Найкращі спортивні фільми про плавання

Драма
Фільм дня:

Фільми про спорт не втрачають популярності. Глядачеві цікаво стежити за тим, як головний герой долає всілякі перешкоди і врешті-решт отримує довгоочікувану нагороду. Не менш захоплюючими та цікавими є картини про плавців. Представляємо вибірку кращих фільмів про плавання.

Плава з мужиками (2018)

Це найнезвичайніший фільм про синхронне плавання, який ви бачили. Його головний герой Ерік Скотт уже розміняв п’ятий десяток. Він звичайний офісний службовець, життя якого є прісним і сірим. Щоб додати фарб у своє існування, Ерік вступає в аматорську команду із синхронного плавання.

Вісім не дуже молодих чоловіків докладають усіх зусиль, щоб досягти успіху у своєму незвичайному занятті. І хай їм далеко до досвідчених спортсменів, вони дуже намагаються. Хоча команда і виглядає дивно збоку, Ерік почувається на своєму місці.

Оригінальна назва:
Swimming with Men
У головних ролях:
Роб Брайдон, Руперт Грейвз, Томас Тургус
Країна:
Велика Британія
Рейтинг:
IMDb – 6.3
Вікові обмеження:
16+

Заплив у життя (2006)

Головна героїня фільму Емі Пірсон не любить своєї роботи. І все-таки вона змушена ходити до школи та викладати математику. Вдома її зустрічає чоловік, стосунки з яким не ладнаються. Побутові проблеми тільки збираються, і впоратися з ними ледве виходить. Щоб трохи змінити обстановку та розслабитись, Емі записується на курси плавання.

Спілкуючись із новими знайомими та переймаючи їхній досвід, героїня намагається знайти вирішення власних проблем. Тренер гурту – Ноа Оуенс, який колись хотів стати олімпійським чемпіоном. Тепер він змушений вчити дорослих людей плаванню. Йому доводиться стикатися з людьми різного віку та соціального становища.

Оригінальна назва:
The Big Bad Swim
У головних ролях:
Пейджет Брюстер, Джефф Бренсон, Джесс Вейкслер
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.4
Вікові обмеження:
18+

Проти течії (2003)

У Гарольда та Дори п’ятеро дітей. Подружжя перебуває у складній фінансовій ситуації, постійно затримується на роботі і дуже мало уваги приділяє своїм синам та дочкам. Тим часом Тоні та Джон починають займатися плаванням. Батько вирішує сам навчати своїх дітей, але всі ставки він робить лише на одного із синів – Джона.

Цей фільм про плавання базується на реальних подіях. Його головний герой Ентоні намагається зробити все можливе, щоб довести батькові, що теж чогось варте. Йому доведеться пройти шлях від простого хлопчика, якого ніхто не вірив, до одного з найзнаменитіших плавців у світі.

Оригінальна назва:
Swimming Upstream
У головних ролях:
Джеффрі Раш, Джуді Девіс, Джессі Спенсер
Країна:
Австралія, США
Рейтинг:
IMDb – 7.2
Вікові обмеження:
12+

Плавці (2001)

Молода вчителька одержима ідеєю створити при коледжі власну команду із синхронного плавання. І тому вона агітує своїх учнів. Дівчина хоче зробити грандіозне шоу, головною зіркою якого стане її команда.

Ось тільки є обставини, які значно ускладнюють ситуацію. По-перше, працює дівчина в школі для хлопчиків, тому команда її складається суцільно з хлопців. По-друге, допомогти їй погодилося кілька учнів, які дуже погано плавають. По-третє, вчителька дізнається, що вагітна і їй доводиться покинути команду. Проте учні не збираються відступати від задуманого.

Оригінальна назва:
Waterboys
У головних ролях:
Сатосі Цумабукі, Хіросі Тамакі, Акіфумі Міура
Країна:
Японія
Рейтинг:
IMDb – 7.2
Вікові обмеження:
16+

Як дельфін (2011)

Серед фільмів про спорт та плавання виділяється історія, що базується на реальних подіях. Головний герой фільму Алессандро був визначним плавцем. Одну за іншою він отримував нагороди та встановлював рекорди. Після одного із змагань чоловікові стало погано. Алессандро дізнався, що через проблеми із серцем йому протипоказано далі займатися спортом.

Як часто буває, залишивши кар’єру спортсмена, досвідчений плавець вирішив стати тренером. Під його опіку потрапляють молоді хлопці зі складними долями і цілою купою проблем. Незважаючи на конфлікти, що постійно виникають, і небажання важких підлітків серйозно ставитися до тренера, Алессандро має намір зробити з хлопців справжніх спортсменів.

Оригінальна назва:
Come un delfino
У головних ролях:
Рауль Бова, Барбора Бобулова, Ріккі Мемфіс
Країна:
Італія
Рейтинг:
IMDb – 7.2
Вікові обмеження:
12+

У ясний день (2005)

Головний герой фільму Френк вийшов на пенсію, тепер на нього чекає розмірений і спокійний перебіг життя. Зрештою, чоловік зможе більше часу приділяти своїй сім’ї. Проблема тільки в тому, що Френк – людина діяльна, яка не звикла сидіти на місці. Він відчуває, як його душить побут, і намагається всіма силами втекти від сірої повсякденності.

Щоб досягти внутрішньої гармонії, Френк вирішується на ризиковане підприємство. Чоловік має намір подолати Ла-Манш. Для підготовки до небезпечного заходу герой починає посилено тренуватися.

Оригінальна назва:
On a Clear Day
У головних ролях:
Пітер Муллан, Бренда Блетін, Шон МакГінлі
Країна:
Велика Британія
Рейтинг:
IMDb – 7.0
Вікові обмеження:
12+
Гарна якість:

Непотоплювані (2018)

Ще один фільм про спорт розповідає про те, як плавання у басейні допомагає справлятися із кризою середнього віку. Сорокарічний Бертран ніяк не міг подолати депресію. Не допомагали йому таблетки, ні підтримка дружини. У результаті чоловік вирішив приєднатися до команди із синхронного плавання.

Кіно про спортсменів на реальних подіях

Маркус, Лоран, Тьєррі та Сімон – літні чоловіки, які також за допомогою спорту намагаються впоратися зі своїми емоційними проблемами. Вони привітно приймають Бертрана в команду і повністю віддаються своєму хобі. Героїв настільки захоплює синхронне плавання, що вони вирішують взяти участь у міжнародному чемпіонаті.

Оригінальна назва:
Le grand bain
У головних ролях:
Матьє Амальрік, Гійом Кане, Бенуа Пульворд, Віржині Ефіра
Країна:
Бельгія, Франція
Рейтинг:
IMDb – 7.0
Вікові обмеження:
16+
Гарна якість:
2

Проти течії (2008)

П’ять років тому головний герой фільму Пол Томпсон втратив дружину. Хоча минуло час, він так і не зміг змиритися із втратою. Щоб відволіктися, герой вирішує здійснити свою мрію. Чоловік хоче вплавь подолати річку Гудзон. І зробити це він збирається не впоперек течії, а вздов Кінцевою точкою подорожі має стати океан.

Допомогти Полу викликаються мила і приваблива Ліз, а також уїдливий та іронічний Джефрі. Вони надають своєму другові не лише моральну підтримку, але разом з ним вирушають у ризиковану подорож.

Оригінальна назва:
Against the Current
У головних ролях:
Джозеф Файнс, Джастін Кірк, Елізабет Різер
Країна:
США
Рейтинг:
IMDb – 6.2
Вікові обмеження:
16+
Гарна якість:

Гордість (2007)

Цей біографічний фільм про плавання та плавців розповідає про афроамериканця Джима Елліса. У коледжі він був досить успішним спортсменом. Після закінчення навчання хлопець ніяк не може знайти роботу і важко зводить кінці з кінцями. Герой вирішує відновити занедбаний басейн, щоб навчати плаванню команду темношкірих молодих хлопців.

Джиму доводиться зіткнутися з расизмом, свавіллям влади, упередженим ставленням та несправедливістю. Хлопці, з якими він працює, – це вихідці з неблагополучних сімей. Зазвичай їм заздалегідь уготований шлях до кримінального бізнесу. Джим бореться з усіма труднощами, щоб перетворити своїх підопічних на справжніх професійних плавців.

Оригінальна назва:
Pride
У головних ролях:
Терренс Ховард, Берні Мак, Кімберлі Еліз
Країна:
Німеччина, США
Рейтинг:
IMDb – 6.1
Вікові обмеження:
16+


Якщо ми забули про якийсь цікавий фільм чи серіал, будь ласка напишіть його назву в коментарях. Допомогти нашому проекту ви можете поширивши посилання на форумах чи на інших сайтах.

У питанні розбирався:

Автор добірки, досвідчений кіноман. Переглянув сотні фільмів у різних жанрах, тому добре знає що порадити подивитись.

Оцініть автора
Додати коментар

** Залишіть свою думку про добірку, це допоможе нам стати кращими, а також для розвитку сайту.