Фільми про сурогатне материнство

Драма
Фільм дня:

Завдяки науці сучасні батьки можуть мати потомство, навіть якщо з якоїсь причини не можуть або не хочуть брати на себе процес виношування дитини. Серіали та фільми про сурогатне материнство піднімають цю гостру тему, яка розділила соціум на два табори. Одні вважають подібну послугу взаємовигідною, нормальною практикою, інші засуджують використання жінок подібним чином. А чий бік займете ви?

Разом-разом (2021)

Односерійний фільм про сурогатну матір – щира та дотепна комедія про двох людей із високими цілями. Шлюб Мета розвалився кілька років тому, але чоловік не залишає мрії стати батьком. Ганна хоче завершити навчання у коледжі, і для цього їй потрібна велика сума грошей. Дівчина хоче продемонструвати батькам власну незалежність, але поки що потрапляє тільки в неприємні ситуації. У пошуках донора яйцеклітини Метт знайомиться з Анною – і ділові відносини поступово переростають у щось більше.

Оригінальна назва:
Together Together
Жанр:
комедія
Актори:
Патті Харрісон, Ед Хелмс, Розалінд Чао…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.4
Вікові обмеження:
16+


Гніздо (міні-серіал, 2020)

Британський серіал про молоду сурогатну матір вразить несподіваною розв’язкою. Ден та Емілі живуть у престижному районі Глазго, а для повного щастя забезпеченій парі не вистачає малюка. Подружжя втратило надію на появу малюка в сім’ї після кількох років безуспішних спроб, але доля посилає ще один шанс від імені Каті з місцевого гетто. Дівчина пропонує парі виносити їм спадкоємця, і Ден з Емілі погоджуються ризикнути.

Оригінальна назва:
The Nest
Жанр:
трилер
Актори:
Софі Рандл, Кеті Льюнг, Мартін Компстон…
Країна:
Велика Британія
Рейтинг:
IMDb – 7.1


Оповідання служниці (серіал, 2017 – 2021)

Список фільмів із найкращими відгуками глядачів продовжує закордонний серіал про сурогатне материнство в альтернативному майбутньому. На території Сполучених Штатів утворено республіку Гілеад, де панує шовінізм. У влади перебувають чоловіки, а більшість жінок страждає на безпліддя. Усіх, хто ще здатний до народження дітей, привозять до спеціального табору для сурогатних матерів. Однією із в’язнів стає Джун Осборн, але бранка не готова миритися з існуючими порядками.

Оригінальна назва:
The Handmaid’s Tale
Жанр:
Фантастика, трилер
Актори:
Елізабет Мосс, Аманда Бругел, Мадлен Брюер…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 8.4
Вікові обмеження:
18+


Заради кохання я все зможу (серіал, 2015)

Студентка Маша змушена залишити навчання, щоб фінансово підтримати батька, але доля влаштовує нове випробування. Сімейну фірму оголошують банкрутом, а в тата діагностують смертельне захворювання. Заради порятунку найдорожчу людину Маша вирішує виносити малюка для багатої замовниці. Заможна Олена вислуховує постійні закиди від свекрухи про безпліддя, тому готова вдатися до крайніх заходів.

Жанр:
мелодрама
Актори:
Христина Казинська, Кирило Дицевич, Дмитро Бджола…
Країна:
Україна
Рейтинг:
IMDb – 6.4


Поділися щастям своїм (міні-серіал, 2014)

Після трагічної загибелі матері Віра бере всі турботи про молодшу сестру він, хоча сама виховує маленького сина. Зростаючі фінансові витрати майже призводять до банкрутства, тому молода жінка погоджується на пропозицію виносити спадкоємця для забезпеченого бізнесмена . Кіно про сурогатну матір робить несподіваний поворот, коли мрії про швидке збагачення стають жорстокою реальністю.

Жанр:
мелодрама
Актори:
Катерина Решетнікова, Максим Дрозд, Ганна Сагайдачна…
Країна:
Україна
Рейтинг:


Нова норма (серіал, 2012 – 2013)

Американський багатосерійний фільм, приправлений гумором та набором колоритних персонажів. Стиліст Брайан та лікар Девід давно перебувають у стосунках, але для повного щастя чоловікам не вистачає дитину. Одинока мати Голді готова виносити малюка для пари, щоб на отримані гроші завершити освіту. Проте її бабуся проти людей нетрадиційної орієнтації, тож стає головною перешкодою на шляху до мрії.

Оригінальна назва:
The New Normal
Жанр:
мелодрама, комедія
Актори:
Джастін Барта, Ендрю Реннеллс, Джорджія Кінг…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.9


Вальс генів (2011)

Загальна криза в медичній галузі призводить до дефіциту лікарів та погіршення роботи клінік. В одному з таких шпиталів доктор Ріє вирішує проблему фінансування незвичайним способом. Лікар допомагає безплідним парам знаходити сурогатних матерів, щоб зробити щасливими обидві сторони. Щодня Ріє ризикує посадою, адже законодавство Японії забороняє виношування дітей інших пар.

Оригінальна назва:
Jîn warutsu
Жанр:
Драма
Актори:
Міхо Канно, Сеіті Танабе, Нао Оморі…
Країна:
Японія
Рейтинг:
IMDb – 5.6


Ой, матусі (2008)

Комедійний фільм познайомить глядачів із Кейт, у якої на першому місці завжди була робота. Коли кар’єристка замислюється над народженням малюка, лікар озвучує невтішний прогноз. Кейт має мінімальні шанси на вагітність, тому бізнес-леді вирішує вдатися до послуг сурогатної матері. Кар’єристка знаходить ідеальну кандидатку за станом здоров’я, але не враховує кардинальних відмінностей характерів.

Оригінальна назва:
Baby Mama
Жанр:
мелодрама, комедія
Актори:
Емі Полер, Тіна Фей, Грег Кінніер…
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.0
16+


Почати спочатку. Березня (міні-серіал, 2008)

У молодості не завжди вистачає грошей навіть на товари першої необхідності, але фінансові проблеми кожна людина вирішує по-своєму. Героїня чотирисерійного фільму виношувала малюків для інших пар, що дозволило стати успішною бізнес-леді. Якось Марта думає про свою дитину. Спроба стати матір’ю виявляється невдалою, і жінка хоче знайти вже народжених дітей.

Жанр:
мелодрама
Актори:
Марія Порошіна, Єгор Бероєв, Лідія Федосєєва-Шукшина…
Країна:
Україна
Рейтинг:
16+


Як усі (2007)

Ману має гроші, будинок і улюблений партнер, але чоловік вважає сім’ю неповноцінною без дитини. Обранець не підтримує мрії бойфренда, тому серйозна розмова закінчується розривом. Після розлучення з коханим намір стати батьком лише зміцнюється, і Ману вдається по допомогу іммігрантки. У чоловіка немає законного способу пізнати щастя батьківства і він готовий ризикнути всім.

Оригінальна назва:
Comme les autres
Жанр:
драма, мелодрама, комедія
Актори:
Ламбер Вільсон, Пілар Лопес де Айяла, Паскаль Елбе…
Країна:
Франція
Рейтинг:
IMDb – 6.5


Ігри дорослих дівчаток (2004)

Героїні українського фільму Женя та Алька з дитинства звикли ділитися горем та радістю. Через роки найкращі подруги підтримують одна одну, і у складні моменти завжди приходять на допомогу. Коли Алька дізнається, що Женя не зможе ніколи завагітніти, вона пропонує народити малюка для приятельки. Однак після народження немовляти жінці непросто розлучитися з крихітним чоловічком.

Жанр:
драма, мелодрама
Актори:
Вікторія Толстоганова, Євген Сідіхін, Любов Толкаліна…
Країна:
Україна
Рейтинг:
IMDb – 6.5
12+


Солодкі сни (2003)

Завершує топ тематичних фільмів європейська комедія з оригінальним сюжетом та непередбачуваним фіналом. Софі та Марі подорожують світом, вирішивши осісти в Північній Шотландії. Дівчата весело проводять час, але чергова вечірка завершується неприємністю, і подругам терміново потрібні гроші. Нащадковий граф пропонує Марі стати сурогатною матір’ю, щоб народити йому онука, і необдумана згода призводить до низки забавних подій.

Оригінальна назва:
Skagerrak
Жанр:
драма, мелодрама, комедія
Актори:
Ібен Х’єйле, Брона Галлахер, Мартін Хендерсон…
Країна:
Данія, Швеція, Велика Британія
Рейтинг:
IMDb – 6.1Якщо ми забули про якийсь цікавий фільм чи серіал, будь ласка напишіть його назву в коментарях. Допомогти нашому проекту ви можете поширивши посилання на форумах чи на інших сайтах.

У питанні розбирався:

Автор добірки, досвідчений кіноман. Переглянув сотні фільмів у різних жанрах, тому добре знає що порадити подивитись.

Оцініть автора
Додати коментар

** Залишіть свою думку про добірку, це допоможе нам стати кращими, а також для розвитку сайту.