10 фільмів, схожих на «Винні зірки»

Драма
Фільм дня:

Надзвичайно зворушливі історії про кохання, дружбу і сміливості, що змушують задуматися про ціну кожної миті життя. Представляємо вашій увазі список фільмів, схожих на драму «Винні зірки», які не залишать байдужим жодного глядача.

До зустрічі з тобою (2016)

Історія про молоду дівчину на ім’я Луїза Кларк, яка живе в маленькому англійському містечку. Після несподіваного звільнення вона перебуває у пошуках себе та нового доходу, доки опиняється у домі Трейнорів. Декілька років тому в цій сім’ї сталася жахлива трагедія, через що молодий бізнесмен і аматор екстремальних розваг виявився повністю паралізованим. З життєрадісного оптиміста Вілл перетворився на похмуру і мовчазну людину, яка втратила всякий сенс життя.
Чоловік не в захваті від появи в будинку вічно веселої Лу як доглядальниця, проте згодом його серце починає відтавати. Сюжет кінокартини схожий на фільм «Винні зірки» надзвичайною чуйністю героїні, смиренністю з неминучим, а також усвідомленням того, що життя надто коротке, щоб відкладати свої бажання на потім.

Оригінальна назва:
Me Before You
У головних ролях:
Емілія Кларк, Сем Клафлін, Джанет Мактір
Країна:
Велика Британія, США
Рейтинг:
IMDb – 7.4
Вікові обмеження:
16+

Якщо я залишусь (2014)

На відміну від героїні фільму “Винні зірки”, Міа Холл не знає горя через наслідки хвороби. Дівчина вважала, що найважче рішення, з яким вона будь-коли зіткнеться – це вибір між здійсненням своєї мрії про навчання в Джуліарді та улюбленим бойфрендом Адамом, який не зможе вирушити слідом за нею. Однак безтурботна поїздка з сім’єю в одну мить перевернула все з ніг на голову і тепер власне життя героїні висить на волосинці.
Опинившись між життям і смертю, героїні доведеться зробити вибір, який вирішить її майбутнє та долю. Схожим чином, як і в сюжеті фільму «Винні зірки», дівчина має через трагічну втрату близьких людей переосмислити всі цінності життя.

Оригінальна назва:
If I Stay
У головних ролях:
Хлоя Грейс Морец, Мірей Інос, Джеймі Блеклі
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.7
Вікові обмеження:
12+

Зараз саме час (2012)

Черговий зворушливий фільм, подібний до сюжету «Винні зірки», який оповідає про кохання, втрату і смирення. Історія розповість про життя 17-річної Теси Скотт, яка страждає від лейкемії. Дівчина розуміє, що не зможе прожити повне життя, як усі її здорові однолітки, тому відмовляється проводити залишок життя на лікарняному ліжку та складає список справ, які має встигнути виконати.
У цей час героїня зустрічає симпатичного сусіда під назвою Адам. Хлопець виявляється дуже дбайливим і таким, що розуміє, чим миттєво завойовує серце дівчини. І поки сім’я та знайомі Теси намагаються змиритися зі швидкою втратою близької людини, сама Тесс, схоже, почувається найживішою на світі.

Оригінальна назва:
Now Is Good
У головних ролях:
Дакота Фаннінг, Джеремі Ірвін, Педді Консідайн
Країна:
Велика Британія, Франція, США
Рейтинг:
IMDb – 7.1
Вікові обмеження:
16+

Кіт (2008)

Все життя 17-річної Наталі було заздалегідь розплановане. Вона може похвалитися успіхами у школі, спортивними досягненнями та популярністю серед однолітків. Життя б’є ключем і, схоже, його все влаштовує. Поки що в її житті не з’являється Кіт Зеттерстром.
З того моменту, як юнак стає її партнером із лабораторних робіт, він не дає героїні проходу. Настільки незвичайний хлопець зі своїми дивними витівками не виходить у Наталі з голови, і роздратування несподівано змінюється зацікавленістю. Глядач зможе знайти якусь схожість сюжету з фільмом «Винні зірки», оскільки історія також трагічна, але водночас надихаюча. Вона вчить не забувати про те, як мало нам відведено, і що не варто витрачати безцінні хвилини на те, щоб постійно догоджати будь-кому.

Оригінальна назва:
Keith
У головних ролях:
Джессі МакКартні, Елізабет Арнуа, Ігнасіо Серрічіо
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 7.4
Вікові обмеження:
12+

Не здавайся (2011)

Дивовижна історія підлітка на ім’я Енок, який пережив трагічну загибель батьків і втратив будь-який інтерес до життя. Якось на похороні він зустрічає настирливу однолітку Аннабель. Дівчина зізнається, що працює в шпиталі для хворих на рак дітей, проте після того, як між підлітками виникають трепетні почуття, виявляється, що Аннабель і сама є пацієнткою зі смертельним діагнозом.
Енок знаходить у собі сили впоратися з болем і допомагає коханій незабутньо провести залишок її короткого життя. Фільм схожий за сюжетом на «Винні зірки», тому що герої вчаться приймати себе і те, що приготувала для них доля, адже будь-який кінець – це початок чогось нового.

Оригінальна назва:
Restless
У головних ролях:
Генрі Хоппер, Міа Васіковська, Ре Касе
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.7
Вікові обмеження:
16+

Весь цей світ (2017)

Чудовий фільм на кшталт «Винні зірки», що розвиває вічну тему кохання, життя та смерті. Сюжет розповідає про підлітка на ім’я Медді Віттієр, чиє життя протікає в чотирьох стінах її вдосконаленого будинку, оскільки дівчина тяжко хвора. Вона чудово почувається, проте варто їй переступити поріг свого стерильного притулку, як мікроби навколишнього світу можуть наразити її життя на загрозу.
Медді відчайдушно бажає дізнатися, як протікає життя у звичайних людей і побачити весь світ, але мріям її не судилося виповнитись доти, поки в сусідній будинок не переїжджає хлопчина на ім’я Оллі.

Оригінальна назва:
Everything, Everything
У головних ролях:
Амандла Стенберг, Нік Робінсон, Аніка Ноні Роуз
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.4
Вікові обмеження:
16+

Поспішай любити (2002)

Ленгдон Картер – популярний старшокласник, який постійно глузує з ізгоїв. Він сприймає життя як належне і не замислюється над почуттями тих, хто його оточує. На відміну від скромниці Джеймі Салліван, яка, схоже, весь час присвячує турботі про інших.
Доля зіштовхує підлітків разом, що змушує Ленгдона переоцінити погляди життя і своє ставлення до оточуючим. Несподіване визнання Джеймі перевертає життя хлопця з ніг на голову, що дуже схоже на ситуацію у фільмі «Винні зірки». Героя має змиритися з тим, що вирішено, і поспішити, щоб здійснити всі мрії своєї коханої.

Оригінальна назва:
A Walk to Remember
У головних ролях:
Шейн Уест, Менді Мур, Пітер Койот
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 7.4
Вікові обмеження:
12+

Мій перший раз (2012)

Незвичайна історія, де двоє підлітків пройшли шлях від ненависті до справжнього кохання. 18-річна Сара знає, чого вона хоче досягти в житті і активно йде до своєї мети. Тотальний контроль у житті – вічний супутник дівчини. Захарі – повна її протилежність: він грубий, пропалює своє життя, а стосунки з батьком залишають бажати кращого, але зустріч із Сарою все змінила.
Незважаючи на суперництво та роздратування, вони не можуть протистояти такому сильному тяжінню. Разом вони відкривають для себе нові, невідані насамперед почуття. Сюжет цього фільму схожий на «Винні зірки» в тому, що, незважаючи на гарну та романтичну історію, одному з закоханих все ж таки належить змиритися зі втратою людини, яка показала їй увесь світ.

Оригінальна назва:
Ma première fois
У головних ролях:
Естер Комар, Мартін Каннаво, Венсан Перес
Країна:
Франція
Рейтинг:
IMDb – 6.1
Вікові обмеження:
16+

Остання пісня (2010)

17-річна Вероніка Міллер після розлучення батьків дуже віддалилася від свого батька Стіва, якого колись обожнювала за любов до музики. І тепер, незважаючи на всі протести, вона має відправитися зі своїм молодшим братом на літні канікули в Джорджію, де зараз і живе самотній Стів. Вероніка гостро реагує на всі спроби батька зблизитися якось і остаточно закривається в собі.
У той же час героїня знайомиться із симпатичним хлопцем на ім’я Вілл. І доки дівчина відчайдушно намагається розібратися у своїх почуттях, раптове погіршення стану батька відкриває їй трагічну таємницю. Сюжет дещо відрізняється від фільмів типу «Винні зірки», і в той же час має з ними багато схожого, адже втрата не тільки другої половинки змушує людину згадати про те, як коротке життя, і що не варто марнувати його на дурні образи.

Оригінальна назва:
The Last Song
У головних ролях:
Майлі Сайрус, Ліам Хемсворт, Грег Кіннір
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 5.9
Вікові обмеження:
12+

Солодкий листопад (2001)

Прониклива історія двох людей, зустріч яких змінила життя одне одного, чим фільм дуже схожий на сюжет «Винні зірки» 2014 року. І нехай головними героями виступають вже дорослі люди, що реалізувалися, це ніяк не заважає сповнитися почуттями від настільки драматичного сюжету.
Нельсон Мосс не знав інших радостей життя, крім успіхів у кар’єрі. Однак після зустрічі з незвичайною жінкою, він починає розуміти, наскільки нудно він тягнув своє існування і як багато радостей життя він обходив стороною. Сара – життєрадісна людина і знає ціну часу, оскільки її залишилося не так багато. Несподівана зустріч із Нельсоном дозволяє їй провести незабутній, хоч і останній солодкий листопад.

Оригінальна назва:
Sweet November
У головних ролях:
Кіану Рівз, Шарліз Терон, Джейсон Айзекс
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.7
Вікові обмеження:
12+

Знаєте інші фільми, схожі на «Винні зірки»? Порадьте їх у коментарях!


Якщо ми забули про якийсь цікавий фільм чи серіал, будь ласка напишіть його назву в коментарях. Допомогти нашому проекту ви можете поширивши посилання на форумах чи на інших сайтах.

У питанні розбирався:

Автор добірки, досвідчений кіноман. Переглянув сотні фільмів у різних жанрах, тому добре знає що порадити подивитись.

Оцініть автора
Додати коментар

** Залишіть свою думку про добірку, це допоможе нам стати кращими, а також для розвитку сайту.