Корейські детективи: 18 найкращих фільмів останніх років

Детективи

Корейський кінематограф уміє дивувати. Чого не відібрати у фільмів із Країни ранкової свіжості, так це творчої свіжості, яка підкорила глядачів у всьому світі. Азіатські кіношники не дають занудьгувати – будь-якої хвилини сюжет може зробити несподіваний поворот і перетворитися на оригінальну головоломку. А хто з глядачів не любить доброї таємниці? Всім шанувальникам популярного жанру пропонуємо добірку корейських детективів, які можна подивитися .

Непроханий гість (2020)

Новий корейський детективний фільм порадує закрученим сюжетом та добротним саспенсом. У дитинстві Со-джин втратив у парку маленьку сестричку. Коли молодик виріс, то обзавівся власною сім’єю і став успішним архітектором, проте примари минулого не покидали його. Незабаром ще одна трагедія вривається у життя Со-Джина – його дружина гине в аварії. Щільну стіну з самотності та розпачу пробиває несподівана новина – його сестра Ю-джин знайшлася. Проте герой не впевнений, чи варто довіряти дівчині, а раптом вона — самозванка?

Оригінальна назва:
Chimipja
Актори:
Кім Му-ель, Сон Джі-хе, Е Су-джон…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 6.0
Вікові обмеження:
18+


Звір (2019)

У великому місті продовжує своє криваве жнива жорстокий серійний убивця. Жертвами маніяка стають дівчата. Двом детективам Чон Хан-су та Хан Мін-тхе, які на дух не переносять один одного, доводиться працювати разом, щоб зупинити лиходія. Друга сюжетна гілка знайомить нас з інформатором одного з них – жінкою, яка нещодавно звільнилася з в’язниці . Виявившись хитрішим і моторнішим за Чона, наркоманка підставляє копа і змушує піти на приховування свого злочину. Крім того, вона стверджує, що знає ім’я вбивці школярки .

Оригінальна назва:
Biseuteu
Актори:
Лі Сон-мін, Ю Дже-мен, Чон Хе-джин…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 6.0
Вікові обмеження:
16+


Спогади про завтрашній день (2021)

Після травми голови героїня новинки корейського кіно – Су-Джин – отримує не лише шишку на маківці та амнезію , а й здатність бачити майбутнє. Її дбайливий чоловік доглядає постраждалу дружину, але чомусь приховує подробиці її минулого життя, включаючи місце роботи. Як опинитися в ситуації, коли ніхто тобі не вірить, а друга половинка взагалі поводиться дивно?

Оригінальна назва:
Naeilui gioek
Актори:
З Е-джі, Кім Ган-у, Сон Хек…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 6.9
Вікові обмеження:
16+


Палаючий (2018)

Багатошаровий корейський фільм в жанрі детективу натхненний розповіддю Харукі Муракамі «Спалити сарай». Письменник Лі Джон-су зустрічає стару знайому, з якою вони товаришували у дитинстві. У житті дівчини багато що змінилося з того часу і тепер перед її чарівністю важко встояти. У пошуках себе вона вирушає на Африканський континент і там знайомиться з хлопцем на ім’я Бен. Здається, що загадковий багатій не має недоліків, зате є дивне хобі, дізнавшись про яке наш герой позбавляється спокою.

Оригінальна назва:
Beoning
Актори:
Ю А-ін, Чон Джон-со, Стівен Ян…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 7.5
Вікові обмеження:
18+


Тінь вбивства (2018)

До корейського слідчого з відділу боротьби з наркотиками Кім Хен-міну потрапляє важлива інформація про низку жорстоких вбивств та місця поховання тіл. І цю інформацію він дізнається від уже засудженого злочинця, який стверджує, що 10 років тому він убив сімох невідомих і сховав тіла. Побачивши можливість зарекомендувати себе і надалі перевестися до відділу вбивств, Кім приступає до слідчих дій. Починається складне розслідування, довгі судові процеси, нескінченний пошук доказів та протистояння поліцейського та злочинця – добра та зла.

Оригінальна назва:
Amsusarin
Актори:
Кім Юн-сок, Чу Джі-хун, Мун Джон-хі…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 6.6
Вікові обмеження:
16+


Ніч спогадів (2017)

Продовжить список найкращих корейських детективів фільм із високим рейтингом та оригінальним сюжетом. Хлопець Чин-сок разом із старшим братом Ю-соком та батьками в’їжджає до нового житла. Однак щось тут його бентежить – колишній власник залишив речі в одній із кімнат, звідки постійно розносяться зловісні звуки. А незабаром у нього на очах якісь бандити викрадають брата. За кілька тижнів він повертається, не пам’ятаючи про те, що сталося. Наглядовий Чин-сок починає помічати лякаючі дива у поведінці Ю-соку.

Оригінальна назва:
Gieokui bam
Актори:
Кан Ха-ниль, Кім Му-ель, Мун Сон-гін…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 7.4
Вікові обмеження:
16+

Вас також може зацікавити: 20 детективних дорам із харизматичними героями


Повторне розслідування (2017)

Корейський детектив на основі реальних подій – фільм, де драматична історія молодого хлопця показана очима адвоката . Сюжет розповідає про долю Хен-у, що потрапив у складну ситуацію. Ставши свідком убивства водія таксі , він стає ще й головним підозрюваним у цій справі. На захист невинного встає адвокат Чун-йон. Заради слави чоловік, який має спеціалізацію з фінансових питань, готовий взятися за карний злочин. Проте згодом відстояти права нового клієнта для юриста стає справою честі.

Оригінальна назва:
Jaesim
Актори:
Чон У, Кан Ха-ниль, Лі Дон-хві…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 6.8


Злови мене (2013)

Хо-тхе, майстер розшукової справи, працює над упійманням небезпечного злочинця. І от коли детектив уже «сідає йому на хвіст», відбувається несподіване. Підозрюваного збиває машина та ховається у невідомому напрямку. Тепер слід шукати горе-водія. А їм виявиться перше кохання нашого героя. Популярний фільм виробництва Південної Кореї – вдалий жанровий експеримент, який поєднав детектив, романтичну історію та комедію.

Оригінальна назва:
Kaechimi
Актори:
Кім А-джун, Чу Вон, Пек То-бін…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 6.3
Вікові обмеження:
12+


Монтаж (2013)

15 років минуло після викрадення та вбивства маленької дівчинки, а злочинця так і не знайшли. Несподівано лиходій дається взнаки екстравагантним способом, і потім знову пропадає дитина. У центрі сюжету цього корейського фільму, який одержав масу позитивних відгуків глядачів, кілька основних персонажів, що розпочали власне розслідування. Мати в пошуках відплати за смерть єдиної доньки, поліцейський, який не зумів вирахувати вбивцю за стільки років, і дідусь, з-під носа якого викрали онуку в теперішньому.

Оригінальна назва:
Mongtaju
Актори:
Ом Джон-хва, Кім Сан-ген, Сон Ен-чхан…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 7.5


Психометрія (2013)

Прямо під носом у копів відбувається викрадення дитини, яка згодом знайдена мертвою. Єдина зачіпка з’являється несподіваним чином. Це графіті – настінний малюнок із докладним описом місця злочину, намальований молодим художником . Але звідки він дізнався про деталі вбивства? детектив Ян Чхун-дон знаходить хлопця і розуміє, що той має дивовижну здатність бачити деякі події через дотик.

Оригінальна назва:
Saikometeuri
Актори:
Кім Ган-у, Кім Бом, Пак Хек-квон…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 6.5


Зброя смерті (2011)

Фільм заснований на реальних подіях 1991 року, коли п’ять учнів, старшому з яких було лише 13 років, пішли гуляти до найближчого лісу та не повернулися додому. Розслідування пригоди почалося з пошуку зниклих. 300 тисяч людей прочісували місцевість, але так і не знайшли дітей, а справа залишалася відкритою довгі роки. Разом з поліцейськими розкрити таємницю зникнення беруться тщеславний журналіст , який шукає сенсацію, і одержимий власною сумнівною теорією професор.

Оригінальна назва:
Aideul…
Актори:
Пак Ен-у, Рю Син-нён, Сон Дон-іль…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 7.2
Вікові обмеження:
16+


Клієнт (2011)

Герой фільму Хан Чхоль-мін поспішає з квітами до коханої дружини – сьогодні річниця їхнього весілля . Проте біля будинку він бачить натовп та поліцейські машини. Його дружина зникла, а на подружньому ліжку залишилася лише величезна кривава пляма. Поліцейські підозрюють у злочині Хана. Разом із героєм, його адвокатом та державним обвинувачем ми розбиратимемося у цій заплутаній історії. Невже Хан Чхоль-мін – безжальний вбивця, чи просто жертва обставин?

Оригінальна назва:
Uiroein
Актори:
Ха Джон-у, Пак Хі-сун, Чан Хек…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 6.9


Мати (2009)

У невеликому містечку знайдено тіло школярки, а поряд незаперечний доказ провини одного з місцевих мешканців – м’ячик із його автографом. До того ж свідки стверджують, що відсталий хлопець Тоджун напився напередодні і приставав до жертви. Місцевого дурника забирають до поліції, де його змушують підписати зізнання. Однак, це ще не кінець. Тоджін має літню матір – продавщицю провінційного магазину, і вона готова боротися за свободу єдиного улюбленого сина.

Оригінальна назва:
Madeo
Актори:
Кім Хе-джа, Вон Бін, Чин Гу…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 7.8
Вікові обмеження:
18+


Омут (2009)

Молодий прокурор із Сеула Рю Хе-гук вирушає до провінції на похорон батька, якого він майже не знав. Незважаючи на те, що герой завдав чимало клопоту місцевим жителям у юнацькі роки, його дуже добре зустрічають. І навіть прокурор, якому Рю зіпсував кар’єру, веде себе привітно. Однак молодій людині те, що відбувається, здається дивним, жителі явно щось приховують і намагаються швидше відправити його додому.

Оригінальна назва:
Ikki
Актори:
Пак Хе-иль, Чон Дже-он, Ю Джун-сан…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 6.7


Вбивство у тіні (2009)

Дія корейського фільму відбувається у 1910 році. Молодий студент-медик бродить вночі лісом у пошуках трупів тварин , щоб попрактикуватися в хірургії. Проте замість тварин він знаходить людський труп і забирає його. Наступного дня хлопець дізнається – виявлене ним тіло належить синові місцевого політика . Злякавшись, що тепер саме його звинуватить у злочині, герой звертається по допомогу до детектива на ім’я Хон Джі-хо. Незважаючи на те, що чоловік спеціалізується на сімейних справах, він погоджується допомогти у пошуку справжнього вбивці.

Оригінальна назва:
Geurimja sarin
Актори:
Хван Джон-мін, Рю Док-хван, Про Даль-су…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 6.8


Таємне розслідування (2009)

Головний герой фільму мав усе – красуню дружину, улюблену роботу детективом поліції, фінансове благополуччя та навіть інтрижку на боці. Але все руйнується, коли в аварії гине його дочка, а слідом відбувається нова трагедія. Приїхавши на черговий виклик, він виявляє дома злочину докази, які вказують, що у вбивстві якось замішана його дружина. детектив ховає речові докази, і тепер йому потрібно якнайшвидше з’ясувати, чи його дружина – злочинниця.

Оригінальна назва:
Sikeurit
Актори:
Чха Син-вон, Сон Юн-а, Рю Син-нон…
Країна:
Корея Південна
Рейтинг:
IMDb – 6.6


Спогади про вбивство (2003)

У 1986 році Південну Корею – країну, де дуже рідко трапляються такі масштабні злочини, вразила серія вбивств. Невідомий нападав на жінок різного віку, соціальних статусів та типажів. детектив Пак Ту-ман та його помічник Чо Ен-гу намагаються знайти злочинця, але зробити це не так просто, адже доказів практично немає. На допомогу провінційним копам приїжджає детектив із Сеула.

Оригінальна назва:
Salinui chueok
Актори:
Сон Кан-хо, Кім Сан-ген, Кім Рве-ха…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 8.1
Вікові обмеження:
18+


Об’єднана зона безпеки (2000)

За сюжетом захоплюючого корейського фільму на кордоні між Північною та Південною Кореєю у прикордонній будці знаходять кілька трупів та одного ще живого солдата. Обидві сторони звинувачують одна одну у збройній провокації. На місце злочину відправляють дівчину-іноземку із незалежної комісії з розслідування. Вона має з’ясувати, що ж трапилося насправді і хто винний у кривавому інциденті.

Оригінальна назва:
Gongdonggyeongbiguyeok JSA
Актори:
Лі Бен-хон, Сон Кан-хо, Лі Ён-е…
Країна:
Південна Корея
Рейтинг:
IMDb – 7.8
Вікові обмеження:
12+


Джерело: imdb.com
Якщо ми забули про якийсь цікавий фільм чи серіал, будь ласка напишіть його назву в коментарях. Допомогти нашому проекту ви можете поширивши посилання на форумах чи на інших сайтах.

У питанні розбирався:

Автор добірки, досвідчений кіноман. Переглянув сотні фільмів у різних жанрах, тому добре знає що порадити подивитись.

Оцініть автора
Додати коментар

** Залишіть свою думку про добірку, це допоможе нам стати кращими, а також для розвитку сайту.