр:
Трилер, кримінал, бойовик, пригоди
Актори:
Евін Ахмад, Індіка Вотсон, Шон Тіл
Країна:
Велика Британія, США
Рейтинг:
IMDb – 6.5


Берлін

Дії розгортаються до Берліну (Андрес де Фонойоса) в пограбуванні монетного двору. Авторитетний злочинець вирішує зібрати команду висококласних злочинців, щоб пробратися до ласого шматочка та постаратися стати володарями великих грошей. Ось тільки «темні скелети», що ховаються всередині команди, ризикують зірвати задум і відправити бандитів у в’язницю.

Оригінальна назва:
Berlín
Жанр:
Бойовик, Трилер, Драма, Кримінал
Країна:
Іспанія
Рейтинг:
IMDb –


Проблема трьох тіл

Дії розгортаються під час «культурної революції». Вчені з КНР вирішують випробувати долю та відправити сигнал до космосу, щоб отримати підтвердження існування інопланетної цивілізації. Через половину століття виходить дочекатися відповіді, але чи принесе це радість, адже прибульці явно поспішають навчитися ладнати з людством?.. Тепер наслідки експерименту можуть позначитися на всіх людях.

Оригінальна назва:
The Three-Body Problem
Жанр:
Драма, Фантастика
Країна:
Китай
Рейтинг:
IMDb –

Агенція «Локвуд і Ко»

В Англії починають з’являтися моторошні примари, що заважають спокої городян. Багато відчайдушних підлітків викликають битися з привидами. По місту починають з’являтися різні агентства, що надають унікальну послугу звільнення від надприродного. Одним із таких є «Локвуд і Ко». Саме цим співробітникам випало долею розгадати моторошну таємницю, здатну змінити хід історії.

Оригінальна назва:
Lockwood & Co
Жанр:
Драма, Детектив, Фантастика
Країна:
Велика Британія
Рейтинг:
IMDb – 7.6

Падіння будинку Ашерів

Віктор Рейнолдс вирушає на зустріч із давніми знайомими Родеріком та Маделін Ашер. Він планує провести у старовинному будинку вихідні та поговорити про минуле. Не встигає чоловік влаштуватися в кімнаті для гостей, як починають мучити дивні відчуття. Чим більше гість перебуває в особняку, тим більше розуміє, що вибратися звідси живим у нього може не вийти. Життя Віктора перебуває в небезпеці і, як цього уникнути, невідомо, адже навіть найкращі друзі здаються не тими, за кого намагаються видавати себе.

Оригінальна назва:
The Fall of the House of Usher
Жанр:
Драма, Жахи
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb –

Калейдоскоп

З’являється інформація про наближення потужного урагану. Група злочинців запланувала скористатися цим моментом, щоб здійснити масштабне пограбування та стати власниками 7 млрд доларів. Команда розподіляє між собою ролі і готується до проникнення в сховище, що добре охороняється. Все йде за планом, поки зрада та жадібність деяких грабіжників не ризикують зруйнувати очікування.

Оригінальна назва:
Kaleidoscope
Жанр:
Бойовик, Трилер, Драма, Кримінал
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 7.8

Вас також може заціавити добірка найкращі серіали 2023 року.

Королева Шарлотта: Історія Бріджертонів

Історія розвивається в альтернативній Великій Британії XVIII столітті і покаже історію кохання молодого спадкоємця престолу Георга III з його майбутньою дружиною Шарлоттою. Ніхто не очікував, що випадкова витівка дівчини може привести її до знайомства зі справжнім королем. У результаті швидкоплинна розмова з красунею зможе змусити підштовхнути представника блакитної крові до непередбачуваних дій.

Оригінальна назва:
Queen Charlotte: A Bridgerton Story
Жанр:
Мелодрама, Драма
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb –

Не пропустіть: 20 найкращих турецьких серіалів останніх років.

Аватар: Останній маг повітря

Планету населяють чотири нації, які названі на честь стихій. Кожен має можливість керувати власною стихією і лише аватару вдасться освоїти все. Одного разу король вогню вирішує знищити інші нації. Назріває грандіозна війна і зупинити бій здатний лише 12-річний Аанг, який є новим втіленням аватара. Чи зуміє юнак відновити дисбаланс, що руйнується, і освоїти всі стихії, адже противник сильний і так просто не відступиться…

Оригінальна назва:
Avatar: The Last Airbender
Жанр:
Бойовик, Драма, Фентезі
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb –

Ван-Піс 1 сезон

Ще в дитячому віці Монкі з’їв Диявольський плід і завдяки цьому став володарем унікальних властивостей. Трохи подорослішавши, хлопець почув дивовижну історію про загадкові скарби «Ван-Піс», добре заховані від людей. Вирішивши, що золото допоможе втілити заповітні бажання в реальність, він збирає команду і прямує в довгу подорож, де на кожному кроці чекає на небезпеку.

Оригінальна назва:
One Piece
Жанр:
Мелодрама, Фантастика
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb –

Продовження популярних серіалів, які вийдуть у 2023 році

 • Вікінги: Вальгалла 2 сезон
 • Гра в Кальмара 2 сезон
 • Аркейн 2 сезон
 • Сага про Вінланд 2 сезон
 • Люпен 3 сезон
 • Любов, смерть і роботи 4 сезон
 • Еліта 7 сезон
 • Ти 4 сезон
 • Емілі в Парижі 4
 • Ми всі мертві 2 сезон
 • Відьмак 3 сезон
 • Пісочна Людина 2 сезон
 • Поклик пекла 2 сезон
 • Повість про кінець світу 2 сезон
 • Лінкольн для адвоката 2 сезон
Джерело: imdb.com
Якщо ми забули про якийсь цікавий фільм чи серіал, будь ласка напишіть його назву в коментарях. Допомогти нашому проекту ви можете поширивши посилання на форумах чи на інших сайтах.

У питанні розбирався:

Автор добірки, досвідчений кіноман. Переглянув сотні фільмів у різних жанрах, тому добре знає що порадити подивитись.

Оцініть автора
Додати коментар

** Залишіть свою думку про добірку, це допоможе нам стати кращими, а також для розвитку сайту.